126 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Nesnáším jaro

10. Září 2018 - 0:21

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Klotylda (anonym)
Úpně nesnáším jaro, teď v sobotu bylo krásně, všude pozitivní lié, nedočkavci vytáhli kola a jako na předpis všichni na procházku a být happy.Já chodím na procházky ráda i v zimě, nejraději na podzim když prší. To se ale nikomu nechce, ale když je teplo tak se každý ptá. A co děláš doma? když je tak hezky? Na jaře umí chodit ven každý, se zimou je to horší. Jarní procházky mi příjdou povinné asi tak jako, že na silvestra se musí pít. Tak a teď do mě příznivci jara.Dneska bylo taky povinné jarní veselí.
18. Březen 2012 - 17:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka00 (anonym)
Já už se na jaro moc těším.(:máme bazen už se s přítelem nemužeme dočat.
20. Březen 2012 - 10:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka01 (anonym)
Úpně nesnáším jaro, teď...Klotyldo to není na povel všichni ven a být happy. Já jsem třeba celou zimu zavřená v paneláku protože nesnáším zimu a zimní sporty a jarní sluníčko mě vždycky rozehřeje. Navíc mám osteoporózu a i když užívám vitamín D v kapkách, tak sluníčko to nemůže nahradit. Mám prostě lepší náladu a chuť jít ven.
20. Březen 2012 - 10:42
Obrázek uživatele Návštěvník
.. (anonym)
No ja zase nesnasim podzim a zimu,tak se nejak vymikas:)
20. Březen 2012 - 10:58
Obrázek uživatele Návštěvník
V. (anonym)
Mám nejradši podzim a lehce pošmourné počasí..tohle "sluneční jásání" taky nemusím:-)
20. Březen 2012 - 11:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Klotylda je moj (anonym)
Mám nejradši podzim a lehce...:0)
20. Březen 2012 - 11:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Jabka (anonym)
Nahodou, to je srandovni tema, tady bylo nadherne v nedeli a taky mi to malem zkazilo naladu. vsichni se usmivali jak jelimankove, na sobe pomalu plavky. Ale asi jsem mela spatnou naladu, protoze se mi ven proste nechtelo, a najednou takovy natlak, ze? Nastesti mne je pres 40 a tak se nikomu zpovidat nemusim, zatahla jsem rolety a zustala v posteli cele odpoledne. Nakonec, navecer jsem si rekla, Tak teda jooo, a ven jsem teda vylezla, ale uz tam nikdo moc nebyl... Ale presne takova jsem i ja, kdyz mrholi a je treba mlha, anebo kdyz nasnezi a je tma, to bych se prochazela hodiny... Cim to je?
20. Březen 2012 - 13:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Částečně (anonym)
Nahodou, to je srandovni...je to dáno znamením ve kterém se ten který člověk narodil. A to pak neovlivníš. Zrovna tak hodina narození silně ovlivňuje, zda je pak člověk skřivan nebo sova.
20. Březen 2012 - 14:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Julie (anonym)
Právě teď mluví v rádiu nějaká psycholožka o jarních depresích a jarní únavě. Březen je nejzátěžovější měsíc z celého jara. Myslím, že tě Klotyldo chápu. Taky je to na mě najednou velký nápor. Ale my raději žijeme celý rok tak trochu za staženými roletami, je to intimnější a ostré slunce nám vadí. Postupně si oko i tělo přivykne a jedeme dál.
20. Březen 2012 - 14:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Tak tak (anonym)
Takže podle tebe kdybych...Nemusí to být přesně ve stejnou hodinu, ale zkrátka lidi narození večer nebo v noci jsou sovy.
20. Březen 2012 - 16:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Mary (anonym)
Právě teď mluví v rádiu...To se Ti určitě líbil film s Nicol Kidman "Ti druzí". Mě teda moc. o)))
20. Březen 2012 - 20:53
Obrázek uživatele Návštěvník
She (anonym)
Já mám ráda jaro, léto, podzim, a nesnáším zimu, listopad+prosinec obzvlášť, pak si zvyknu. Nejkrásnější je duben - červen, ty měsíce snad nejde nemít rád.
20. Březen 2012 - 21:27
Obrázek uživatele Návštěvník
ágnes (anonym)
Nahodou, to je srandovni...plně souhlasím, mlha, déšťpošmourno, taky se ráda procházímm.
26. Březen 2012 - 10:33
Obrázek uživatele Návštěvník
My se chcem ale (anonym)
Většina lidí má ráda...Proč bychom se měli zabývat jinými věcmi. Tohle téma se jmenuje " nesnáším jaro, tak se vyjadřujeme k tomuto tématu. Navíc je to diskuzní fórum,jestli sis nevšimla. Založ si fórum se svým názvem , když ti to tak vadí.Nic ve zlém a krásné jaro:))))
26. Březen 2012 - 17:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
To, co bylo popsáno v úvodních příspěvcích mi taky hodně vadí - jak se jen trošičku oteplí, všechny rodinky vybalí kola, jde potkat spoustu lidí naprosto nepřiměřeně málo oblečených - fakt mi připadá, že by nejradši chodili hned jako v červenci atd. Tahle stádnost je prostě trapná. Navíc se mi vždycky na jaře zhorší deprese, jsem unavená, zničená ze zavedení letního času, fuj. Taky mám na jaře narozeniny - další stresor. Doma mám hroznou zimu (kamenný barák) a nechce se mi topit, když už je to jaro, že, snažím se ušetřit, takže mrznu. Jediné co se mi na jaře líbí, je asi to, jak se všechno zazelená, i moje pokojové kytičky se jakoby probudí a rostou rychleji.
12. Říjen 2012 - 13:23
Obrázek uživatele Návštěvník
ita (anonym)
Ja jaro miluju uz aby tady bylo!
12. Říjen 2012 - 13:56
Obrázek uživatele Návštěvník
nona (anonym)
Každopádně, jaro se nezadržitelně blíží..:)
12. Říjen 2012 - 14:05
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
To, co bylo popsáno v...seš asi pěkná negativistka a život s tebou musí být jedna velká deprese. Takovýhle lidi nechápu, co hledají problémy všude. Copak se už dneska nikdo neumí radovat z maličkostí, ze zdraví a tak? Miliony lidí na světe by se radostí zbláznily, kdyby měly to, co ty. A tisíce lidí v Čr nemají ani kde bydlet. A ty si tady stěžuješ na studený barák. Tak proč s tím něco neuděláš? barák prodej a kup si malý, teplý byteček. Ale připadá mi to, že by sis našla něco negativního i na tom. A stejně si myslim, že lidi, co mají deprese, to mají z nicnedělání a z lenosti. prostě se neumějí zaměstnat, přemýšlí o blbostech a takhle to dopadá. Zářný příklad mám v rodině.
12. Říjen 2012 - 19:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Hm (anonym)
To, co bylo popsáno v...Proč stádnost? Zkrátka a dobře, oteplí se a co doma? Venku je krásně, tak proč sedět zabedněný a psát nafrněné příspěvky plné negativismu a zloby? Je naprosto přirozené, že když svítí sluníčko a vše se zazelená a rozkvete, táhne to člověka do přírody samo.
12. Říjen 2012 - 19:20
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
seš asi pěkná negativistka...A stejně si myslim, že lidi, co mají deprese, to mají z nicnedělání a z lenosti. prostě se neumějí zaměstnat, přemýšlí o blbostech a takhle to dopadá. Zářný příklad mám v rodině. Tak to si jen myslíš, jsou situace, které člověk nezvládne, starosti. Jen asi tohle nepochopíš.
12. Říjen 2012 - 19:24
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
A stejně si myslim, že...ale jo, to pochopím, jen mi přijde, že lidi dnes nazývají "depresí" všechno, třeba i blbou náladu z počasí, které jim není vhod nebo třeba obyčejný smutek z nějakých starostí. Každý se furt schovává za diagnózu deprese a myslí si, že na něj budou ostatní brát ohledy... Takovýhle lidi jsou jen vysavači energie, pryč od nich!
12. Říjen 2012 - 20:07
Obrázek uživatele Návštěvník
pro 12.10.2012 (anonym)
Máš názory jak Hurvínek. Ti postižení nic nedělají, protože mají depresi. A nemají depresi, protože nic nedělají. Byl jsem v podobné situaci, takže vím, o čem píšu. S pomocí antidepresiv jsem teď OK.
13. Říjen 2012 - 12:53
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
Máš názory jak Hurvínek....ty asi reaguješ na mě, viď? Ta osoba "12.10.2012 19:24" k tomu mému prvnímu odstavci (který zkopírovala) připsala jen to poslední moudro. Aspoň si pořádně čti, kdo co napsal, ať tady neosočuješ chudáky, který takové jako jsi ty, vlastně brání. Nemůžu si pomoct, ale lidi, co berou AD, mě tak nějak zneklidňují. Člověk aby se bál jim něco říct, aby je to neuvrhlo do ještě větší depky... Doufám, že budu mít vždycky tolik sebekázně a zodpovědnosti ke svým bližním a tolik životního optimismu (přes všechny starosti), že nikdy nebudu muset AD brát a obtěžovat své okolí svýma depresivníma nenáladama.
13. Říjen 2012 - 13:06
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
Jsem ta osoba z 19.24 Do deprese jsem se dostala starostmi, které jsem díky nátlaku z venčínezvládala, schyz. máma já sama z dvěma dětmi, zaměstnaná a pendlovala jsem z prícemezi domovem a matkou, která vyžadovala péči, měla své představy a vidiny a dětmi. . Později onemocněla rakovinnou a opět jsem byla na vše sama, Jezdila s ní po lékařích, domu zajistit děti, do práce. Nestěžuji si, jen chci ukázat situaci. Deprese se vplížila pomalu, až jsem najednou prostě odpadla. A pomohly jen tabl. za které jsem vděčná a jsem i vděčná za to, že už jsem na minimu užívání. Život je někdy složitý a proto nikomu nepřeji pravou depku, bezesné noci, třes... ALE... NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY. Nemoc si nevybírá.
13. Říjen 2012 - 13:14
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
JEŠTĚ K TÉMATU. SNÁŠÍM JARO, VŠECHNA OBDOBÍ, JSEM RÁDA NA SVĚTĚ, JSEM V KLIDU I KDYŽ NĚKDY MÉ MYŠLENKY ZABLOUDÍ SMĚREM, ŽE JSEM VLASTNĚ TŘÍČTVRTĚ ŽIVOTA NEŽILA, ALE PŘEŽÍVALA.
13. Říjen 2012 - 13:24
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
Jsem ta osoba z 19.24 Do...tohle všechno je pochopitelné a je fajn, že jsi to všechno přestála a přežila! To byl prostě nával starostí a tragedií, až se tělo i duše složily. Tady naprosto chápu použití antidepresiv. Opravdu! Něco úplně jiného jsou ale lidí, kterým se nic zlého neděje, mají domov, práci, rodinu, zdraví, nežijí v nějakém duševním útlaku. Jen po příchodu z práce kydnou na gauč, nadávají na celý svět, nic je nebaví, nic je nezajímá a rozhodí je i to, že prší. Šíří kolem sebe permanentí nenáladu a rozeštvávají lidi kome sebe ke svému vlastnímu (a jedinému) pobavení. Takovouhle "depresi" neuznávám a bohužel takovýhle příklad mám v rodině. Ta osoba neustále vyžaduje ohledy ke své nemoci - depresi. Snad je i můj postoj k určitému druhu "nemocných" pochopitelný.
13. Říjen 2012 - 14:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
JARO JE KRÁSNÉ!!!
13. Říjen 2012 - 18:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Ty (anonym)
JARO JE KRÁSNÉ!!!máš pravdu, ale vypni si ten Caps Lock, řvaním příchod jara neurychlíš
13. Říjen 2012 - 19:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Adina (anonym)
JARO JE KRÁSNÉ!!!Já se už jara nemůžu dočkat !!!
13. Říjen 2012 - 21:07
Obrázek uživatele Návštěvník
bhljbnj (anonym)
Úpně nesnáším jaro, teď...Docela chápu, jsem také alergik. Medikace nezmůže všechno.
14. Říjen 2012 - 11:56

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama