5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Nemoc jako cesta - podpora, popovídání

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Soňa (anonym)
Ahoj, za poslední rok řeším různorodé zdravotní problémy a také rodinné těžkosti. Jsem velmi unavená, i tak se snažím jednat s lidmi pěkně a stíhat, co jde. Prostě žít. Jen někdy nezvládám. tedy hlavně fyzicky, nejraději bych padla a spala:( A to je mi 24 let. Podle toho, jak se vše vyvíjí, je možné, že bude nemocná dlouhodobě, tak bych tady ráda založila podpůrné forum pro ty, kterým není dobře, ale snaží se dny, které jsou jim dány, nepromarnit.
12. Červenec 2008 - 21:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Žofí (anonym)
Ahoj, mně je jen o rok víc jak tobě a taky se cítím pod psa...mám takovou záhadnou chorobu, která se mi opakuje už několik let, vždy v určitou sezonu, strašně mě bolí hlava, začíná to od oka, přes čelní dutiny, až po zuby, ucho a krční páteř....ta bolest je jen na jedné straně, tak po 2 měsících odezní a začne na druhé straně, zase tak měsíc, už jsem oběhjla všechny doktory..oční, ORL, alergo, praktický, neurologie, zubař, a já nevím co ještě....a všude na mě koukali jak na hypouše....,ale to já nejsem, prý že jsem si to asi vsugerovala... teďka to mám zase...a to v létě, vždy jsem to mívala jen v zimě..když je to nesnesitelné, krmím se ibalginem...v některých případech jsem snědla i 6 400 stovek za den....takže jsem jak fetka...ale fakt se to nedá vydržet, hlavně se mi chce hrozně spát...unavuje mě ta bolest hlavy....vždy to přejde nakonec samo...a pak je rok klid..nikde mi nic nenašli ani nepotvrdili, přišlo mi to jako dutiny nebo migréna, nic takového...prostě jsem zdravá a šmitec a to mi dělali i krevní testy, rentgeny a EEG nebo jak se to jmenuje...a nic...to už mi teda zjištovali před 3 rokama, ale pořád to je stejný a furt se to opakuje...a hlavně to unavuje...nejsem zastánce klasické medicíny, teda cpaní se práškama, ale zkoušela jsem i homeopatika a nic,.možná by to zabralo při vyšší vytrvalosti, ale nejde to...psychický to snad taky nemám, to bych to měla celoročně.....někdy je ta bolest tak nesnesitelná, že mi třeští celá půlka hlavy...a nejsem schopná s tím nic dělat, nejhorší je to v práci a u počítače, navíc když svítí zářivky, vadí mi větší hluk, světlo....a furt to vypadá jako migréna, ale není, a hlavně je to dlouhodobý...trvá to min. měsíc...dle mě mám na něco alergii, natečou mi sliznice a tím jak je tam tlak, tak to tlačí na nervy a vše mě pak bolí, a holavně mě to unavuje.....k Dr. nemá cenu chodit, to bych marodila hodně dlouho, zatím mi nepomohli, max mi řeknou, vemte si analgetikum...ale to beru furt..teďka to bolí zase, ale snažzím se vydržet, není to tak hrozný....někdy se to ale vystupňuje a je to děs...takže soucítím s někým, komu není nejlíp a ještě ke všemu na něj koukaj lidi jak na hypochondra..,.
13. Červenec 2008 - 19:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Vinc (anonym)
Soňa , Žofí:Myslím, že jste z těch, kteřé by se měli trochu poohlédnout po alternativách. Vaše problémy budou způsobeny nejspíš toxickou zátěží od parazitů. Nechte se vyšetřit na toxiny a pak zkuste navštívit vlákno "koloidní stříbro" a "léčba zapperem", to by mohlo pomoci. Ve vašem věku to nemusí být ještě tak velký problém se z toho dostat:-). Přeji brzké uzdravení...
13. Červenec 2008 - 21:10
Obrázek uživatele Návštěvník
M. (anonym)
zaniklo toto vlákno?Je mi 30let,a mám problémy s únavou,doktorka mě pomalu obviňovala že jsem hypochondr,až mi otekly klouby a hle chlamidie,nasazeny atb a pak po půlroce hle i borelie,no nic moc mi k tomu neřekli,nasadili další atb,a poslali domů,teď čekám na výsledky.Zkoušela jsem to koloidní stříbro,ale nevím,že by to mělo nějký účiněk,nevím jak dlouho to brát.Četla jsem o zapperu,a uvažuji o koupi,ale četla jsem že jich je více ve velkém cenovém rozpětí,tak nevím co koupit.
26. Březen 2009 - 13:40

Přidat komentář