Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
13 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Nepustilova metoda?

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Jaké máte prosím zkušenosti s Nepustilovou metodou výuky angličtiny? Můžete i o jiných metodách, sugestopedie apod,.
15. Září 2008 - 21:04
Obrázek uživatele Návštěvník
filolog (anonym)
Mám jedinou zkušenost - KAŽDÁ metoda výuky jazyků je "dobrá" , když člověk dělá ten cizí jazyk denně, aspoň chvíli. A to je taky na učení se cizím jazykům to nejtěžší - DENNĚ. Udělej si jasno ve své motivaci, proč a k jakému účelu ten jazyk potřebuješ - to je první krok.
15. Září 2008 - 23:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Houska (anonym)
Me Nepustilova metoda na anglictinu sedla. Delal jsem u nich tydenni kurz. Kdyz to shrnu: mel jsem dobre lektory (humorem prokladane hodiny, aby u toho clovek nespal) a po tom tydnu jsem vcelku rozumnel zakladum.Nanestesti jsem se od te doby na to poradne nepodival, takze uz jsou ty zaklady pryc. Kdybych to pak pouzival, tak by to asi nemelo chybu.A byla docela vyhoda, ze jsem vic rozumel nemcine, takze mi srovnani anglictiny s nemcinou pomohla.Na druhou stranu mam znameho, kteremu Nepustilova metoda vubec nevyhovovala.
16. Září 2008 - 9:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Nejlepsi metoda je odjet do Anglie a tam se muset domluvit!
9. Listopad 2008 - 20:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Alois (anonym)
To je fakt dobrá rada, hlavně pro ty u nás, co choděj do práce!!!
9. Listopad 2008 - 20:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Alois,ach boze zase Alois!!!
9. Listopad 2008 - 21:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Josef (anonym)
Nejlepsi metoda je odjet do...Ja jsem si sehnal jenom Nepustilovu uvodni knizku na gramatiku. Zadna cviceni! Proste jsem si knizku za mesic 20x precetl, pak odjel do Kanady, chodil 3 mesice denne na vyuku, doplnil tim predevsim slovicka a za 9 mesicu jsem byl z nuly na kanadske universite, kde jsem take vystudoval. (obchod) Mimo jine jsem si vzal k srdci i Nepustilovo doporuceni cist, cist a cist. Prvni knizku v anglictine jsem cetl, kdyz jsem tomu jeste rozumel tak kazde 10-te slovo.Ted prave shanim Nepustilovu nemcinu a tak jsem nahodou narazil na toto forum. ;)
3. Prosinec 2010 - 1:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Prakticky snile (anonym)
prijemne a slusne lidi rad privitam v paradnim universitnim, "modelovem" meste v "parku", oblasti San Francisco. Rad pomuzu, kde muzu:).bohemie33@yahoo.com
25. Prosinec 2013 - 8:21
Obrázek uživatele Návštěvník
MaDi (anonym)
Ja jsem si sehnal jenom...Tak to jo, je mi jasný, že úroveň kanadských "univerzit" bude asi stejná jako ta českých (už pověstná práva v Plzni, ale těch "škol, aby je mohli vystudovati dementi" je celá řada". Hlavně takové ty vysoké školy "managementu", reklamy, ... no ale to má k obchodu už hodně blízko, takže jsem rád, že vím, že v Kanadě fungují stejné "šitovky". To už jako by vystudoval ukrajinský přidavač na stavbě po 9 měsících nošení pytlů s cementem obchod na nějaké té Středoevropské univerzitě ... :-) :-) :-)
25. Prosinec 2013 - 8:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Okolojdoucí (anonym)
Tak to jo, je mi jasný, že...A pročpak by si ukrajinský přidavač nemohl udělat při zaměstnání nějakou VŠ? Mimochodem, velká část těchto přidavačů už VŠ diplom má z domova, ale protože na UA nenašli práci a rodinu je třeba nějak nakrmit, tak místo třeba dráhy zločinu, šli dělat i mnohem podřadnější práci, než mají svoji skutečnou kvalifikaci, ty ňoumo. Přestaň být nadutec a dívej se víc kolem sebe.
3. Červen 2014 - 13:17
Obrázek uživatele Návštěvník
ano (anonym)
A pročpak by si ukrajinský...ale na Ukrajině získá vš snad přes 90% populace. Něco jako maturita u nás. Jistě některé školy úroveň mít budou. Některé asi méně, to platí i u nás.Pokud tam není práce, tak je jistě lepší studovat vš, i méně náročnou, než se válet doma. Nicméně neznamená to nutně, že každý ukrajinský vysokoškolák má úroveň, kterou od vš absolventa očekáváme u nás.
4. Červen 2014 - 12:49
Obrázek uživatele Steve
Steve
"Nepustilova metoda?"Není špatná - učí rychlé reakci, rychle rozumět, rychle mluvit u nové věty vždy jen malé změny. Prostě rychlý drill.Doma jsme měli Angličtinu i Němčinu a dobrý :-) (+ MC kazety)
4. Červen 2014 - 15:26

Přidat komentář

Reklama

Reklama