5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Nesprávné držení tužky v dospělém věku

10. Září 2018 - 0:19

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Dobrý den, je tu někdo, kdo ještě jako dospělý neumí správný uchop psacího prostředku? A kdo se to jako dospělák naučil? Nevím, kdo by mi s tím pomohl. Děkuju za reakce a případné zkušenosti, H.
13. Únor 2011 - 12:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Proč tu řešíte (anonym)
To je stejné jako ta diskuze o tom jak si správně utírat zadek.
13. Únor 2011 - 22:58
Obrázek uživatele Návštěvník
titbit (anonym)
Hanko, dělá ti to problém při psaní, unaví se ti ruka, nebo žádný problém nemáš a někdo tě jen po učitelsku poučuje? taky nedržím tužku podle českých pravidel a na prvním stupni jsem kvůli tomu měla peklo. doma jsem dostávala pravidelný nářez za to, že mi nejde psaní... pak jsem povyrostla a unikla ze spárů učitelek. když jsem vyjela za moře, řekla jsem jedné své kamarádce, když jsem ji viděla psát: Jé, ty držíš tužku stJně špatně jako já... koukala na mě divně. Pak jsem zjistila, že v USA tak drží tužku každý :-) Pokud ti to nedělá problém , neřeš to. jestli jo, popros nějakou úču z první třídy, jistě se tě ráda ujme ;)
14. Únor 2011 - 0:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Vlaďka (anonym)
Dobrý den, je tu někdo,...Ahoj, kup si nějaké podobné trojhranné pastelky: http://www.pastelka.eu/store/goods-23767-47-maped-pastelky-trojboke-color-peps-18ks.html S tím se učí psát malé děti, protože díky třem hranám se naučí pastelky držet mezi palcem, ukazováčkem a prostředníčkem. I když to v tvém věku může působit nemístně, s trojhrannými pastelkami mohou kreslit i dospěli :-)))) Vlaďka
15. Červenec 2011 - 12:08

Přidat komentář

Reklama

Reklama