8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

neschopenka od psychiatra - komentáře

10. Září 2018 - 0:26

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Psychiatr ti napise neschopenku. Psycholog myslim ne. Psychiatri maji vetsinou delsi lhutu na cekani, takze tam zavolej s tim, ze jsi urgentni pripad a nemuzes cekat-vezmou te hned. Je to zivotni situace, kdy se neschopenka da napsat.
26. Říjen 2016 - 21:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Pampeliška (anonym)
Psychiatr ti ji napsat může, psycholog ne (není lékař). Lepší ale bude, když si pro neschopenku zajdeš k praktickému, který ti asi také dával léky na uklidnění. Vycházky ti napsat může, to je na dohodě, asi by to bylo vhodné, potřebuješ i mezi lidi.
26. Říjen 2016 - 21:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Dobrý den,mám dotaz chodím na psychiatrii kvůli úzkostnym stavům,které nejsem schopna přejít pouze dýcháním.Dříve jsrm prozivala domaci tyrani cca 7 let a do toho i ted mám vztahove problémy i když jiného charakteru,ale po tom všem je to i tak náročné..neříkám,že nezbladatelne...sice jsem bezdetna,ale mám 2 práce a jednu hodně náročnou na ježdění pomalu půl republiky ...měsíčně u jedu cca 4000,- km.a v práci i kolegyni,která neustále vyvolává konflikty a až to pro mě zavání psychickou sikonou. Neumím se ubránit. Do toho problémy i s tou druhou práci...hrozí že ji zruší a já ještě s dluhy už nemám možnost u platit co potřebují. Hypotéku a pod.Vztah co jsem psala se mi teď hroutí čili jsem na vše sama.chci se zeptat může na tohle napsat psychiatr neschopenku s tím,abych se dala dohromady že ztroskotáneho vztahu,nedokážu fungovat...natož jezdit autem cele dny....tím sebe i vsechny neustale ohrozuji.vypnout z práce z věcného stresu a hledat jiné zaměstnání až se z toho vyhrabu.
6. Březen 2017 - 9:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Luboš (anonym)
Dobrý den,mám dotaz chodím...Rychle začni něco dělat pro své zdraví,takhle dopadneš hodně špatně,domluv se svěřitelem na odkladu splátek,se soukromými to půjde špatně,neschopenku dostaneš a pak přemýšlej,co od života chceš.Taky nejni normální vybírat si vždycky blbího chlapa,držím ti palce a věřím,že se dobře rozhodneš,život stojí za to.
6. Březen 2017 - 18:46
Obrázek uživatele Steve
Steve
Je bohužel jak uštvaná zvěř ... Chtělo by to každopádně nějaké zklidnění.
6. Březen 2017 - 21:34
Obrázek uživatele Návštěvník
slusnej (anonym)
Je bohužel jak uštvaná...Ketamin ?
6. Březen 2017 - 22:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Pampeliška (anonym)
Dobrý den,mám dotaz chodím...Lucie, myslím si, že neschopenka tvé problémy nevyřeší,jen odloží. Je to nesnadná situace, když potřebuješ splácet bydlení,to ano. Ale nejsem si jistá, že je to lékařská záležitost,abys na to dostala nemocenskou.
7. Březen 2017 - 7:13

Přidat komentář