16 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Je normální být deset let bez partnerky ?

10. Září 2018 - 0:14

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
radvap (anonym)
Je mi 40 let.Nepiji alkohol,nekouřím.Jsem sympatického vzhledu.Štíhlé vyšší postavy.Komunikovat s lidmi je mé povolání.Přesto jsem za 10let po rozvodu potkal jen namyšlené krásky,potvory a nebo bordelářky.Poradíte mi co s tím ? Mám si dát inzerát na celou stránku novin a nebo raději skočit z Nusláku ?'
20. Červen 2009 - 20:22
Obrázek uživatele Návštěvník
:-))) (anonym)
Nenapadlo tě ještě, že jsi moc vybíravý? Asi ti méně krásné, hodnější a pořádné nic neříkají = nevšímáš si jich. Pak si nestěžuj, že je nepotkáváš.;-)'
22. Červen 2009 - 13:53
Obrázek uživatele Návštěvník
petka (anonym)
tak tak, řekla bych, že máš moc vybíravej čenich :) zkus trošku své nároky zmírnit a uvidíš, že potkáš supr ženu :)'
22. Červen 2009 - 13:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek 2 (anonym)
Souhlasím s radvapem. Také mám podobné zkušenosti s ženami. V dnešní době najít slušnou dívku je opravdu nemožné.'
22. Červen 2009 - 14:11
Obrázek uživatele Návštěvník
radvap (anonym)
Nemyslím ,že bych byl vybíravý.Vyhýbám se jen přehnaně silnějším partnerkám.Faktem zůstává,že když kteroukoli z ostatních oslovím,vysvětlí mi,že jsou vdané,že nejsem jejich typ a nebo už maj přítele.Připadá mi to někdy,jako když ten nahoře si říká ,,o nic se nesnaž.Do smrti budeš sám ".'
22. Červen 2009 - 17:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek 2 (anonym)
Také si myslím,že je mi asi souzeno zůstat do konce života sám. Jinak radvape koukni na diskusi panic po dvacítce na několik posledních příspěvků.'
22. Červen 2009 - 18:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Ja si mysli, ze v dnesni dobe je vubec problem najit misto kde chodi slusne holky. Ja mam stejny problem. A barove pi.. na diskotekach mne nezajimaji. Ja si dale myslim, ze to neni o tom ... slevit z naroku. Bud je Ti ten druhy sympaticky nebo ne a o tom to je.
26. Srpen 2012 - 18:00
Obrázek uživatele laura82
laura82
Ahoj, jak tady tak čtu, máme to těžké.Já měla ve dvacetidvou letech úraz a teď uplynulo osm let a také nemůžu najít partnera, kterému by nevadil můj handicap.
26. Srpen 2012 - 19:03
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Než nějakou krávu tak je lepší být sám. Na postel si vždy můžeš nějakou sehnat! A hned potom vyhnat.Nenechat si ji usadit na hnízdě! Jak se rozkouká tak si hned myslí, že musí být vše podle ní! A tam kde mají Kaču, nepotřebují ani psa!
26. Srpen 2012 - 19:41
Obrázek uživatele Návštěvník
P. (anonym)
Já mám stejný problém, ale v opačném gardu...seznámit se ve třiceti s normálním chlapem, chytrým a soběstačným, je nadlidský přání. Na diskotékách mě to nebaví, každýmu jde jenom o tu jednu noc, manipulaci ve stylu "teď se týden nebudu ozývat, musím ho nechat, ať se snaží" taky neumím, komunikace ani seznamovaní s novýma lidma mi nedělá problém, a stejně jsem sama. Protože slušní chlapi už asi vymřeli:-))
27. Srpen 2012 - 12:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Já mám stejný problém,...Nevymřeli, jen nejsou vidět, jako já. Na disku mě to taky nebere a štve mě, že je mi 24 a pět let jsem nezavadil o holku, co by to myslela vážně a na delší dobu. Takové ty taktiky jak manipulovat s holkou jsou pěkná pitomost, nejlepší je upřímnost od prvního rande, jinak většinou přichází časem rozpad vztahu.
27. Srpen 2012 - 12:45
Obrázek uživatele Návštěvník
W. (anonym)
To máte těžký,jsem sama celej život,tedy myslím ty roky,kdy lidé běžně zabředávají do partn.vztahů.Nechlastám,nekouřím,drogy mne minuly těžkou mílí.Nikdy jsem po soužití netoužila,dítě nechci,když se podívám kolem sebe-je to katastrofa,kdybych si chlapa najít chtěla,asi by nebylo z čeho vybírat,myslím,že ti odpovídající mému věku,kteří za něco stojí,jsou rozebráni a tvrdě střeženi.Zbývají rozvedené trosky,nebo věční řešitelé-pořád musejí rozebírat pocity,neúspěchy,křivdy,nebo problémy a když není,tak ho vytvoří,tohle mě nebaví,i když to leckdy asi nevypadá,jsem veselá a chci se chechtat v jednom kuse,s takovým by to byl zabiják.Radši mám do postele pohodového ženáče,který řeší doma a se mnou se veselí.
27. Srpen 2012 - 21:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Chlápek z předm (anonym)
@W. Mohu se Vás milostivá galantně optati, jak řešíte jistý přetlak v rodidlech Vašich, když vlhko přijde k prameni slasti?
27. Srpen 2012 - 23:32
Obrázek uživatele Návštěvník
jsi slepej, (anonym)
@W. Mohu se Vás milostivá...má na to ženáče.
27. Srpen 2012 - 23:40
Obrázek uživatele Návštěvník
jiřiš (anonym)
To máte těžký,jsem sama...bože zase nějaká umíněná blíž-ženkyně? to by mě zajmal věk, nad 30 budeš mluvit jinak.
31. Srpen 2012 - 18:04

Přidat komentář