8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

nekoupime hromadne pesar pres anglicke stranky???

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
misa (anonym)
ahoj,shanim delsi dobu informace o pesaru,nejlepe o tom cervikalnim.V CR k dostani neni,ale zjistila jsem ze se da koupit pres internet na anglickych strankach - nasla jsem ho pomerne za vyhodnou cenu, prijde asi na 8 liber + doruceni (jiny firmy v anglii nabizej za 30 liber + doruceni,hruza!) Jenze minimalne musi clovek udelat nakup nejmene za 25 liber. Napadlo me, ze kdyz se nas sejde vice, tak by jsme to mohly nejak hromadne koupit, i kdyz nevim, jak vyresit placeni a tak.Ma nekdo nejakej navrh?jinak jsou to stranky http://www.fpsales.co.uk/generalpublic/products01.asp?custid=&prodcat=28 - cervical cap.Kdyz by se nas seslo tolik, ze to bude vice jak 100 liber, tak je doruceni zdarma.i kydz nevim jestli i to doruceni do CR. Chci si ho urcite koupit, jen to nejak vymyslet... nemate napad?
27. Červenec 2006 - 13:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ono je potreba vybrat spravny tvar/velikost, aby fungoval. Pesar se (napoprve) neda koupit nadalku bez vyzkouseni a primereni.
22. Únor 2007 - 23:08
Obrázek uživatele Návštěvník
monika (anonym)
ahoj,shanim delsi dobu...i ja mam o toto zajem .monikacipova@seznam.cz tak nas musi byt jeste vic
22. Únor 2010 - 18:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk2 (anonym)
Hlavní problém není v obstarání pesaru, ten se dá získat i v Německu, ale ve zjištění správné velikosti a v tom, aby se ho žena naučila správně zavádět. Pesar musí v pochvě správně sedět, aby neprodyšně uzavíral vchod do dělohy, jinak před otěhotněním nechrání. Pro ženy jsou určitou nadějí zdravotnická zařízení v blízkosti našich hranic.
28. Únor 2010 - 9:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Kateřina (anonym)
Velikost pesaru - cervikálního kloboučku si určí žena sama, podle toho, jestli byla těhotná nebo ne. Už je lze koupit i v ČR - www.pesar.unas.cz Jsou to informační stránky, kde najdete snad vše, co by vás mohlo zajímat.
15. Květen 2010 - 11:36
Obrázek uživatele Návštěvník
alena (anonym)
ahoj,shanim delsi dobu...ten pesar se u nás dá koupit za 1800,- Kč, to je na těch str. www.pesar.unas.cz, ale ta cena 8 liber + doručení je zajímavější, určitě bych se přidala, kdybych viděla stránky, které jste našla..ozvětě se mi prosím na tanea@seznam.cz
31. Červenec 2010 - 10:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
ahoj, platí ještě ta nabídka na nákup pesarů? jestli ano, ozvěte se mi taky na Lutsea@seznam.cz Dívala jsem se na ten FemCap, co je k dostání na www.pesar.unas.cz, ale zdá se mi to dost drahé. Navíc bych měla spíš zájem o klasický pesar.
10. Srpen 2010 - 10:58

Přidat komentář

Reklama

Reklama