7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Nejlepší pracoviště pro léčbu problémů s páteří?

10. Září 2018 - 0:14

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Zdravím, moje babička má poslední dobou nesnesitelné bolesti způsobené problémy s páteří. V našem městě doktoři buď říkají, že s tím nejde nic dělat a nebo ""že to nějak zkusí"". Je všeobecně známo, že v naší nemocnici stojí péče za nic a celkem logicky tady nemají ani přístup k těm nejnovějším metodám. Proto se chci zeptat - jaké je u nás v republice nejlepší pracoviště pro řešení problémů s páteří? Našel jsem Spinální jednotku pod Úrazovou nemocnicí v Brně (což by celkem vyhovovalo vzdáleností i odborností), ale nejsem si jistý, jestli přijímají takové případy. Děkuji za pomoc
23. Červen 2009 - 12:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Úrazovka (anonym)
Zde se řeší pouze akutní stavy po úrazu páteře z poškozením míchy. Ani nepíšeš co babičce našli a už ji cpeš do nemocnice. Jinak řešení znám v Brně.
23. Červen 2009 - 21:43
Obrázek uživatele Návštěvník
lari (anonym)
Já mám velmi dobrou zkušenost s Hornickou nemocnicí v Karviné, kde je specializované pracoviště Klinika nemocí páteře. Sám jsem tam prodělal dost velkou operaci páteře(několik šroubů) a mohu jenom doporučit.
24. Červen 2009 - 23:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Ludmila (anonym)
Může mi někdo poradít kde by se mohla léčít případně operovat moje manželka na páteř?Její problém je že ve svých 57 letech nemůže pořádně chodit nejhorší je když zůstane chvílku v klidu to potom dlouho trvá než to z bolestí rozchodí.Lékařka ji doporučuje operací páteře .Může mi někdo doporučit nějakou nemocnici kde se tento tip na danou nemoc operuje?Zvažuje mezí Olomoucí a Karvinou.Její zjištění u lékařu je asi v této zprávě Chůze jebezpares,Romberg fysiol., na HN je fyziologický nález, Anteflex hlavá volná,rotace C páteře omezeny z 1/3,v proxim.i distálních C segmentech,rr.C5-8 symetr.,střední,rr.břišní symetrické nižší,rr.patellárníI.dx.hyporeflexie,I.sin.rr.střední,rr.S1-2 symetrrické živé,py jev O, Lasseguel.dx.60 st.,I.sin.80 st. akrálně bez pares, taktní hypestesie v autoderm.L5 I.dx.,v Migazzinim na HKK,DKK bez poklesu,páeř v ose,Thomayer 4é cm,páteř se nerozvíjí,záklon,inkl. naznačeny,tuhé paravertebrání svalstvo v LS olasti bilat. Závěr:Chron.recid.LIS sy bilat.,praec.I.dx.,s iritačně- zánikovou kořenovou složkou L,vertebrogenní etiologie.výrazná spinální stenosa v segm.L3-L4,kde na LR téměř úplné přerušení kontrastního sloupce,spondylolisthesa L3 ventr.CB sy bilat.vert.etiol.Určitě mi dáte za pravdu že v dnešní době se člověk musí sám starat o své zdraví ale postupem věku kdy jí její obvodní lékař při návštěvě říkal:No jo roky přibívaji s tím se nedá nic dělat, myslím že člověk by měl žít plnohodnotně v každém věku.Předem děkují za každou i byť malou radu jak tuto nemoc léčit.Ludmila.
20. Prosinec 2011 - 20:17
Obrázek uživatele Návštěvník
R.U. (anonym)
Já mám velmi dobrou... Taky mám dobrou zkušenost z Hornickou nemocnicí v Karviné.Sešroubovaná páteř,skvělý přístup k pacientum.
16. Leden 2012 - 11:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Ludmila (anonym)
Může mi někdo poradít kde...Paní Ludmilo, dříve než se rozhodnete pro operativní zákrok, vyzkoušejte metodu SM-Systém. Je vhodná pro jakékoliv problémy s páteří a kyčelními klouby. Ráda se Vám budu osobně věnovat a pomohu Vám zlepšit Váš zdravotní stav. NsP Orlová, adela.mitackova@iol.cz
22. Leden 2012 - 12:21

Přidat komentář

Reklama

Reklama