6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Nepořádek

10. Září 2018 - 0:14

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
potřebovala bych poradit,už opravdu nevím,jak dál.Má 15letá dcera je hrozně nepořádná a nemůžu s tím vůbec nic udělat.Snažím se po dobrém,po zlém,ale vše je marné.Prý se v bordelu vyzná a když má uklizeno,tak se v tom necítí dobře.Nepatřím mezi puntičkáře,kteří musí mít sterilní pořádek,ale tohle je fakt zoufalý.Věci neustále pohazuje po zemi,knížky,sešity vše na jedné hromadě...prosím,poraďte mi někdo,jak alespoň trochu jí naučit pořádku..díky moc.
14. Srpen 2009 - 20:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Připlácni jí na nějaké málo přístupné místo obal od tvarůžků. Až to začne smrdět a budou se jí tam slítávat mouchy tak se bude sama snažit najít co to smrdí a uklidí.
15. Srpen 2009 - 14:13
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
JA MYSLIM TO UZ JE V CLOVEKU.JA TAKY NESNASIM UKLIZENI,VADI MI ZE MYJU NADOBI A ZA PAR HOD TAM ZASE JE,ZE SROVNAM GAUC SYN NA NEJ ZKOCI A JE ZASE ZMUCHTLANEJ.ZE VYTRU A ZASE SE RYCHLE NASLAPE.PROTO VETSINOU MAM TAK TROCHU NEPORADEK A UKLIZIM JEN KDYZ ME TO ZACNE SAMOTNY VADIT.ALE NESNASIM TY PUNTICKARE KTERY JEN UKLIZI A UKLIZI A MUSI MIT VSECHNO PRESNE.
29. Prosinec 2009 - 20:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
když náhodou k někomu přijdu na návštěvu, příbuzní nebo kamarádka, jestliže vidím všude nějaké dreky, roztahané věci kombinované s prachem a špínou, nebo také s psími chlupy, tak mě popadne takovej amok, že když se vrátím domů, uklízím, smějčím, vyhazuji nepotřebné a v duchu si stále opakuji: nesmím být jako ONI. Nedávno jsem byla u mé vzdálené příbuzné - zlatá dobrosrdečná žena, ale ten bordel, všude prach, psí chlupy, smrad. Naštěstí bylo léto a byla otevřená okna. Ta paní je velmi milá, pořád mě zve, ale já nemůžu, udusila bych se tam
29. Prosinec 2009 - 20:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Pořádek (anonym)
je pro blbce. Inteligent zvládne chaos.
29. Prosinec 2009 - 20:55

Přidat komentář

Reklama

Reklama