Reklama

Pánská tanga

Default User Image
J (Čt, 25. 4. 2024 - 11:04)

S tangama mám problém, pořád mi z nich lezou ven koule i péro. 

Default User Image
Rudolf (Pá, 26. 4. 2024 - 07:04)

Tak se je objednej na plavky.cz Vybereš si jestli k vodě nebo jako prádlo.Doporucuji model pytlik108 Můžeš mít erekci a vše bude schované.Mam jich několik a jsou mé nejoblíbenější!

Default User Image
MP (Čt, 25. 4. 2024 - 16:04)

Nepoužívej dámské a zvol si správnou velikost. 
U pánských tang jsem s tím měl problém pouze v jednom případě - „bezešvá” tanga z Číny, které neměly lem ani v rozkroku, ani v pase.

Default User Image
Rudolf (St, 24. 4. 2024 - 13:04)

Tento rok beru na dovolenou pouze tanga plavky.Stringy nosím pod legíny do fitness ale jinak výjimečně.Absolvuji každých 6 týdnů depilaci cukrovou pastou intimních partií a jsem spokojen.

Default User Image
Martin (Čt, 25. 4. 2024 - 08:04)

Také nosím jen tangové plavky. Pokud teda nemůžu na nahato.

Default User Image
Rudolf (Po, 22. 4. 2024 - 12:04)

Včera jsem dostal od přítelkyně další jednodílné plavky tanga.Rano jsem si je vzal do aquaparku a neměl jsem žádný problém

Anonym (St, 24. 4. 2024 - 19:04)

Ako reagovali ludia?

Anonym (St, 24. 4. 2024 - 05:04)

To musí lidí v bazénu docela koukat.. neříkám k jezeru,rybníku atd.. ale do Aqua 

Anonym (Ne, 21. 4. 2024 - 10:04)

Teraz som si kulil nove tanga Cornette High Emotion seda farba. Zadny diel je sirsi a nosi sa super. Ale nosim je iba na doma. Von nie. A plavky mam slipove. Keby mam odvahu tak kludne aj plavky tanga na bazen

Anonym (Ne, 21. 4. 2024 - 12:04)

Tak u buzny to je standart. Vem si klidně s puntíkama.

Anonym (Ne, 21. 4. 2024 - 16:04)

Tanga dnes vo velkom nosia aj hetero muzi

Anonym (Ne, 21. 4. 2024 - 15:04)

A co mají společného buzny s tangama? Nosí totiž i jiné prádlo. 

Anonym (Ne, 21. 4. 2024 - 08:04)

Tanga nosím cca od druháku na tajno, nejlepší věc, začlo to tak že jsme si dělali srandu s přítelkyní abych si je zkusil a zalíbilo se to oboum, ona mi je pak začla kupovat sama a je to super

Anonym (Ne, 21. 4. 2024 - 11:04)

Mám to to samé a kupuje mi je přítelkyně. Když jsme spolu tenkrát začali chodit ve čtvrťáku, tak jsem ještě nosil boxerky a jen tak ze srandy prohlásila, že si spoďáry vyměníme jen tak na zkoušku, prý schválně, jaké to je. Ona si vzala moje boxerky a já ty její šňůrečky s krajkou. No nic moc, ale když jsem si zvykl, tak to šlo. Když to zjistila sestra, tak se smíchy skoro válela. A necelý týden na to jsem dostal první pánská tanga, protože jsem v nich prý vypadal super a v létě fakt pohoda. Další změna nastala ve střih džín, kdy jsem začal nosit skinny. Postupně jsme se slaďovali a teď už nosím jedině tanga, džíny nosíme oba stejné dámské, jsou mnohem pohodlnější, mikiny zase oba pánské, prostě co je lepší, tak máme v šatníku. Občas jsem zaslechl od kamarádů blbé poznámky, ale už je klid, když uznali, že fakt nejsem ta část mužů s jinou orientací. Takže za vše může holka a rozhodně ne nějaká orientace, jak se nám všichni snaží podsouvat.  

Anonym (Ne, 21. 4. 2024 - 15:04)

a co ta ségra na to ? 😀

Anonym (Ne, 21. 4. 2024 - 15:04)

Už nic, bere už tanga jako normální prádlo. Tenkrát ji to přítelkyně vysvětlila asi tak na dvakrát a byl klid. Přítelkyně před ní schválně nosila pánské boxerky a nebo ji provokovala tangama s otvorem nebo jak jsou jen dvě půlky a mám do ní neomezený přístup. Jsou spolu nakonec už dlouho velké kamarádky a půjčují si oblečení a chodí spolu na nákupy. 

Anonym (Ne, 21. 4. 2024 - 18:04)

ať nespletes a nevezmes si od segry😀

Anonym (Ne, 21. 4. 2024 - 18:04)

to je idealni stav takhle

Anonym (Ne, 21. 4. 2024 - 09:04)

A já je nosim na tajno do dneška:/ 

Anonym (Ne, 21. 4. 2024 - 09:04)

a tocje škoda že 😀kurnik ať už se to trochu zveřejní, máš tip na nějáké? odkud jsi

Reklama

Přidat komentář