50 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Nejhustější zážitky z akcí

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
J.81 Seeadler (anonym)
Máte opravdu zážitky ze zábav a jiných akcí? Napište,co vás kdy potkalo.
11. Červenec 2007 - 12:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Jenda (anonym)
Když jsme s jednou holkou tak tancovali a skončili jsme pod spadlejma reprobednama. Najednou tam vyrostly ze země a padaly:))))) No, bylo to pár modráků a pak je nám líto, že to nikdo netočil, určitě by to vyhrálo v Natočto:)))
11. Červenec 2007 - 15:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Vendy (anonym)
Když mě na jedný pařbě někdo sebral sponu a stál tam větrák a nacucl mě hned vlasy! Řvala jsem jak tur a všichi se smáli jak šílenýýýý!!!Pak když jsem se viděla na fotce jak mám větrák jak ten čínskej škopek na hlavě a čumím jak terorista tak jsem ze sebe byla smíchy mrtvá:)))
11. Červenec 2007 - 15:42
Obrázek uživatele Návštěvník
ruda (anonym)
Já jsem zase s kamarádem byl na zábavě a seznámil se s jednou úřednicí celní správy. slovo dalo slovo a šli jsme na celnici kde jsme v ředitelově pracovně souložili pod rudou standartou, kterou tato celnice dostala za vzornou práci. Kdyby to tak ti její kolegové věděli!Dokonce o několik dní později byl ve zprávách rozhovor s ředitelem celní správy ve zprávách a já tu standartu viděl znova i s gaučem. Tenkrát to pro mě byl zážitek,já starý antibolševik a pašerák a zprznili jsme jejich svatostánek!
11. Červenec 2007 - 15:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Fógl (anonym)
Tuhle jsme pařili u známýho a vybouchl přehrávač, prostě se zajiskřilo jak dělobuch a stejná rána a smrad a čoud a ticho a tma!!! Nebyla to Kajda,ani jiný téráci, ale nějakej KRETÉN nám pustil do zásuvky vysoký napětí.
11. Červenec 2007 - 15:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Beruška (anonym)
Když jsem na jedný akci se šermířema předváděla hady a polykala dýku a jak jsem už měla upito vyletěla ze mně pekelná šavle:))))
11. Červenec 2007 - 15:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Brťa (anonym)
Když jsme na jedný hasičský akci naráželi sud a pípa nějak neseděla. No tak napoprvý odlítla a s ní tak maximálně jedno pivo na lidi, to bylo osvěžení:))) pak přišel hospodskej a omlouval, se že se splet a tak jsme tam dávali jinou pípu. Ta tam zase pro změnu držela, bylo to jistý, ale jen zdánlivě, po vytočení skoro celýho sudu nebyl tlak tak jsme přifoukli a tak se ta pípa nějak rozpadla, poslední asi tři litry vyletěly a tentokrát pořádně. Na pár lidech a hlavně na kapotě se udělal ten krásnej lavinovej efekt Velvetu:)))
11. Červenec 2007 - 15:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Haši (anonym)
Když jsem po jedný kalbě hodil rybu do pšenky , ale z vlaku. No, tvrdý přistání asi 4 m od trati, ale štěstí bylo, že blízko domova a trvalý následky žádný:)
11. Červenec 2007 - 16:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Bóža (anonym)
Když jsem byla ožralá jak prase a udělala zadarmo striptýz na střeše něčího auta:)))))))
11. Červenec 2007 - 16:10
Obrázek uživatele Návštěvník
šlapač (anonym)
Když jsme udělali celkem pěknej agroobrazec a pak jsme se děsně sežrali a měli ten blbej nápad a šli se podívat a zrovna to točila jedna nejmenovaná televize. Já jsem se normálně styděl večer pustit zprávy:)
11. Červenec 2007 - 17:06
Obrázek uživatele Návštěvník
kominík (anonym)
my spartou sme ožrali hrozně z naší party jednoho kluka,no hrůza ten toho vychlastal že sme všichni čučeli,ale jak byl opilej začal skákat po pergole a dělal ze sebe opici, poto začal žrát černý uhlí (co se dává do grilu),po delší chvíli začal zvrac et a zvracel až do rána.ráno se probudil celej poblitej.no druhý den byly čarodejni a prozměnu se ožrali všichni, zapálili velký ohen a házeli tam vše možné i babetu, ten večer to byla prdel ale druhý den měli průser :) ale ted se tomu všichni smejem.
11. Červenec 2007 - 17:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Ferko (anonym)
Ja sem spadnul do zumpy a jak sem zarval KURVAAAAA tak sem spolk hovno jak detska hlava.
11. Červenec 2007 - 18:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
Se svou holkou jsem byl na velky party. Nekdy populnoci sla vetsina domu a zustaly nas tam 3 pary. Vsichni jsme uz meli dost popito, zvlast my kluci a v tom stavu jsme zacali hrat flasku. Ja dostal za ukol libat jednoho kluka s otevrenou pusou. Presto ze uz jsem byl pod vlivem, tak to jsem odmitl a vyskemral si nahradni ukol, kterej uz jsem odmitnout nemohl, tak jsem se musel svlict uplne do naha, vybehnout z domu, bezet aspon 200m na namesti, skocit do kasny a vratit se. Nastesti mne nikdo nevidel, ale flasku uz nikdy hrat nebudu.
11. Červenec 2007 - 21:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Jeník (anonym)
Když jsme žrali o závod švestkový knedle (to nekecám i v tom se soutěží), tak jsem byl chvílu po tom akorát nacpanej jak matrace a jdu močit a najednou krknu a zrovna mě vletí do tý otevřený pusy z hajzlíku nějakej hmyzák. Trapně a s efektem MGM (kdo to slyší prvně, tak se lvím řevem:)jsem tam ty knedle vyhodil a najednou se za mnou otevřou dveře a tam se mě smějou asi tři chlapi, já blbec jsem ty dveře nezarýgloval:)
11. Červenec 2007 - 22:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Kabát (anonym)
Tak se na jedný kalbě ožral můj brácha ale fakt ožral, jak doga a nějak ho vyhecovali a začal machrovat, že je takovej mistr že se i ožralej trefí do šipek. No, on je fakt dobrej nějaký umístění má, ale na soutěži se háže za střízliva. A to byl ten problém. Už že mu dal nějakej BLBŠTAJN do ruk celou bednu s 32 šipkama nebylo dobrý. No a on to lapnul a začal.Bylo pozdě mu to sebrat. Trefil se, ale jenom třema. Ty krávo, ty šipky byly ráno snad všude! I v pytlíkách s brambůrkama za barem:)))) Nejlepší bylo, že některý z nás už byli tak zmordovaný, že je šipka ve stole vedle ruky ani trochu nevzrušila:)) Dodneška se divím, že nebylo hlášený žádný zranění.
11. Červenec 2007 - 22:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Když jsme jako študáci ožralý číšnici pro srandu dali do kozaček bramborovou kaši. Ničeho si nevšimla a natáhla to na nohy a najednou ČVACHT! a lezlo jí to zipem a všude ale jí pořád nic nedocházelo a normálně se v tom domotala domů...to asi bylo ráno překvápko:)
11. Červenec 2007 - 22:54
Obrázek uživatele Návštěvník
vondra (anonym)
Když jsme se ožrali jak hovada u kámoše na chatě u jedný přehrady a protože někteří z nás jsou hudebníci, tak jsme spustili na naše dechové nástroje a ráno lidi říkali, že to bylo jak protiletedlový sirény. Taky jsme pak všichni ráno chraptěli.Ještě tam byl jeden takovej zajímavej moment. My jsme pustili piraňu do vody, spíš jsme se žďuchli, než že by jsme chtěli a rozbilo se akvárko. No a tu piraňu jsme už nenašli. Druhej den se chytla jednomu rybářovi na háček. Ta naše produkce asi odplašila ryby a tak chudák hladová skočila po první žížale:) Takže nakonec skončila v televizníchzprávách:)
11. Červenec 2007 - 23:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Valda (anonym)
To tak jedem ze zábavy a najednou jsme ví Bůh kde:) Řidič byl sice jakž-takž střízlivej, ale někde přehlídl směrovku nebo co. No a jeden kterýho jsme přibrali, tvrdil, že vlevo a přes les a tam už bydlí a je tam křižovatka a tam už se podíváme. Na omezení vjezdu jsme kašlali zvysoka a jedem... v lese kde bejval vojenskej výcvikovej prostor jsou někdy celkem dobrý asfaltky a kdo to zná, ušetří si cestu. No a my jedeme hodinu...a nic! Stromy a stromy a mraky nad hlavou...a najednou před náma srnka a tak řidič zabrzdí trochu do příkopu a někoho napadlo, že se zeptá toho, jak jsme přibrali, co teda dál..A on nikde. No a nám došlo, že si z nás nějakej lufťák asi udělal prdýlku a tam kde jsme stáli tak poradil ale nenastoupil a teď někde sedí a chechtá se jak lečo...No co se dalo dělat, jedem dál...Nevím, co přesně se dělo, akorát, že jsme párkrát dělali čůrací pauzu:). Vzbudil jsem se tak v šest ráno zimou a auto stojí a všichni chrápou. Už se trochu rozednilo, tak vidím, že stojíme na polňačce a dohlídnu z kopce skoro na svůj barák. Proč jsme nejeli dál? Asi proto, že došel benzín:)Bylo to s kopce, tak se aspoň až jsme se doma vyspali, dobře tlačilo:) Teda, já až toho týpka potkám podruhý, tak bude rád, když odleze! Za ty jeho rady zabít málo, mohli jsme třeba potkat policajta nebo nějakýho bonzáka v zeleným, náhoda je sviňa a to by byl SAKRA průser. Ale jinak to bylo dobrodružství jak z americkýho filmu, to se musí nechat:)))) Jenom když se dívám na mapu, mě není jasný, kde jsme tak dlouho bloudili. A nechápe to nikdo z nás. Asi jsme objížděli ten les pětkrát dokola:)než řidič odbočil.A naštěstí správně.
11. Červenec 2007 - 23:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Na tohle já nejsem,tak se mě na to už neptejte!
12. Červenec 2007 - 0:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Béďa (anonym)
Když jsme se zlili tak, že jsme čtyři vylezli na zahrádku na autě, jeden řídil a jeli jsme tak asi 5 km . Teda, chytit nás policajt, to by byly titulky do Blesku:)
12. Červenec 2007 - 10:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Je zvláštní, že je to všechno spojeno s chlastem.
12. Červenec 2007 - 14:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Pozorovatel (anonym)
Jano, zvlastni to neni, protoze kdyz se lidi ozerou jak duhy tak provadeji veci, ktere by je jinak ani ve snu nenapadly, viz zde popisovane zazitky. Beda: Zajimave, ze je ti dodatecne "horko" z policajtu. Ze jste se pri tom take mohli treba zabit nebo tezce zranit, to uz te nenapadne.
12. Červenec 2007 - 17:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Bajkr (anonym)
Valdo, když už to sem píšeš, tak objektivně! Já fakt neměl upito, mě se akorát silně chtělo spát. Jediný co jsem si ten večer vzal byly "smart drugs" a to nemá s narkotikama nic společnýho, to je proti únavě mozku:) Z policajtů jsem teda strach neměl, spíš z toho, že někam vjedem a zvedne se roští a vylítne amík s kuláskem , co můžem my civilisti vědět, jak je hlídaný staveniště radaru. Od tý doby kdy nás ten potroublenec navedl do ztracena nejezdím bez džípíesky (nekecám). Mimochodem taky je zajímavý, že jsem si nevšiml, kdy zmiznul. A ještě zajímavější je že jsme fakt projeli 83km místo 8 :) Asi máš pravdu a u tý cedule jak na ní nic nebylo, jak jsme zahli prej k jeho chaloupce:)ještě že mě napadlo odbočit, blbý, že až pozdě.Ale náhodou to vyšlo:) No, jestli o tom věděl,kam nás poslal tak je to KRETÉN a zaslouží pár po rypci. No, to nic. Já jsem se chtěl pochlubit jedním hustým zážitkem, když jsem v lese potkal dvě takový nahatý rusalky který tam sbíraly houbičky. Nebyly teda úplně nahatý, měly kalhotky, ale stejně to bylo HUSTÝ!Prostě se tam motaly, válely po trávě a objímaly stromy a chvílema se i líbaly. Je blbý, že jsem je točil moc z dálky a na mobilu to není k poznání:( A mimochodem, nebylo to nějaký moje ožralecký vidění, jako dálkovej řidič z povolání s vyjímkou svateb a pohřbů nepiju alkohol.
12. Červenec 2007 - 21:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
:-)
12. Červenec 2007 - 22:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Kabiš (anonym)
Když jsme skákali bungee z jeřábu u jedný přehrady a kolega skočil když nešťastnou náhodou prolítalo hejno, sejmul hlavou racka. Racek na mrtvo a kolega měl bouli jak pivní tácek. Nejblbější na tom bylo, že nějakej senzacechtivej blbánek tu historku trochu upravil, že se skákalo na pěkné plavkyně a trochu nevyšel polibek. Asi proto, že ten stejný den se tam topila nebo co nějaká holka a taky byla v nemocnici. Blbost,jak ruskej tank,bejkárna jak zvon, prostě nesmysl, to hubičkování na laně jde jenom v hollywoodským filmu. A v reálu to ještě nikdy nikdo nevyzkoušel a pokud se na lano nedostne úplnej blázen a k tomu sexmaniak, ani nevyzkouší. Ale pokud jste to tom drsném polibku tenkrát někde četli, tak to bylo tak, jak píšu já.
12. Červenec 2007 - 22:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Bici (anonym)
Když nějakej imbo na dýze odpálil rachejtli do baladachýnu a začalo to komplet hořet. Hustší zážitek asi ani není. Hlavně pak ten dav u východu byl hustej jak tér:)
13. Červenec 2007 - 12:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Bici ty si hustej a máš řídkej mozek. Pokud tě uspokojila odpálená rachejtle, tak se nech vyšetřit. Dýzo máklá, bici fici je guma
13. Červenec 2007 - 18:28
Obrázek uživatele Návštěvník
J.81 Seeadler (anonym)
Fógle,tohle mi něco připomíná to s tím reprákem.Už ty hovada chytli.
13. Červenec 2007 - 18:49
Obrázek uživatele Návštěvník
J.81 Seeadler (anonym)
Bicimu se nedivím.Asi před 4 lety jedno howado na mikulášský ve Vodňanech odpálilo dýmovnici.Tehdá ho tam zrubalo najednou asi 5 týpků.
13. Červenec 2007 - 18:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Maťo (anonym)
Nedávno byl u mě doma večírek. Původně měl být menší. Kolega měl jen dojít zkouknout novou lednici a gauč. Volal, že dovede kolegyni. Tak jsme vypili víno, portské, bílý rum a pak někoho napadlo, že koupíme v nonstopu sedmičku vodky. To už si pak kolegyně poblila kalhoty, tak jsem je vypral a jelikož už vydávala jen neartikulované zvuky a rovnováhu neměla, že jsem se bál, že mi prokousne parkety, tak jsem ji vyhnal do sprchy. To ji jen rozproudilo a začala tam pak tancovat nahá v rozepnutym županu. A stále padala (většinou na obličej) a huhlala. Když se nám ji pak podařilo uložit i sebe, tak jsme s kolegou vymysleli, že si pudem ještě koupit cigára. Jenže já si vzal špatné kliče. Z baráku se nešlo dostat, do bytu taky ne. Co teď? Hodinu jsme se snažili přemluvit dveře nebo dozvonit do bytu. Marná snaha. Kolega vymyslel, že to vezmeme oknem. Tak vybil okno - v opilosti rukou. Díra šest sentimetrů na délku dva na hloubku uprostřed dlaně. Tak jsme prolezl oknem pro klíče a že pudem na pohotovost. Jak jsme sešli před barák, tak on, že chce ale ty cigarety, tak jsem běžel pro peněženku. Když jsem se vrátil před dům. Stál tam u policejního auta a žádal příslušníky, jestli nemají cigaretu. Byly tři nebo čtyři v noci poté, co mi pokrvácel půl kuchyně. Já jsem policajty ukecal, aby nás svezli na pohotovost. Když jsem dával sestře kolegovu občanku, stihl obejít všechny bdící osoby, které potkal a požádat o cigarety - samozřejmě na příjmu na pohotovosti opravdu nikdo neměl. Po zašití jsme šli ještě na panáka a na cigarety a šli spát v šest. Probudil jsem se za tři minuty osum a měl být v osum na školení. Došel jsem 8:20 a co se dělo v domě mi bylo jedno. Prý se oba probudili a moc nechápali, kde jsou a proč. Já se snažil nepoblinkat.
22. Srpen 2007 - 14:32

Stránky

Přidat komentář