0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Nevěrná žena

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Merlin (anonym)
Dobrý den, jsem hodný, vysokoškolsky vzdělaný, submisivní, mladší muž a rád bych našel ženu, kterou bych mohl nadevše milovat a které by nevadilo mít zároveň milence.. (pritelmerlin@seznam.cz)
3. Červenec 2011 - 11:59
Obrázek uživatele Návštěvník
škoda (anonym)
že jsi mladý..
6. Červenec 2011 - 18:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Merlin (anonym)
Já jsem psal mladší. Ne uplně mladý..;) A i kdybych byl mladší než ty, to už přece v dnešní době ničemu nevadí? Mně se líbí ženy v každém věku..
7. Červenec 2011 - 10:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
že jsi mladý..Já jsem to stejmý, co Merlin, akorát je mi 40. :-) :-) :-)
14. Červenec 2011 - 12:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Laura (anonym)
Dobrý den, jsem hodný,...Smysl je mi poněkud nejasný... tím milencem máš být jako ty nebo se jedná o dalšího muže a měla by to být jako trojčička?
14. Červenec 2011 - 12:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Merlin (anonym)
Tím milencem má být jiný muž.. Tato "úchylka", chceš li, se jmenuje kandaulismus. Případně pak po anglicku cuckold a možná by ses divila, kolik mužů ( a dokonce i pár žen ) si ji oblíbilo. Manželek a přítelkyň těchto mužů je pak spousta a nemohou si tuto "úchylku" vynachválit. Však také není se čemu divit. Osobně si myslím, že ženy mají právo být nevěrné. Jednak jsou k tomu geneticky předurčené - muž který bude vychovávat jejich dítě a na toto se hodí nejlépe, přece nemusí být zároveň tím nejlepším na genetickou iformaci. Potvrzuje to jen výzkum, který říká, že každé páté dítě má jiného otce, než má napsáno v rodném listě. :) A konečně, nebudem si nalhávat že ne, uspokojení ženy je závislé také na na velikosti přirození přítele. Proč by pak holka, která si našla sice hodného a milého přítele, ovšem s nástrojem připomínajícím spíše zvětšený holčičí klitoris, měla zůstávat věrná? To už do konce života, nemá poznat tu slas z orgasmu, když do ní vniká pořádný penis? To asi ne.. Abych se vrátil k sobě, prostě se mi ta představa líbí. Přečetl jsi jsem již spoustu povídek na toto téma, neměl jsem však nikdy možnost, zažít to na vlastní kůži. Tedy alespoň myslím. Lépe řečeno o tom nevím. Tak zatím alespoň teoreticky prožívám s hlavními hrdiny povídek směs pocitů, která se v nich pere, když je přítelkyně na "dámské jízdě". Směs pocitů jako vzrušení, žárlivsot, ponížení.
17. Červenec 2011 - 9:11
Obrázek uživatele Antler
Antler
Tím milencem má být jiný...Mám to stejně, to, že je chlap dobrý otec a manžel neznamená hned, že je také dobrý milenec. Neměl by tedy ženě upírat možnost najít naplnění i v sexu. Tedy pak zákonitě jinde, s kvalitním milencem. Každý je dobrý v něčem a nikdo nezvládá všechno. Pokud muž ví, že pro ženu není nejlepším milencem, měl by jí umožnit si milence najít. A pokud potom ten alternativní vztah dojde i k oplodnění, proč ne. Prostě přírodní výběr.
30. Červenec 2011 - 9:24
Obrázek uživatele Návštěvník
xx (anonym)
tyjo to je zajímavy, ale mě by se teda osobně nelíbilo kdyby mě přítel zahýbal, ale zas kdyby měl treba fakt malyho, tak co s tim že, bud se s tim smirit, nebo ho podvadet na tajno, nebo si najit jinyho...
30. Červenec 2011 - 9:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Kolemjdoucí pro (anonym)
Existuje tu už diskuse, která se přímo zabývá kandaulismem, ale to možná víš. Mě hlavně překvapilo, že si myslíš, že uspokojení ženy je závislé na velikosti partnera. To mi signalizuje, že jsi ještě velmi, velmi mladý a nezkušený. A pro ostatní - neznám vztah, kterému by prospělo, že se jeden dozví podrobnosti o nevěře partnera. Takže jediná cesta je tohle všechno provádět tajně - pokud ovšem nemají oba partneři stejnou libůstku. A to se stane málokdy.
30. Červenec 2011 - 9:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
napříkald miluji jen submisivní muže,kdy on samozřejmě mi patří a věrný být prostě musí:-) Já si pak užívám kdykoli chci ,jenže tomu nejspíš běžná žena nerozumí. Jako "kolemjdoucí", přirovnává to k normálním vztahům.Osobně žádnou lásku, nebo obdiv, souhru a vztah vůbec, nemůžu nikdy pocítit k běžnému "samci". Jen takzv. podpantoflák, submisiv,mně zajímá. Takže já ty muže tady chápu;-)
30. Červenec 2011 - 10:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Merlin (anonym)
xx - A nebo ho podvádět otevřeně..;) Pokud ho má malého, tak musí pochopit, že nemá na to, aby si ženu udržel doma. S tím se musí smířit..:) V ideálním případě se mu to bude ještě líbit, jako by se to líbilo mně.. Kolemjdoucí - Vím, že existuje diskuze, která se zabí kandaulismem. Já jsem tu ale původně nechtěl diskutoval, ale najít si ženu, která by chtěla kandaulistu. Přestože 50 mi nebylo, neřekl bych, že jsem mladý a nezkušený. Na velikosti penisu opravdu záleží. A to že se povídá, že na veliskosti nezáleži, to je jenom kvůli chlapům, aby si trochu věřili. Zkrátka když vezmeš ženu do postele, uděláš jí nádhernou předehru a pak do ní jednou zajedeš s penisem o velikosti 5 cm a v druhém případě ji vyplní penisem o velikosti 18 cm, nedělej si iluze, že výsledek bude stejný..;) Neříkám, že s penisem o velikosti 5 cm ji nemůžeš přivést k orgasmu, ale sakra víc se nadřeš..:) Závěrem.. Samožejmě, že v "normálním" vztahu asi nevěra nikoho nepotěší. Jak sis ale jistě všimnul, já tu nehledám uplně normální vztah. Já - Ty jsi patrně žena, která ví o co tady jde. A dokáže si to užívat. Bohužel, žen jako jsi ty moc není. Jak sama píšeš, běžná žena tomu nerozumí. Je to škoda. Já si myslím, že je to v každé ženě, že každá by chtěla mít více mužů. Jsou však svázané konvencemi, jsou vychovávané v tom, že se to nedělá a nedokážou si přiznat, že by se jim to líbilo. A nebo s tím nedokážou vyjít na světlo, aby si o nich společnost nemyslela, že jsou děvky. Já jsem submisivní. To už asi určitě každý poznal. Moc rád bych se s Tebou blíže seznámil. ( pritelmerlin@seznam.cz )
1. Srpen 2011 - 9:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Taková obyčejná (anonym)
Mám mladšího partnera,manžela o osm let.Náš sexuální život byl ještě před dvěma měsíci bouřlivý a vášnivý.Najednou manžel je stále unavený z práce,sedí u pc a hraje hry a jako se mi zdá,že čeká až usnu.Sex potřebuji,bral si mne s tím,že jsem nymfomanka,která se však umí ovládat.Pro mne být dva měsíce bez sexu je flustrující.Co mám dělat?Podvádět ho nechci ale sex nutně potřebuji.Masturbace je pro mne neuspokojující.Poradíte mi?Vím,že je to únavou.Nevěrný mi není.To vím na 100%.Co mám dělat proboha?:D
1. Srpen 2011 - 10:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Merlin (anonym)
Taková obyčejná ženská - Úplně nejjednodušší a nejlepší bude, když si o tom se svým manželem promluvíš..;) Dáš mu najevo co cítíš a co potřebuješ. A kdo ví, třeba Ti nakonec povolí i toho milence..:) Hodně štěstí.
1. Srpen 2011 - 13:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Merline, to je smůla..Ale mně totiž 50-sát bylo:-) Jinak máš naprostou pravdu, taky jsem pár let otálela..Vychova, obava z toho, co řeknou ostatní...Dnes jsem se dávno převychovala sama a co říkají ostatní mně vůbec nezajímá-jen okrajově:-)Asi v mém okolí do mně moc "nevidí", mám zásadu si ve svém bydlišti domů nikoho nepouštět. S lidmi se bavím ráda,ale přesto udržuji odstup. Na případné otázky odpovím pravdou a tak každý se pochechtává,jaký jsem vtipálek.
1. Srpen 2011 - 15:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Kolemjdoucí (anonym)
Já - ty jsi mi ale sympatická! Jenomže tak jako ty s Merlinem si rozumíte, protože podobně cítíte svou jakoby "orientaci", tak já zase cítím, jak jsem rozporuplná, jsem dominantní, ale cítím se dobře jen ve vztahu, kde je dominantní muž, a to ještě takovým způsobem, že to nesmím cítít jako jeho dominanci, nýbrž jako svou vlastní vůli. Takže vlastně skoro nemožné takového najít, objevila jsem na tomhle světě jen jednoho jediného a toho jsem ztratila. Taková obyčejná ženská - tobě snad stačí nechat ho jednou pořádně vyspat a potom se šikovně ukázat v rajcovním prádle, ne? Určitě si s ním popovídej, jestli si tě vzal takovou, jaká jsi, určitě ví, co ti teď chybí.
1. Srpen 2011 - 20:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Kolemjdoucí, jsi milá:-) Ale víš, možná se ti to časem víc vytříbí. Jak šel čas a postupoval věk, byla jsem čím dál "horší"..Možná tě to potká taky. Jinak máme obě potíž najít toho správného partnera.Také jsem o svého přišla a ted potkávám jen bud hodně mladé-vhodné a nebo naprosté pitomce a rádoby samce..Dokazují si svou mužnost ponižováním žen do služebného postavení.Ale život single má také něco do sebe, jen toho někdy bývá moc:-)
1. Srpen 2011 - 23:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Kolemjdoucí pro (anonym)
Jenomže zatímco ty jsi pravděpodobně mladá, tak můj věk už postoupil až příliš, jsem seniorka - ošklivé slovo!! A muži v mém věku chtějí mladé ženy. Já - nechceš jen tak pár slovy naznačit svůj životní příběh? Jsem taky single a zajímají mě příběhy jiných, člověk se často poučí a získá nové náhledy na život. :-)
2. Srpen 2011 - 20:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
1.8. ve 14.57 mám uvedeno, že mi je víc a bohužel mladá nejsem. Což ale naprosto nevadí, protože muži chtějí i starší ženy. Ne však moji vrstevníci, ti si musejí dokazovat, že jim neujelo minimálně Pendolíno:-)) Můj věk je asi stejný, jako tvůj má mila kolemjdoucí:-)Svůj příběh naznačovat by bylo mooc dlouhé, život byl a je pestrý. Důležité bylo, že jsem manželství prožila se skoro subíkem-ačkoli moc chybělo do toho, co bych ráda. Ted jsem sama 5let a je to čím dál lepší! Stačí si v sobě ujasnovat priority a podle toho se chovat. Mám kliku asi v tom, že i ve vztahu jsem nezávislá. Napiš něco o sobě a nebo dej mail-já nemůžu, mám tu jinde své jméno a mail jsem dávala,o této své stránce nikomu nevykládám,ačkoli jí ani netajím.
2. Srpen 2011 - 21:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Kolemjdoucí pro (anonym)
postscriptum@email.cz
2. Srpen 2011 - 22:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Už jsem ti poslala asi dvě věty:-)
2. Srpen 2011 - 22:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Merlin (anonym)
Já - píšeš, že manželství jsi prožila se subíkem.. Ale že ti moc chybělo, co bys tak ráda. Mohla bys naznačit, co ti tolik chybělo?
3. Srpen 2011 - 7:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Akorát tu piju kafe, takže odpovím hned. On je submisivní lehce a nevěru nesnáší. A taky se začal doma moc flákat-já mužům neposluhuji. Nakonec je ted neštastný s vanilkou a já štastná sama se sebou:-) Stačí?
3. Srpen 2011 - 7:13
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
Hmm, to je blbý, pokud jsi žila s flákačem. Ale s tou nevěrou se s ním shoduji, ta mi taky vadí.
3. Srpen 2011 - 7:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Já jsem už hodně dlouho vdaná a jsem nevěrná. Tudíž pro mnoho lidí zařaditelná do kolonky mrcha. Jenže nikdo není ochotný zkoumat, co nevěře předchází a okolnosti a šmahem odsuzuje. V mém životě se prostě provalila mnaželova nevěra, která mně zranila moc, neměla jsem pomyšlení na pomstu a ani nic takového neplánovala, můj život jakoby ztratil jas a lesk a přežívala jsem. Náhoda a osud mi přivedl do cesty chlapa, začali jsme se stýkat a já se začala po letech cítit jako žena, navíc taková, co je pro něj jediná na světě, kouká na mně jak na svatý obrázek, rozmazluje mně, má kdykoli čas i potřebu mně vyslechnout, zajímá ho můj niterný svět, prostě jen dává, co doma nedostanu a a já v tom pokračuju, protože na začátku toho vztahu jsem jen prostě chtěla přežít a vstát z mrtvých a dnes v tom pokračuju zas, protože nechci od sebe odhánět lásku, je vzácná a poznáme, když nás někdo má rád doopravdy. To se prostě pozná. Já bohužel přišla i na to, oč jsem byla ve vztahu doma s manželem ochuzena. Nemám výčitky svědomí a v mém případě, prostě platí to úsloví, že mrchou se žena nerodí, mrchou se stává-já bych jen dodala, že mnohdy tím, jak s ní zachází vlastní partner ... klidně kritizujte, je mi to jedno, jsem zas chvíli šťastná a tím pádem všem přeju štěstí. A lásku přátelé....
3. Srpen 2011 - 15:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
Lucko, přeju Ti to, je to každého věc, jen se musím smát, co byste napsali a hlavně napsaly, kdyby to bylo obráceně : "... Náhoda a osud mi přivedl do cesty ženu, začali jsme se stýkat a já se začal po letech cítit jako muž, navíc takový, co je pro ni jediný na světě, kouká na mně jak na svatý obrázek, rozmazluje mně, má kdykoli čas ... ..., prostě jen dává, co doma nedostanu a já v tom pokračuju ..." Že myslím koulema, že? Nebo ještě něco horšího ?
3. Srpen 2011 - 16:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Lucko, přeju Ti to, je to...ale Pepo-jistě že ne. Myslíš hlavou, mozkem a taky srdcem. Obráceně je to totéž , na lásku má právo každý, muž jako žena, tenký, tlustý, každý má právo chtít být milován... pokud by nějaký muž cítil to, co popisuješ, ženatý a s ženou, kterou mu osud zavál do cesty, je to signál, že si jej prostě žena nehledí, že mu doma něco podstatného chybí a když to jinde nachází, cítí opět závan štěstí. Prostě o mně doma muž nestál, měl cosi jinde a mně jen chyběl kousek lásky a našel se kodis, kdo mi jej chtěl dát. Jak prosté.
4. Srpen 2011 - 9:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
sorry, píšu narychlo, ne kodis, ale kdosi. Blbnu. Prostě zaláskovaná, hihihi.
4. Srpen 2011 - 9:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
Jo, jo, přeju Ti to Lucko. Jsi správná ženská. Takových tady na doktorce moc není.
4. Srpen 2011 - 9:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Já jsem už hodně dlouho...Lucko, moc Ti rozumím,stalo se mi něco podobného. Manžel už mě doma bral jako samozřejmost a tak nějak se stalo, že ztratil hlavu-pro jinou. Hodně mě to zasáhlo, nečekala jsem, že to přijde i do našeho vztahu. Jsme už spolu hodně dlouho a jak čtu všude kolem, tak asi přišla i do našeho vztahu TA KRIZE. Nějakou dobu bylo trochu vlažnější období. Ale pak jsem si řekla, že nemá asi cenu to nnějak lámat přes koleno a doma se to zklidnilo. A ..pak se objevil někdo v mém životě. Možná už trochu vím, co prožíval můj muž, taky jsem to neplánovala, ale je to tady. Nevím, jak dlouho to vydrží, ale beru si teď od života,co mi nabídnul. A je mi hezky.
7. Srpen 2011 - 10:28
Obrázek uživatele Návštěvník
tomo (anonym)
Lucko, přeju Ti to, je to...Kdysi se poudalo že stačí jedna místnost s kanapem a tam muž a žena a je to hotovo.Dnes nemusí být ani to kanape a ani ta místnost.Stačí jen ten muž a žena. Pokud je někdo v relativně klidném a spokojeném manželství delší dobu třeba nad 14roků tak ať se snaží oba dva sebevíce tak dojde ke krizi proto že oba dva začnou spolu komunikovat jen minimálně a nikdo z nich se pak nechce svěřit svému protějšku.to si raději najde jinou vrbu které se pak začne svěřovat.a potom stačí aby verba dotyčnou osobu jemně š šťouchla a navedla určitým směrem.S počátku je to určitý druh adrenalinu,ale pak se to změní rádoby v lásku.Stačí mít jedna a více vlastností jako je třeba být hezký, pozorný,něžný,mít ji či jeho výkonného,být výřečný a hlavně umět naslouchat. Tak to dělám já. Jsou ovšem okamžiky kdy spolu ovšem milenci zůstanou.I to se stává,ale to můj případ není proto že já se rád nechávám od milenky rozmazlovat a to po všech stránkách.Danou ženu pak vždy za odměnu pak uspokojím. Je fakt že si k tomu vybírám slabé povahy,proto že oblbnout vdané paničky,které jsou dlouho ze svými manžílky jde vcelku snadno. Tak a zatím se lidičky mějte a hlavně si užívejte dokud to jde.
7. Srpen 2011 - 13:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Merlin (anonym)
Jsem moc rád, že jste se tady tak rozpovídali, nicméně musím připomenout, že jsem tohle téma založil za účelem seznámení a ne za účelem obecného rozprávění o kandaulismu či cuckoldu. Jak už mi psal ale jeden člověk, sehnat ženu, která by se toto líbilo, je asi nemožné. Ženy se prezentují raději jako cudné, ale když přijdou do vztahu, zjistí, že nevěra jim vlastně nedělá až takový problém. Proč si ženy nedokážou rovnou přiznat, že jim nestačí na celý život jeden penis??
16. Srpen 2011 - 7:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Barberina (anonym)
Jsem moc rád, že jste se...Merline, já si to přiznala-po dlouhých letech monogamie v manželství. Když to muž porušil, aby si zpestřil šeď života, moje důvěra šla vniveč a taky jsem přišla na hodně věcí-pozdě, ale lépe než nikdy. Nejsem už kvítek v rozpuku, ale najednou mně zajímají cizí muži a nemám oči jen toho svého, který stejně zklamal svého času typickým mužským přístupem. Při nejlepší vůli to doma po letech je i pro ženu hodně fádní a některé zůstanou jen u svých fantazií-což je podle mého dnešního názoru škoda. Je ovšem třeba zvážit, co nám za to stojí a co ne, být opatrný, obezřetný, vybíravý, neubližovat svým jednáním nikomu.
16. Srpen 2011 - 8:45
Obrázek uživatele Návštěvník
ALEna (anonym)
Merline, já si to...jako bych to psala já :-)
16. Srpen 2011 - 10:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Merlin (anonym)
Barberina: "zklamal svého času typickým mužským přístupem." - Tak to je docela ultimátní tvrzení. Naznačuje, že každý muž musí být nevěrnej a žádnej to nevydrží. Myslím si, že pokud jde o porušení věrnosti v dlouhodobém vztahu, nemají si obě pohlaví co vyčítat. Řekl bych, že je to tak 50 na 50. V polovině případů to může být žena, která jako první okusí zakázaného ovoce. Já bych například nikdy přítelkyni či manželku nepodvedl. Nemám tu potřebu. Co se týká toho dalšího, myslím, že už fantazie naznačují, že je někde něco špatně. Samozřejmě pak, pokud nevěra někomu ubližuje, je odsouzení hodná. To je výhoda kandaulistů a cuckoldů, protože ve svazku s nimi si může žena užívat s kým chce a při tom jsou všichni šťastní.
16. Srpen 2011 - 16:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Merlin (anonym)
Bylo pozdní odpoledne, když jsem přišel za tebou do pokoje. Do pokoje v našem novém bytě, v Brně. Seděla jdi za svým počítačem lozila po internetu. Byl jsem potěšen, když jsem spatřil, že neděláš nic důležitého. Přiblížil jsem se k tobě zezadu, odhrnul ti vlasy a přisál se na tvůj krček. Zavřela jsi oči a užívala sis ten něžný dotek mých rtů. Když jsem stačil ochutnat každý kousek tvého krčku, tak jsi se probrala, vstala jsi ze židle a otočila se ke mně. Přitiskli jsme se k sobě a začali se líbat. V tu chvíli mi bylo jasné, že máš zrovna stejnou chuť na sex jako já. Začala jsi mě postrkovat k posteli, když v tom jsem tě uprostřed pokoje zastavil. ?Dneska to uděláme jinak, slečno?, pověděl jsem a začal ti rozepínat knoflíčky u košile. Stáhl jsem ti jí z ramen a pomalu se přesunul na knoflík u kalhot, který jen lákal k tomu, aby jej někdo rozepnul. Když jsem ti začal kalhoty stahovat ze zadečku, položila jsi ruce na knoflíky mé košile a chtěla jsi mi oplatit stejnou měrou. Vzal jsem však tvé ruce do svých dlaní a tím tě zastavil. ?Nejprve dnes vysvlečeme Tebe?, dodal jsem. Nebylo ti to zrovna po vůli, ale nakonec jsi přistoupila na mou hru. Když jsem z tebe stáhnul kalhoty i ponožky, zůstala jsi přede mnou jen ve spodním prádle. Začal jsem se s Tebou trochu mazlit, abych ti dodal trochu odvahy a zahnal Tvůj stud. Dvěma prsty jsem ti za zády rozepnul podprsenku a nechal jí zvolna sklouznout k našim nohám. Pohladil jsem Tě prsty jedné ruky mezi prsy a sjel až dolu na tvé bříško. V ten samý okamžik jsem se kolem Tebe obtočil a stanul za tvými zády. Znovu jsem odhrnul Tvé vlasy a políbil Tě na šíji. Rukama jsem začal zepředu bloudit po tvém těle a zašeptal Ti do ouška: ?Stydíš se? ? Neřekla jsi nic. Přestože jsi se styděla, protože stát skoro nahá před oblečeným mužem je divné, nechtěla jsi to dát najevo a udělat mi tu radost. Pomalu jsem od tebe poodstoupil a začal si tě prohlížet. Zvolna tě obešel a znalecky vydechl: ?jsi nádherná?. Na tvářích jsi se lehce začervenala a rukama si zakryla prsa. Přistoupil jsem k Tobě a lehkou silou ti zvedl ruce nad hlavu. Prsa se ti krásně nadzdvihla a já je lehce uchopil do ruky. Než jsi mohla cokoliv udělat, opět jsem se k Tobě přitiskl a políbil Tě do oblasti, kde Ti vystupuje klíční kost. Lehce jsi se zachvěla. Stud pomalu přecházel do lehkého vzrušení, které ti neodvratně prostupovalo tělem. ?Byla bys moc dobrá otrokyně lásky?, zašeptal jsem a dodal: ?Na trhu s otrokyněmi bych za tebe dostal spoustu peněz.? Sklopila jsi zrak a pomalu se opět přihlásil o slovo stud. Políbil jsem tě na ústa. Lehký polibek, který jsem ti věnoval, těsně před tím, než jsem se opět přesunul za tvá záda. ?Škoda jen, že nejsi panna. Dostal bych za tebe 2x tolik?, usmál jsem se. ?Stáhni si kalhotky, Zlato?. Když jsem ucítil tvé zaváhání, vložil jsem z každé strany tvých boků pár prstů pod pevnou látku tvého jemného prádla a zlehka Ti pomohl. Znenadání se tvé kalhotky dotkli tvých kotníků. Pohladil jsem tě po zadečku a navodil tak zpátky vlnu vzrušení. Už jsem nepotřeboval, aby ses styděla. Přesunul jsem se opět před tebe a jemně tě požádal, ?roztáhni trochu nožky, Miláčku.? Vycítila jsi v té větě, že by se mohl dostat dotek místům, které už o to tolik žádali. Zvolna jsi se proto lehce rozkročila. Rukou jsem Ti zvolna přejel po vnitřní straně stehen. Zdvihl jsem ruku ke svým ústům a vložil si jeden z prstů mezi rty. Díval jsem se při tom, jak zvolna zavíráš oči. Vložil jsem vlhký prst zpátky mezi tvé nohy a jemně obkroužil tvojí perličku rozkoše. Jasně jsem cítil, jak jsi se zachvěla. Posunul jsem tak prst ještě dál mezi tvé nožky a pomalu přejel po stydkých pyscích. Dovnitř Tebe jsem však nezajížděl. Jemně jsem tě škádlil pouze z venku. Cítil jsem že se ti začínají podlamovat kolena. Rychle jsem se od Tebe odtrhl. K tvému velkému překvapení a zklamání. Usmál jsem se na Tebe a trochu vítězoslavně pronesl: ?To by dneska stačilo, ty ďáblíku. Koupil jsem pro nás lístky do kina, tak se zase obleč.? Začala jsi z hluboka dýchat nosem a bylo vidět, že tě přepadl nemalý vztek. Zamával jsem ti před nosem lístkama. ?Tak už pojď nebo to nestihnem. Za chvilku to začíná.? Usmál jsem se na tebe. V tom si svou rychlou ručkou vystřelila nahoru a vytrhla jsi mi lístky z ruky. Než jsem se pak stačil vzpamatovat, roztrhla jsi je vejpůl. Na čež jsi odsekla: ?Nikam se nejde?. Po pár vtěřinách mého nevěřícného zírání, jsem se dostal také do ráže. Rychlým pohybem jsem Tě povalil na postel. Ležela jsi břichem na posteli, avšak kolena jsi měla stále na zemi a opírala jsi se jimi o koberec. Tvoje tělo tak vytvořilo písmeno připomínající Z a tvůj zadeček byl hezky vyšpulen. Stáhl jsem si kalhoty na půl žerdi, přikleknul za Tebe a jedním mohutným přírazem Tě vyplnil. Z tvých úst unikl mohutný vzdech. Chytnul jsem Tě za boky a začal rychle přirážet. Šlo to lehce, protože jsi byla z minulého počínání hezky vlhká. Ovládla mě směs vzrušení a zároveň jsem byl naštvaný, že jsem přišel o drahé lístky do kina. Chytl jsem tě proto za vlasy, zvrátil ti hlavu lehce dozadu a vyslovil něco, co bych asi za normálních okolností nikdy nevyslovil: ?Stála jsi mě peníze ty jedna malá děvko?. Trochu tě to šokovalo, ale zároveň sis užívala velké vzrušení a byla jsi ráda, že jsi nakonec dosáhla svého. Já jsem však neměl v úmyslu, nechat Ti to tak lehce projít. Cítil jsem, že se oba blížíme k vyvrcholení. Aniž bych v tu chvíli dbal na to, jestli dosáhneš orgasmu ty, jakmile jsem se přiblížil na hranici svého výstřiku, svůj penis jsem z tebe vytáhl. Vzal jsem jej do ruky a za lehkého cukání jsem všechno své semeno vypustil na Tvoje záda. Pak jsem tě plácnul po zadku a odešel z pokoje. Ještě dlouho jsi pak ležela na posteli v pozici, ve které jsem Tě zanechal a hlavou se ti honily myšlenky, které si ani nedokážu představit.
25. Srpen 2011 - 14:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Merlin (anonym)
Místo uvozovek mi to hodilo otazníky, nevím proč. Omlouvám se..
25. Srpen 2011 - 14:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Merline, krásné..Ale pro mně by to bylo nepřijatelně dominantní chování:-)
25. Srpen 2011 - 20:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Ema (anonym)
U mě bys skončil už dávno.
25. Srpen 2011 - 20:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Merlin (anonym)
Nejlepší na tom je, že já jsem od přírody submisivní..:) Tohle je první věc co jsem napsal, kde nemá vládu nad situací žena. Ba snad možná i první věc, která mě vůbec napadla, kde je žena v podřízené pozici. Obyčejně to u mě bývá přesně naopak.. Ale napadl mě záchvat tvořivosti a tak jsem to sepsal..:) Vím, že ten konec už je poměrně silná káva a v reálu bych to nikdy neudělal.. Ale nějak prostě, v ten moment mi to tam sedlo..:) Myslím, že ikdyž je ve vztahu jeden submisivní a druhý dominantní, výměna rolí na jeden večer může být zajímavým spestřením.
25. Srpen 2011 - 21:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Vím, že jsi submisivní a hned mně napadlo,že to je výměna rolí. Asi by to v takovém případě bylo i zajímavé:-) Vlastně jsem něco podobného zažila a brala to docela v pohodě, s úsměvem..bylo to i eroticky bezva. V reálu bys to nejspíš udělal,kdybys měl k sobě tu pravou partnerku.Přečetla by si tvé povídky a navodila situaci-kdyby jí to zaujalo..Máš bláznivě zajímavé záchvaty tvořivosti a to se cení.;-)
25. Srpen 2011 - 22:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Merlin (anonym)
Díky..:) Sám o sobě tvrdím, že má fantazie oproti jiným nezná hranic. :) Jinak si myslím, že pokud bych dal své povídky přečíst partnerce a pak bychom se je snažili realizovat, že už by to nestálo za nic. Že by úplně vyprchalo to kouzlo a to určité překvapení z toho, co se stane dál. Proto jsem nikdy žádnou ze svých povídek nerealizoval a ani to nezkoušel. Pouze bych je mohl dát jako nástřel, jakým směrem bychom se mohli ubírat. Co by se mi líbilo. Nic méně jsem stejně nikdy nesehnal ženu, která by byla na stejné vlně jako já.
25. Srpen 2011 - 22:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Ale sehnal, a povídky bys měl někde na netu-jako jiní..Ona by je "omylem" přečetla:-) Nic by ti nemusela říkat. Říct si předem, co kdo chce je konec erotiky..Musí se opatrně a nebo s odstupem času, nečekaně..V takovém D/s vztahu jsou volna, běžný přátelský život , výlety a povídání..tam se povídá všechno.Když hledáš, hledej dominantní partnerku a ne uvádět Dominu-to pak vypadá,že hledáš lekce. Ty bere jen profi...Je samozřejmé,že hledání je těžší, protože v takovém vztahu jsou lidi víc odlišní, jinak zaměření..Dá to práci:-) Já jsem dominantní,ale málo sadistická. takže stejný problém..Těžko hledám, najdu a je tam něco,co se mi nehodí..Stejně nehážu flintu do žita.Jako domin. se ale chovám opravdu jen v soukromí a ještě ne stále, vtipkuji, prostě jim chybí sekec a trvalá drezůra.
25. Srpen 2011 - 22:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Merlin (anonym)
Je vidět, že máš spoustu zkušeností..;) A s těma povídkama máš asi pravdu.. Pokud by měl člověk partnerku na stejné vlně, tak by to asi jistě šlo. Ale najít takovou parnerku.. Možná Ti připadá, že tady působím jako nějaký zelenáč, ale určitě se za něj nepovažuji. Dominantní partnerku jsem hledal roky. O profi dominách se vůbec nebudu rozepisovat, to jde úplně mimo mě. Já potřebuju mít se ženou vztah a vědět o ní vše, abych se jí mohl plně oddat. Jak si někdo může zajít jen tak na lekci k nějaké osobě, kteoru nikdy neviděl a nechat po sobě řvát, to nikdy nepochopím. A najít normální obyčejnou dominantní ženu je nemožné. Když se to ale přece jen nějakou náhodou podaří a najde se nějaká dominantní žena, její IQ je tak nízké, že k někomu takovému se opravdu nedá vzhlížet jako k bohyni. Nejsem člověk, kterého by uspokojovali nadávky a nebo bití rákoskou. To ani náhodou. Mám rád ponížení od ženy.. Ale inteligentní ponížení s důvtipem a elegancí. A když k tomu ještě přidám, že taková žena by mohla mít ještě ráda cuckold, tedy že by kromě mého ponižování měla mít i milence.. Taková žena existuje jen v mých povídkách..;)
25. Srpen 2011 - 23:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Merlin (anonym)
A to ani neřeším, že by měla mít určité povahové vlastnosti a že by mě měla také alespoň trochu fyzicky přitahovat..;) Chápu ale, že ty to máš se subískama to samé... Je těžké najít vhodný protějšek na normální vztah, natož na tento specifický..
25. Srpen 2011 - 23:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
No, jsme natom stejně:-) Jen na opačné straně. Ponížím vždycky s vtipem a úsměvem-to ale vadí..Nemá cenu to popisovat, děláš to za mně:-) Mít milence je nutné, je to způsob ponížení, vlastně i lásky,ale to nikdo nepchopí.Existují takové ženy,ale často než se v sobě vyznají, uteče moc času,nebo než to přiznají sobě samé.Právě protože to přinese potíž, najít partnera. Nemáme to jednoduché,jenže jednoduchý život mně ani nebaví:-) Hledej, čekej a určitě najdeš. Dobře děláš, když tady píšeš. Některá se časem přihlásí, nemá zatím odvahu si to přiznat? Možná..Určitě je dobré to psát tady a jinde,než jen na stránkách perverz..Kdo si přizná, že je perverzní?! Už se směji,jak dlouho jsem to zavrhovala i já.Mám přítelkyně, které nic netuší,ale vidí,že s muži jednám jinak..Vyptávají se, líbí se jim to,ale obávají se-stydí...Ale už to, že se jim to líbí,je jasné, že něco v sobě mají. Prostě hledej
25. Srpen 2011 - 23:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Poznávám mezi lidmi více podobných, co si to nepřiznávají a baví mně,když o mně jeví zájem dominantní samec, co vidí, slyší jak mluvím,jak se chovám..najednou u mně by to pominul, najednou je ochoten jít dál,ale já nechci čekat a zkoušet, nejsem na pokusy. Jen je jasné, že jistě takové lidi manipuluje společnost a obava, si něco přiznávat. U žen to tak děsné není, ty najdeš spíš a to i mezi "normálními"..
25. Srpen 2011 - 23:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Merlin (anonym)
"Ponížím vždycky s vtipem a úsměvem.." Tak to má přeci být. Není přece nic hezčího a úsměv na tvé tváři samotné ponížení jen umocní. "Mít milence je nutné, je to způsob ponížení". Co dodat.. Smekám přede Tebou. Musíš být opravdu vyjímečná žena.
26. Srpen 2011 - 8:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Merlin (anonym)
Středně velký byt a v něm středně velký pokoj. V jednom rohu pokoje je umístěna velká postel. V protějším rohu je pak stůl z masivního dřeva. Jsou zde ještě nějaké další kousky nábytku, ty jsou však pro tento příběh nepodstatné. Pokoj slouží patrně jako něco mezi ložnicí a pracovnou, jeho skutečný úděl nás ale taktéž nemusí zajímat. Klečím pod tím velkým stolem. Jsem nahý. Ruce jsi mi spoutala šátkem za zády. Šátek na mích zápěstích není příliš utažený a může se zdát, že vyprostit se z jeho sevření musí být hračkou. Opak je ale pravdou, dostat se z těchto důmyslných pout je nemožné. V tomhle jsi opravdová mistryně. Na krku mám připevněn obojek pro psa. Pomocí malé karabiny je k němu připnuto vodítko. Není potřeba žádný zámeček, protože není v lidských silách, aby na karabinu sám dosáhl. Druhý konec vodítka je smyčkou provlečen kolem trubky od topení, která vede za stolem. Můj pohyb je tak výrazně omezen a nemám šanci se dostat z pod stolu více než polovinou těla. Na očích mám černý šátek či něco podobného. Nevím přesně. Jeho účel je, abych nic neviděl a to se mu daří se stoprocentní úspěšností. Slyším kroky. Dveře se pokoje se otvírají a já cítím tvoji přítomnost. Nejsi však sama, je z tebou ještě někdo. K mým uším se dostane zvuk šustící látky a polibků. Je jasné, že stojíte ve vzájemném objetí. Kdo to je? Nějaký náš známý, tvůj kamarád či úplný cizinec? Z vjemů, kterými jsem schopen disponovat, toto nedokáži odhadnout. Na zem dopadá první kousek oblečení. Mou mysl kalí zděšení. Nejsem však schopen cokoliv říct. Z mých úst však uníký jeden tichý vzdech. Malé zakňourání, které jsem nebyl schopen v sobě udržet. V ten moment věnuješ malou dávku své pozornosti mně. Pouze však proto, abys na moji adresu vyslala tiché „pššššt“. Podvědomě klopím hlavu. To už jste však oba nazí a přesouváte se na postel. Vaše těla po sobě kloužou a já cítím, jak se mi do žil vlévá velká dávka ponížení. To se znásobí ještě když zaslechnu tvá slova chvále a obdivu nad jeho mužstvím. Následuje porovnání mezi mnou a tvým novým milencem, které pro mě není nikterak lichotivé. Ležíš na zádech a Tvůj milenec na Tebe na lehá. Slyším Tvůj zrychlený dech a vím, že do prvního orgasmu nemáš daleko. Na chvilku obrátíš svou tvář ke mně a lehce se usměješ. Líbí se ti vidět mě v této pozici. Pak už se ale obracíš ke svému milenci a zavíráš oči. Tvým tělem prochází obrovská dávka rozkoše a ocitáš se v extázi. Dopadne na tebe těžké tělo milence a notnou chvíli jen tak ležíte. Po této malé pauze se otáčíš na břicho, krčíš nohy a jsi připravena přijmout ho ještě jednou. Tentokrát zezadu. Tvůj milenec je již také v plné síle a chytá tě za boky. Já už dále nevnímám nic. Proberu se až když slyším, že se oblékáte. Dál už jen kroky a dveře se opět zavírají. Po několika minutách vcházíš opět do pokoje. Tentokrát už sama. Přicházíš ke mně, skláníš se a odepínáš vodítko od obojku. Rozvazuješ mi ruce a nakonec sundaváš i pásku z očí. Chvíli mžourám, že se mi do očí vrátí „cit“ a vidím, že v pokoji se již se šeřilo. Jsi oblečená upravená a tváříš se, jako by se nic nestalo. Já však cítím, že právě v tuto chvíli z Tebe vytéká jeho semeno a zvolna máčí tvé kalhotky. Měl bych zuřit a nadávat, vím to. Mé ponížení je však tak velké, že se nezmůžu na nic. Pouze mám sklopený zrak a bojím se zvednout hlavu, či se ti dokonce podívat do očí. Hladíš mě po hlavě a já si najednou připadám jak malé dítě. „Nesmíš žárlit, Zlatí,“ říkáš. Dvěma prsty uchopíš moji bradu a lehkým pohybem zvrácíš moji hlavu dozadu. „Víš přeci, že miluji jen tebe,“ šeptáš. Dáváš mi polibek na čelo a lehce se dotkneš i mých rtů. Jsou slané. Mně je to však jedno, protože jsi mi řekla, že mě miluješ! Najednou jsem šťastný. Usmíváš se na mě. „Občas ale potřebuji v posteli opravdového, skutečného muže, víš?“ Mé ponížení je zpět. A ještě ve větší míře. Tvůj úsměv se rozzáří naplno, protože je ti jasné, že mě máš přesně tam, kde jsi mě chtěla mít. Pouštíš mou bradu a odcházíš. Víš, že mé ponížení je tak velké, že se o téhle malé epizodě už nikdy nepokusím mluvit. Všechny pocity zůstanou za zamčenými dveřmi, dokud jednoho krásného dne nezačnu přemýšlet, jestli to vůbec stalo.
26. Srpen 2011 - 8:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Merlin (anonym)
Tou dobou jsme spolu bydleli. Měla jsi jet na služební cestu. Někam dál, prý na 14 dní. Nadšenej jsem z toho samozřejmě nebyl, ale tak co se dá dělat viď. Jako auditorka jsi to měla v popisu práce. Večer před odjezdem jsi mi v posteli oznámila, „Rozhodla jsem se, že dostaneš pás cudnosti na těch 14 dní“. Cože? Vyskočila mi v hlavě otázka. „A neměla by jsi ho dostat spíš ty??“ Na to jsi pohotově odpověděla, „zvpomeň si, jak to bylo v dávných dobách… Vládci, kteří odjížděli ze svých domovů na delší čas, zamykali své manželky, které zůstávali DOMA“ A hned na to jsi dodala, „alespoň se na mě budeš víc těšit…;) „. Dále konverzace nepokračovala, protože jsi se ke mně přitiskla a začakli jsme se milovat. Ráno mě probudilo, jak sis na mě obkročmo sedla. Celý rozespalý jsem pak cítil jak bereč postupně moje ruce, roztahuješ a šátkama přivazuješ k čelu postele. Trocha spestření neuškodí, pomyslel jsem si a tak se ani nesnažil ti v tvé činosti odporovat. Když jsi byla hotova, rychlím pohybem jsi ze mě stáhla kraťásky pižama a opět si na mě obkročmo sedla. Teď již ale na docela jiné místo. Nasedla sis na můj penis a začala se na něm pomalu pohybovat. Naklonila ses nade mě pošeptala, „až se hezky uděláš, tak ti nasadíme tu klícku“. V tom jsem si vzpomněl na večerní rozmluvu. Z dřívějška jsem věděl, že cukat se v téhle pozici nemá cenu, protože ty umíš své uzlíky vázat dokonale. Chvíli jsem se snažil myslet na jiné věci a oddálit tím své vyvrcholení. Bylo však jasné, že to jsou zcela zbytečné pokusy, protože ty víš jak na mě. Po chvilce jsi ještě před mým výstřikem vycítila, že už ho mám na krajíčku a že už s tím nic neudělám. Pro mé větší pokoření a na důkaz své převahy jsi zase pošeptala: „ Tááák.. to je hodnej chlapeček.. tak je to správně. Až ti ptáček hezky ochabne, tak ho stčíme pěkně do klícky.“ Jak jsi předpověděla, tak se také stalo a zanedlouho už jsi hladila moji chloubu přes plastovou trubičku. „ Neboj, až přijedu, tak ho zase vypustíme… když budeš hodnej…“ Když jsme pak stáli už u vchodových dveří a loučili se, poznamenala jsi s úsměvem na tváři: „ alespoň tu nebudeš zlobit, co budu pryč“. „A co ty?“ zeptal jsem se. Na to jsi se rozzářila ještě víc, dala jsi mi rychlou pusu a prohodila s mrknutím oka, „Já zlobit můžu“. Pak už jsi jen zmizela ve dveřích.
29. Srpen 2011 - 8:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Vzrušená... (anonym)
Hmmmm, rajcovní...Dala bych si říct, ale mám partnera, kterého miluji a ten by to nepřežil. Bohužel.
1. Září 2011 - 14:54

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama