29 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Neexistuje nevyléčitelná nemoc.

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Aspoň to píše Dr. Joseph Murphy, učitel pozitivního myšlení. Doporučuji kteroukoliv z jeho knih. Sám sice nejsem zcela vyléčen, neboť princip pozitivního myšlení je sice jednoduchý ale zdaleka ne snadný. Přesto došlo ke znatelnému zlepšení. Vřele doporučuji všem. Naděje umírá poslední, a naděje je v myšlení.. :-)
14. Březen 2006 - 0:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Nepodléhejme falešným nadějím! Není to pravda! Lidé by museli být nesmrtelní, kdyby to platilo!
14. Březen 2006 - 14:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
myslím,že oba příspěvky mají část pravdy.Ten druhý - většina lidí zemře na nějakou nemoc,jen stářím však lze také zemřít,jenže dnes už to nevidíme moc ani u zvířar.Ten první - nevyléčitelné nemoci existují,ale dost často si je člověk způsobil sám a sám může být schopen si nemoc jakoby "zakonzervovat",aby se průběh nezhoršoval.Pozitivní myšlení je velice důležité,ale ne každý to dokáže,jsme na různém stupni vývoje,dokázali bychom možná i začít,ale vydržet?
14. Březen 2006 - 15:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
O léčení nemocí je toho hodně na www.symbinatur.com
14. Březen 2006 - 15:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Tak jo, skočte na Bulovku do nemocnice a vyprávějte to tam lidem s HIV.
14. Březen 2006 - 16:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Právě jsem dočetl jeden článek o vyléčení z HIV. 25 letý Andrew Stimpson z Británie šokoval svět, když nevysvětlitelným způsobem v sobě zlikvidoval výše zmíněný virus. V roce 2002 se nakazil a tři nezávislé lékařské testy mu to potvrdily. andrew přesto odmítal tuto informaci přijmout. Odmítl nabízenou léčbu, a užíval pouze tablety posilující imunitu organismu a vitamíny. Po roce téhle dobrodružné samoléčby zopakoval testy. K překvapení všech v jeho těle nebyla ani stopa po viru HIV. Omyl původních testů byl po prověření zcela vyloučen. Tento případ není na světě zdaleka ojedinělý.
14. Březen 2006 - 17:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Těch doložených případů vyléčení "nevyléčitelných" je poměrně dost. Sám Dr.J.Murphy se pozitivním myšlením vyléčil ze "smrtelné" rakoviny kůže. Nebo příběh Lance Armstronga.. Vše závisí na míře pochopení, že negativní myšlenky a je následující pocity působí velmi destruktivně na naše zdraví. Nejzhoubnější je asi nenávist, ale třeba i obyčejná závist a žárlivost velmi škodí. Ovšem taková změna myšlení není nic snadného a musí se "trénovat" neustálým opakováním. Třeba nějaké pozitivní věty, kterou si člověk řekne ihned, jak ho napadne něco negativního a to možná i 1000x za den, jak je třeba. U mě došlo již asi z 70% ke zlepšení. A zbytek závisí jen na mě, jak se "polepším"... :-))
15. Březen 2006 - 0:54
Obrázek uživatele Návštěvník
mirek (anonym)
Jak říká klasik-Neexistují nevyléčitelné nemoci,existují pouze nevyléčitelní lidé.-
15. Březen 2006 - 9:15
Obrázek uživatele Návštěvník
neni to pravda (anonym)
DM1 a AIDS
2. Prosinec 2006 - 21:32
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
a co cukrovka? ta se snad jeste vylecit nepodarila.....kez by, kamaradce bych to moc prala, bohuzel si musi pravidelan pichat inzulin a sance na vyleceni neni.....
3. Prosinec 2006 - 9:53
Obrázek uživatele Návštěvník
František (anonym)
Teď zrovna nechávám testovat v SZU přípravek z Koreje. Při pokusech na myších klesl sledované skupině cukr v krvi o téměř 1/3 za jeden měsíc. Bez léků, bez inzulinu.
3. Prosinec 2006 - 17:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Smudla (anonym)
DM1 bohuzel skutecne vylecitelna neni. Frantisek asi mluvi o DM2, tam obcas jde necim trochu snizit hladinu cukru. A proc v SZU snad SUKL ne? U DM 1 totiz zadny insulin nevznika, takze je ho skutecne nutno dodavat z vnejsku nebo zbyva transplantace slinivky. Pichani insulinu je to nejmensi, mnohem horsi jsou pozdni komplikace.
10. Prosinec 2006 - 12:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ze voni ty miliony lidi rocne furt umiraj na rakovinu a buhvi co jeste. Kdyby ti blbci vedeli, ze staci si jen precist nakou knizku a pozitivne myslet a mohli tu vsichni bejt jeste dneska...
10. Prosinec 2006 - 17:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Bohdana (anonym)
bylo by to moc hezké, kdyby se dala nemoc takhle "vyléči". Ale proč umírají na rakovinu/leukemii malé děti? Co provedli, jak jim můžeme pomoci, to mě nikdo nikdy nevysvětlil. Máte na to někdo nějaký názor?
10. Prosinec 2006 - 19:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Jo kdyz.. (anonym)
tohle tema otevrete nekde kam chodeji lidi co maji blizko k lecitelstvi atd. tak Vam povedi, ze to je rodinna karma myslim tomu rikaji takhle???? a nemocny jsou lidi protoze vlastne chteji, oni nechteji byt zdravy. Nejpovedenejsi je, ze tihle ujeti jedinci to chodeji povidat i nemocnejm lidem. A taky Silvova metoda, ta podle nich pomaha na vsechno, i tu cukrovku....jo a hlavne ma clovek zmenit mysleni, pak si vyleci i ten DM1.
10. Prosinec 2006 - 21:29
Obrázek uživatele Návštěvník
J (anonym)
Skeptik zůstane skeptikem, pokud ovšem sám nebude chtít něco změnit. Odsuzovat něco, co sám nevyzkoušel, to není nic těžkého.Kdo rád čte, může zkusit knížku "Nemoc jako cesta".
11. Prosinec 2006 - 21:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Ina (anonym)
Ani cukrovka prvního typu nevzniká ze dne na den. Zastavení tvorby inzulínu neprobíhá také skokem. Pacient má poměrně dost času korekcí celkové životosprávy proces zvrátit. To se částečně může podařit i u případů, které jsou už inzulínem léčeny. Zde můžeme postupně dosáhnout podstatného snížení množství jednotek aplikovaného inzulínu. Vyhneme se i možným diabetickým komplikacím. Ty vznikají hlavně z toho důvodu, že pro vyhodnocení denního příjmu energie vymysleli dietologové přepočítávací energetické tabulky, kdy můžeme splácat dohromady všechno možné, hlavně když to nepřekročí celkový povolený denní limit sacharidů. To je ovšem zcela školácká chyba komerční dietologie se zcela fatálními dopady na možnost onemocnění léčit, nebo aspoň zabránit komplikacím, které jsou obyčejně mnohem nebezpečnější než vlastní onemocnění. Většina dietologů zatím nezaznamenala, že každá potravina je charakterizována kromě zmíněných kcal, také určitým poměrem kontraktivní a expanzivní energie, který určuje, jaký vliv ta která potravina v těle bude mít na jednotlivé orgány, což se týká i slinivky břišní, ačkoliv metabolismus sacharidů není pochopitelně jen o slinivce. Ti lékaři, kteří to snad zaznamenali, protože v zahraniční i naší literatuře je o tom uveřejněno relativně dost informací, musí bohužel mlčet, protože vzhledem k oficiálně schváleným metodám léčby doba na něco nového ještě nedozrála. Je pak otřesné číst diskusní fóra o DM, o čem všem jsou schopni pacienti z neznalosti diskutovat. Diabetikovi by se o některých potravinách nemělo ani zdávat v noci, natož aby je pak ještě jedl. Jedno z takových fór je např. na stránce http://www2.medatron.cz/forum/read.php?f=3&i=10350&t=10350. Překrásně zpracované přepočítávací tabulky jsou uvedeny na stránce http://media.novonordisk.com/media/GetMedia.asp?mb_guid=B92A871C-71AA-4776-9B8A-023E29C0C394 Až se někdo po seznámení s výše zmíněnou energetickou kvalitou potravin, protože i takové tabulky existují, podívá do té uvedené v odkazu, bude mu asi všelijak. Sice jsem poněkud odběhla od tématu, protože by se to hodilo asi na fórum o DM, ale tam o žádné novoty také moc nestojí. Všichni se těší, že pod stromečkem najdou nové dávkovače inzulínu.
12. Prosinec 2006 - 21:28
Obrázek uživatele Návštěvník
To Ina (anonym)
Ale nepovidejte, vznik DM1 zatim nikdo na svete zvratit nedokazal. Zrejme jste prvni a dostanete Nobelovu cenu!!!!Fakt skoda ze s Vasimi poznatky neobjizdite svetove kongresy a nechavate si je sama pro sebe. Dost sobecke, ze? I kdyz je vznik DM1 jasne predikovan, protoze se skutecne da urcit jiz delsi dobu predem, tak bohuzel vsechny snahy vsech lidi na svete zatim selhaly. Nepomuze korekce niceho proste nic. Tech pokusu byly tisice..Vy jste zrejme prvni uspesna !!!Jestli nekoho takoveho znate, tak sdelte...jak rikam znate, ne ze se o tom nekde pise, ze mozna..co to je kotraktivni a expanzivni energie? Definujte, jak se lisi, kde je popsana, ma jine jednotky?...Ja nepreju nikomu nic zleho ale lidem jako jste Vy fakt obcas preju aby museli nejake probemy resit v praxi a ono by je to placani, ktere tu predvadite Vy napr. asi preslo. Napiste to na ten Medatron, tam budou koukat. Vsichni jsou totiz blbci, cely vedecky svet, vsichni pacienti, proste vsichni ale Vy vite jak zabranit a prip. vylecit DM1. Mate nejakou poradnu nebo soukromou ordinaci, kde Vase metody uspesne aplikujete? Mluvime prosim o DM 1, take forum medatronu je o DM1. Muzete uvest nejakou tu literaturu, kde je o tom rada tech informaci? Fakt miluju takove ty reci jak o tom ze nekdo musi se svymi genialnimi napady mlcet, protoze jeste bla bla bla. Kdyby kdokoliv umel lecit a jeste lepe zabranit DM1, tak ho miliony lidi na celem svete nosi na rukou a ne ze ho nekdo bude umlcovat.
13. Prosinec 2006 - 7:27
Obrázek uživatele Návštěvník
To Ina (anonym)
Jo a jeste - davkovace insulinu ( asi myslite pera ci pumpy) dava pojistovna, ty se nedavaji pod stromecek.Zajimalo by mne az Vy ci Vase dite treba dostanete DM1, zda se budete lecit cinskou medicinou ( jiz to vim odkud to tedy je). A fakt napiste tohle Vase povidani na Medatron, treba budou radi ti hlupaci, co tam pisu do diskusi.A maji ty neznalosti.
13. Prosinec 2006 - 13:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Ině od Zannyy (anonym)
Mám obdobné zkušenosti na jiných stránkách tohoto portálu - něco poradím a jsem za šarlatána. V lepším případě. Nenechte se otrávit.
15. Prosinec 2006 - 12:56
Obrázek uživatele Návštěvník
dina (anonym)
DM 1 je geneticky podmíněné autoimunitní onemocnění, takže netuším ,jak by ho bylo možné vyléčit...u DM 2 je věc zcela jiná, ano, zde je změny stravy atd.- žádoucí a stav jí lze zlepšit a nemoc zastavit
15. Prosinec 2006 - 19:47
Obrázek uživatele Návštěvník
To Dina (anonym)
DM1 vylecit zatim nelze,veskere pokusy i zabranit vzniku ( protoze skutecne nejakou dobu predem se jiz vi,ze bunky produkujici insulin se nici) selhaly.Tech pokusu bylo strasne moc,snazi se o to cely svet.Snad neco prinese genove inzenyrstvi. Ani zahranicni stranky s cinskou medicinou nic takoveho neprinaseji!!!DM2 to je jine. Ina proste placa, tak jako plno jinych lidi. Vzdyt pokud vi,tak at napise odkazy, clanky ktere o tom existuji atd. Vetsina tehle machru ani nevi,jaky je rozdil mezi DM1 a DM2.
15. Prosinec 2006 - 20:18
Obrázek uživatele Návštěvník
emilka (anonym)
není to spam ani reklama, ale pomoc http://www.chlamydie.info/ podobné projevy mohou způsobit i chlamydie a jiné potíže, a protože lékaři neradi připouští léčbu chlamydií, i když se potvrdí jejich výskyt, trpí mnoho lidí zbytečně, přestože léčba existuje.... lékaři se bohužel tváří, jako že jde o banalitu pročti si to a posuď, které různé nemoci se za tímto problémem skrývají žádej podrobné testy a vyšetření
6. Březen 2007 - 10:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jasne Emilko, kazdy mame neco, no a Ty musis uplne vsude strkat chlamydie, coz?
28. Březen 2007 - 18:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
VÁM VŠEM S POPISOVANÝMI PROBLÉMY MŮŽEME POMOCI UDĚLAT PODSTATNÝ KROK (NEBO KROKY) PRO VAŠE LEPŠÍ ZDRAVÍ Naší snahou a posláním je pomáhat lidem k lepšímu zdraví. Všem, kdo o to projeví zájem. Pomocí preparátů přírodního původu. Do stejného projektu jako my, jsou v Česku a na Slovensku zapojeny desítky lékařů, celosvětově jsou to tisíce lékařů všech specializací ve všech zemích světa. Těch lékařů, kteří pochopili, že chemicky vyrobené léky prospívají hlavně výrobcům léků, farmaceutické lobby. Pacientům už tolik neprospívají, protože každý lék při léčení daného zdravotního problému způsobuje současně zpravidla hned několik dalších závažných zdravotních problémů. Nejsou to jen ty problémy z příbalových letáků, jako že se může objevit vyrážka ap. Jsou to poškození organismu mnohem závažnější, protože se neprojeví hned, jsou skryté a kumulují se. Projeví se dřív nebo později docela nepříjemnými potížemi s vašimi játry, ledvinami, trávicím traktem, kůží, cévami a srdcem, klouby, slinivkou, imunitou, štítnou žlázou, rozhozením celého řídícího hormonálního systému, ale např. i kandidózami ap. Žádný lék není neškodný. Vedlejší škodlivé účinky mají všechny léky. A navíc - samotné léky, bez současného užívání a pomoci přírodních preparátů, daný zdravotní problém nevyřeší, nedokážou to. Jinak by všechna diskuzní fóra na tomto i jiných webech nebyla plná svědectví lidí o tom, jak jim klasická lékařská péče a klasické léky nedokážou pomoci a proto hledají ještě jinou pomoc nebo alternativu. Na druhé straně je na nejednom diskuzním fóru osočován někdo, kdo vám chce pomoci. Osočovatelé tyto lidi označují za
16. Listopad 2008 - 0:02
Obrázek uživatele Návštěvník
R. (anonym)
I když jsem založením spíš životní skeptik, přesto jsem o tezi, že neexistuje nevyléčitelná nemoc čím dál více přesvědčena. Když člověk přemýšlí, má to i logiku. Většinu nemocí si podle mně opravdu člověk přivodí sám, a to především stresem, nejen tím, který na něj působí zvenčí, ale hlavně tím, který si připravuje negativními emocemi on sám. Je pak logické, že co si dokážu přivodit, toho bych se také měla umět zbavit. Není to tedy tak, že vynaleznu převratný lék na onu nemoc, tohle je prostě věc individuální, kdy člověk může vlastně pomoci jen sám sobě. Věřím v sílu pozitivní myšlenky, v to, že rovnováha v těle může být obnovena, pokud v tom naprosto věřím. Pochybnosti samozřejmě vše kazí a proto se lidé nedokáží takto sami vyléčit - protože nevěří, že by něco tak jednoduchého vůbec mohlo fungovat. A protože jsem ten skeptik, jak jsem již výše uvedla, tak je mi jasné, že ono to až tak jednoduché nebude, že takto vyléčit chce velkou sílu a víru - a to ne každý člověk má. Nicméně si myslím, že kdo opravdu chce a nic jiného mu nezbývá, ten to dokázat může. Držím palce všem, kdo se rozhodnou změnit svůj život právě tímto způsobem.
23. Červenec 2009 - 20:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Všechny nemoci spolehlivě vyléčí smrt.
24. Červenec 2009 - 8:04
Obrázek uživatele Návštěvník
S. (anonym)
R., logika postavena na chybnych premisach se spatne. Uz zakladni argument - co si sam zpusobim, sam i odstranim - je zcela chybny. Predpoklada totiz vratnost biologickych systemu - jenze biologicke systemy jsou termodynamicky nevratne, to znamena, ze kdyz se dostanou z jednoho stavu do druheho, mohou se vratit zpet do prvniho.
24. Červenec 2009 - 17:25

Přidat komentář

Reklama

Reklama