Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
13 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Noční orgasmus

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Táňa (anonym)
Tento dotaz je určen ženám, u mužů se údajně alespoň podle literatury, tento jev vyskytuje. Je mně 25 let a od 20 žiji se svým přítelem. Milování 3-4 krát za týden. Stalo se před měsícem, že přítel musel na dva týdny odejet. Pro tyto případy mám v nočním stolku vibrátor. Byla jsem ovšem v tomto období pracovně značně vytížena a ačkoli jsem cítila potřebu milování, tak jsem únavou usínala. Asi po deseti dnech jsem měla erotický sen a najednou jsem pocítila příjemný pocit kolem pochvy a klitorisu s následným nástupem orgasmu. Probudila jsem se v okamžiku doznívajících stahů pochvy. Mušličku jsem měla velmi vlhkou. Máte některá podobný zážitek? Za mých 25 let se mi to stalo poprvé.
18. Září 2003 - 12:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Smajlinka (anonym)
Tohle se mi stávalo už v dětství, ještě před tím, než jsem začala onanovat. Nevěděla jsem co to je, ale bylo to moc příjemné. Později mi došlo, že je to vlastně orgasmus ve spánku. Dneska, když se delší dobu nemiluji, to mám zase.
18. Září 2003 - 13:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Mívám jej pravidelně už nekolik let a vždy jej provází erotický sen. Je to super....A to žiji v partnerském vztahu a mám pravidelný sexuální život.
18. Září 2003 - 13:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Mám pravidelný sexuální život a přesto občas v noci mám v genitálu příjemný pocit, zvláště v období menstruace. Pocit provází erotický sen. Většinou se úplně neprobudím, pouze do polospánku. Je to příjemné. Táňo, když jsi vzpomněla muže, mám mladšího bratra a při převlékání povlečení jsem /bylo to v době jeho puberty/ našla jakoby naškrobená místa na prostěradle. Mamka mně řekla, že kluci mívají noční poluci. Po létech jsem ptala bratra a řekl mně, že někdy o tom nevěděl, zjistil až ráno, že měl v noci poluci a někdy, že měl erotický sen doprovázený výronem semene.
18. Září 2003 - 14:33
Obrázek uživatele Návštěvník
jitka (anonym)
Uz se me to taky parkrat prihodilo.A taky se mi stalo, ze jsem se probudila a byli jsme s partnerem zrovna v nejlepsim a rano jsme se navzajem obvinovali, kdo zacal!Stalo se vam taky neco takoveho?
1. Říjen 2004 - 7:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Štír (anonym)
Stalo se nám to Jitko s manželkou také, že jsme se v polospánku začali mazlit, až došlo k milování, kdy jsme byli oba velmi vzrušení. Pak jsme se také dohadovali, kdo to vyprovokoval, ale většinou jsme "vyníka" neurčili. Je paradoxní, že se nám to v poslední době stává dosti často. Je možné, že díky únavě na milování nemáme večer chuť a tak to na nás přijde v noci.
1. Říjen 2004 - 9:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Chlap 33 (anonym)
Je mi 33 let a jsem ženatý. Je normální abych měl noční poluce? Musím si tak jednou za týden v noci převléct. Frekvencu sexu na to nemá vliv.
8. Září 2008 - 13:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Mě se stalo s přítelem přesně to samý co Jitce a Štírovi...Prý jsem začala já,ale z mého pohledu se na mě v noci "přisápal" on,ale byl to snad nejhezčí pocit,jaký jsem zažila.Bylo to mnohem lepší,než normálně.Napůl jsem spala a napůl jsem ho vnímala...Bylo to velice příjemné.
8. Září 2008 - 15:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Mne se to taky ted stalo! Jsem spala najednou jsem byla polonaha, citila jeho jazyk v moji puse, jeho ruce vsude a byla jsem nadrzena jak nikdy! To bylo uplne neuveritelne! Nikdy predtim se mi to nestalo. Jo a co se tyce tech nocnich orgasmu, tak mi se vzdycky zdal nejaky eroticky sen, uz jsem citila, jak to na mne jde a pak jsem se vzbudila. Tak se to nedokoncilo :o(. Ale doufam, ze se to jednou dotahne do konce, protoze to bylo moc fajn.
8. Září 2008 - 18:11
Obrázek uživatele Návštěvník
karel (anonym)
Mívám jej pravidelně už...No kdyby to někdo nechtěl stačí jen častější sex
13. Únor 2014 - 19:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Me (anonym)
se nekolikrat stalo,ze se mi moje manzelka v noci tak krasne priprdelila,me se postavil a tak jsem ho do ni zasunul.Ale to uz jsem musel byt pri smyslech,abychom nemeli dalsi detatko.Jinak jsem nikdy nemel nocni poluci a hrozne jsem po ni touzil.Vzdycky rano si odtahnu gumove kalhotky a prohlizim si plinky,jestli na nich nemam stopy ejakulatu.Jeste ze mam pritelkyni zdravotnici,tak mi tu poluci udela rukou pres gumove kalhotky a je to nadherne a pracka ty plenky vypere docista.
14. Únor 2014 - 11:05
Obrázek uživatele Návštěvník
pecnenec (anonym)
Ahoj, jsem kluk, heterosexuál, kterému se líbí holky. Ale opravdové neskutečné vzrušení zažívám jedině při představě, že mě v kabinetu klátí zezadu starší profesor...Mě se v noci poměrně často zdá podivný sen, na jehož konci mám pěkný orgasmus... To jsem jako student na gymnáziu, myslím VŠ a učil nás tam jeden profesor. Měl šedé sako, kravatu a prostě svátečně oblečený. Během výuky se na mě vyzývavě smál. Měl krátké, prošedivělé vlasy. Když zvonilo na přestávku, nenápadně ke mě přišel a poslal mě do kabinetu, abych tam na něj počkal. Já jsem vlezl do kabinetu s přírodovědnými pomůckami, on tam za mnou přišel, zamknul se a postavil se vedle dveří a vidím, že má přes kalhoty ztopořený penis. Profesor si pak jen rozepl zip u kalhot a vylezl mu ztopořený penis. Já byl ve snu hrozně vzrušený. Stáhl jsem si jen rifle a slipy do půl stehen, natočil jsem se k profesorovi zezadu a on mi ho tam strčil a šukal mě a dlouho, dlouho a funěl u toho, uf, uf, potichu, uuu, uf, uf. A já jsem se děsně těšil, až se udělá. Pak ho vyndal a pořádně mi zabryndal vykasané rifle, mikinu, triko, no paráda, a to už se ze spaní taky udělám a vzbudím se, úplně vzrušením bez sebe... Nerozumím tomu, proč mám sny, že to dělám se starším chlapem, ale po probuzení jsem zase ve svých kolejích a normálně v reálu mě přitahují holky.
21. Březen 2018 - 0:36

Přidat komentář

Reklama

Reklama