5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

je to normální být UB?

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
pivonka (anonym)
Patřím do věkové kategorie, o které moje děti s oblibou prohlásí "vrať se do hrobu". Za sebou mám osmnáct let manželství, rozvod, pětiletý vztah s přítelem a přesto stále hledám něco úplně jiného. Je pro muže láska to, že se snaží dostatečně finančně zabezpečit rodinu (čím víc peněz tím větší materialismus), je milování to, že si občas před spaním dají pusu na dobrou noc? Vytrácí se láska ze života s přibývajícím věkem? Je chyba někde ve mě nebo jsem UB že toužím po něze, hlazení, laskání, sladkých polibcích, koukání na hvězdy a držení za ruce?
26. Září 2002 - 22:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepíno (anonym)
K vašemu dotazu ohledně UB.Vážená, jako chlap po 20 letech manželství se semnou rozvedla,protože mi nebude vařit dietní jídla a nebude se starat o člověka,který vybudoval zázemí pro rodinu v podobě rod. domku. Okamžitě jsem si našel novou ženu o oženil jsem se. Oženil jsem se nejenom pro sex,ale pro pohlazení a pochopení jeden druhého a to nejeno v nemoci. Jsem nemocný, ale spokojený a ve svém věku 53 velmi šťastný. Jedno je jisté, že když není zdraví život s velkým množstvím peněz není k ničemu.
26. Září 2002 - 22:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Nejsem ji jist, zda chápu správně, že UB znamená "úplně blbá". Pokud ano a pokud si o Vás někdo kvůli tomu, co uvádíte, myslí, že jste UB, pak zůstaňte klidná. UB nejste vy, ale ten druhý.
27. Září 2002 - 19:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
No tom by mě taky zajímalo ale vzhledem k dotazu v titulku asi těžko je to co pisete...
4. Říjen 2002 - 18:30

Přidat komentář

Reklama

Reklama