460 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Nepostaví se mu

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Zuza (anonym)
Dobrý den,mám takový problém s partnerem - jsme spolu 5 let, ale když chceme sex, tak se mu nepostaví. Tak si ho ""nahoní"" a když mi ho tam zasune, tak mu zase ""lehne"". Obávám se nejhoršího - že ho sexuálně nepřitahuju. Tzv. Nevzrušuji. Nevím co mám dělat. I když mu ho honím, stejně je takovej povadlej. Když jsem se na to manžela ptala, řekl mi, že jsem první, s kterou se mu todle stalo. Chtěla bych sex častěji, než každý den, pouze jednou a navíc s poloměkkým. Sice používáme různé pomůcky, ale já tam chci mít jeho penis, nikoliv pořád robertka. Navíc mne i trápí to, že i když na mne manžel šáhne, tak napřed zvlhnu a pak vyschnu. Taky se mi to stalo jenom s manželem, nikoliv předtím. Nechci to dělat jenom zezadu a na misionářskou polohu. Ale kvůli tomuto bohužel si to neužejeme ani jeden z nás. Např. anální sex. Když se manžel udělá dřív, tak pak mu opravdu nevstane, a můžu honit jako zblázněná. Můžete mi prosím poradit a pomoci co s tím??? Ubíjí mne to a mrzí. Obávám se, že jej nevzrušuji a nepřitahuji. Jsem z toho již zoufalá. Mockrát děkuju.
9. Červenec 2008 - 17:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Krystal (anonym)
Zuzo, tyhle problém, co má tvůj partner, mají tisíce příčin, od cukrovky po psychiku. Myslím, že to, že bys ho nepřitahovala, je nesmysl.
9. Červenec 2008 - 20:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Skus nějaké pěkné erotické prádlo(punčochy,ppodvazky,boty na podpatku) tohle taky hodně zabírá a trochu delší předehru.
9. Červenec 2008 - 21:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Petty (anonym)
Zkus vakuovou pumpu.
9. Červenec 2008 - 21:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ač nemám ve svých 33 letech problém s erekcí, tak jsem si jednou v práci po obědě zavolal holku na telefon. Takové ty, co roztahujou nohy na zadních stranách inzertních časopisů. Měla vyhoněnou postavu z fitka, tvrdé hubené tělo a smrděla cigaretama. Erekce se absolutně nedostavila. Kamoš stávkoval. Záloha propadla v plné výši a ještě ke všemu se mi vyčůral do polobotky v předsíni její bulteriér. Od té doby jsem vyléčený od děvek.
9. Červenec 2008 - 23:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Kokouš (anonym)
Pořád nechápu, proč ale má potíže s erekcí její přítel, když je předtím neměl...taky se mu vyčůral na dřeváky pitbull?
9. Červenec 2008 - 23:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Múže mít milenku,nebo Zúza mohla stloustnout a už ho fakt nevzrušuje.
10. Červenec 2008 - 0:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzka (anonym)
Děkuji všem za příspěvky. Ale tyto problémy nejsou že jsem stloustla. I když v poslední době jo. Dělalo mu to od začátku a to jsem byla štíhlá. 55kg/168cm. Proto se obávám, že jsem ho nikdy nepřitahovala,a netoužil po mne. S tou předehrou to zkusím - vždycky to fláká a hnedka na mě skočí. Jak se říká: "Hup na krávu ať je tele".Když se ho na to zeptám, co má rád, v sexu, a tak, mě neodpoví. Jednou jsme zkoušeli ( už opravdu hooodně dávno ) anální sex. Tak ho do mě bezcitně cpal, i když jsem mu říkala, že to bolí. Tak jsme toho nechali. Nechápu jeho chování, je mi to všechno líto. Ráda bych tomu přišla na kloub. Není nějákej odborník?? Třeba je to nějákej blok, nebo tak. Ale jde o to, že on mi absolutně nic neřekne, a nebo se odpovědi na mé otázky vyhne slovy: Nevím.Proto prosím piště jakékoliv nápady, rady atd. Budu jenom ráda. Moc děkuje autorka příspěvku.
10. Červenec 2008 - 10:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzko, (anonym)
chce to jediné. Změnu partnera.
10. Červenec 2008 - 11:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
fňuk, fňuk, ale my jsme manželé....takže to nepůjde. Proto to musím řešit.
10. Červenec 2008 - 11:22
Obrázek uživatele Návštěvník
jitka (anonym)
já jsem měla problém taky takový hned od začátku,problém byl takový,že nemohl zapomenout na svou bývalku a trápil se,což zapíral,myslím si,že to bude u něho psychikou,jelikož se o tom nechce bavit,asi z toho bude mít komplex,ale měl by se začít snažit,pokud mu na tobě záleží,co nějaké tabletky na povzbuzení erekce
10. Červenec 2008 - 11:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzka-autorka (anonym)
Zkusím do začátku nějáké erotické prádlo.
10. Červenec 2008 - 12:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzanko (anonym)
... tak to máš blbý. A moje rada zní: "Když bmanželovi nestojí klacek, nahradí ho jedině Macek.
10. Červenec 2008 - 12:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Lena (anonym)
Přítel má ten samý problém, také to nechápu. Prádélko jsem zoušela, je to k ničemu, možná dokonce spíš horší, protože má pocit, že ho do toho v tu chvíli nutím. Došlo to tak daleko, že už spolu zdaleka nespíme denně, spíš tak jednou týdně. Cca rok bylo všechno v pořádku, druhý rok do teď to je takhle naměkko. Nutím do k doktorovi, ale on nechce, že prý si myslí, že to je mnou, že se mu to s jinou nikdy nestalo. Můj současný plán je zkusit být trochu víc nezávislá, aby mě neměl tak jistou, to chlapy nebere.
10. Červenec 2008 - 13:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Lena (anonym)
Jo, zkusila jsem si koupit i feromony, je to taky na nic.
10. Červenec 2008 - 13:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Leno, nevnucuj se mu a vynechejte sex třeba na celý měsíc. Ty moc žadoníš a to není dobré. Ty nejsi nezávislá? To se mi jen zdá.
10. Červenec 2008 - 13:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Johny (anonym)
Leno - odpověď Tvého partnera mi zavání trochu hrubostí až neomaleností.Dávat vinu za své sexuální selhání partnerce a ještě připomenout - s jinými se mi to nestalo - to je tedy síla.Plán být nezávislá je dobrý,chce to nejistotu pro něj,odejdi někam večer - třeba za kámoškou pěkně oblečená a v dobré náladě,vrať se ovíněná a strhá z Tebe šaty ještě ve dveřích.
10. Červenec 2008 - 15:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Paola (anonym)
Zuzko, na rovinu s ním promluv, že jestli s tím něco nehodlá dělat,najdeš si milence, máš na to právo.A nebo mu nic neříkej a najdi si ho rovnou.Tělo to chce, tělo to potřebuje, uvidíš, jak se zlepší život.
10. Červenec 2008 - 16:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Kmet (anonym)
Dost příspěvků považuji za hloupé. Je mi už téměř 60 let. Podobný problém u mě nastal v době rozvodu. Byla v tom psychika. S novou partnerkou to z počátku šlo i když to nebylo jak dřív - byl jsem bez nadsázky bejček. Pak se přidala cukrovka a je konec. Nic nepomůže. Není podobost s Tvým manželem? Pohovoř si otevřeně s ním a zkušte najít řešení. Nic mu nevyčítej, určitě Tě má rád, psychika je hrozný zdroj problémů.
10. Červenec 2008 - 20:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Achjo, (anonym)
kdyby nebyl v každém i malém městě sexuolog, tak se nedivím. Příčiny erektilní disfunkce bývají z 80% psychický blok. S trpělivou a chápající partnerkou se to téměř vždy podaří spravit. První pomoc kterou sexuolog nařídí je zákaz soulože. Ostatní sex. aktivity jsou povoleny. Muž je zproštěn odpovědnosti za kvalitní erekci a vystresovanost ze soulože postupně opadá a vrací se ztracená sebedůvěra. Praxe ukazuje, že do 14 dnů všichni zákaz porušili a dál už pomoc nepotřebovali. Toto si partnerky vystresovaných mužů mohou naordinovat i samy.Zbývající případy erektilní disfunkce připadají na vrub např, vysokému a neléčenému krevnímu tlaku, kornatění cévního řečiště, diabetu etc.I tyto případy lze uvést do pořádku. Skvělý je např. přípravek Tadafilum obchod. název CIALIS který funguje cca 3 dny a je výborný podpůrný prostředek při navracení ztracené sebedůvěry při selhání erekce a následného začarovaného kruhu ze kterého si vystresovaný muž neumí sám pomoci.
10. Červenec 2008 - 20:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Henry (anonym)
Ten problém je u každého jiný. Někdo je náruživý a jiný ne. To je potřeba zkoumat na začátku. Myslím, že je trochu problém v tom, že ty jsi Zuzko náruživka a asi jsi nebyla nikdy uspokojená do orgasmu a ten tvůj je spíš jen tak si odbýt jednou za čas svou potřebuje, ta není až tak silná a tak to pak vypadá jak píšeš. Myslím si, že on se miluje jen pro svůj požitek a vůbec mu nejde i o tvůj. Další věc je ta tvá častá potřeba, asi ho do toho nutíš a ono se vše přejí a okouká. Vím i podle sebe, že za čas je ta jedna ženská, která je doma a neustále nespokojená, neukojená, okoukaná a už tolik nevzrušuje a je tam potřeba vnést nějakou, pro něj vhodnou změnu. Ale to by mohl být problém, možná že by ho vzrušilo i něco co by se ti už nelíbilo. Zkusil bych ho nechat koukat na erotiku, časopisy nebo filmy u milování...vím, to by, ale pro tebe bylo jako nevěra, ale věřím, že by ho to vzrušovalo ke tvému prospěchu. Možná by bylo zajímavé zjistit, co ho z té erotiky nejvíce vzrušuje...a možná by jsi se divila, co se mu vlastně líbí. On ti to sám neřekne, může se za to stydět a ví, že by se ti to nelíbilo.Jak už tu někdo radil, chce to nechat oboustranně sexuálně vyhladovět a pak by to mohlo být lepší. Nevím jak jste na tom, umět si o sexu popovídat, to je vždy dobré a z tvé strany by bylo dobré umět poslouchat a chápat. To jsou mé 52leté zkušenosti a opravdu už o tom vím své. Do ničeho ho nenuť, jinak mu vše zprotivíš a bude hledat jinou, méně náročnou. Už jen to, že bude jiná, je silně erotické. Nějakého poradce na sex by jste potřebovali oba, tak se nějak domluvte a budou spokojené obě strany. Zeptej se ho, kolikrát by jemu vyhovovalo mít sex? Pokud se nedohodnete, začni hledat milence, nebo odejdi úplně, jinak to odnese psychika, tvá i jeho.Držím palce.
10. Červenec 2008 - 22:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Jasně, objeví se problém a první rada je, najdi si milence. Lidi, co je to s váma?
10. Červenec 2008 - 22:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Anno (anonym)
tak lepší je milenec na ukojení vášně,než zbytečné nervy a stresy.Pokud muž není schopen s vlastní ženou,tak jak ona potřebuje,musí si žena najít nějakou náhradu.Jak už Zuzka psala, nechce mít je Robertka.Tak co jiného potom?Co tedy radíš Ty?
10. Červenec 2008 - 23:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Ela (anonym)
Ale na to musí být povaha, najít si někoho za zády. Nemyslím, že ten, kdo to dělá musí být bezcharakterní, ale prostě já jsem to taky nedokázala a to už jsem měla i přítele,ale nakonec se to zablokovalo, bála jsem se komplikací. měla jsem stresy a nervy a nakonec jsem skončila s neurózou, se kterou žiju už hodně dlouho. Není to tak jednoduché. každý jsme jiný, co do prožívání určitých situací.
11. Červenec 2008 - 9:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Henry (anonym)
Tak pokud se dva lidé, manželé neshodnou v dost důležité oblasti, kterou dobrý sex je, pak už ten vztah asi nikdy nebude tak dobrý, jak by měl být a jeden z partnerů, ten který pociťuje nedostatek, vždy bude trpět a vždy to odnese psychika. Myslím, že je to už i prokázané, že dobrý sex a souhra partnerů je pro společný život důležitá. Jde jen o to, jak který z partnerů má sex jako hlavní životní potřebu. To by měli mít ujasněné už z počátku. Ale na začátku je to trochu vše jinak a navíc lidé i v tomto směru dozrávají. Nejvíc tím trpí ženy, pro ně je sex součástí citové oblasti, muži s tím takový problém nemají, jim stačí se udělat bokem a netrpí psychicky. Ženy potřebují k dobrému sexu, ještě citové prožívání a zde je pak kámen úrazu. Kdyby žena nespojovala sexuální prožitek se zamilováním do muže, neměly by pak výčitky, když by potřebovaly ukojit své lidské a opodstatněné potřeby jinde. Tak to byl takový filosofický názor a myslím si, že je to pravdivé. Ženy mě za to můžou odsuzovat, ale je to tak. Myslím si, že by si ženy, které se necítí uspokojeny svými partnery, měly nějak přehodnotit co a jak vlastně chtějí od života a od svého manžela a co je jejich manžel schopen pro ně dělat a jestli je to pro ženy tak důležité, pokud je to důležité, měly by to řešit. Vím, je to určitý podraz, ale nespokojená žena je také pro spokojený život manžela problém. To celé je dosti složitá věc a pokud se v tomhle lidé nedohodnou, jak to budou řešit, co pro zlepšení mohou a chtějí udělat, vždy to někdo odnese psychicky. To, že každý jsme jiný je jasná věc a každý máme své priority jinde. Tak potom dochází k problémům. A že je těchto sexuálních problémů mnoho je jasné a bylo by dobré naučit se o nich mluvit mezi partnery a otevřeně a snažit se dojít k nějakému schůdnému řešení, ale to nejde bohužel všude :(
11. Červenec 2008 - 9:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Henry a ty máš doma spokojenou drahou polovičku, že tu tak básníš?
11. Červenec 2008 - 10:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Lena (anonym)
S tím sexuálním abstinováním už jsem na to taky myslela, párkrát ho odmítnout, nebude pak cítít tlak, že musí, ale spíš tlak, že by chtěl:). No nezávislá samozřejmě jsem, myslela jsem to tak, že už se nebudu snažit skloubit svůj čas s tím jeho, prostě si budu domlouvat své aktivity nezávisle a když se pak třeba celý týden neuvidíme, tak ať.
11. Červenec 2008 - 10:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Beáta (anonym)
Pokud jste svobodni a nevidíte se každý den, dá se ledacos dělat a taky to časem vyplyne, co je a co není dobré a třeba se rozejdete. My jsme ale spolu dlouho jako manželé a ani jeden nechtěl od toho druhého de facto odejít. Henry- dobře si to vybásnil - mělo by se mluvit, ale pes je zakopaný už v tom, jak jsme byli vychváváni. Jsi určitě mladší, ale moji rodiče nestrpěli žádný názor od děcek, tak jsme se nenaučili, vyjadřovat svoje potřeby v čemkoliv. Někdy mi to přijde jako ta největší křivda z mého dětství.
11. Červenec 2008 - 10:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Vilda Bána (anonym)
Zuzko, bežte k sexuologovi. Nebo jestli nechce partner tak klidně sama. je to mnohem snažší než si možná myslíš. Poradí ti. Taky je dobrý např. Cialis. Ten učinkuje skvěle. Měl jsem ten stejný problém co tvůj partner. Rozhodně to nebylo tím, že by mě partnerka nepřitahovala nebo tak. byla to psychika i když dodnes nechápu proč, protože vztah máme skvělý a nějaké minulé negativní zkušenosti jsem taky neměl. Každopádně dnes jeto už naprosto v pohodě. A ta návštěva u sexuologa nebyla vůbec tak hrozná jak jsem se poprvé obával. Naopak člověku se hodně uleví když o tom někomu řekne a promluví si o tom.
11. Červenec 2008 - 11:11
Obrázek uživatele Návštěvník
filozof (anonym)
Lidé jsou, jak je vidět , zoufalí z různých věcí a trápí se možná zbytečně. Všechno má svůj čas a svoji velikost - ubrat a nechtít úplnou dokonalost. Chybí nám víc humoru a víc různorodých zálib. Pak ten sex není tak urputný a víte, že není ani povinný?
11. Červenec 2008 - 11:27

Stránky

Přidat komentář