Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
100 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Nezvedání mobilu

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Co si myslíte o lidech, kteří chronicky nezvedají mobil, když jim voláte, zpátky vám nezavolají, nebo komunikují pouze přes sms? Já osobně takovéto lidi nechápu, když mi někdo volá, pokud nejsem vytížen prací nebo něčím jiným urgentním, mobil vždy zvednu. V případě, že se mi nedovolají, volám zpět. Přiznám se, že chronické nezvedálisty nemám rád. Co si myslíte o takovýchto lidech? Co je k tomu vede, že mobil nezvedají?
10. Červenec 2007 - 21:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavlina (anonym)
Ahoj Martine, taky chronicky nezvedám mobila... Přiznám se, že telefon úmyslně nechávám někdy doma, takže mobilní u mého aparátu není pravým názvem... Mno, proč to dělám, ani nevím, netelefonuji ráda a okolí to o mne ví, tak jsou mí blízcí po těch letech navyklí, že když něco potřebují, písnou SMS a já se ozvu nazpět... Vím, že jsem hrozná... Je mi 22, tak si připadám jak exot... Rozhodně to nedělám, že bych si lidí, kterým to neberu nevážila, nebo s nimi nechtěla mluvit! Mám neustále vyplé zvonění, tak to ani neslyším...
11. Červenec 2007 - 11:27
Obrázek uživatele Návštěvník
eva (anonym)
Mobil je krásná věc, ale svým způsobem ztráta určitého soukromí, možná to dělají právě proto, aby jim to soukromí nebylo bráno.
11. Červenec 2007 - 11:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk2 (anonym)
To, že se mobily šíří jako rakovina ještě neznamená, že jejich majitelé nic nedělají, jsou neustále ve střehu a čekají, kdy jim někdo zavolá jenom proto, že někde čeká u holiče nebo na zastávce tramvaje, nemá nic chytřejšího na práci a chce jenom žvatlat pro svou zábavu. Telefon je určen k vyřizování věcných sdělení a ne k tomu, aby zdegenerovaní jedinci se jimi mohli snažit strhnout na sebe pozornost za každou cenu. Nikdo není povinen dát se terorizovat neustálým zvoněním debilu když sedí ve škole, v kině, u lékaře nebo jede v autobuse. Pavlína zřejmě jako jedna z mála chápe, že není potřeba neustále někoho obtěžovat kvůli každému nesmyslu.
11. Červenec 2007 - 12:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Týna (anonym)
Zdeňku2, tahle diskuze je zřejmě o ,,chronických nezvedálistech", tzn. o těch, kterým se člověk zoufale potřebuje dovolat v důležité ( třeba služební) záležitosti. A zavolat zpátky, nebo poslat SMS, když mám nepřijatej hovor, je podle mě slušnost. Pokud má někdo tak strašnej odpor k mobilům, ať si pořídí třeba poštovního holuba.
11. Červenec 2007 - 12:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Nenávidím mobily!
11. Červenec 2007 - 12:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Zbyněk (anonym)
Těm, co to ,,chronicky" nezvedají, přestože by měli, bych nakopal prdel. Podotýkám, že blábolení o ničem taky nesnáším.
11. Červenec 2007 - 12:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Laura (anonym)
Martine, já jsme chronický nezvedálista a stejně jako tebe iritují tito lidé, tak mě zas iritují ti, co si bez mobilu nedokáží ani prdnout. Já zvedám mobil pouze, když zrovna nedělám nic jiného a když jsem sama. Nikdy v životě bych třeba neudělala představení spolujezdcům v tramvaji, tak jako mnoho lidí. Vadí mi to. Často si taky nechávám mobil doma, třeba když jdu sportovat nebo na výlet, tak bych si ho s sebou nikdy nevzala. Lidem zpátky zásadně nevolám, pokud ovšem nenechají vzkaz. Jinak nepřijatý hovor ignoruju. Všimla jsem si, že lidé, kteří volají kvůli něčemu urgentnímu, vždycky nechávají vzkaz. Pokud ho nenechají, nemá cenu volat zpátky, protože jde o prkotinu. Celkově mám radši smsky, ne že by mě bavilo datlování, ale cítím se tak svobodnější a míň omezovaná - nemusím zdvihat telefon, přečtu si zprávu, když mám čas a odepíšu, kdy uznám za vhodné. Rodina a kamarádi můj názor znají, respektují ho, povětšinou píšou smsky a nezlobí se, když nedostanou hned odpověď. Možná mám štěstí na lidi:-)))
11. Červenec 2007 - 12:24
Obrázek uživatele Návštěvník
eva (anonym)
Vždyť to píšu, je to žrout soukromí.Pa všem a někdy zavolejte.
11. Červenec 2007 - 12:31
Obrázek uživatele Návštěvník
H. (anonym)
Už se chystám.Já ti ale raději napíšu.Co si o mě myslíš když radši napíšu?
11. Červenec 2007 - 12:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Mě nevadí, když mi volá třeba ségra nebo rodiče, kamarádi...ale nejhorší jsou mimořádný telefonáty z práce-ty neberu a dělám většinou mrtvýho brouka. Jinak nerada zvedám neznámý čísla a utajený nezvedám vůbec:)
11. Červenec 2007 - 12:40
Obrázek uživatele Návštěvník
eva (anonym)
H.-nic špatného, fakt a navíc strašně ráda čtu.Ne, vážně, někdy se dá situace vyjádřit lépe písemně, než v mluvené formě,ale zase člověk něco blbě napíše a pak se z toho zas vykecává.na druhé straně, co si dřív domluvili, to platilo a dnes se spousta věcí snadno ruší, stačí zvednout mobil..ale samozřejmě pokud ho ta druhá strana zvedne a jsme tam kde jsme byli.
11. Červenec 2007 - 12:40
Obrázek uživatele Návštěvník
H. (anonym)
Já zvedám všem mobil a řekneme si hlavně to podstatné a přesně, to tlachání o ničem mne nebaví,tak to řeknu a položím.Zvedám i jiné věci:-)
11. Červenec 2007 - 12:43
Obrázek uživatele Návštěvník
eva (anonym)
Já taky zvedám mobil, ale nejsem zrovna ten typ, co by ho nosil i na WC, ale máš pravdu, zvedání jiných věcí, je větší radost a nemusí se u toho ani tlachat nesmysli a navíc to přináší daleko větší rozkoš.
11. Červenec 2007 - 12:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Někdy mi chybí to, že neexistovaly mobily. Nyní nemá člověk pokoj nikde. Dokonce i na dovolené jsem musela všem psát jak se mám a co dělám. Nemohli pochopit, že jsem vypnula mobil a měla naprostý klid...:-)
11. Červenec 2007 - 13:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
?ezvedám mobil s neznámými čísly. Vím, kdo moje čísla má, rodina, známí a v práci, takže na nějaké třeba nabídky zboží nejsem zvědavá.
11. Červenec 2007 - 13:09
Obrázek uživatele Návštěvník
R. (anonym)
Když ho slyším, tak ho zvednu. Bohužel ho většinou venku neslyším. Pak když zjistím, že mne někdo naháněl, tak mu v klidu zavolám. Mobil má být dobrý pomocník a nesmí být otrokář.
11. Červenec 2007 - 13:28
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
ja jsem na tom jak pavlina
11. Červenec 2007 - 14:53
Obrázek uživatele Návštěvník
H. (anonym)
Martine já ti volám a ty mi ani nezvedneš mobil.!!!!
11. Červenec 2007 - 15:01
Obrázek uživatele Návštěvník
HU. (anonym)
Martine nemám rád telefonické tlachání, vyřídím si vždy jen to důležité a jinak mobil nechávám vypnutý, nerad mluvím v MHD a už vůbec ne poliklinice v čekárnách. Lidé jsou čím dál drzejší, dnes už právě někteří vůbec nerespektují soukromi a obtěžují svým žvaněním druhé. vadí me to i doma,kdy je pohoda, třeba se o něčem bavíme a zavolá zakázník a domluvá si termím, je to trpný i po 18.00 hodině, jsou ale taková hovádka co volají i po 22.00 ! Těžko ti to vysvětlím neboť asi máš mabil nade vše.Já ho nenávidím
11. Červenec 2007 - 15:34
Obrázek uživatele Návštěvník
monika (anonym)
I já jsem jak Pavlína. Myslím si, že mobil by měl sloužit mě a ne já jemu. Prostě ho mám u sebe jen když jej potřebuju a ne protože co kdyby mi náhodou někdo volal. Naštěstí už si za ty roky na to moji nejbližší zvykli.
11. Červenec 2007 - 22:23
Obrázek uživatele Návštěvník
PAVEL OBALIL (anonym)
Já třeba beru volání na mobil jako naprostou bezohlednost. Úplně stejnou bezohlednost, jako když budu chtít s někým mluvit a on se bude třeba koupat. Tak na něj vlítnu do koupelny a začnu s ním řešit něco o práci? Připadá vám to normální? Zavoláním na mobil toho člověka sice zastihnete, ale zaskočíte ho! Většinou bývá v situaci, kdy nemá nejmenší chuť či náladu se vám věnovat! Když mu zavoláte, uvědomujete si, že ten člověk zrovna řídí, že mu během hovoru na stole chladne ten právě koupený oběd, že stojí v přeplněné tramvaji a v druhé ruce drží tašku s nákupem? Hovor na mobil je vpád do soukromí. Nebuďte tak bezohlední, když už zavoláte, předem si rozmyslete kde ten člověk asi může být a zda na vás bude mít čas. I tak to berte, že se s vámi někde na ulici nemíní dlouho vybavovat a HOVOR ZKRAŤTE NA MINIMUM. Sám proto používám normální telefonní linku (nakonec na ní mám ADSL) se zobrazením nepřijatých hovorů v kombinaci s e-mailem. Pokud někomu něco potřebuju, spíš napíšu než zavolám. On si to přečte hezky doma z PC a má čas na odpověď. Pokud si chci pokecat, volám spíš na pevné číslo v nějakou "rozumnou" dobu (ne v poledne kdy každý obědvá, ne příliš pozdě večer). Na mobil volám jen tehdy, pokud dotyčný pevné tel. číslo nemá, nebo mu něco opravdu moc nutně potřebuju. V tom případě se ale zeptám, zda můžu mluvit, zda neruším a hovor zkrátím na minimum. Jinak známé nepřijaté hovory obvolávám, neznámé většinou ne a skrytá čísla neberu. Dost mě udivuje bezohlednost i majitelů mobilů samotných. Když jedu třeba v MHD či vlaku, určitě mě nezajímá, čí dítě propadá ve škole, kdo koho miluje a s kým se rozvádí, jak důležitý problém řeší tenhle manažer či o kolik let mladšího milence má tahle nóbl dáma...... Stalo se mi jednou, že jsem jel vlakem a do kupé mi přistoupil nějaký chlap a pořád mu zvonil mobil. Ještě do toho tak řval! Řekl jsem mu ať se nezlobí, že jsem byl v kupé první, že jeho hovory nemíním poslouchat a ať si tedy přestoupí do jiného kupé. Stejně tak nesnáším ty, co si nechávají mobily zapnuté v kině, divadle či při obědě v restauraci. Proti této bezohlednosti se však dá celkem snadno bojovat. Postačí vyrobit zařízení, které bude v pásmech 935-960MHz a 1805-1880MHz vysílat rušivý, šumem záměrně modulovaný signál. Při dostatečné úrovni tohoto rušení dojde k takovému poškození GSM signálu, že mobil ztratí spojení se základnovými stanicemi a nahlásí, že NENÍ DOSTUPNÁ SÍŤ. Potom nastává úplný konec mobilní komunikace v daném místě. Na mobily se nedá dovolat, jsou nedostupné. Žádné odchozí hovory ani SMS nefungují. Mobil se chová jako úplně bez signálu a to bez ohledu na operátora. Postačilo by tyto rušičky s regulovatelným výstupním výkonem namontovat do kin, divadel, čekáren u lékařů, na úřady a do lepších restaurací. Stejně tak ve vlacích by mohla být kupé pro lidi, kteří nechtějí být rušeni zvoněním telefonu, stejně, jako máme restaurace pro nekuřáky. Ve věznicích se tyto rušičky právě instalují. Snad se toho někdy dočkáme. Sám mám rušičku, která dokáže zablokovat provoz mobilních telefonů až na 50m. Ale plány vám od toho nedám. Je to "Obalil Electronics", je to kus mojí práce, nad kterou jsem několik měsíců trávil večery. Navíc bez měřáků za cca milion Kč (naštěstí si je můžu půjčit z práce) a značných znalostí z VF elektroniky to stejně nedáte do kupy.
11. Červenec 2007 - 23:32
Obrázek uživatele Návštěvník
antimobil (anonym)
Svůj mobil jsem před 3 roky zahodil a jsem o hodně svobodnější. Hlavně se v klidu vyspím, vyseru a zasouložím si bez blbého vyrušování. Otroků mobilních telefonů je mi dnes upřímně líto.
11. Červenec 2007 - 23:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Soukromý mobil nevlastním, ale byl mi přidělen služební mobilní telefon. Řeším to tak, že jej zapínám na počátku pracovní doby a vypínám s odchodem z práce. Byl jsem za to zaměstnavatelem pokárán, ale nevidím důvod, proč bych měl být zaměstnavateli k dispozici i mimo pracovní dobu ve svém volném čase. Za pracovní pohotovost přece nejsem placen. Co na to říkají naše zákony? Petr
12. Červenec 2007 - 7:19
Obrázek uživatele Návštěvník
PAVEL OBALIL (anonym)
Zaměstnavatel si nic takového nemůže dovolit, pokud nejde o pohotovost danou pracovní smlouvou. Je to uzákoněno v Zákoníku práce. "Zaměstnavatel nesmí žádným způsobem kontrolovat, omezovat ani jinak využívat své zaměstnance v mimopracovní době a nesmí jim vstupovat do soukromého života". Vyřešil jsem to takhle: Poradu, při které nám šéf nadával za vypínání mobilů jsem si tajně nahrál. Pomocí webkamery, která je u PC normálně a mikrofonu. Videozáznam může sloužit jako přímý důkaz u soudu. Protože nejsem takovej podrazák, přišel jsem nejdřív za šéfem a ukázal mu přesně ten paragraf v Zákoníku práce. Řekl jsem mu o tom videozáznamu a pohrozil trestním oznámením. To jste měli vidět ten tanec. Šéf změknul a od té doby se o nějakých mobilech ani nezmínil. Od známého právníka jsem se dozvěděl, že dotyčnému v případě dokázaného činu hrozilo až pět let za mřížemi. Takhle to je a tak doporučuji postupovat. Moje mimopracovní aktivity totiž zapnutý mobilní telefon zcela vylučují. Zkuste si něco natočit videokamerou s mobilem v kapse, nebo zkuste třeba digitalizovat LP na CD s mobilem v místnosti. Až tam každých pár minut uslyšíte ten vrkot, tak vás omejou..... Navíc k životu mobil rozhodně nepotřebuju, stačí mi telefon a internet. Nemíním svoje soukromé věci řešit na ulici před cizími lidmi. Rozhodně nemíním být neustále na povel a čekat kdo mi zavolá. S mobilem totiž nejste svobodným člověkem, ale OTROKEM, CHUDÁKEM, NA KTERÉHO SI KAŽDÝ JEN DUPNE!!!!!!
12. Červenec 2007 - 10:16
Obrázek uživatele Návštěvník
niki (anonym)
muj nazor je, ze kamarad by mel zvednout mobil vzdycky, i treba v jednu rano. nechavam si zapnute zvoneni i behem noci, co kdyby nahodou nekdo neco nepotreboval. nezvedat mobil pratelu a neodpovidat na sms je podle me nezdvorile a jeste to vyjadruje, ze si toho duheho nevazite. clovek se strachuje, jestli je jeho kamarad v poradku, a on ani neodpovi, tak co je to za pratelstvi?!
12. Červenec 2007 - 10:58
Obrázek uživatele Návštěvník
michal (anonym)
2 PAVEL OBALIL: No nevím, ale být tvým šéfem, tak se tě rychle zbavím.... Mít takového blbečka ve své firmě, tak to bych nevydržel!
12. Červenec 2007 - 11:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Laura (anonym)
Můj názor je zase ten, že kamarád mě nechá vyspat a nevola v jednu ráno. Nevím, co by mohl někdo v tuhle noční hodinu potřebovat, kromě toho, že snad umírá. Pro tento případ jsem v noci k zastižení na pevné lince, ale mobil zásadně vypínám
12. Červenec 2007 - 11:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
To Michal: Vidím, že bys nejraději zase zavedl socialistické praktiky. Kdo proti něčemu kafral, rychle se ho zbavili, nejlépe někam do kotelny nebo do psychiatrické léčebny. Míru zdar! Petr
12. Červenec 2007 - 13:04
Obrázek uživatele Návštěvník
niki (anonym)
ja zase naopak neyvedam pevnou, co mi je do cizich otravu. ale pro pratele jsem na primu vzdy
12. Červenec 2007 - 13:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Já osobně mobil beru jako komunikační prostředek pro domlouvání schůzek a vyřizování urgentních záležitostí. Pokud mi někdo volá a začně řešit kraviny, zdvořile ho utnu. Když mi někdo volá po půlnoci, předpokládám, že potřebuje něco hodně urgentního. Mobil s sebou beru všude. Nikdy nemůžete vědět, kdy ho budete nutně potřebovat a právě mobil vám může zachránit život. Před měsícem si při amatérském fotbale zlomil jeden hráč kotník a něbýt mobil, naháněli bychom sanitku nevímjak.
12. Červenec 2007 - 18:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Co si myslíte o lidech, kteří nedokáží odpovědět ani na sms?
12. Červenec 2007 - 19:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
To Martin: O lidech, kteří nedokážou odpovědět na SMS si myslím, že jsou na tom podobně jako já. Hledání miniaturních písmenek na subminiaturní klávesnici je pro mě velice pracné a vytvoření i krátké zprávy mě zabere více než půl hodiny času. Takže raději zavolám nebo pošlu mail a není co řešit. Ahoj, Pavel
13. Červenec 2007 - 6:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Nevím, proč tohle spojujete s mobilním telefonem. Pokud mi někdo neodpoví na sms, tak to chápu, že nemá zájem se mnou komunikovat a hotovo. Asi by nekomunikoval ani jinou formou. Dle mě není povinnost nikoho brát hovory ap. Já mobil používám hlavně jako možnost zavolat si pomoc. Jinak mám pevnou a tam jsem k zastižení, když jsem doma.
13. Červenec 2007 - 7:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Národ sobě (anonym)
Nechte pana Obalila na pokoji,je to jeho názor,on vás také nenapadá,a Michale nezvedání telefonu je právem a svobodnou volbou každého,telefon je právem ne povinností,samozřejmě to neplatí pro instituce.
13. Červenec 2007 - 8:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Max (anonym)
Obalil si s těmi pěti rokama vymýšlí, to by mě zajímalo, který blb právník by mohl něco takového zplodit a kde na takovou kravinu přišel. Požadavek na zapnutý mobil je sice diskutabilní a asi i neoprávněný, ale co to má proboha společného se vstupováním do soukromého života. Trestní oznámení, jo? Tak maximálně pracovně-právní spor.
13. Červenec 2007 - 8:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Pro Martina (anonym)
Já si o lidech co neodpoví na sms nemyslím nic, je to jejich právo neodpovídat.). Pokud někam jedu a domluvím se že pošlu sms zda jsem v pořádku a dostanu odpověď jsem spokojen. Jinal přitroublé zpávy neposílám a pokud nějakou dostanu, tak logicky ne ni neodepisuji. Pokud vše vyřizuješ nebo dsi myslíš že bez sms zpráviček nemůžeš být je mi tě líto. zbavil jsem se mobilu tím že ho nosím jen abych mohl zavolat v nouzi, jinak si zatím vše stíhám zařídit osobně. Souhlasím s některými názora Obalila, znám ho už několik let a jeho ujeté názory. V tomto ale má pravdu, že mobil je někdy a pro někoho teror. Mám takového syna, podnikatele a je mě ho líto, jak má stále ruku přirostlou k uchu. Já to mám zařízené jinak. muf
13. Červenec 2007 - 10:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Mobil člověku zasahuje do soukromí a proto ho nemám ráda. Baví mě pouze psát zprávy a hrát hry (to můžu dělat když chci já - neomezuje mě to). Telefonování mi leze na nervy.
13. Červenec 2007 - 12:06
Obrázek uživatele Návštěvník
voláček emil (anonym)
já bych uzákonil, aby mobil byl na věky každému implantovám a byl neustále zapnutý, každý člověk by měl povinnost odpovědět na jakoukoliv kreténskou sms ! snad to martina uspokojí, jako poslanec za DSM (debilní strana mobilů)to prosadím v parlamentu. čau amen
13. Červenec 2007 - 18:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Mobilomaniak (anonym)
Kurňa Martine zvedni mi už ten mobil.
13. Červenec 2007 - 21:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Vidím, že jste nepochopili co jsem chtěl říct. Takže znova: ad 1) Co se mého vztahu k mobilu týče - rozhodně jej neberu jako narušování soukromí. Když mi lidé volají, předpokládám, že pro to mají pádný důvod. Nekoukám na ně jako na otravující. Pokud je člověk chronickým vykecávalistou, hovor slušně ukončím. Nejsem zastánce neosobní komunikace, preferuji komunikaci osobní, protože je přímá a je zdarma. ad 2) Ohledně nezvedání telefonu - každý máte nějakého blízkého člověka, že ano? Předpokládám, že s ním vycházíte. Představte si situaci, že mu voláte a on nebere. Je-li k nesehnání delší dobu a neozve se vám, začne vás logicky napadat myšlenka, jestli se mu něco nestalo. Lidé nemají povinnost mobil zvedat, je to otázka slušnosti, respektive postoje k volajícímu. Co se týče sms, prakticky je nevyužívám. Maximálně vzkazuji volanému, že s ním potřebuji něco důležitého řešit. S SMS nemám dobré zkušenosti, ztroskotala mi na nich většina vztahů. Každopádně děkuji za vaše názory.
14. Červenec 2007 - 20:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Zmáčkněte kříže (anonym)
No Martine moje povinnost teda není zvedat mobil,naopak je to jen moje dobrá vůle,že ho zvednu.A ty vztahy-nemáš psát milenkám a vymazávat zprávy když už se kurvíš!
14. Červenec 2007 - 21:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Zmáčkněte křížek: Nešlo o milenky, šlo o to, že jsme se pak míň vídali a všechno řešili přes mobil.
14. Červenec 2007 - 21:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Zmáčkněte kříže (anonym)
No vidíš tak proč zvedat mobil,lepší je za tím oním dojet a pokecat osobně.Mě štve když pracuji a někdo volá a já to neberu-nemohu a on vyzvání a vyzvání to mě naštve do červena.
14. Červenec 2007 - 21:48
Obrázek uživatele Návštěvník
niki (anonym)
jsem s martinem zajedno
14. Červenec 2007 - 23:11
Obrázek uživatele Návštěvník
JOe (anonym)
Já mám mobilní techniku rád. Je to dobrá věc. Už proto, že mi umožňuje komunikovat se svojí přítelkyní, která pochází z Thajska. eSmsesek pošlu tak 400 za měsíc a pokud mám tolik práce, že by mě volání rušilo, tak prostě vypnu zvuk. Člověk, kterého rozčiluje volání mobilu když pracuje, je pravděpodoně spruzenej a nerudnej idiot, který nemá ani dostatek inteligence na tak primitivní věc, jako je vypnutí zvuku u mobilu a na to, aby ovládal svoje emoce :-)
14. Červenec 2007 - 23:35
Obrázek uživatele Návštěvník
marus (anonym)
nezvedam utajene hovory nikdy. Ani nebudu.
15. Červenec 2007 - 0:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Victoria (anonym)
Nepatřím mezi chronické nezvedálisty, ale je fakt, že občas s někým prostě nechci mluvit, a tak nechám telefon vyzvonit, případně ho típnu. Nebo se třeba dívám na něco v televizi a nechci být rušena, tak si vypnu vyzvánění a dotyčnému pak napíšu nebo zavolám zpátky. Ale mám jednoho kamaráda, který když mu napíšu nebo zavolám, tak málokdy odepíše nebo zavolá zpátky. Když s ním chci mluvit, musím se mu prostě dovolat, on se sám neozve. Výmluvy na to, že nemá kredit, v jeho případě neobstojí, pracuje jako manažer a je docela v balíku.
15. Červenec 2007 - 19:19
Obrázek uživatele Návštěvník
pet (anonym)
Nezvedam telefon rada a skoro ani neodepisuji na sms.Obcas tel proste ignoruji.Me okoli to o me vi.Miluji sve soukromi.Naopak se smeju z lidi, kteri porad kontroluji svuj tel a cekaji kdo jim zavola nebo posle sms.Je to pro ne droga.
15. Červenec 2007 - 19:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Lolita (anonym)
Tak já telefony zwedám i pokud je neweřejné číslo.. Ae dříwe (pubertální sklon či co...) Tak jsem nezwedala tel. jen některým klukům, páč mám upískanej, hlas do telefonu, ae už jsem z toho wyrostla=)
15. Červenec 2007 - 21:06

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama