12 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Nezvyklá střevní chřipka

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Chtěl jsem se zeptat lidi znalých na tyto věci, jak postupovat... Před měsícem jsem měl dvoudenní průjmové horečnaté (39°C) onemocnění, které třetí den ustálo a v tento třetí den jsem byl vystaven silnému stresu... Nicméně jsem později zjistil, že mám cca dalších 7dní zvýšenou teplotu cca 37,5-7... Stolice po stresové situaci byla taková nepravidelná a řidší..možná i se žlučí... Po celé dny mě trápilo neustálé říhání (tvorba plynů v žaludku)... a po cca 12ti dnech po nemoci mi byl doporučen Endiaron, který jsem užíval 4 dny. Během užívání Endiaronu se stolice srovnala a je Ok.. avšak říhání nepřestalo a trvá. Je tomu již měsíc a do doby té chřipky jsem mohl jíst cokoliv. Nyní s vyjímkou několika dnů, kdy byla situace lepší, mě to nadýmání opět zlobí. Užíval jsem pak zkusmo i česnek, živ.uhlí, a po aplikaci aloe vera se mi objevilo pálení žáhy... Máte-li někdo nějaké doporučení, nebo tipy jak pomoci, napište. jinak u lékaře krevní testy Ok,.. více případně upřesním v diskuzi... Díky moc. Pavel
29. Duben 2009 - 23:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Zkus měsíc trochu šetřící dietu-bez smažených a tučných jídel,kup si lactobacily-dobré jsou od Swiss.Dost jogurtů,dostatek tekutin -nemyslím kafe,alkohol.Jak se to za měsíc nesrovná,tak pak na gastro-může být podrážděný žlučník.Jinak dostane koupit v lékárně Pangrol,jsou to trávící enzymy,měly by to srovnat.
4. Květen 2009 - 10:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Magda (anonym)
Dobrý den, je mi 15 let. Už asi týden mám pocit že budu zvracet, ale nakonec nezvracím. Vždycky si jen musim sednout, protože mi uplne zeslabnou nohy a "poleje mě horko". Byla jsem ted nemocná, měla jsem jenom rýmu ale já mám problém s hlenama a často je polykám.A někdy když zvracím tak jsou tam jen hleny. Ale většinou nezvracím, mám jen ten pocit. Mohlo by to být z těch hlenů? Nevíte jak se toho pocitu zbavit?
28. Leden 2011 - 10:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Irena (anonym)
Pavle zkus brát pravidelně activii,dobře to upravuje střevní mikrofloru a i může ulevit pálení žáhy..Magdo-určitě to může být i z hlenů,taky s tim mam zkušenosti.
28. Leden 2011 - 12:57
Obrázek uživatele Návštěvník
V (anonym)
Můžu se zeptat jak to nakonec s tou střevní chřipkou dopadlo?
12. Březen 2014 - 20:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Také jsem měla podobné problémy. A to leta. Někdy bylo lépe, jindy hůře, pak hrozně.... nakonec se ukázal chronický zánět slepého střeva. Mám po operaci už rok a konečně pohoda.
12. Březen 2014 - 21:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Ahoj co na strevni chripku nejlepe zabira za prasek? Dik moc
20. Září 2016 - 14:58
Obrázek uživatele Návštěvník
jarek (anonym)
ja mam enterol je to normalne volne prodejne v lekarne
21. Září 2016 - 12:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Jak prosté (anonym)
Endiaron, dieta.
21. Září 2016 - 20:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Karolína (anonym)
Endiaron, dieta.taky jsem si vždycky vystačila s enterolem a dětem ho dávám při potížích taky, je super, že je normálně dostupný v lékárně
22. Duben 2017 - 22:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Michala (anonym)
Dobrý večer, poradí mi tu někdo jestli si mohu vzít něco na průjem, když beru antibiotika ?
23. Duben 2017 - 20:07

Přidat komentář

Reklama

Reklama