1398 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Největší výprask

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Za co a jak jste dostali svůj největší výprask v životě? Poznamenal Vás do dalšího života?Ať v dobrém či zlém.
10. Srpen 2007 - 14:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Ahoj. Můj největší výprask byla odražená ledvina. Dostávala jsem od nevlastního fotra vařečkou, kterou jsem si musela sama přinést, stáhnout kalhoty, ohnout přes židli a ještě si počítat rány. Instiktivně jsi při každém nápřahu strkala ruce na mířenou část mého těla a fotra to rozčílilo ještě víc, zlupal mě bezmyšlenkovitě hlava nehlava. Závěr: Ukrutná bolest zad a břicha, odražená ledvina..samozřejmě trvalý následek! A máma? Prý to byla moje chyba, nemám tam co strkat ruce, i ona mi to přece celý život říkala:( Už je to pár let a život jde dál, funguju i s jednou ledvinou, zatím bez problémů, ovšem s omezením! Poznamenalo? Nenávidím matku i otčíma!
17. Srpen 2007 - 13:56
Obrázek uživatele Návštěvník
jeden kluk (anonym)
Největší výprask? Vykloubené a domodrákované ruce,5 cm šití na hlavě, vyražené dva zuby a nesmějte se, natržený šourek. A to nepočítám jelita a modřiny. Co jsem udělal tak špatného? Já nevím ale tatínkovi zabavili řidičák za to, že nadejchal a chtěl jim ujet a když se vrátil, našel mě tejden starou poznámku, že jsem řval na učitelku. Tak vzal anténu z auta, řemen,a nějakej klacek a poučil mě o čem je život. Když máma protestovala, dostala taky, vydržela méně a dvě facky stačily aby zmlkla skoro navždy. Co na to policie? Matka se vzpamatovala až ráno a šla to oznámit. Na policejní služebně jí řekli, že jestli byla doma až do rána, může se tam klidně i vrátit...
17. Srpen 2007 - 15:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Ja dostal jen jeden, ale velkej a myslim, ze mne poznamenal v dobrym. Kdyz mne bylo 14, tak se moje ovdovela matka znovu vdala. Vzala si hodnyho muze, ktery mel taky syna, ale mne to hrozne stvalo, protoze jsem se jeste nesmiril se smrti meho otce. Byl jsem protivnej, zvlast na svyho nevlastniho bratra. Casto jsem mu delal neprijemnosti a matka a nevlastni otec se mne s pochopenim snazili zmenit, jenze dlouho se jim to nedarilo a ja byl na toho kluka fakt zlej. Jednou jsem ho dost zmlatil a to uz pretekl hrnec. Matka byla v laznich, nevlastni otec se vratil domu a vidi svyho syna jak buli. Kdyz se dovedel, co jsem mu udelal, tak se rozcilil, na chvilku odesel do loznice, vratil se s remenem v ruce, chytl mne za limec, ohnul pres gauc a kricel na mne, abych si stahl kalhoty. Byl jsem v soku, tak jsem to udelal, nacez otec dal ten remen nevlastnimu bratrovi, aby mne narezal on. Ten nechtel, tak mne zacal rezat otec, ale jak! Kdyz to skoncilo, tak jsem odbehl do svyho pokoje a tam jsem si oblecenej lehl na postel. Za nakej cas prisel otec, sedl si ke mne na postel rikal, ze ho mrzi co musel udelat a ze doufa, ze budeme mit dobre vztah. Pak jsem usnul a kdyz jsem se rano probudil, tak na svy posteli uz byl probuzenej muj nevlastni bratr. Hned mne pozdravil a bylo videt, ze je napnutej, jak se budu chovat. Dost rychle mne doslo, ze jsem byl blbec a ze mam vlastne dobryho otce i bratra a tak jsem se od ty doby zmenil k hodne lepsimu a dneska mame vsichni vybornej vztah. Normalne vyprasky nepodporuju, ale v mym pripade to fungovalo.
17. Srpen 2007 - 18:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Andy ty se sereš taky všude.
17. Srpen 2007 - 18:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Terinka (anonym)
když je všude xxcd nebo jak si říká,proč by nemohla i andy...sympatizuju s ní a asi jí taky založím klub jako má xxcd...ten jich tu má asi padesát.A jinak,ty určitě taky nepíšeš jen do této diskuse.Zde není nutná registrace,takže si můžeš měnit jméno,jak chceš nebo si radši žádný nedáš,aby jsme tě za tvé kreténské připomínky nemohli nijak napomínat konkrétní přezdívkou.Proto si vážím lidí,co jsemou věrný jednomu nicku a nemusí ho vždy měnit,když se začnou bát,že jejich názor jaksi vybočuje a spousta lidí by mu za to mohla něco hnusného napsat.
17. Srpen 2007 - 23:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Terinka (anonym)
to mělo být jsou,na předposledním řádku,mám dlouhé nehty,blbě se mi píše.
17. Srpen 2007 - 23:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Feťák (anonym)
Největší výprask jsem dostal od matky někdy v 15 letech. Nachytala mě jak ve sklepě čuchám toluen. Vlítla na mě do koupelny a seřezala mě vařečkou tak až jsem se před ní počural do vany. Řvala na mě že jestli na ní sáhnu že na mě zavolá policajty. Prdel jsem měl úplně fialovou. Jenomže já to tak nenechal a pomstil jsem se jí. Kámoš mě pár dní na to vzal večer na mašině k ní na chatu a já jí podpálil. Dřevěnej baráček vyhořel do základů, máma se málem složila s nervama. Neměla to pojištěný a vždycky tam ráda jezdila. Dodnes neví že jsem jí chatu škrtnul za ten výprask. Myslí si že to blaflo od elektriky......
18. Srpen 2007 - 21:44
Obrázek uživatele Návštěvník
pop. (anonym)
Jseš pěknej ksindl
19. Srpen 2007 - 21:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Feťák (anonym)
Já a ksindl? Chceš rozbít držku????!!!!
19. Srpen 2007 - 21:48
Obrázek uživatele Návštěvník
niki (anonym)
pripojuju se k POP
19. Srpen 2007 - 21:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Střelec (anonym)
Komu budeš rozbíjet držku!!!!! Neser boha a rychle zmizni nebo ti rozkopu koule DEBILE!!!!!
19. Srpen 2007 - 22:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Střelec (anonym)
No lidičky už jste něco takovýho viděli? A toto chodí po Zemi. Zachraň se kdo můžeš
19. Srpen 2007 - 22:16
Obrázek uživatele Návštěvník
pop. (anonym)
Neodpovídá,asi má zrovna hadr na držce.
19. Srpen 2007 - 22:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Střelec (anonym)
Nejspíš inhaluje Toluen,debil jeden, nikomu nic zlého,ale kdyby se už neprobral nic by se nestalo.
19. Srpen 2007 - 22:20
Obrázek uživatele Návštěvník
weiss (anonym)
Tak ten fetna je hustej.Tohle bejt muj syn tak nevim nevim.
19. Srpen 2007 - 22:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Třeba si z vás Feťák dělá prdel:)) Anonymku: taky lítáš všude, když mě všude vidíš, akorát s tím rozdílem, že já se za své názory ani příspěvky nestydím a klidně se pod ně podepíšu svým pravým jménem!!! A jaký byl tvůj největší výprask?
20. Srpen 2007 - 10:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
To jsem netušil, kolik emocí se dá rozpoutat.Slyšel jsem o tom,že třeba ženy manažerky si výpraskem, jakousi vzpomínkou na dětství kompenzují ten stres ve svém postavení.Některé.Co myslíte? Navíc zdá se, že tyto věci s dětství lidi vážně ovlivňují...
20. Srpen 2007 - 11:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Terinka?Debilní nick.Blééééé to jako pičinka. a ty feťáku,ten výprask to je jen minimum co bys dostal ode mě. Andy pro tebe-to bylo jen jako úsměvný příspěvek.Taky tě beru.Hlavně co se týká jiných diskusí.Andy Andy to není pravé jméno,tyhle nicky jsou k ničemu když ho za chvíli má zase někdo jinej.Výprask jsem dostal od táty naposled v 17ti letech když sem přišel z disko o půl hodiny dýl.A byl dost velkej ale poslední.
20. Srpen 2007 - 12:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Mary (anonym)
Nepamatuji si na žádný opravdu velký výprask, jen výchovné facky od otce. Párkrát, když jsem se s mladší ségrou štěkaly, přišel a vlepil nám facku. Přes tvář. Zatím OK, ale pak nás nutil, abychom mu poděkovaly, že nás potrestal, že nás tím jako dobře vychovává! Připadalo mi to trapný a řekla jsem si, že takhle své děti teda deptat nebudu. Takže moje děti nevědí, co je to rodičovský výpras...Pár facek jsem sice rozdala, ale bez poděkování:)
20. Srpen 2007 - 13:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Kujan (anonym)
Mě nejvíc mlátil farář, na katechismu a když jsem něco zblbnul při ministrování,a přitom si nikdy neodpustil poznámku, že v Pekle by to bylo horší, ale to už je 50 let:)Dneska jsou duchovní podělaný, že by si dělali špatnou reklamu:)
20. Srpen 2007 - 13:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Mé pravé jméno je Andrea, ale už jsem si zvykla na Andy, tedy opravdu nemám žádný vymyšlený nick! Myslím, že výprasky ovlivňují život, nebavím se o pár fackách, ale o takových, výše popsaných. Mě otčím týral celých 16 let, ve 4 letech mě učil vpravo a vlevo v bok v deset večer, když šla matka na noční. Nejspíš se nudil a aby nemusel nahánět nějaké děvky, dělal si dobře deptáním nevlastního dítěte. Za každé špatné otočení následovala vařecha, dříve jsem to pořádně nechápala, ale nyní dokážu říct, že jsem jím byla fyzicky i duševně týrána! Násilí plodí násilí a nic neřeší, každodenní výprask ve mně zanechal strach z agrese, násilí a bití. Nezabiju ani mouchu, natož abych bila svou dceru. Dceři je skoro 7 let a dostala snad 3x na prdel a i to mě mrzelo. Nesnáším, když na mě někdo křičí, prostě nesnáším, když někdo hned útočí po zlém, jsem zastáncem, že vše se dá řešit v klidu a pohodě a to praktikuju i v práci! Ze svého mizerného dětství jsem si vzala to nejlepší, co mě nezabilo, to mě posílilo a dnes jsem pravým opakem svých rodičů. Díky bohu!
20. Srpen 2007 - 15:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Mé pravé jméno je Andrea, ale už jsem si zvykla na Andy, tedy opravdu nemám žádný vymyšlený nick! Myslím, že výprasky ovlivňují život, nebavím se o pár fackách, ale o takových, výše popsaných. Mě otčím týral celých 16 let, ve 4 letech mě učil vpravo a vlevo v bok v deset večer, když šla matka na noční. Nejspíš se nudil a aby nemusel nahánět nějaké děvky, dělal si dobře deptáním nevlastního dítěte. Za každé špatné otočení následovala vařecha, dříve jsem to pořádně nechápala, ale nyní dokážu říct, že jsem jím byla fyzicky i duševně týrána! Násilí plodí násilí a nic neřeší, každodenní výprask ve mně zanechal strach z agrese, násilí a bití. Nezabiju ani mouchu, natož abych bila svou dceru. Dceři je skoro 7 let a dostala snad 3x na prdel a i to mě mrzelo. Nesnáším, když na mě někdo křičí, prostě nesnáším, když někdo hned útočí po zlém, jsem zastáncem, že vše se dá řešit v klidu a pohodě a to praktikuju i v práci! Ze svého mizerného dětství jsem si vzala to nejlepší, co mě nezabilo, to mě posílilo a dnes jsem pravým opakem svých rodičů. Díky bohu!
20. Srpen 2007 - 15:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana v Býku (anonym)
Vy naděláte.Mne třískal táta hlava nehlava až do krve a žiju?Žiju.Tohle bych svým dětem nikdy neudělala,hořkost,trpkost to je vše co ve mě zůstalo.Ale dřív řezání bylo součástí výchovy.Nesouhlas,ale brečet nad výprasky?Co s tím teď uděláme?Jen nás to otočilo k výchově bez řezání,jelikož sami víme,co to s námi udělalo.Ale z druhé strany -dobře pro naše děti-nebijeme je.
20. Srpen 2007 - 20:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Aneta (anonym)
Pane Boze je to hrozne...Vobec sa ti necudujem ze svoju matku a otcima nenavidis takych ludi sa neda nenenavidiet.
31. Srpen 2007 - 4:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Svuj největší výprask jsem dostal ve 14letech v prváku na intru a zároven se při tom hrozně styděl Byla tam mladá vychovatelka která neměla respekt tak jí nikdo neposlouchal. Stalo se že na začátku školního roku měla noční a protože ji nikdo neposlouchal tak mi taky ne. Byli jsme tři na pokoji a pořád se něčemu smáli prostě rachot.Když na nás přišla asi potřetí nákdo ji poslal do pr... Za deset minut se ale vrětila s vychovatelem a ten měl v ruce takovou laminátovou rákosku.Nastalo hrobové ticho.Vychovatel se na nic neptal ukázal na mě a řekl at se ohnu přes stul.Ohnul jsem se a on mi vyhrnul tričko a sundal dolu slipy začalo mi být trapně před vychovatelkou která nebyla o moc starší. Na holý zadek jsem už dostal mockrát i před holkama ale tohle bylo něco jiného.Začal však výprask a mě už to bylo všechno jedno myslel jsem že to neskončí jak to bolelo. Po 25 na holou mě poslal stát do kouta slipy jsem měl u kotníku rukama si hladil zadek a bylo mi jedno že na mě někdo kouká.Stejně dopadli oba spolubydlící.Pak už jsme si nic nedovolili.Vychovatelka za měsíc odešla my ale byli stejně hodný.Je to 20let ale jako by to bylo včera
17. Říjen 2007 - 13:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Rutka (anonym)
Těžko vybírat, otec byl dost kreativní v tomto směru. nejvís asi vzpomínám na to jak mne jen v kalhotkách táhl přes celou místnost za vlasy, měla jsem tělo spálené z koberce, pak mne třískal hlavou do radiátoru, kopal, škrtil, zmlátil pěstí. Pak už si nic nepamatuju..
17. Říjen 2007 - 13:14
Obrázek uživatele Návštěvník
tondap (anonym)
Zůčastněte se nové diskuze na www.pandora.idnes.cz/part/2007/10/11840
17. Říjen 2007 - 15:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr H. (anonym)
Jako dvanáctiletý kluk jsem dostal vařečkou na holou u sousedů před celou jejich rodinou. Vyplácel mě otec rodiny a přihlíželi moje stejně stará kamarádka a její bratr.V pozdějším věku při dospívání jsem z toho měl značně smíšené pocity. Zážitek z dětství byl děsný, ale začal mě vzrušovat. Vzrušení jsem pociťoval při vzpomínkách, kdy jsem si to přehrával v hlavě a prožíval znovu pocit hanby z toho, že se stejně stará holka a kluk dívali jak hlasitě křičím, brečím, prosím a přitom mi vařečka skáče po zadku až ho mám plný rudých obtisků. Navíc jsem byl ohnutý přes koleno zadkem k nim, takže mi bylo vidět úplně všechno. Tepláky a trenky mi stáhl jejich otec úplně (od pasu dolu nahý), takže jsem z počátku výprasku dost kopal a mával nohama. Když jsem se unavil, tak jsem už jen bezvládně a odevzdaně visel přehnutý předs koleno, držel a hlasitě brečel. Byl jsem tak ohnutý, že jsem dokonce viděl mezi svými stehny jak se mi smějou. Zatímco mě jejich táta vyplácel, tak máma klidně vařila. Výprask se odehrál v kuchyni před obědem. Fakt by mě zajímalo jestli se vůbec něco takového stalo také někomu jinému? Zatím jsem nikde na netu nečetl, že by byl bit někdo u cizích (myslím jen on před jejich dětmi nebo dítětem). Jen jednou v autobuse, kde se bavili dvě starší paní, říkala jedna druhé: "...a její maminka normálně nabila našemu Kájovi." Z toho jsem usoudil, že ten Kája zažil něco podobného před nějakou kamarádkou od její mamky. Má někdo podobný zážitek, ať už jako potrestaný, trestající nebo divák? Myslím, že na to cizí lidi vůbec nemají právo, mimo to mě to poznamenalo v tom, že jsem se vždycky strašně styděl před holkama a bál se aby se mi nesmály za cokoliv.
27. Říjen 2007 - 18:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
Já dostala strašnej vejprask za dvojku z chování v8 třídě na základce. Matka mi seřezala holej zadek proutkem. Byla u toho i teta a ta mně musela držet protože když jsem slyšela že dostanu chtěla jsem zdrhnout. Nakonec mně zpacifikovaly a já dostala takovej nářez že jsem učurávala jak to bolelo. Pak jsem musela po sobě uklidit a omluvit se. Pak už jsem si ve škole dávala větší pozor.
4. Listopad 2007 - 11:24

Stránky

Přidat komentář