0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Nesnášíte ubrečený holky?

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Měla bych takový dotaz na všechny kluky. Jednou se mi stal příšernej trapas... Prostě jsem se rozbrečela v přítomnosti mého kamaráda, který se mi delší dobu celkem líbí. Hrozně jsem se bála, že si o mně bude myslet, že jsem nesnesitelná hysterka, ale on mě překvapil. Začal mě objímat a konejšit, že to bude dobrý. Bylo to krásný... Takovou reakci jsem opravdu nečekala. Vždycky jsem si myslela, že chlapům hrozně vadí, když my, holky, brečíme....Velice by mne zajímal Váš názor na ubrečený holky. Tak, prosím, pište...
26. Srpen 2005 - 22:32
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
když děláš ze sebe chudinku uplakanou,slabou,tak dostaneš většinou všechno.Věř mi.Funguje to.Mám to vyzkoušený.Toť můj názor.
27. Srpen 2005 - 10:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Tak to je docela ubohý. Dej si pozor, aby si lidi nezvykli na to, že jsi ubulená a ufňukaná a nestalo se ti jednoho dne, že budeš opravdu nešťastná a někoho potřebovat a ono už to na nikoho to tvoje fňukání nebude platit. Schovej si to na dobu až to bude opravdu opodstatněný.
27. Srpen 2005 - 11:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Kitty (anonym)
Já mám spíš pocit, že to chlapi nemají rádi.Když se před nimi rozbrečíte (neúmyslně) tak neví co mají dělat a buď silně nesví a neobratně konejší, nebo se snaží vtipkovat.Prostě tu situaci kdy holky brečí nemají rádi.Snad jen pokud jsou zamilovaní:(
27. Srpen 2005 - 17:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Moc děkuju z Vaše odpovědi. Já jsem se tehdy rozbrečela proto, že už to fakt nešlo udržet (znáte to).No a on byl výbornej. Rozhodně to nebylo neobratné konejšení. Bylo mi v jeho náruči krásně. Mluvil velice taktně a dokonce mě políbil do vlasů. Řekla bych, že to velmi posílilo naše přátelství. Je na mě teďka ještě hodnější, milejší, přívětivější a laskavější než dřív.Kitty, ty jsi napsala něco, co už mě taky napadlo. Myslíte, že je do mě zamilovaný?
27. Srpen 2005 - 22:28
Obrázek uživatele Návštěvník
j. (anonym)
asi jo
27. Srpen 2005 - 22:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
zalezi pripad od pripadu. Muj kluk breceni a fnukani nesnasi a tak kdyz uz ani nebrecim protoze tim stejne niceho nedocilim :o) Jinak mame ufnukanou kamaradku a ta nas oba nepredstavitelne vytaci. Ma slzicky pri kazdy kravine, neni s ni zadna sranda ani akce protoze je desne ufnukana
29. Srpen 2005 - 12:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Nina (anonym)
Já mám pocit, že kluci nemají obvykle moc rádi ubrečené dívky. Ale jak píšete, taky záleží na tom kdy brečí a v jaké situaci.Například Helena měla štěstí.Proč sem nepíšou názory i kluci? Také mě toto téma zajímá.
5. Září 2005 - 17:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Těžko takto paušalizovat! Obecně ufňukané ženy opravdu nejsou nic moc (a také mi přijdou nepříjemné), ale to bych nijak nesrovnával s tím, když žena má potřebu si občas poplakat. Od toho je pak tady muž, aby ji vzal do náruče, pohladil, dal najevo pochopení a pocit bezpečí. To je to, co žena v takové chvíli nejvíce potřebuje! Mně osobně občasný pláč vůbec nevadí, přijde mi ženský a přirozený a pokud žena brečí přede mnou, je to pro mě důkaz, že mi věří, protože takové chvíle jsou ty z nejintimějších. Odvracet od ženského pláče je stejná zbabělost, jako brečet dvakrát denně kvůli každé hlouposti.
5. Září 2005 - 20:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Michale, to je rozumný názor. Asi budeš fajn kluk.
7. Září 2005 - 13:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Jsem dost citlivá, tak mívám slzy na krajíčku poměrně často. Po rozchodu s přítelem brečívám při projevech náklonnosti ze stran našich společných známých. Když vidím ty tváře kamarádů (kluků), vážně mě to dostává na kolena.Cítím z nich obrovskou podporu a jakousi úlevu.
7. Září 2005 - 15:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Ren (anonym)
Naprosto souhlasím s tím, co napsal Michal. Když holka brečí kvůli každý blbosti, tak mě to spíš odrazuje, ale pokud se rozbrečí prostě proto, že je na tom psychcky špatně, nebo má jinej vážnej důvod, tak je naopak krásný jí v takový chvíli poskytnout pocit a bezpečí a jistoty. To pak může být strašně fajn nejen pro tu holku, ale i pro kluka. Dokáže to hodně utvrdit a prohloubit vzájemný vztah.
12. Leden 2006 - 11:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Jindra (anonym)
Brečet kvůli každé hlouposti... nejvíc mě vadilo, když se některé spolužačky rozbračely ve škole při zkoušení. Ne vždycky, ale většinou to zabralo, kantora obměkčily, pštku jim nenapsal a se slovy: "Ale příště to budeš umět." je posadil. Ale, když je to projev spontánnosti - radosti či smutku z ostatních (Ne kvůli tomu, že se rozlilo míko!), tak proč ne... Proč se stydět za emoce. Když je to někde na veřejnosti, tak samozřejmě nění nejlepší s tím jít hned ven, ale když je to někde ve dvou, tak už je to snad jedno...
10. Duben 2006 - 0:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Jita (anonym)
S placem je to nekdy zvlastni. Jednou je to hrozne trapna zalezitost a jndy je to zase projev duvery. Dost tezko se da specifikovat kdy je to co. Navic z vlastni zkusennosti vim, ze jsem prose nekdy v citlivejsim rozpolozeni a rozhodi me i blbost, jindy zase ustojim v pohode i docela tezke situace. Nevim, cim to je...ze by hormony? :o) Kazdopadne nechapu, proc je plac tolik bran jako ryze zenska zalezitost. Snad i chlapi maji emoce, nerikam, ze maji porad brecet, ale kdyz je duvod, tak proc to skryvat. Prece se neni za co stydet.
10. Duben 2006 - 13:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Jindra (anonym)
Jitko, u chlpů je to stejné jako u ženských, jen jsou od mala vychováváni v tom, že oni brečet nesmí, že je to pro ně moc ponižu jící apod. Fakt je, že mají asi trochu chladnější hlevu a jsou trochu odolnější proti nějakým maličkostem, ale svůj stres zase potlačují, což může taky vést k psychickým poruchám, nebo se většina z nich z něj vybíjí třeba jinak. Dvě holky se spolu zavřou v pokoji, pokecají a vybulí se. Dva chlapi zase zajdou do hospody a tam se ožerou. Snadněji se stanou závislými na alkoholu, cigaretách a drogách, zatimco ta ženská se jen vybrečí... Jestli se pletu, opravte mě...
10. Duben 2006 - 22:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Saša (on) (anonym)
Ubrečená holka se dokáže u většiny chlapů odepsat. Říkám ubrečená, t.j. nevadí, když ji vyletí slzy 1-2-krát za rok, ale když bulí každou chvíli, nebo dokonce pláčem vydírá, je odepsaná. A odepsaný je i ten chudák, který ji to trpí, bude zneužíván donekonečna. Takovou jenom odkopnout.
11. Duben 2006 - 10:09
Obrázek uživatele Návštěvník
J. (anonym)
Sašo, do jiste míry máš pravdu. Je hnusne, když holka svym pláčem vydírá svěho milého. Některe holyk to mají jako dobrou zbraň, protože ví, že když třeba při hadce začnou brečet, tak to chlapa obměkčí a ať bylo co bylo, tak se ji raději omluvi a přizná svou chybu, než aby ji nechal plakat. Ovšem daleko větší síla je, když začne plakat muž. Stalo semi to jednou, když jsem se rozcházela s klukem, on začal plakat, strašně mě to vzalo, bylo to poprvé, kdy nějaký muž přede mnou a kvůli mě plakal a strašně mě to vzalo. Holky mají k pláči blíž, nevím, čím to je, jestli jsou opravdu citlivější, nebo prostě tím povědomím, že ony plakat smí, zatímco klukům se odmalička vštěpuje, že chlapi nepláčou - blbost!!!
11. Duben 2006 - 14:39
Obrázek uživatele Návštěvník
xx (anonym)
Pláč nevyjadřuje vždy vnitřní pocity doslova ... To že kvůli Tobě někdo pláče neznamená, že ten vedle něj co nepláče, nezažívá uvnitř silnější, bolestivější pocity ... Pláč je podle mě taková filtrace a pokud je cílený, tak souhlasím se Sašem :-)
11. Duben 2006 - 15:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Victoria (anonym)
Myslím, že pokud je vztah kvalitní a ten chlap tě má doopravdy rád, vadit mu to nebude, naopak pochopí, že ho potřebuješ a bude se ti snažit být oporou. Věř mi, znám to z vlastní zkušenosti.
11. Duben 2006 - 18:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Victoria (anonym)
Souhlasím, není nic špatného na tom, když chlap pláče. Někdy to může být svým způsobem i roztomilé.
11. Duben 2006 - 18:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Tak vzpomínám, kdy jsem naposledy bulila. Ani nevim. Ale je fakt, že by měl bejt dobrej důvod. Nemám ráda ty řeči, jak prej jsme slabší pohlaví. Nakonec chlapi omdlívaj u porodů a to se jenom koukaj. Správná ženská má něco vydržet.
8. Leden 2009 - 0:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Na ZŠ jsem měla jednu kamarádku která se děsně litovala jenom když jí hodili sucho houbu na hlavu. brečela a vždycky chtěla aby jí ostatní utěšovali.
28. Prosinec 2009 - 0:15
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
No... říkáte, že nesnášíte ubrečené ženské, ale co když za to ta žena nemůže? Já třeba opravdu brečím poměrně často, ale rozhodně ne nijak cíleně, proto, že bych tím chtěla někoho vydírat nebo chtěla, aby mě ostatní utěšovali. To snad ani na povel nejde? Mnohokrát se ale rozbrečím třeba i při hádce, ale ne tedy s úmyslem tu druhou osobu nějak vyvést z rovnováhy, naopak to já se pak cítím slabě a poníženě, ale co dělat, když to prostě neudržím...? Ve škole jsem se taky kolikrát rozbrečela při zkoušení, jak tu někdo zmiňoval a dotyčného musím ujistit, že to pro mě tedy nic příjemného nebylo... Proto prosím neodsuzujte, když nevíte, jak to doopravdy je.
16. Září 2010 - 4:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka2 (anonym)
Já třeba brečím taky často a z různých pohnutek, nejčastěji vzteky, prostě ze mě vztek jde krom jiného i slzami. Nebo radostí, pohnutím, když vidím někho jiného plakat, tak se někdy rozbrečím taky. Zkrátka to tak mám, už se za to nestydím. Ještě jsem nezažila, aby někdo brečel cíleně, aby něco získal, takže mi to přijde sympatické, když se někdo rozpláče, je to hrozně lidské a takový člověk je většinou citlivý i k ostatním.
16. Září 2010 - 10:08
Obrázek uživatele Návštěvník
jouda (anonym)
Měla bych takový dotaz na...Vadí!!!! Já to nesnáším, je to hysterická reakce, mnohdy jen kalkul pro vydírání. Nesnáším když přede mnou kdokoliv bulí, natož aby to byla holka. Strašně mě to znechutí, ta holka si to u mě ještě víc pokazí. Fakt to nesnášim!
16. Září 2010 - 10:14
Obrázek uživatele Návštěvník
přesně (anonym)
Vadí!!!! Já to nesnáším,...jak to píšeš,také to nenávidím,moje spolužačka je velká hrdinka,domina jak prase,někdy s ní to bylo utrpení,nascistka atd,mi jsme pro ní byli jen povl,když přišlo k matuře,tak se sesypala jak hromádka z karet,nezvládla to a po celou dobu měla všude za prdelou matku,to byla pro všechny fakt síla,ubrečená chudinka!!!!
16. Září 2010 - 12:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Oscar Wilde (anonym)
Ženy mají dvě mocné zbraně: slzy a líčidla. Naštěstí se obou nedá použít současně.
16. Září 2010 - 13:44
Obrázek uživatele Návštěvník
ubrečená holka (anonym)
Jsem taky ubrečená, ale brečím jen doma a tam mě nikdo nevidí, protože bydlím sama.
16. Září 2010 - 23:46
Obrázek uživatele Návštěvník
holčiny (anonym)
jsou velký frajly,ale jak příjde do tuhého jsou totálně v p....i,vyřvali by potok slz,hysterky odporný,tím se mi pak zošklivý,fak takový nemusím!!!!jinak znám normální nenamýšlenou a řeší vše v naprosté pohodě,taky to není bloncka a to je asi tím!!!!!!
17. Září 2010 - 9:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Dan II (anonym)
Musím jednoznačně a bez výjimky přiznat: slzy jsou na mě mocná zbraň, působí silně a vždy - od mé vlastní matky, přes všechny milostné románky až po úplně cizí dívky a ženy - pokaždé mě to dojme a dostane. Ten cit je v tom okamžiku silnější než cokoli jiného (láska, ošklivost, radost, odpor) a také nejrychleji vzplane. Nutí mě jednat, mluvit, a jsem schopný dotyčné osobě pomoct téměř jakkoli bez ohledu na vlastní situaci. Moje babička mi s úsměvem říkala "těšitel zarmoucených". Má to ovšem i svá úskalí - jednak toho může druhá strana zneužívat (jak už popsali jiní), jednak moje enormní snaha může být chápána i dost jinak... :-)
17. Září 2010 - 14:44

Přidat komentář

Reklama

Reklama