0 příspěvků / 0 nových
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Neschopná nic dokončit

Dobrý  den, 

 mám takový problém. Je mi už více jak 26, někdy v dětství jsem si umanula že  chci studovat medicínu. Nedostala ksem se na gymnázium a tak jsem aspoň šla na zdravotní školu, na svoji vysněnou školu jsem se dostala až na podruhé  ale nedařilo  se mi tam a tak mě vyhodili, šla jsem znova na příjmačky a dostala jsem se..jenže už jsem to všechno nestíhala s prací. Pokaždé jsem udělala nějaké zkoušky a vyhodili mě na různých předmětech. 

 Teď jsem na kombinovaném studiu všeobecné sestře, u kterého taky pracuju. Problém je že nemůžu  přestat myslet na to jak se na medicínu vrátím, nynější škola mě vůbec nebaví a tak se do všeho musím strašně nutit, přijde mi že je všechno co bylo dřív normální pro mě problém, nic mě nebaví, nemám žádný cíl, nic mi nedělá radost. Teď jsem buďto na praxi a nebo v práci, závidím těm kterým jako sestra budu asistovat.Pořád myslím  na to proč se tak jiným  daří a mě ne. Jak se vrátit na medicínu a být tam úspěšná. Nejsem lenivá pracuju a mám v práci dobrý vztahy i v nynější  škole se snažím, ale už to není tak jako dřív. P

Pokud někdo o něčem  ví co by pomohlo abych se smířila s tím co mám, abych byla konečně šťastná, aby mě to bavilo, tak bych byla moc ráda. 

2. Listopad 2019 - 22:40

Přidat komentář