14 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Nejím maso, hubnu

10. Září 2018 - 0:19

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Týna (anonym)
Ahoj, jsem pescetarián (krom ryb nejím žádné maso). Nejím ho teprve dva měsíce, ale od té doby jsem zhubla 4kg a hubnu dál, nedaří se mi je nabrat zpátky, přestože si myslím, že jím stejné množství jídla. Je možné, že má klesající váha souvisí s tím, že nejím maso? Nemám totiž žádné jiné vysvětlení, zdravotně jsem na tom v pořádku a jelikož vážím 48kg, pokles váhy mi vadí.
23. Květen 2011 - 14:22
Obrázek uživatele Návštěvník
M (anonym)
Myslím že je to blbost. Pokud omezíš moučna jídla a jíš jenom libové maso, zhubneš víc.
24. Květen 2011 - 20:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Jaký má někdo důvod k tomu požírat ryby, ale ostatní zvířata ne?
25. Květen 2011 - 13:45
Obrázek uživatele Návštěvník
kava (anonym)
Jaký má někdo důvod k...a co jeste poziras?
1. Červen 2012 - 18:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Kras (anonym)
a co jeste poziras?Proč ta jedovatost? Vy se asi doma požíráte a přežíráte. Trochu úroveň místo sprostoty.
2. Červen 2012 - 10:45
Obrázek uživatele mau-mau
mau-mau
Jaký důvod? Třeba ten, že mu jiné maso nechutná, ne?
4. Červen 2012 - 9:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Ahoj, jsem pescetarián (krom...Především si hlídejte přísun bílkovin, aby jste nepřišla o svalovou hmotu. S Vaší hmotností bych takovéhle radikální kroky opravdu zvažovala.
8. Červen 2012 - 13:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Oprava (anonym)
abyste nepřišla...
8. Červen 2012 - 13:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Především si hlídejte...Kde Katko vidíte nedostatek bílkovin?? Pescetarián Co jedí... * zelenina a ovoce * fazole a tofu - bílkoviny * pšenice a obilniny * vejce a mléčné výrobky- bílkoviny * ryby- bílkoviny Myslím, že bílkovin se tímto stravováním jí opravdu dost.
8. Červen 2012 - 13:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa1 (anonym)
Především si hlídejte...S Katkou zcela souhlasím. Je důležité jíst pravidelně max 3 hodiny od sebe. Taky pít vodu. Ahoj, četl jsem Vaši diskuzi na snížení váhy. Mám něco vyzkoušeno a dalších cca 500 lidí v ČR. Technologie z Holandska, která je na světe přes 8 let a dělá divy v Německu, Holandsku, Rakousku a u nás taky. Já sám jsme za 42 dnů zahodil z 88Kg na 78Kg (1.9.2005) dnes mám 80-82Kg. Manželka z 60Kg na 54Kg. Známí z 114Kg na 82Kg. Bez JOJO. Nejde o Herbalife. Když Vás to bude zajímat. Tak napište odkud jste není to na mail ani na telefon. Jde o systém stravování, potr. doplňků, atd...... Pošlu Vám základní informace: mail: disc@wo.cz pepa1
9. Červen 2012 - 11:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Kristyna (anonym)
Ahoj, jsem pescetarián (krom...Pro vas to bude asi blba otazka ale co jite za jidla kdyz jste prestala jist maso? Ja nejim maso jen 4 dny a nevim co mam jist. Jim ruzne salaty a nebo testoviny. Ale bojim se ze priberu. Pouzivate bio produkty? dekuji za odpoved
28. Duben 2015 - 14:18
Obrázek uživatele Návštěvník
H (anonym)
Pro vas to bude asi blba...Kristyno, hlídej se. Já to udělala loni přes léto. Uhnala jsem si anemii, navíc přibrala 4-5kilo. A to za pouhé tři měsíce. Jedla jsem přiměřeně, těstoviny talířek a bez tuku. Prostě takové stravování není pro každého. Byla jsem u doktorky, ta se moc divila. Ale protože mně dobře zná, nepřejídám se a pohybu mám hodně, také radila zařadit maso. Ačkoli sama preferuje bezmasé stravování. Od té doby bojuji a až teď jsem nabraná kila sundala. Horší je, že anemie se drží. Nepomáhají ani potravní doplňky, ani železo od mudr. Ženy to mají v tomto těžší. Je lépe se anemii vyhnout. Prostě zkoušej a ohlídej se. Přibrané kilo nenech usadit a zajdi si určitě po čase na krev. Hodně lidí je stavěných na živočišné bílkoviny a možná i ty..
28. Duben 2015 - 15:11
Obrázek uživatele Návštěvník
vegetariánka (anonym)
Problém děvčata je, že to, co máte jíst, jste si měla zjistit dříve, než jste přešla na bezmasou stravu. Já maso nejím 18 let a efekt opačný- dříve jsem trpěla anémií, chronickými nemocemi a po přechodu na vegetariánskous stravu bylo po problémech a díky Bohu mám klid doposud. Nejde o to jen běžná jídla udělat tak, že prostě vynecháte maso a td. Musíte se naučit skládat jídelníček a nevyhnete se tomu, že začnete vařit zcela nová jídla- vařit vegetariánsky se dá pestře a chutně, ale jde o to neskočit do toho po hlavě, ale napřed si o tom hodně zjistit, jinak bude tělo strádat a také jídla budou fádní, jednostranná a pořád ta samá. To je pak špatné.
28. Duben 2015 - 15:20

Přidat komentář

Reklama

Reklama