20 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Neplodnost a alternativní medicína

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
helena (anonym)
Hledám zkušenosti, jak zvládnout neplodnost tzn. neschopnost počít nebo donosit zdravé dítě, jinými než klasickými lékařskými metodami. Máte někdo s tím nějaké zkušenosti? Poraďte, pište. Budu se těšit na Vaše odpovědi:-) Paní doktorko, máte s tím také nějaké zkušenosti ze své praxe, co se dá zvládnout ještě alternativně (jaké jsou možnosti?) a co už patří jen a jen klasickému lékaři ?
4. Červen 2003 - 16:41
Obrázek uživatele Návštěvník
ivana (anonym)
ano,určitě mám řešení.A to metodou detoxikační medicíny MuDr Jonáše.S touto metodou pracuji jen 3 roky a již jsem pomohla 5 ženám k otěhotnění.Musí se vyměřit všechny toxiny ve všech systémech souvisejících s problémem / psychická a stresová zátěž byla vždy/ a od klientky to chce jen trpělivost a pokud to organizmus žádá,tak i třeba změnu životního stylu,jídelníčku atp.Mám z toho dobrý pocit a myslím,že by to měl být vždy začátek řešení problému.Držím palce všem párům,které se tak rozhodnou.Vždyť co je čisté to je zdravé a správně funguje.
7. Únor 2008 - 23:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
trochu starý příspěvek cca 5 let na reakci, ne??
8. Únor 2008 - 17:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Anki (anonym)
Já jsem se s manželem snažila o miminko 2,5 roku nakonec nám pomohly potravinové doplňky fytotonik a vitatonik pokud by jste chtěla některá bližší info písněte mi na email AnnaVrablikova"seznam.cz ráda poradím
15. Březen 2008 - 10:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Nevíte někdo a o nějaké alternativní (přírodní) léčbě MUŽSKÉ neplodnosti? Snažíme se s manželkou již 3 roky a stále bez úspěchu. Umělé oplodnění u nás připadá v úvahu, ale až vyzkoušíme alternetivní léčbu. Prosím poraďte.
25. Duben 2011 - 18:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Taky by mě zajímalo, jestli nějaká alternativní existuje nebo ne. Poraďte...
25. Duben 2011 - 21:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Klárka (anonym)
Ahoj, i mě by zajímalo, zda-li existuje nějaká jiná možnost než umělé oplodnění. Z výsledků meta/tese je jasné, že nějaké spermie tam jsou, ale nechce se jim ven. Nedalo by se jim pomoci?
31. Srpen 2011 - 19:06
Obrázek uživatele Návštěvník
sejsej (anonym)
Nevíte někdo a o nějaké...Dobrý den, z vlastní zkušennosti mohu poradit a možná i některým ženám i mužům pomoci. Bylo nám s přítelem řečeno že nemužeme mít děti, že přítel je sterilní doktorka nám to oznámila a dál se s námi nido nebavil. Já mám to štěstí,že znám člověka který se právě zabívá alternativní medicínou MUdr. Jonáše pan Jakeš a hned nám vyměřil příčinu uklinil nás a ubezpečil že dítě budeme mít. Sama už jsem od něj měla několik preparátů a vždy jsem byla spokojená jednou mi diagnostikovalidoktoři bulku v prsu, pan Jakeš mi ihned vyměřil jen sraženinku on to věděl hned a doktorům to trvalo půl roku. Po půl roce od užívání kapek tam už nic nebylo. Za všechno jsme mu velice vděčná a věřím mu a hlavně tomu co dělá dokáže pomoci i párům s neplodností.
12. Březen 2012 - 13:39
Obrázek uživatele Návštěvník
sakra (anonym)
Když jste neplodní, tak se s tím sakra smiřte! To se do prdele musíte množit za každou cenu??? Příroda ví, co dělá. Klidně se vařte čajíčky a poserte se z toho...stejně vám to nepomůže.
12. Březen 2012 - 23:29
Obrázek uživatele mau-mau
mau-mau
Když jste neplodní, tak se...Očista organismu někdy skutečně pomůže. Navíc pomáhá i proti nevyrovnanosti...
14. Březen 2012 - 15:20
Obrázek uživatele Návštěvník
původně neplodn (anonym)
Ano, očista organismu a správná strava proti neplodnosti pomáhá hodně dobře, jen vědět, jak na to. Mně moc dobře poradila terapeutka paní Dana Šandová, která u mě zjistila problém s trávením lepku a současně nedostatek zdravých tuků v mé stravě. Dodržováním její diety jsem za pár měsíců otěhotněla. A to jsem před tím běhala roky po doktorech s nulovým výsledkem.
4. Únor 2014 - 15:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Kalvodová kavl (anonym)
Ano, očista organismu a...Můžete prosím upřesnit, co Vám léčitelka Dana Šandová poradila ohledně složení tuků ve Vaší stravě? A tu bezlepkovou dietu jste jedla jen do doby, než jste otěhotněla, nebo i prvních kritický 12 týdnů těhotenství? Děkuji za odpovědi
5. Únor 2014 - 10:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavlína (anonym)
Chci se zeptat všech žen, co otěhotněly díky bezlepkové dietě, jestli je nutné vyloučit lepek ze stravy úplně dokonale? Mám protilátky proti lepku v krevním testu, takže moje neplodnost možná má tuto příčinu. Chápu, že bych neměla pečivo, ale co třeba strouhanka? Vadí řízek, když strouhanka váží jen pár gramů? A co salám, který je nastavovaný moukou, vadí tady těch pár gramů?
14. Únor 2014 - 9:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Neumannová (anonym)
Chci se zeptat všech žen,...Pavlíno, bezlepkovou dietu musíte dodržovat striktně, ani gram lepku, jinak to nemá smysl.
14. Únor 2014 - 14:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Linka (anonym)
Zkuste si i koupit kyselinu listovou například ve femibionu. Můžete mít i mthfr a ona by to mohla obejít a pomoci otěhotnět.
27. Únor 2016 - 11:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Olga (anonym)
Ten znám, ale o žádné mutaci jsem ve spojitosti s ním neslyšela.
29. Únor 2016 - 15:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Dobry den mate prosim nekdo zkusenost s klinikou stellart? dekuji
19. Červenec 2016 - 10:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Adamkova (anonym)
Dobry den ano ja mam dobre zkusenosti i s panem doktorem jsem byla spokojena.
21. Červenec 2016 - 15:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Tak (anonym)
co nového Adámkovi?
21. Červenec 2016 - 23:09

Přidat komentář