65 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Nějaká droga štěstí?

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
N (anonym)
Poslední dobou mne dost nebaví tenhle svět. Potřeboval bych nějak nakopnout a trošku se uvolnit od stresů. Nemám zájem brát drogy jako takové, ale prostě něco na lepší náladu. Napadl mě diazepan, ale bojím se, že bych na tom byl jednou závislý. Jak ten endorfín sakra získat? :-)
31. Prosinec 2009 - 16:03
Obrázek uživatele Natura
Natura
Poslední dobou mne dost...Na Diazepam zapomeň, ten by Tě leda uspal. :-) Jestli myslíš nějaké klasické stimulanty, tak mezi nejznámější patří silná černá káva (ne instatntí, a pokud možno bez mléka), klidně s cukrem. Kofein Tě nakopne. Ostatní stimulanty jsou mimo zákon. Pervitin, Speed, Kokain... Nedoporučuji. Pokud ale chceš zažívat euforii, tak to je lehká pomoc. provozovat činnost, která Ti vyvolá přirozené vyplavování endorfinů. Většině lidí fpunguje sport, pohyb. Takovou drogu si můžeš klidně dovolit. Nebo sex, nebo tanec, či jiný druh umění...záleží jaký jsi typ člověka, a co zrovna na Tebe bude sedět. Z chemických drog je to klasika-Extáze. Opět-nedoporučuji. Způsobuje při pravidelném braní poruchy osobnosti, a nevratné změny na mozku-odumírání důležitých buněk. Za všechno se platí. Takže jestli Ti funguje na endorfiny sport, doporučuji, je to vynikající řešení, na které je člověk od přírody nastaven. Takže krom sportovních úrazů nemá žádné vedlejší účinky.
2. Leden 2010 - 8:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Kapor (anonym)
endorfiny?,,diazepam ti zaplavuje mozog serotoninom..to je troska iny "HIGH" pocit ale na rozdiel od extaze utlmuje, nie nakopne..napada ma taka lahko dostupna vec v SR aj CR vola sa to Tramal..je to opioid nieco ako synteticky endorfin..taktiez zvysuje hladinu serotoninu a noradrenalinu v mozgu..ja ho mam rad ale poznam aj ludi ktorim je od neho len zle ale pozor je mozno vypestovat si nan navyk, predpokladam ze ak sem pises tak sport sex atd ti nepomahaju..(ja mam tento problem, nie som sportovy typ, partnerku nemam kava mi nic nerobi..)..neodporucam brat nic tvrdsie ako ganja alkohol..snad este tramal benzaky slabsie opiaty sa daju ukocirovat...ale s takymi vecami ako pernik,koks,E sa nezahravaj stimulanty su take falosne svinstvo ze konec, hlavne to piko spravi s tebou take veci ake si nws ani predstavit, za kratku dobu ta znici a je to nezvratna zmena tvojej osobnosti, ahojte drzte sa !
4. Leden 2010 - 1:04
Obrázek uživatele Návštěvník
d (anonym)
endorfiny?,,diazepam ti...Jako člověk znalý věci z obou stran barikády musím reagovat. Tramal,slabé opiáty benzodiazepiny - to je cesta do pekla, já si tím peklem prošel a začalo to právě Tramalem a Diazepamem a skončilo Morfinem. Ale tramalový absťák se od morfiového moc neliší, takže poslechněte Naturu a berte informace z toho článku o endorfinech vážně, jinak si je člověk nevyplaví jen navodí podobné pocity, ale skutečné endorfiny jako enkefalin apod. jen po tělesné námaze, ale i po úspěchu v zaměstnání, ve škole se endogenní opiáty. Prostě každý člověk má někdy období, kdy má deprese, nedaří se mu a propadá melancholii a svět se mu zdá jako šedivá nezáživná pseudorealita. Sport, pohyb žádné drogy.Prošel jsem si tím. Dan
4. Leden 2010 - 22:24
Obrázek uživatele Návštěvník
plna řit (anonym)
zdar. hele drogo. opiaty by člověk nikdy neměl vyzkoušet ináč je to hotovo. takove lidi co hledaj drogu stetsti to je prave pripad budouciho zavislaka. znam to moc dobre. zkus si vyvarit makovice treba dvacet a pak budes mit docasny stesti. v nestesti. pac uz nebudes chtit jinak. jinac Lexaurinu jsem rikal stesti v tabletce. jeto benzenodiazepam a utlumi to uzkost trochu ;) Petr
9. Leden 2010 - 13:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Doporučuji! http://www.selfcareacademy.cz/#a_aid=4e6751d41d542
8. Září 2011 - 15:39
Obrázek uživatele Návštěvník
luciano (anonym)
Tri roky som užíval na depresiu tramal. Krásne pocity, šťastie, veľa životnej energie - to všetko mi tramal poskytoval. Ale tramal je v konečnom dôsledku svinstvo. Človek sa na ňom stane rýchlo závislý a potom mu nič neostáva, len navštíviť psychiatra. A potom sa to s ním vezie celý život. Proste nejaké tabletky šťastia žiadne neexistujú. Treba sa s tým zmieriť a akceptovať ten tonus šťastia, ktorý nám nadelila príroda.
9. Září 2011 - 10:42
Obrázek uživatele Návštěvník
DDD (anonym)
Droga stesti?Jednoducha odpoved OPIATY!Jedina nevihoda je ovsem velice vysoka zavislost, vetsinou dozivotni.
15. Září 2011 - 18:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Dox (anonym)
Ano, doživotní... To ale netrvá dlouho...o)))
16. Září 2011 - 0:11
Obrázek uživatele Návštěvník
skeromil (anonym)
Poslední dobou mne dost...smotej speka a bude lip :) na marihuane zavislej bejt nemuzes leda ze bi sis tu zavislost vnutil :)
31. Prosinec 2011 - 3:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Alexandr Veliký (anonym)
Kup si přístroj na audiovizuální stimulaci mozku a máš vystaráno přestane tě srát co tě sere.WWW.galaxy.cz
31. Prosinec 2011 - 8:59
Obrázek uživatele Návštěvník
luciano (anonym)
Droga šťastia ani taletky, ktoré by boli bezpečné neexistujú. Na všetkých sa vytvára závislosť a ich užívanie je cestou do pekla.
31. Prosinec 2011 - 23:05
Obrázek uživatele Návštěvník
luciano (anonym)
Iná situácia je ak človek trpí klinickou depresiou. Tam pomáhajú antidepresíva, ktoré náladu zlepšujú, ale pozor, na zdravého človeka nijako neúčinkujú.
31. Prosinec 2011 - 23:07
Obrázek uživatele Návštěvník
I love You MDMA (anonym)
Na lepší náladu? No přece extoška, MDMA, madam...... !!! Je to NEOMYLNÝ ŽIVOTABUDIČ a přitom i celkem dobrý vymývák mozku. Náladu pozvedne nesrovnatelně více než alkohol, přitom je to méně nebezpečné. Samozřejmě rozhodně nedoporučuji těm, kteří nemají srdce v pořádku. A min. 24 hodin odstup než potom sednete za volant. MDMA FOREVER!!!!
1. Leden 2012 - 0:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Terezka (anonym)
Souhlasim na štěstí je nejlepší MDMA(extáze). Podle oficiální statistiky dropinu,kde jsou drogy ohodnoceny podle 1)rizika závislosti 2)poškození zdraví 3)negativní vliv na školu,práci a rodiné a partnerské stavi na základě desetileté statistiky od 1 do 10. MDAM(extáze) a THC(marihuana) 1 bod. Methamphetamin(pervitin) 4 body. Alkohol 5 bodů(průměr přesto legální). Antidepresiva nové generace 6 bodů(přesto se běžně předepisujou). Kodein a vikodin 7 bodů. Benzodiazepiny 8 bodů. Tranal 9 bodů. Morphin a Heroin 10 bodů. A dávno je prokázáno,že i paracetamol(paralen,panadol) je při jednorázovim či občasnym užití na játra 10X toxičtější,než MDAM. Já jsem v osmi letech brala na předpis 10 dní 1X na noc diazepan,jen pro to,že jsem nechtěla spát. Po něm jsem spala pořád i ve škole,a byla celí den unavená,a zmatená. Pak už jsem si ho nenechala vnutit ani násilim. Po pouhých deseti dávkách jsem měla měsíc šílený stíhy a paranoju. První týden to bylo fakt šílený 5 minut bych nemohla být sama,šíleně jsem se bála tmy...O takovim stavu jsem slišela jen po tříleté dení aplikaci pervitinu do žíli. Pervitin i trávu jsem párkrát zkusila,a nic mi to neřiká. MDMA beru tak 1X-2X za měsíc. Vždy jen jednu tabletu. Nekombinuji s alkoholem,ani s ničim jinym. Je to super. Žádný dojezdy,schýzi nebo deprese.
5. Leden 2012 - 14:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Souhlasim extáze rozhodně neni náviková. Já bral před deseti lety na předpis diazepan asi měsíc. Prý na ADHD. V jiných státech na to píšo Ritalin(derivát amphetaminu). Kromě paranoji jsem měl týden šílený třes a bolesti po celim těle bez příčiny. A další měsíc jsem skoro nemoch spát. Když už jsem usnul,tak jsem měl šílený sny. 100X děsivější,než ten nejstrašidelnější horor. Extázy beru maximálně 1X za týden,a taky žádný dojezdy. Tu by měli psát na depresi.
5. Leden 2012 - 14:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Honzík (anonym)
Souhlasim extáze rozhodně...Souhlasim! Zkuste se bavit s člověkem pod vlivem MDAM a s člověkem na antidepresivech,než sem budete psát něco o škodlivosti na mozek. Já beru éčko každej tejden,a v učení jsem se naopak zlepšil.
5. Leden 2012 - 14:43
Obrázek uživatele Návštěvník
totok (anonym)
Felix felicis - ale nevím, kde ho seženeš :)
5. Leden 2012 - 15:16
Obrázek uživatele Návštěvník
You Love MDAM (anonym)
100% na fesťáku a na skoro každý dýze.
5. Leden 2012 - 23:51
Obrázek uživatele Návštěvník
luciano (anonym)
Žiadna droga šťastia neexistuje. Aj ja som dlho hľadal taký preparát, nakoniec som našiel tramal, niekoľko rokov som na ňom fungoval, ale potom prišlo vytriezvenie - depresie, úzkosti a nakoniec schizofrénia. Neviem, prečo tomu tak je, ale šťastie si človek musí zalúžiť prostredníctvom normálneho života bez pomocných barličiek. Treba proste žiť a tešiť sa z každých maličkostí. Endorfíny najlepšie vyplavuje úspech, pochvala, šport, sex, dobré vzťahy v rodine. Za každé umelo navodené šťastie si príroda vyberá hroznú daň.
9. Leden 2012 - 12:32
Obrázek uživatele Návštěvník
You love MDMA (anonym)
Žiadna droga šťastia...To neni pravda! Po extázi nemám žádný dojezdy. Jen se to nesmí s ničim kombinovat a musí se hodně pít. Pak je to OK.
9. Leden 2012 - 22:03
Obrázek uživatele Návštěvník
I love You MDMA (anonym)
Musí se hodně pít, ale samozřejmě LIMONÁDU!!! Nekombinovat s alkoholem, ten jednak účinek MDMA tlumí, jednak tahle kombinace může způsobit nepříjemný dojezd. Lepší než Éčko je ale krystalická "madam". Do koláčů se dává leccos, u krystalu člověk ví co kupuje. Jiná možnost je objednat si v MDAI shopu MDAI GOLD. Účinky hodně podobné MDMA, ale narozdíl od ní není neurotoxická. A v Anglii se koupí naprosto legálně! Tedy čistota a kvalita. Chce to ale PayPal a mezinárodní platební kartu. Označení MDAM je mylné, asi to vzniklo z lidového označení "madam". Správně je MDMA, tedy MethylenDioxyMetAmfetamin :-) . Již je načase aby se konečně změnila ta stupidní (proti) drogová politika, která kriminalitě jen nahrává! Válka proti drogám naprosto selhala, jediným řešením je LEGALIZACE MĚKKÝCH DROG! A to konkrétně THC (marihuana) a MDMA (extáze). Uživatelé těchto látek nejsou žádné kriminální živly! Jsou to dvě skupiny, mladí, zejména na festivalech a diskotékách, pak ale taky lidé velmi pracovně vytížení, kteří si také potřebují občas "vymýt hlavu" a trochu se rozptýlit. Pokud to člověk dá občas a nejde dál, k tvrdým drogám, tak je všechno v pořádku. MDMA je méně nebezpečná než alkohol. Ten mnohdy vyvolává agresivitu, za to MDMA pravý opak. Ne nadarmo se jí říká TABLETKA LÁSKY. A pokud jednu látku zakážou, mají druhý den chemici 50, ne li 100 legálních náhrad! Z uživatelů měkkých drog se tak stávají vlastně pokusná morčata. Proto je třeba legalizovat klasické měkké drogy. Proto ano úplné legalizaci MDMA a THC a naopak přísné postihy pro dealery tvrdých drog, které člověka opravdu úplně zničí.
9. Leden 2012 - 23:52
Obrázek uživatele Návštěvník
luciano (anonym)
Musí se hodně pít, ale...Pekne si to napísala, ale reči o neškodnosti môkkých drog sú len mýtus. Každá droga si časom vyberá svoju daň v podobe porúch osobnosti a často krát aj vážnych psychóz. Tramal je určite menej nebezpečný ako extáza a napriek tomu jeho pravidelné užívanie vedie ku katastrofe. S extázou je to podobné. Skôr, či neskôr jej užívateľ kvôli tolerancií navyšuje dávky a prichádza tak na istú cestu do pekla. Verte, žiadna droga šťastia, ktorá je bezpečná neexistuje.
10. Leden 2012 - 14:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Luciano (anonym)
Nesouhlasim! Já beru extázi už 10 let a dávky nenavyšuju. A vymytej mozek taky rozhodně nemám. Naopak se na extázi skvěle učí. Já díky ní vystudoval chemickou školu. Od tý doby si jí míchám sám. A neznám nikoho,komu by extáze nějak ublížila,nebo mu vymyla mozek,až na pár výmek,co přešlo na piko,ale to je jen jejich rozhodnutí. Naopak znám pár lidí,co měli na recept Diazepan nebo Tranal, a ty jsou vymytý na 1. pohled. A alkoholovích trosek znám stovky.
10. Leden 2012 - 15:03
Obrázek uživatele Návštěvník
luciano (anonym)
Súhlasiť nemusíš. Porozprávame sa o 20 - 30 rokov, uvidíš, čo ti z mozgu ostane.:-(
10. Leden 2012 - 15:59
Obrázek uživatele Návštěvník
luciano (anonym)
Generácia dementných je predsa tu !!! Z čoho myslíš, že vznikla svetová kríza? Z ľudskej hlúposti predsa.
10. Leden 2012 - 17:32
Obrázek uživatele Návštěvník
luciano (anonym)
...a to množstvo depresantov a schizofrenikov, ktorých počet v posledných rokoch prudko narastá...
10. Leden 2012 - 17:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Anaty (anonym)
Tramal obcas beru...je to muj utek od reality a navozuje mi pocit stesti :) samozrejme ma i nejake negativni ucinky jako svedeni celeho tela a obcasne zvraceni a nevolnost ale pocit euforie a nabuzenost to vyrovnava... samozrejme ho tady nechci nikomu doporucovat protoze vim jak to skodi celemu organismu... nicmene at si ten pocit stesti kdo chce vyvolava jakkoliv prece jenom je to vec kazdeho z nas :) ale kdybyste nekdo doma objevil par tramalu nebo k nim meli jakykoliv pristup a byli by jste ochotni tak napiste sem do diskuse a ja pridam mail :)
16. Duben 2012 - 13:05
Obrázek uživatele Návštěvník
V.R. (anonym)
Tramal jsem dostával injekčně. Bylo to v době, kdy mi můj vlastní imunitní systém ohlodával myelinovou izolaci na periferních nervech. Výsledkem nebylo jen ochrnutí, jsou to i praménky drobných bodových bolestí, slévající se v obtížně zvladatelnou záplavu neutuchající 24hodinové bolesti. Na tenhle typ bolesti běžná analgetika nezabírají, první volbou tu jsou opiáty nebo opioidy, proto ten Tramal. Tramal zabíral báječně... až moc. Po týdnu jsem se totiž přichytil při tom, že si halucinuji. Byl to neuvěřitelně živý pocit, jak opět chodím, dokonce běhám... a tak jsem požádal doktory, aby mi ho přestali dávat. Raději snášet tu ubíjející bolest, než padnout do závislosti na tomhle umělém štěstí. Takže bacha na Tramal. Začátek je fajn, ale do té umělé blaženosti se dá zabřednout až moc snadno!
16. Duben 2012 - 15:21
Obrázek uživatele Návštěvník
luciano (anonym)
Bol som 4 roky závislý na Tramale. Našťastie som navštívil psychiatra a ten ma zo závislosti dostal. Ale za akú cenu. Upadol som do hlbokých depresií a spustila sa u mňa schizofrénia. Dnes som už úplne čistý, ale som doma na ID a denne užívam kvantá liekov, ktoré budem užívať až do smrti. Takto mi tramal zničil život.
16. Duben 2012 - 21:52

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama