14 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Neumějí číst nebo co?

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Vici (anonym)
Fascinuje mě, jak si někteří lidé na poště stoupají přímo za mě, div mi nešlapou na paty, ačkoliv je u přepážky jasně napsáno ""Přistupujte jednotlivě, chraňte soukromí"". Dělají to hlavně důchodci. Taky vás to tak rozčiluje?'
20. Červen 2008 - 12:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Paja (anonym)
Mne se tohle stalo v cestovce kdyz jsem platila letenku za 30 tisic. Pani si tam prisla koupit jizdenku a div nestrcila hlavu do okynka, kdyz jsem dostala zpatky listek od kreditky k podpisu, tak jsem na ni vrhla dlouhy pohled,aby ji jako doslo, ze prekazi. A napis tam na te pokladne byl jak krava.
22. Červen 2008 - 22:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Lidi spatne videj,takze m
22. Červen 2008 - 23:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Souhlasim s predeslym anonymem! Me v kazdodennim zivote taky sere plno veci ale to jeste neznamena ze o tom musim zakladat dalsi debilne zbytecnou diskuzi na doktorce. Kdyz te to Vici tak rozviluje tak tem lidem v ty chvili rekni at se na tebe nelepi a neprud o tom na internetu.
22. Červen 2008 - 23:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Tohle to je myslím pozústatek minulého režimu. Taky to převážně dělají starší lidé. Nejde jenom o to soukromí u přepážky,ale často strkají nos do soukromých věcí. Jak říkám převážně dúchodci,kam jedeš,kde jsi byl,co to je a kolik to stálo a podobné blbé kecy.'
22. Červen 2008 - 23:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
U starých lidí je to nezvyk, protože to celý život dělali jinak no a opravdu hodně starších vidí na dálku i na blízko hůř. A zvědavci a drbny nejsou jenom důchodci. Co se týká témat, není o čem mluvit a o nějaké doktorce tady už vůbec ne.'
23. Červen 2008 - 8:09
Obrázek uživatele Návštěvník
nemo (anonym)
Tohle to je myslím...Marku, tenhle článek co jsi napsal si zarámuj a pověs na zeď, až budeš důchodce, budeš mít proti sobě důkaz.
4. Květen 2010 - 21:51
Obrázek uživatele Návštěvník
J. (anonym)
Nahodou mel Marek pravdu.taky to nesnasim to vyptavani,nedelaj to jen duchodci ale vetsinou jo.
4. Květen 2010 - 22:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Greg (anonym)
Nemo: Tak já bych si to s klidným svědomím zarámoval a pověsil. V mládí jsem to přímo bytostně nesnášel, když byl někdo takhle vlezlej; a že byli lidé mnohem bavivější! Ve vlaku bylo běžné, že se vás z protějšího sedadla začal někdo vyptávat na nejnemožnější věci - naše babička to dokonce měla ráda, prý cesta líp ubíhá; zato já měl sto chutí si někam přesednout... Dodneška, když mi táhne už sedmdesátka, jsem se nezměnil: rád pomůžu, ale NIKDY se nevyptávám lidí na soukromé záležitosti.
5. Květen 2010 - 9:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Iveta (anonym)
No dyť jo je to otravný..Stojim s cestovní taškou na nádraží a hned:vy někam cestujete že jo?..a vy máte hezký boty kde ste je koupila a zakolik?...a vy ste se ostříhala...a vy děláte nějakej nákup nepřijede vám návštěva?a nemáte obarvený vlasy?...a bla bla bla bla..prostě takovýhle keci nenávidim.Taky někoho nevyzvídam.
5. Květen 2010 - 16:22
Obrázek uživatele Návštěvník
dement (anonym)
Iveto,keci?A co škola?Bla bla bla.
5. Květen 2010 - 17:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavlínek (anonym)
Demente, nechytej Ivetu za slovo. Slovo "kec" se nevejde do spisovných vzorů, kde po "c" sice píšeme měkké i, ale zároveň jako neživotné (výjimka podle vzoru hrad) by mělo mít v množném čísle tvrdé y. Stejné je to se slovem "truc", slangovým "šmrnc" a podobnými.
5. Květen 2010 - 18:05
Obrázek uživatele Návštěvník
---- (anonym)
Nemo: Tak já bych si to s...Souhlas, jsem uzavřenější typ a nezajímají mě informace o jiných lidech (nečtu bulvár a jenom titulky které vidím na Seznamu.cz dole v ton super.cz mě znechucují) a také nemám ve zvyku se vybavovat o mých soukromých věcech. A i při oficiálních jednáních se držím zásady mluvit raději méně, jednak to lidé dokáží i zneužít, někteří mají tendenci poučovat ap. Ale moje manželka, ta má (dle mého názoru) úpně děsivou vlastnost, vysvětlovat třeba prodavačce proč chce takové nebo makové zboží. Tím nemyslím, když chce radu, které oblečené je dobré třeba na nějakou situaci ap, ale třeba vycítí, že ona osoba se tomu třeba trochu podivuje a spustí tirádu zdůvodňování. Což potom skončí hádkou, protože jí marně vysvětluji, že nechápu, proč zdůvodňuje své soukromé rozhodnutí.
5. Květen 2010 - 18:32

Přidat komentář

Reklama

Reklama