9 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

nevím kdy mám přestat jíst

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
eva (anonym)
Vždycky když mám hlad tak se najím,ale nevím kdy přestat,dopadne tak že se přejím.Jídlo je pro mně nejlepší věc, u jídla se uklidním a aspoň na chvíli můžu na všechno zapomenout.Sem dost štíhlá a tak se bojím že v budoucnu kvůli tomu, že musím pořád jíst přiberu.Já už jím dost od dětství ale taky dost sportuju a jsem docela ve stresu.Prosím neporadí mi někdo?
31. Květen 2005 - 7:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Ne-mravní hlídk (anonym)
Každá kráva, koza i ovce v chlívě i na pastvě ví kdy má dost. Akorát prase se dokáže přežrat.
31. Květen 2005 - 9:13
Obrázek uživatele Návštěvník
honza (anonym)
Ahoj,mě se to stává taky dost často.Jsem ve stresu kvůli škole a v jídle najdu uklidnění.Nic si z toho nedělej,je to lepsí než aby si propadla alkoholu nebo jiným svinstvům. Přiznejme si že jídlo je dobrý a nemá cenu držet nějaký diety.A zvlášt? když dost sportuješ tak třeba tělo potřebuje víc energie,tak proto víc jíš.Měj se a jídlu zdar!
31. Květen 2005 - 21:18
Obrázek uživatele Návštěvník
ggg (anonym)
je to daný tím,že jídla máme všude víc než dost,je to levný a bez práce tak se prostě jí to že se to svádí na stres a uklidnění je pouze ospravedlňování sama sebe před obyčejným obžerstvím
13. Leden 2010 - 12:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
je to daný tím,že jídla máme...Myslím, že to vidíš příliš primitivně, ggg, asi jsi to nikdy nezažil(a), viď? Trošku tolerance k tomu, že každý člověk je jiný, by neuškodilo.
13. Leden 2010 - 12:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Fatkiller (anonym)
Myslím, že to vidíš příliš...Disciplína je nutná ve všem.Já taky nejsem zastáncem přejídání,ale mám pochopení pro člověka,který z nervů prostě baští.Ale ono to nic neřeší.Jen se vyplaví inzulín a tato reakce přináší pocit pohody.Navrhl bych vyzkoušet speciální potravinový doplněk,který uvolní tzv. hormon štěstí.Je to jako přírodní neurol,ale bez vedlejších rizik a pocit máte jako při zamilovanosti.fatkiller@seznam.cz piště o info:-)
13. Leden 2010 - 22:47
Obrázek uživatele Návštěvník
emilie (anonym)
Dobrý den, nabízím velmi...Dobrý den, nabízím tablety na hubnutí pro ty, kteří se rádi přejídají i pro ženy po porodu, které nebaví nosit ty přebytečná kila. Sama jsem je vyzkoušela na sobě a jsem z nich nadšená. Kontaktujte mne na mail emiliemilie@email.cz
4. Srpen 2010 - 9:16
Obrázek uživatele Návštěvník
angelika (anonym)
prostě si kup určité množství jídla a neměj doma velké zásoby dobrého jídla. Kupříkladu já si kupuju do práce jídlo na celý den, takže i když pak přemýšlím , co bych ještě snědla, přece jen můžu spíš zabránit tomu, abych došla do kantýny, než abych sáhla po dalším jídle na stole:-) stejně tak doma, vezmu si něco z kuchyně do pokoje, být v kuchyni, chodila bych do tý lednice furt.
4. Srpen 2010 - 18:05

Přidat komentář

Reklama

Reklama