47 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

HA+Norethisteron

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Stránky

Lenča (anonym)
Paní doktorko, potřebuji rychle poradit. Brala jsem teď 2 platíčka HAK (Lindynette 20) po sobě. Tento pátek odjíždím k moři. I přes to, že beru 10 pilulku z nového platíčka, začínám špinit. Nevím, proč. Je možné brát při HAK Norethisteron? Můžu ho začít brát při 10 pilulce z platíčka? Prosím o radu. Klidně i někoho kdo s tím má zkušenosti. děkuji.
1. Červen 2005 - 8:33
Zuzka (anonym)
Možná je na tebe tento přípravek slabý a budeš potřebovat víc estrogenu - to už asi nestihneš, tak ti přetlumočím radu gynekologa: začít brát denně 2 tablety (1 ráno a 1 večer) - po dobu celé dovolené.S Norethisteronem to nekombinuj - ledaže bys přestala s HA a místo ní ho brala - to by taky pomohlo, ale nikdo ti neřekne, co by sis provedla s cyklem. Proto je to zdvojení dávky asi lepší.
1. Červen 2005 - 13:10
Lenča (anonym)
Zuzko, já už ji beru přes půl roku a nebyl s tím problém. Takže nízká dávka hormonů to nezapřičinila. Myslím si, že jak jsem teď brala dvě plata po sobě, že se ta menstruace i přes to hlásí. Jenže zítra už odjíždím a nikdo mi neporadil, jestli můžu začít brát ten Norethisteron i s HAK. Mám ho doma. Jednou jsem ho už brala, ale neužívala jsem HAK. Tak nevím, někde jsem četla, že se musí užívat celých 28 dní i s HAK, jenže to už nestihnu. Dnes jsem měla 11 pilulku z plata. A vysadit HAK a začít brát Noret. nemůžu, protože nebudu chráněná a přítel nesnáší kondomy.
2. Červen 2005 - 9:15
j. (anonym)
Nemůžeš brát současně HAK a Norethisteron, určitě NE! Ale proč si nezavoláš svému doktorovi? Ten by ti to řekl určitě taky a nemusíš čekat tady, až se někdo ozve:-)).
2. Červen 2005 - 12:20
Zuzka (anonym)
NIkdo ti neporadil ? :-) Vždyť jsem ti psala, ať to nekombinuješ - to nejde !
2. Červen 2005 - 14:12
Zuzana (anonym)
Na jedné diskuzi, tuším že hormonalni-antikoncepce.cz jsem četla příspěvek, že nějaká holka brala současně HAK i norethisteron. Měla pak ale nějaké problémy a právě se tam ptala jestli to bylo z toho. Gynekologové to nedoporučují, takže by se to asi dělat nemělo. Evidentně to ale možné je, ovšem s velkým rizikem zdravotních problémů!
2. Červen 2005 - 16:15
Lenča (anonym)
Tak děkuji aspoň Vám za rady. I když už s tím nic neudělám, zítra jedu a stále špiním. I tak díky.
2. Červen 2005 - 18:10
žaneta (anonym)
Mám možná trochu hlopý dotaz, ale .. je mi 17 a beru Noret. na oddálení menstruace. a chtěla jsem se zeptat, jestli Norethisteron působí podobně jako antikoncepce, nebo můžu otěhotnět i při jeho užívání? pokud to budete někdo vědět určitě děkuju moc za odpověd.
13. Srpen 2006 - 22:50
Jiřina (anonym)
Norathisteron na 100% neni jako HA.Dávej pozor a přečti si příb.letáček.
14. Srpen 2006 - 7:58
pája (anonym)
mě pomáhá HA + orgametril ... bohužel to beru pořád, protože po 9 pilulce z platíčka začínám špinit a právě když přidám orgametril 1x nebo 2x den( ze začátku, jakmile začnu špinit ) tak za 3 dny to zabere a mám klídek
16. Srpen 2006 - 8:34
John (anonym)
PŘÁNÍ DO ROKU 2007, DÁREK A NABÍDNUTÁ RUKA PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ. Je úplně jedno, zda jste zaměstnanec, podnikatel, student, maminka na mateřské nebo starobní či invalidní důchodce. Je jedno, z které jste země. NABÍZÍME VÁM PRAVDĚPODOBNĚ NEJLEPŠÍ VÝDĚLKOVOU PŘÍLEŽITOST VAŠEHO ŽIVOTA. (pokud by Vám to nepřipadalo aktuální, někam si to uložte - možná za rok, za dva můžete mít jiný názor a rádi byste začali vydělávat opravdu víc) Motto :
6. Leden 2007 - 23:10
Mei (anonym)
Já vím že jsem ho měla a brala jsem HA a můj problem byl že jsem krvácela slabě i mimo cyklus ale mám za to že až 15 den ale je lepší si zavolat svému lékaři.
31. Březen 2007 - 19:39
lenka (anonym)
chtěla bych se zeptat, musela jsem přesta brát Norethisteron, protože jsem začala tloustnou, lékař mi ho vyměnil za orgametril, beru 1 denně, je šetrnější než norethisteron?
1. Duben 2007 - 18:49
Zuzka (anonym)
Mně je 13 a potřebuju oddálit menstruaci na šk. výlet. Už to mám přes rok. Můžu si vzít norethistreon? A kdy si ho mám vzít? Může mi ho napsat dětský lékař a nebo ho dá gynekolog mamce? Moc děkuju za odpověď a odpovězte prosím co nejdřív.
29. Duben 2007 - 8:16
Jana (anonym)
paní doktorko ,jedu v červnu na doolenou a na oddálení menses budu brát Nothisteron ,co když přes braní těchto prášků otěhotním,jsou rizika poškození plodu?dekuji
23. Květen 2007 - 13:43
Jana 2 (anonym)
Měla by ses zároveň chránit, někde jsem četla, že je to nebezpečné a plod může být ohrožen...
23. Květen 2007 - 19:42
Dorinka (anonym)
Dobrý den...úplně náhodou jsem se dostala na tyto stránky, tak taky poprosím o radu...Brala jsem 15 dní NORETHISTERON kvůli posunutí menstruace a už osm dní jej neberu a menstruace se ještě nedostavila. Dnes jsem si dělala těhotenský test a vyšel pozitivní. Chtěla bych se zeptat, jestli to nemohly ovlivnit ty prášky...HAK neberu, takže je možné, že bych otěhotněla normální cestou, ale tomu nedávám moc velkou pravděpodobnost. Moc děkuji....
8. Červen 2007 - 16:11
pavlina (anonym)
dobry den, je mozny kdyz beru norethisteron abych zacla pribirat? za 3 dny 3 kg takze to docela neni normalni
17. Červen 2007 - 9:41
CORINA (anonym)
Dobry den.Chi se zeptat za jak dlouho dostanu menstruaci po vysazení NORETHISTERON ?
20. Červen 2007 - 22:08
Návštěvník (anonym)
za 2-5 dní
20. Červen 2007 - 22:27
Andrea (anonym)
Dobrý den oaní doktorko, potřebuji poradit. Je mi 26 let a 5 let jsem brala antikoncepci. Vysadila jsem ji v lednu 2007. Od té doby se s manželem snažíme o miminko. Menstruaci jsem dostala jen jednou a to 13.dubna. Od te doby ne. Byla jsem u svého gynekoloka 14.6. a dostala jsem od něj léky, které budu brát následovně: Clostilbegyt 5. - 9. den cyklu vždy ráno a večer. Norethisteron 18. - 25. den od obdržení cyklu také ráno a večer 1. Mazi tím 10 - 17 den se máme snažit o miminko. Nejsem si jistá, zda tento postup je správný. Neboť po přečtení info letáku o prášcí norethisteronu jsem dostala značné pohyby. Píši v něm : Indikace : časté krvácení odsun menstruace, apod. ale vždyť já menstruaci chci abych mohla otěhotnět. Tak taky nežádoucí účinky : poruchy pohlavního vývoje plodu.... Opravdu nevím zda můj lékař jedná správně. Prosím o Vaši radu. Děkuji mnohokrát za odpověď.
21. Červen 2007 - 11:51
ARTEPA (anonym)
DOBRY DEN.Brala jsem 3krat denně po dobu 5dní Norethisteron.Nevím za jak dlouho ted dostanu menstruaci.
27. Červen 2007 - 11:24
Milan (anonym)
Dobrý den, můžete mi prosím poradit ? Jsme pár já 45 a partnerka 40 let.Partnerka brala 11 dní norethisteron a čtyři dny po tom co přestala brát prášky má pozitivní těhotenský test. Jaká existují rizika pro plod ? Názor jejího pana gynekologa je asi ve smyslu, že se tolik nestalo a nic se neděje. Předem děkuji za odpověď. Milan.
27. Červen 2007 - 16:55
radkajsme (anonym)
jsem po gynetáži.hned další cyklus opět silně krvácím.doktor předepsal norethisteron.mám ale chronicky virus na játrech.můžu jej brát?lékaři jsem to zdělila,mám ho brát dvakrát děnně.je mi 43 tak si myslím,že se blížím ke konci.poradte.
7. Červenec 2007 - 7:59
Kamča (anonym)
Mužu uživat současně Norethisteron a Ercefuryl ? Odjíždím do Egypta při střevních obtížích musím užívat Ercefuril . Norethisteron mam na oddálení menstruace.
10. Červenec 2007 - 21:05
Kamča (anonym)
Mužu uživat současně Norethisteron a Ercefuryl ? Odjíždím do Egypta při střevních obtížích musím užívat Ercefuril . Norethisteron mam na oddálení menstruace.
10. Červenec 2007 - 21:08
kamila (anonym)
Dobrý den, prosím o radu. Kvůli oddálení menses jsem brala norethisteron. Po návratu z dovolené jsem zjistila, že jsem v době užívání byla v asi 4 týdnu těhotenství. Lékařka mě nyní poslala na genetické testy. Mám se obávat výsledku ? Děkuji za odpověď
5. Srpen 2007 - 20:25
Návštěvník (anonym)
Dobrý den, chtěla bych poradit - dnes jsem dostala menstruaci, která mi obvykle trvá 6 dní a v pátek odlítám na dovolenou. Když začnu brát ve středu Norethisteron, tak můžu ho už třeba v neděli vysadit nebo ho mám brát po dobu celé dovolené? Chtěla bych ho raději vysadit, protože se bojim vedlejších účinků, na které si kamarádky stěžovaly. Při vysazení už by se mi menstruace vrátit neměla, ne? Děkuji za odpověď
6. Srpen 2007 - 18:45
jaja (anonym)
chtěla bych se zeptat jetli můžu norethisteron volně koupit v lekárně a jestli ho můžu brát když je mi 14 let. Děkuji
12. Srpen 2007 - 14:53
Martina (anonym)
Bez předpisu jej nedostaneš. Nedoporučuji Ti to, řeš to raději použitím tamponů..
16. Srpen 2007 - 14:09

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama