0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Nevěrná žena

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Merlin (anonym)
Dobrý den, jsem hodný, vysokoškolsky vzdělaný, submisivní, mladší muž a rád bych našel ženu, kterou bych mohl nadevše milovat a které by nevadilo mít zároveň milence.. (pritelmerlin@seznam.cz)
3. Červenec 2011 - 11:59
Obrázek uživatele Návštěvník
škoda (anonym)
že jsi mladý..
6. Červenec 2011 - 18:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Merlin (anonym)
Já jsem psal mladší. Ne uplně mladý..;) A i kdybych byl mladší než ty, to už přece v dnešní době ničemu nevadí? Mně se líbí ženy v každém věku..
7. Červenec 2011 - 10:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
že jsi mladý..Já jsem to stejmý, co Merlin, akorát je mi 40. :-) :-) :-)
14. Červenec 2011 - 12:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Laura (anonym)
Dobrý den, jsem hodný,...Smysl je mi poněkud nejasný... tím milencem máš být jako ty nebo se jedná o dalšího muže a měla by to být jako trojčička?
14. Červenec 2011 - 12:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Merlin (anonym)
Tím milencem má být jiný muž.. Tato "úchylka", chceš li, se jmenuje kandaulismus. Případně pak po anglicku cuckold a možná by ses divila, kolik mužů ( a dokonce i pár žen ) si ji oblíbilo. Manželek a přítelkyň těchto mužů je pak spousta a nemohou si tuto "úchylku" vynachválit. Však také není se čemu divit. Osobně si myslím, že ženy mají právo být nevěrné. Jednak jsou k tomu geneticky předurčené - muž který bude vychovávat jejich dítě a na toto se hodí nejlépe, přece nemusí být zároveň tím nejlepším na genetickou iformaci. Potvrzuje to jen výzkum, který říká, že každé páté dítě má jiného otce, než má napsáno v rodném listě. :) A konečně, nebudem si nalhávat že ne, uspokojení ženy je závislé také na na velikosti přirození přítele. Proč by pak holka, která si našla sice hodného a milého přítele, ovšem s nástrojem připomínajícím spíše zvětšený holčičí klitoris, měla zůstávat věrná? To už do konce života, nemá poznat tu slas z orgasmu, když do ní vniká pořádný penis? To asi ne.. Abych se vrátil k sobě, prostě se mi ta představa líbí. Přečetl jsi jsem již spoustu povídek na toto téma, neměl jsem však nikdy možnost, zažít to na vlastní kůži. Tedy alespoň myslím. Lépe řečeno o tom nevím. Tak zatím alespoň teoreticky prožívám s hlavními hrdiny povídek směs pocitů, která se v nich pere, když je přítelkyně na "dámské jízdě". Směs pocitů jako vzrušení, žárlivsot, ponížení.
17. Červenec 2011 - 9:11
Obrázek uživatele Antler
Antler
Tím milencem má být jiný...Mám to stejně, to, že je chlap dobrý otec a manžel neznamená hned, že je také dobrý milenec. Neměl by tedy ženě upírat možnost najít naplnění i v sexu. Tedy pak zákonitě jinde, s kvalitním milencem. Každý je dobrý v něčem a nikdo nezvládá všechno. Pokud muž ví, že pro ženu není nejlepším milencem, měl by jí umožnit si milence najít. A pokud potom ten alternativní vztah dojde i k oplodnění, proč ne. Prostě přírodní výběr.
30. Červenec 2011 - 9:24
Obrázek uživatele Návštěvník
xx (anonym)
tyjo to je zajímavy, ale mě by se teda osobně nelíbilo kdyby mě přítel zahýbal, ale zas kdyby měl treba fakt malyho, tak co s tim že, bud se s tim smirit, nebo ho podvadet na tajno, nebo si najit jinyho...
30. Červenec 2011 - 9:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Kolemjdoucí pro (anonym)
Existuje tu už diskuse, která se přímo zabývá kandaulismem, ale to možná víš. Mě hlavně překvapilo, že si myslíš, že uspokojení ženy je závislé na velikosti partnera. To mi signalizuje, že jsi ještě velmi, velmi mladý a nezkušený. A pro ostatní - neznám vztah, kterému by prospělo, že se jeden dozví podrobnosti o nevěře partnera. Takže jediná cesta je tohle všechno provádět tajně - pokud ovšem nemají oba partneři stejnou libůstku. A to se stane málokdy.
30. Červenec 2011 - 9:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
napříkald miluji jen submisivní muže,kdy on samozřejmě mi patří a věrný být prostě musí:-) Já si pak užívám kdykoli chci ,jenže tomu nejspíš běžná žena nerozumí. Jako "kolemjdoucí", přirovnává to k normálním vztahům.Osobně žádnou lásku, nebo obdiv, souhru a vztah vůbec, nemůžu nikdy pocítit k běžnému "samci". Jen takzv. podpantoflák, submisiv,mně zajímá. Takže já ty muže tady chápu;-)
30. Červenec 2011 - 10:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Merlin (anonym)
xx - A nebo ho podvádět otevřeně..;) Pokud ho má malého, tak musí pochopit, že nemá na to, aby si ženu udržel doma. S tím se musí smířit..:) V ideálním případě se mu to bude ještě líbit, jako by se to líbilo mně.. Kolemjdoucí - Vím, že existuje diskuze, která se zabí kandaulismem. Já jsem tu ale původně nechtěl diskutoval, ale najít si ženu, která by chtěla kandaulistu. Přestože 50 mi nebylo, neřekl bych, že jsem mladý a nezkušený. Na velikosti penisu opravdu záleží. A to že se povídá, že na veliskosti nezáleži, to je jenom kvůli chlapům, aby si trochu věřili. Zkrátka když vezmeš ženu do postele, uděláš jí nádhernou předehru a pak do ní jednou zajedeš s penisem o velikosti 5 cm a v druhém případě ji vyplní penisem o velikosti 18 cm, nedělej si iluze, že výsledek bude stejný..;) Neříkám, že s penisem o velikosti 5 cm ji nemůžeš přivést k orgasmu, ale sakra víc se nadřeš..:) Závěrem.. Samožejmě, že v "normálním" vztahu asi nevěra nikoho nepotěší. Jak sis ale jistě všimnul, já tu nehledám uplně normální vztah. Já - Ty jsi patrně žena, která ví o co tady jde. A dokáže si to užívat. Bohužel, žen jako jsi ty moc není. Jak sama píšeš, běžná žena tomu nerozumí. Je to škoda. Já si myslím, že je to v každé ženě, že každá by chtěla mít více mužů. Jsou však svázané konvencemi, jsou vychovávané v tom, že se to nedělá a nedokážou si přiznat, že by se jim to líbilo. A nebo s tím nedokážou vyjít na světlo, aby si o nich společnost nemyslela, že jsou děvky. Já jsem submisivní. To už asi určitě každý poznal. Moc rád bych se s Tebou blíže seznámil. ( pritelmerlin@seznam.cz )
1. Srpen 2011 - 9:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Taková obyčejná (anonym)
Mám mladšího partnera,manžela o osm let.Náš sexuální život byl ještě před dvěma měsíci bouřlivý a vášnivý.Najednou manžel je stále unavený z práce,sedí u pc a hraje hry a jako se mi zdá,že čeká až usnu.Sex potřebuji,bral si mne s tím,že jsem nymfomanka,která se však umí ovládat.Pro mne být dva měsíce bez sexu je flustrující.Co mám dělat?Podvádět ho nechci ale sex nutně potřebuji.Masturbace je pro mne neuspokojující.Poradíte mi?Vím,že je to únavou.Nevěrný mi není.To vím na 100%.Co mám dělat proboha?:D
1. Srpen 2011 - 10:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Merlin (anonym)
Taková obyčejná ženská - Úplně nejjednodušší a nejlepší bude, když si o tom se svým manželem promluvíš..;) Dáš mu najevo co cítíš a co potřebuješ. A kdo ví, třeba Ti nakonec povolí i toho milence..:) Hodně štěstí.
1. Srpen 2011 - 13:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Merline, to je smůla..Ale mně totiž 50-sát bylo:-) Jinak máš naprostou pravdu, taky jsem pár let otálela..Vychova, obava z toho, co řeknou ostatní...Dnes jsem se dávno převychovala sama a co říkají ostatní mně vůbec nezajímá-jen okrajově:-)Asi v mém okolí do mně moc "nevidí", mám zásadu si ve svém bydlišti domů nikoho nepouštět. S lidmi se bavím ráda,ale přesto udržuji odstup. Na případné otázky odpovím pravdou a tak každý se pochechtává,jaký jsem vtipálek.
1. Srpen 2011 - 15:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Kolemjdoucí (anonym)
Já - ty jsi mi ale sympatická! Jenomže tak jako ty s Merlinem si rozumíte, protože podobně cítíte svou jakoby "orientaci", tak já zase cítím, jak jsem rozporuplná, jsem dominantní, ale cítím se dobře jen ve vztahu, kde je dominantní muž, a to ještě takovým způsobem, že to nesmím cítít jako jeho dominanci, nýbrž jako svou vlastní vůli. Takže vlastně skoro nemožné takového najít, objevila jsem na tomhle světě jen jednoho jediného a toho jsem ztratila. Taková obyčejná ženská - tobě snad stačí nechat ho jednou pořádně vyspat a potom se šikovně ukázat v rajcovním prádle, ne? Určitě si s ním popovídej, jestli si tě vzal takovou, jaká jsi, určitě ví, co ti teď chybí.
1. Srpen 2011 - 20:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Kolemjdoucí, jsi milá:-) Ale víš, možná se ti to časem víc vytříbí. Jak šel čas a postupoval věk, byla jsem čím dál "horší"..Možná tě to potká taky. Jinak máme obě potíž najít toho správného partnera.Také jsem o svého přišla a ted potkávám jen bud hodně mladé-vhodné a nebo naprosté pitomce a rádoby samce..Dokazují si svou mužnost ponižováním žen do služebného postavení.Ale život single má také něco do sebe, jen toho někdy bývá moc:-)
1. Srpen 2011 - 23:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Kolemjdoucí pro (anonym)
Jenomže zatímco ty jsi pravděpodobně mladá, tak můj věk už postoupil až příliš, jsem seniorka - ošklivé slovo!! A muži v mém věku chtějí mladé ženy. Já - nechceš jen tak pár slovy naznačit svůj životní příběh? Jsem taky single a zajímají mě příběhy jiných, člověk se často poučí a získá nové náhledy na život. :-)
2. Srpen 2011 - 20:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
1.8. ve 14.57 mám uvedeno, že mi je víc a bohužel mladá nejsem. Což ale naprosto nevadí, protože muži chtějí i starší ženy. Ne však moji vrstevníci, ti si musejí dokazovat, že jim neujelo minimálně Pendolíno:-)) Můj věk je asi stejný, jako tvůj má mila kolemjdoucí:-)Svůj příběh naznačovat by bylo mooc dlouhé, život byl a je pestrý. Důležité bylo, že jsem manželství prožila se skoro subíkem-ačkoli moc chybělo do toho, co bych ráda. Ted jsem sama 5let a je to čím dál lepší! Stačí si v sobě ujasnovat priority a podle toho se chovat. Mám kliku asi v tom, že i ve vztahu jsem nezávislá. Napiš něco o sobě a nebo dej mail-já nemůžu, mám tu jinde své jméno a mail jsem dávala,o této své stránce nikomu nevykládám,ačkoli jí ani netajím.
2. Srpen 2011 - 21:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Kolemjdoucí pro (anonym)
postscriptum@email.cz
2. Srpen 2011 - 22:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Už jsem ti poslala asi dvě věty:-)
2. Srpen 2011 - 22:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Merlin (anonym)
Já - píšeš, že manželství jsi prožila se subíkem.. Ale že ti moc chybělo, co bys tak ráda. Mohla bys naznačit, co ti tolik chybělo?
3. Srpen 2011 - 7:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Akorát tu piju kafe, takže odpovím hned. On je submisivní lehce a nevěru nesnáší. A taky se začal doma moc flákat-já mužům neposluhuji. Nakonec je ted neštastný s vanilkou a já štastná sama se sebou:-) Stačí?
3. Srpen 2011 - 7:13
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
Hmm, to je blbý, pokud jsi žila s flákačem. Ale s tou nevěrou se s ním shoduji, ta mi taky vadí.
3. Srpen 2011 - 7:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Já jsem už hodně dlouho vdaná a jsem nevěrná. Tudíž pro mnoho lidí zařaditelná do kolonky mrcha. Jenže nikdo není ochotný zkoumat, co nevěře předchází a okolnosti a šmahem odsuzuje. V mém životě se prostě provalila mnaželova nevěra, která mně zranila moc, neměla jsem pomyšlení na pomstu a ani nic takového neplánovala, můj život jakoby ztratil jas a lesk a přežívala jsem. Náhoda a osud mi přivedl do cesty chlapa, začali jsme se stýkat a já se začala po letech cítit jako žena, navíc taková, co je pro něj jediná na světě, kouká na mně jak na svatý obrázek, rozmazluje mně, má kdykoli čas i potřebu mně vyslechnout, zajímá ho můj niterný svět, prostě jen dává, co doma nedostanu a a já v tom pokračuju, protože na začátku toho vztahu jsem jen prostě chtěla přežít a vstát z mrtvých a dnes v tom pokračuju zas, protože nechci od sebe odhánět lásku, je vzácná a poznáme, když nás někdo má rád doopravdy. To se prostě pozná. Já bohužel přišla i na to, oč jsem byla ve vztahu doma s manželem ochuzena. Nemám výčitky svědomí a v mém případě, prostě platí to úsloví, že mrchou se žena nerodí, mrchou se stává-já bych jen dodala, že mnohdy tím, jak s ní zachází vlastní partner ... klidně kritizujte, je mi to jedno, jsem zas chvíli šťastná a tím pádem všem přeju štěstí. A lásku přátelé....
3. Srpen 2011 - 15:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
Lucko, přeju Ti to, je to každého věc, jen se musím smát, co byste napsali a hlavně napsaly, kdyby to bylo obráceně : "... Náhoda a osud mi přivedl do cesty ženu, začali jsme se stýkat a já se začal po letech cítit jako muž, navíc takový, co je pro ni jediný na světě, kouká na mně jak na svatý obrázek, rozmazluje mně, má kdykoli čas ... ..., prostě jen dává, co doma nedostanu a já v tom pokračuju ..." Že myslím koulema, že? Nebo ještě něco horšího ?
3. Srpen 2011 - 16:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Lucko, přeju Ti to, je to...ale Pepo-jistě že ne. Myslíš hlavou, mozkem a taky srdcem. Obráceně je to totéž , na lásku má právo každý, muž jako žena, tenký, tlustý, každý má právo chtít být milován... pokud by nějaký muž cítil to, co popisuješ, ženatý a s ženou, kterou mu osud zavál do cesty, je to signál, že si jej prostě žena nehledí, že mu doma něco podstatného chybí a když to jinde nachází, cítí opět závan štěstí. Prostě o mně doma muž nestál, měl cosi jinde a mně jen chyběl kousek lásky a našel se kodis, kdo mi jej chtěl dát. Jak prosté.
4. Srpen 2011 - 9:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
sorry, píšu narychlo, ne kodis, ale kdosi. Blbnu. Prostě zaláskovaná, hihihi.
4. Srpen 2011 - 9:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
Jo, jo, přeju Ti to Lucko. Jsi správná ženská. Takových tady na doktorce moc není.
4. Srpen 2011 - 9:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Já jsem už hodně dlouho...Lucko, moc Ti rozumím,stalo se mi něco podobného. Manžel už mě doma bral jako samozřejmost a tak nějak se stalo, že ztratil hlavu-pro jinou. Hodně mě to zasáhlo, nečekala jsem, že to přijde i do našeho vztahu. Jsme už spolu hodně dlouho a jak čtu všude kolem, tak asi přišla i do našeho vztahu TA KRIZE. Nějakou dobu bylo trochu vlažnější období. Ale pak jsem si řekla, že nemá asi cenu to nnějak lámat přes koleno a doma se to zklidnilo. A ..pak se objevil někdo v mém životě. Možná už trochu vím, co prožíval můj muž, taky jsem to neplánovala, ale je to tady. Nevím, jak dlouho to vydrží, ale beru si teď od života,co mi nabídnul. A je mi hezky.
7. Srpen 2011 - 10:28
Obrázek uživatele Návštěvník
tomo (anonym)
Lucko, přeju Ti to, je to...Kdysi se poudalo že stačí jedna místnost s kanapem a tam muž a žena a je to hotovo.Dnes nemusí být ani to kanape a ani ta místnost.Stačí jen ten muž a žena. Pokud je někdo v relativně klidném a spokojeném manželství delší dobu třeba nad 14roků tak ať se snaží oba dva sebevíce tak dojde ke krizi proto že oba dva začnou spolu komunikovat jen minimálně a nikdo z nich se pak nechce svěřit svému protějšku.to si raději najde jinou vrbu které se pak začne svěřovat.a potom stačí aby verba dotyčnou osobu jemně š šťouchla a navedla určitým směrem.S počátku je to určitý druh adrenalinu,ale pak se to změní rádoby v lásku.Stačí mít jedna a více vlastností jako je třeba být hezký, pozorný,něžný,mít ji či jeho výkonného,být výřečný a hlavně umět naslouchat. Tak to dělám já. Jsou ovšem okamžiky kdy spolu ovšem milenci zůstanou.I to se stává,ale to můj případ není proto že já se rád nechávám od milenky rozmazlovat a to po všech stránkách.Danou ženu pak vždy za odměnu pak uspokojím. Je fakt že si k tomu vybírám slabé povahy,proto že oblbnout vdané paničky,které jsou dlouho ze svými manžílky jde vcelku snadno. Tak a zatím se lidičky mějte a hlavně si užívejte dokud to jde.
7. Srpen 2011 - 13:25

Stránky

Přidat komentář