10 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Nemocnice Frýdek - Zanedbání péče? ORL, primář Klečka

10. Září 2018 - 0:23

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Zdravim rodice, pred dvema tydny jsme byli s dvouletou dcerkou na photovosti na ORL pichat bubinek. zanet stredniho ucha. Pominu-li, ze ji to pichali zcela bez umrtveni, tak hlavne neodebrali zadny vzorek tekutiny, aby zjistili pricinu toho zanetu, vubec nic... Poslali nas domu, davat paralen a za tri dny kontrola na ORL. Po kontrole na ORL verdikt, ze se ucho hoji dobre a poslali nas na kontrolu k obvodni doktorce. Male mezitim ustala ryma a tak se vse zdalo vyresene, chystali jsme se k detske doktorce po jeji dovolene. To jsme ale nestihli, protoze tento vikend mala opet zacala sahat na ucho a tak jsme jeli na pohotovost do Frydecke nemocnice. Tam nam otraveny, arogantni primar Mudr. Petr Klečka prohledl malou - tak, ze se pouze podival do usi (predchozi doktor koukal take do krku a ptal se na celkovy stav dcery). Po nahlednuti do ucha vytahl jehlu a bez jedineho slova zacal pichat bubinek. Do te chvile jedina komunikace byla jen dobry den. Zarazil jsem jej proto a ptal se, co se deje a zda chce pichat bubinek. Odsekl ze ano. Na dotaz proc, kdyz jsme ho pichali pred dvema tydny a mala byla zdrava a jak se to mohlo stat, odsekl znova, ze to je normalni a nekterym detem se bubinek picha i dvacetkrat. Lituji, ze jsem mu jehlu nevytrhnul z ruky a nevrazil mu ji do oka. Mala s krikem prodelala druhe pichani bubinku, zadny odber sekrece, nic. Davejte paralen , za tri dny kontrola ORL , nashledanou, sto korun. Cela navsteva trvala dve minuty a kdybych se nezeptal, shrnul bych ji dvema vetami - dobry den, paralen, kontrola na orl, nashledanou, vypadnete, dalsi... Dnes ma mala teploty, krici, nevrla, takze jsme jeli a doporuceni za jinou ORL. Ta malou prohledla, okamzite nasadila ATB a pokud se nezlepsi, pry je to na hospitalizaci. A ja se ptam, da se realne branit? Treba podanim zaloby na zanedbani pece? Kdyby se dceri podival "primar" do krku a doporucil alespon v pondeli navstevu detske doktorky, mohla jiz druhy den brat antibiotika a lecit se. Misto toho ji chce udelat z bubinku cednik a v puberte lecit na nedoslychavost????? Nechci penize, nechci omluvu, chci, aby takove hovado veterinar chodil pro podporu a nenosil titul primar. Frydecka nemocnice ma jiz na krku jednu zalobu za zanedbani pece s nasledkem umrti pacienta... neveril jsem vlastnim ocim. A ja mimo jine varuji vsechny, kterym zalezi na zdravi jejich blizkych a deti, VYHNETE SE OBLOUKEM NEMOCNICI FRYDEK-MISTEK, protoze co navsteva, to otresny zazitek a nyni s nasledkem na zdravi. Petr
25. Červen 2013 - 12:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Lékař měl... (anonym)
Zdravim rodice, pred dvema...zřejmě opět zaražené větry, pak bývá nevrlý! Jinak to pouští i před pacienty!
29. Červen 2013 - 19:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Žaneta (anonym)
To je neskutečné a můžu říct,že se špatným chováním ve Fr.nemocnici jsem se setkala také.Když porovnám Ostravu fakultku,tak by se Frýdečtí hrdinové měli jezdit učit k nim,jak se mají chovat k pacientům.Pokud bych měla mít nějaký zdravotní problém,nikdy se nenechám v této nemocnici ošetřit.Takových lidí kolem mě je spousta,ale člověk pokud nezažije,neuvěří.Věřím že zde pracují i dobří lékaři,ale ti špatní je přebijí. Ti co si myslí,že jsou páni tvorstva,poslat je prodávat noviny do tabáku
6. Červenec 2013 - 18:29
Obrázek uživatele Návštěvník
sisi (anonym)
Přidávám se k těm, kteří už by do frýdecké nemocnice nikdy nešli. Já mám zkušenost s interním oddělením (konkrétně interna III), ale nedělám si iluze,že na jiných internách v této nemocnici to funguje lépě. Při přijmu nebyl k dispozici lékař, i saniťáci, kteří vozili pacienty nadávali, jak je možné, že tam doktor není. Na lůžkovém oddělení se o pacienty nikdo nestará. Sestry nemají na nic čas, na vizitě se člověk nic nedozví, doktoři jen přečtou něco z papíru. Člověk se musí pořád doptávat. Během návštěvních hodin, kdy se můžou rodinní příslušníci zeptat lékařů na stav svých blízkých a mají být v pokoji lékařů, tak tam nejsou.Pacienti, kteří tam byli opakovaně, skoro všichni na toto odd. nadávali.Tak to vede primář Vítek... Dopřála bych mu nějaké manažerské školení, jinak nedojde k nápravě. Primářem by měl být jeho zástupce MUDr. Zeman. Působí na mě mnohem kompetentněji.
15. Listopad 2014 - 14:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Pokud chcete moji radu, a zastava se te rady i vice mych pratel tak zni : Vyhnete se velkym obloukem frydecke nemocnici :) Jinak zle dopadnete. To pisu pro ty kteri vni jeste nebyli. Ostatni co tam byli uz vi o co jde.
25. Květen 2015 - 15:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Byla jsem s rocni dcerou na detskem. Den na intenzivce a den na luzkevem. Nikdy predtim jsem vteto nemocnici nebyla a uz tam ani vic nepujdu. Chovani sester bylo neskutecne. Vetsina z nich byla protivna a neochotna. Vse byl problem. Na vse se tvarily kysele. Kdyz uz to vyvrcholilo jim,ze jsem dostala na pokoj ciganku,prestoze mely 2 uplne volne pokoje,nevydrzela jsem a svou nespokojenost jsem rekla nahlas. To se doneslo ke stanicni a prisla na me s bandurskou,ze rozhlasuju,ze je tam vsecko spatne. Nevim,proc jsem ji nevyponklovala. Neni mi 10 (a i kdyby),aby nekdo vpalil do dveri a pyskoval. Jak potom maji mit chovani sestry, kdyz ani jejich vedouci ho nema. Celkove shrnuti je,ze jsem odchazela velmi nastvana,mozna maji dobre vybavení,ale vsechno je o lidech. Bohuzel,je mi lito ze jsem si nezapamatovala jmena sester a lekaru. At dobrych ci spatnych. Protoze takhle vrham spatne svetlo i na ty dobre a mile. A byli tam takovi.
25. Listopad 2015 - 21:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Vladimír (anonym)
Je to přesně tak, jak popisuje sisi. Plicní oddělení je katastrofa. Mačkají se v malé místnosti 3 pacienti. Návštěvy si nemají kam sednout. Večeře to byla bída. A člověk se nedozví vůbec nic. Někteří lékaři jsou nav?c arogantn? a chovají se povýšeně. Jen dál od tohoto zařízení.
29. Duben 2016 - 12:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Igor (anonym)
Taktéž se přidávám. Dnes po doporučení obvodní lékařky na vyšetření v nemocnici ve F-M s podezřením na alergii na mléko (1/2 roční mimčo) s dětského nás poslali na pohotovost. Na pohotovosti rychlovka, je nemocny 90kč nashle.... Takto se přijímají pacienti s doporučením dětské lékařky? Kéžby ta nemocnice lehla popelem i s těmí slavnymi doktory
7. Květen 2017 - 17:34
Obrázek uživatele Návštěvník
zlato, (anonym)
Taktéž se...ty navštěvuješ obvodního lékaře s dítětem v neděli? A proč si prudil na pohotovosti? Až lehne tvůj byt popelem i s tím tvým miminem, tak si vzpomeň na tvé přání. Vše se ti splní...ale proti tobě.
7. Květen 2017 - 18:43

Přidat komentář

Reklama

Reklama