Reklama

Sex s otcom...je to normálne?

Anonym (Út, 16. 4. 2024 - 11:04)

My si taky honime curaky s brachem a otcem,otec byl na sluzebkach v Arabii tam se to naucil tam je to normal tak si tu lidicky zvykejte,nevidime na tom nic spatneho.

Default User Image
Kateřina (So, 13. 4. 2024 - 07:04)

Já se otci nabídla sama. Nevím jak ale otec zjistil že mám poměr se sousedem který je ženatý. Bylo mi 16 když to zjistil. Souseda jsem hájila že on zato nemůže a že já sama ho svedla. Chtěl to říc mámě ale to jsem nechtěla. říkal my a co když se to dozví tak jako on. řekla jsem mu že to sním ukončím. Zeptal se mě jakou mi dá záruku že to snim ukončim a jak si může být tak jistá že to neŕeknu mámě. Bylo jen jedno východisko. To jsem měla na sobě sukni. Před otcem jsem si jí vyhrnula a sundala si kalhotky které jsem hodila na zem. Pak jsem se předklonila přes opěradlo gauče, vyhrnula si sukni a čekla co se bude dít. Zachvilku nato jsem ucítila jak mi otec sahá na zadek. Více jsem se rozkročila. Prstama mi zajel mezi půlky až na píčku. Pak jsem ucítila jeho penis jak mi ho strká do pipky. Začal mě mrdat a říkal mi jaká jsem děvka. Přirážení jsem opětovala. Pak ho zemně vytáhl a vystříkal se mi na záda, zadek. Mrda mi tekla mezi půlkama až na koberec. Pak mi řekl ať jdu do svého pokoje. Téť opčas otci nastavim dirku a mrdáme spolu. Souseda jsem nechala být jak jsem slíbyla. Máma a oničem neví.

Default User Image
zz (Po, 15. 4. 2024 - 18:04)

zz

 

Anonym (Út, 26. 3. 2024 - 07:03)

Toto normálné nieje. No stává sa. Nemalo by.

Anonym (Po, 4. 3. 2024 - 15:03)

Tak to chodí u zvířátek! A možná taky u těch, co žijou z dávek a mají spoustu času.

Anonym (Po, 4. 3. 2024 - 15:03)

Tak to chodí u zvířátek! A možná taky u těch, co žijou z dávek a mají spoustu času.

Anonym (Po, 4. 3. 2024 - 15:03)

A byla jsi při tom vzrušená? Měla jsi jí mokrou a chtělo se ti onanovat? 

Default User Image
Martina. P.S.. (Po, 4. 3. 2024 - 15:03)

Od malička naší se nijak nestydeli . Doma byla nahota a sex běžný. Už jako malá holka sem věděla že ženy kouří chlapům péra a sama jsem začala ve 12.  

Anonym (Po, 4. 3. 2024 - 15:03)

Ty jsi taky jedna z největších mrdek.

Default User Image
morak (Po, 8. 4. 2024 - 12:04)

Nase rodina se mrda navzajem a jsme spokojeni.

Anonym (Ne, 31. 3. 2024 - 20:03)

A jaké to je s taťkou? Já bych se asi zbláznila vzrušením! Jak bych chtěla, aby ležel na mě strčil ho do mě a já ho objala a tiskla k sobe!

Default User Image
Blanka .K. (Út, 2. 4. 2024 - 11:04)

Potkala jsem po několika letech zase mého bratrance spávali jsme spolu už dřív a znovu jsme se do sebe zamilovali. Je to můj bratranec čili jeho matka je moje teta .Milujeme se a máme spolu vášnivý sex. Je to normální? Co když otěhotním bude dítě postižené?

Anonym (Ne, 3. 3. 2024 - 13:03)

Je mi 30 a občas ho tátovi vykouřím a on mě.

Anonym (Ne, 3. 3. 2024 - 14:03)

To super.aj něco víc 😁

Default User Image
Korkáčista (Ne, 3. 3. 2024 - 12:03)

Hej,aj já trdtkam s otcom a mám pritom na nohách korkače. Taky rad fajčim kokota keť očko svolí.

Anonym (Ne, 3. 3. 2024 - 12:03)

A jaké to je s taťkou? Já bych se asi zbláznila vzrušením! Jak bych chtěla, aby ležel na mě strčil ho do mě a já ho objala a tiskla k sobe!

Anonym (Ne, 3. 3. 2024 - 12:03)

S taťkou nevím ale s mamkou je to orgac 😁

Anonym (So, 21. 10. 2023 - 07:10)

Však on už se Hospodin na ty vaše incesty a jiné bakchanálie nebude dlouho dívat! Pravím vám: všeho dočasu. Pánbůh navěky.

Anonym (Čt, 19. 10. 2023 - 01:10)

Dělo se to vždycky , jenže se o tom tolik nemluvilo . Sousedů kluk dokonce s babičkou .

Anonym (Čt, 19. 10. 2023 - 10:10)

Kámoška zase tátovi honí občas lulina a dostává za to tučný honorář.Sama jsem byla svědkem jak ji dával

Reklama

Přidat komentář