305 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Nečekaný průjen v nevhodnou chvíli

Slalo se mi to na dovolené v Egyptě, když jsme cestovali místním autobusem z Káhiry. Najednou mě začaly hrozné křeče v břiše a chtělo se mi střašně na záchod. V autobuse WC nebylo a ani nebylo možné zastavit, někde, kde by se mohl člověk schovat. Nikdy na ty chvilky nezapomenu, jak jsem se svíjela v křečích na sedadle, tekly mi slzy a říkala, že to prostě musím vydržet, že se dospělá ženská přece nemůže po....v autobusu...Zadek jsem mačkala do sedadla a brečela.Když jsme konečně přijeli na místo a já se zvedla ze sedadla, tak už jsem to prostě neudržela. Byl to nejhorší trapas v mém žitotě...Stalo se vám někomu taky něco tak hrozného, nebo jsem jediná a největší smolařka na světě?

Katka
10. Duben 2019 - 13:39

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Mě to potkalo na procházce ve městě. Byl svátek, všechny WC zavřené, tak jsem se snažila dojít domů, ale až na záchod jsem to nestihla.
16. Duben 2019 - 1:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Karolína (anonym)
Když jsem šla na první rande s klukem od nás ze střední školy. Pozval mne do cukrárny a dali jsme si zákusek a colu a šli se projít okolo nedaleké řeky. Hlídala jsem si, abych nemusela venku před ním na záchod a tak jsem si preventivně došla na WC v cukrárně, ale šlo jen to malý a nikde ani náznak, že by se mi chtělo na velkou. Pak to přišlo asi po půl hoďce když jsme byli u řeky, dostala jsem bolesti do břicha a chtělo se mi za chvíli na velkou ale tak, že jsem to nebyla schopna vydržet. Styděla jsem se, ale vzala veškerou odvahu a řekla tomu klukovi, že je mi špatně a že musím okamžitě na záchod nebo se stane velký trapas. Nechal mne dojít za keřík a ještě mi dal do ruky papírové kapesníčky a odešel stranou a já to okamžitě udělala za keříkem v podobě velkého průjmu, který ze mně doslova tekl v krátkých intervalech několikrát za sebou. Asi v tom zákusku byla nějaká salmonela, protože jsem to zopakovala za pár minut ještě jednou a pak jsem ho požádala, jestli nepůjdeme domů, že mi opravdu není dobře a šli jsme. Byl velmi ohleduplný, vedl mne za ruku a stále opakoval jsestli budu potřebovat, ať řeknu, nebo ať si odpočinu a sednu si a podobně. Trapas se završil než jsme došli domů, protože mně bylo tak zle, že jsem ještě dvakrát zvracela. Rande jako ze škatulky, co říkáte? No a máme spolu dvě děti. Po tom nejtrapnějším kakacíma blinkacím randeti on si mne vzal za ženu asi po necelém roce !
16. Duben 2019 - 16:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
Cestou ze školy, to jsem už byla slečna v páté třídě a styděla jsem se. Potřebovala jsem už ve škole trochu kakat a myslela, že to stihnu domů, je to asi čtvrt hodinky cesty. Chodila jsem se spolužačkou ze sousedství a ta poznala, že se cestou se mnou něco děje, protože jsem se kroutila a zpomalovala krok. Myslela si, že potřebuju na malou a tak chtěla hlídat a ať se vyčurám. Nebylo na co čekat, v mžiku jsem byla na bobečku a ze zadečku šlo do trávy velký průjmový nadělení. Myslela jsem si, že se hanbou propadnu, ale ona nikde to nikomu nevykecala a naopak, řekla, že se jí to stalo cestou ze školy dokonce dvakrát, ale naštěstí byla sama a že se nic neděje, ať si z toho nedělám hlavu. Kdyby šel se mnou nějaký kluk tak abych se asi po... nebo bych utekla někam za roh a tam to udělala. Nevím.
16. Duben 2019 - 16:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Terča (anonym)
Holky nic si z toho nedělejte. Já to zažila dvakrát. Jednou jsem to zvládla, podruhé si nadělala do kalhot. Poprvé mě přepadl průjem při návratu z tělocviku ( cvičili jsme v přírodě) do školy. Měla jsem to už fakt akutní. To bylo asi v osmé třídě. Nakonec jsem až do školy nedošla a udělala jsem to ve křoví cestou zpět. Pár spolužáků to pobaveně komentovalo, ale prošlo to. Podruhé to už jsem to nedala jsem jela na víkend k rodičům když jsem studovala na vysoké. To už mi bylo 21. Jela jsem vlakem ten měl zpoždění a už v něm to na mě zničehonic přišlo. Nechtělo se mi na ten špinavý záchod, tak jsem doufala, že to dám až k nám domů, ale nedala. Přišlo to tak rychle, že než jsem se stihla odebrat na přijatelné místo a sundat kalhoty,tak všechno skončilo v nich. Máma mě pak doma vítala s úsměvem a zrovna tam jako na potvoru byla i moje mladší sestra. Ta z toho měla taky srandu, ale přežila jsem to. Holt stane se. Může to potkat každého, tak proč se z toho stresovat. A Ty Katko buď v pohodě. Chápu, že takový trapas navíc ještě před lidmi musel být hodně nepříjemný, ale stanou se v životě i horší věci. Určitě nejsi jediná, kterou něco takového potkalo.
16. Duben 2019 - 19:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Gábina (anonym)
O maturitních písemkách, kdy se nepouštělo na záchod a já potřebovala šíleně a měla až křeče do břicha. Nakonec mně učitelka pustila a já doběhla na záchod, ale šlo to tak rychle, že jsem pokakala celou mísu zvrchu a zem okolo ní. Naštěstí moje šaty i kalhotky zůstaly nedotčeny a vylítlo to ze mně těsně poté, co jsem je svlékla, ale bohužel dřív než jsem si stačila sednout. Nepřiznala jsem se k tomu, zbaběle jsem se vrátila do třídy a dělala jakoby nic. Omlouvám se opožděně.
16. Duben 2019 - 22:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Vendula (anonym)
Po vyhlídkovém letu okolo Benešova. Trval 20 minut a já vystupovala s křečemi v břiše a okamžitě to udělala hned vedle letadla do trávy, protože zadeček to nevydržel. Okolo lidi, ale nedalo se to. Bylo mi 22 roků a hanbou bych se propadla také. Nepos.... jsem se,ale byly to vteřinky.
16. Duben 2019 - 22:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Leoš (anonym)
Já na vojně při nástupu.
17. Duben 2019 - 8:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Odpověď na Když jsem šla na první rande
Karolíno, ty jsi téměř zkopírovala v životě můj příběh ! Bylo mi 16 roků a kluk ze třídy mne pozval na rande do přírody. Tehdy ještě nebyla rozvinutá elektronika a sociální sítě a tak se randilo často opravdu venku a bylo to prima. Bydleli jsme na malé vísce nedaleko Mnichova Hradiště a randit jsme chodili nejčastěji kolem Jizery. Kluk se jmenoval Mirek a vím, že byl pátek a krásný slunečný den. Pozval mne také do cukrárny a já měla velkou chuť na jahody se šlehačkou a vídeňskou kávu atak jsme se v příjeném rozmaru zde zdrželi asi hodinu. Taky jsem si tam došla na WC, abych nemusela venku a to bych se před ním styděla a taky jsem udělala jen malou potřebu a nic víc. Pak mne vzal na prochízku kolem řeky a jelikož byl rybář domlouval si se mnou i , že mne pozve někdy na ryby. A to mně lákalo. Ale abych neodbíhala od tématu. V té šlehačce asi muselo být něco zkaženého nebo projímacího, protože jsem pak dostala také silné bolesti a můj plný zadeček zoufale volal po vykakání. Trapas, ale taky jsem to nakonec zvládla ařekla mu, že je mi po té šlehačce špatně a že budu muset urgentně na velkou nebo se pokadím. A odběhla jsem do blízkého křoví a už to šlo. Naštěstí jsem měla v kabelce hygienické potřeby a tak nebyl trapas ani tak. Tohle se opakovalo taky za chvíli znova a já procházku opět přerušila odběhnutím za strom a tekutou úlevou z mého pokaženého břicha. Bylo mi ale tak zle, že jsem pak nechtěla ani domů a jen jsem seděla na nějakém pařezu a omlouvala se Mirkovi za ten trapas,ale on to bral naprosto v pohodě a byl pro mne oporou v té chvíli. A završilo se to tím, že jsem cestou zpět navíc několikrát zvracela a ještě jednou ulevila svému zadečku. No hrůza! Nebylo mi dobře ještě druhý den a tak jsem celou sobotu proležela a střídavě navštěvovala WC a až odpoledne se to zklidnilo. Mirek se nestal mým partnerem,ale chodili jsme spolu ještě asi dva roky a on pak odjel do zahraničí a láska skončila. Plakala jsem pro něj dlouho.
17. Duben 2019 - 8:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikola (anonym)
Na pouti a nebylo kde. Zaběhla jsem do dvora u náměstí a na poslední chvíli . Hned u zdi to šlo ze mně ven jako velký průjem. Viděl mně nějakej kluk co sem přisel na malou potřebu zrovna v tom nejblbějșím momentě, kdy bylo asi všechno vidět, ale byl slušnej. Viděl to,ale otočil se a dál nečuměl. Ostuda, ale nechtěla jsem se pokadit a riskla jsem to ve dvoře.
17. Duben 2019 - 10:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Miki (anonym)
V koloně u vyškova. Nakonec jsem vyběhl z auta ven a udělal to u krajnice. Lidi asi koukali,ale v tý chvíli nemůžete nic. Buď se poserete nebo riskujete ponížení.
17. Duben 2019 - 11:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Simona (anonym)
Jednou jse vylezla s kámoškou na valník s traktorem a vezly jsme se na zabíjačku k příbuzným. Mě se během krátké chvíle chtělo tak kakat, že jsem to musela udělat přímo tam v koutku a taky to byl velký průjem. Zadek jsem si utřela kapesníkem a na valníku bylo trochu písku v koutě a tak jsem ten můj výtvor tìm zasypala. Kámoška mně nepráskla, ani se mi nesmála. Naopak nejprve se bála, abych to vydržela a když bylo jasný, že to nezvládnu, tak mě chytla za ruku a nasměrovala do rohu a ihned jsem šíleně kakala.
17. Duben 2019 - 13:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
V Řecku po obědě jsme se šli koupat, přišlo to na mě 100m od břehu, myslel jsem že to stihnu a doplavu na břeh... měl jsem radši plavat od břehu, bylo by méně svědků.
17. Duben 2019 - 16:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Kristýna (anonym)
Cestou od babičky. Chtělo se mi ukrutně a šel se mnou bohužel brácha. Tehdy mi bylo patnáct a jemu dvanáct a měl z toho velkou legraci, když jsem se začala kroutit a pak si rychle dřepla a udělala to přímo u cesty a nešlo o malý, ale naopak velký kakání s průjmem. Obrečela jsem to, ale alespoň jsem se nepokadila , to bych hanbou musela chodit kanálama. Stejně to brácha doma vykecal, ale pak dostal ode mně po hubě.
17. Duben 2019 - 17:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Jo, stalo jednou v autě. To jsem jel do práce. Byl jsem asi 3km od baráku, když to na mě přišlo. V autě nikdo jiný nebyl, jen já. Takže jsem jel zpátky domů, sprchnul se a dal si nové kalhoty. Přijel jsem později než jsem měl, ale nic z toho nebylo.
17. Duben 2019 - 17:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Holka (anonym)
jeli jsme z výletu a ve Velkých Karlovicích jsme čekali na nádraží na vlak. Byly tam záchody a pro kluky otevřené a ženské zavřené a klíč byl k vyzvednutí u výpravčího. Jenže to byl chlap a já cestovala se ségrou a styděly jsme se obě požádat o klíč. Vlak měl asi 10 minut zpoždění a nejdřív jsem myslela,že si dojdu tam, ale mě se chtělo víc a víc a na peróně byli další lidi. Ségra mně zachránila, když viděla, že to nemůžu vydržet a vzala mne za ruku a táhla pryč za blok nařezaného dřeva. Bylo sem trochu vidět, ale já už nemohla na nic čekat. Kalhotky šly rychle dolů, sukně vzhůru a ze zadečku všechno ven .
17. Duben 2019 - 18:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta (anonym)
Na houbách se sousedem . Bylo to předloni a mně bylo sedmnáct a jemu kolem čtyřicítky. Nikdy neměl ke mně žádnýneslušný návrhy a byl skvělý houbař a chodila jsem s ním na houby často. Tehdy se stalo, že jsem potřebovala velmi silně na velkou a tak jsem nenápadně jakoby ve větším houští poodešla stranou a pak si dřepla na bobek a hned kakala. On se ale objevil vzápětí téměř u mne a já se lekla, ale on řekl, že nic se neděje a je to lidský a omlouval se,že si mně nevšiml a neodešel a nabídl mi svůj kapesník. No já jsem si ho vzala, protože jsem neměla nic na otření zadečku ,ale bylo mi hrozně, protože mne viděl svlečenou a tu spoušť pode mnou, protože jsem měla taky dost velký průjem a taky jsem dost čůrala.
17. Duben 2019 - 19:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Na svatbě sestry. Pri obřadu jsem utekla ven a za rohem to ze mě lítalo ven. Situace opravdu k pos.......
17. Duben 2019 - 20:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Copak z tebe Jitko lítalo a kudma?? Horem či dolem anebo obouma stranama?
17. Duben 2019 - 20:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Odpověď na Copak z tebe Jitko lítalo a
Tam to šlo spodem nejprve tužší ale hned s tím průjem jako blázen,doslova to teklo proudem. Večer jsem to na hostině trochu přehnala a pak jsem venku pokropila trávu několikrát za sebou z pusy ven.
17. Duben 2019 - 21:13
Obrázek uživatele Návštěvník
iva (anonym)
Největší trapas byl při sexu s klukem na vejšce. Přišli jsme z večírku a já potřebovala velmi nutně na záchod a chtěla jsem si hned dojít na velkou, ale on byl tak nadržený, že chtěl po mně hned sex a povalil mne na postel a já se bránila ,že to nevydržím a musím rychle na záchod ať chvíli počká. Držela jsem si šaty a silonky a kalhotkama, protože jsem se mohla pokakat a jakmile by mně svlékl byl sex, tak to by byl konec, on na mne nalehnul a v tu chvíli šlo ze mně všechno ven a já měla okamžitě naděláno a plný kalhotky a silonky okolo. Utekla jsem do koupelny a on se pak teprve probral a mrzelo ho to dlouhé týdny. Sex ten den nebyl, plakala jsem a poslala ho pryč.
17. Duben 2019 - 21:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Normálně v práci. Měla jsem klienta a už šílené křeče a potřebovala jsem kakat jako sůl. Nakonec jsem se omluvila s tím, že si musím odskočit, ale nedoběhla jsem a celé to ze mně vyběhlo ven pár metrů před WC.
18. Duben 2019 - 7:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzka (anonym)
Odpověď na Normálně v práci. Měla jsem
No nazdar. Tak to musel být hrozný trapas. A jak jsi to potom řešila? Taky to na mně jednou přišlo v zaměstnání. To mi asi nesedl oběd. Nakonec jsem to dala a doběhla jsem, ale bylo to o vteřiny. Pokadit se v práci, to bych se cítila tak ponížená, že bych snad radši dala výpověď.
18. Duben 2019 - 8:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Požádala jsem telefonicky kolegyni a mj. i dobrou kamarádku, aby klienta převzala a smlouvu s ním dokončila s tím, že je mi špatně a musela jsem na záchod. Byla jsem pokakaná opravdu jako malý dítě a kdyby to mělo normální tužší konzistenci tak by se to ještě dalo snadněji zvládnout, ale tohle byl průjem,který doslova vylétl ven a já to měla v kalhotkách a na silonkách až po stehna a trochu jsem se myslím i do toho počurala. Všechno šlo na WC dolů a naštěstí tam máme bidety a tak jsem si celou postiženou oblast těla dokonale opláchla a vlastně celé nohy až dolů. Pak jsem to ještě preventivně zkusila, jestli to nepůjde ještě už normálně na WC a ono to opravdu ještě šlo. Prostě mi ráno taky něco nesedlo. Tak jsem ještě chvíli poseděla na míse a další průjmové momentky už šly tam kam mají. Pak jsem se dokonale umytá a vyprázdněná vrátila do práce s jednou újmou. Pod šaty, které byly naštěstí až ke kolenům (předpis) jsem neměla nic a až o polední pauze jsem si v nedalekém obchůdku koupila radší dvoje silonky a spodní kalhotky a dooblékla se na WC. Stalo se to loni, já byla čerstvě přijatá několik týdnů a takový trapas. Prostě to nešlo a bylo to hotový dřív než jsem to měla ohlídat.
18. Duben 2019 - 9:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
U mně to bylo takový asi jako u některých jiných z vás. Když jsem byla malá tak do první třídy tak přišel Mikuláš a čerti a já se tak bála, že jsem se strachy pokadila.Utekla jsem do koupelnu a plakala a maminka mne zachránila a osprchovala mne a převlékla. Pak už jsem si vždy stihla doběhnout když jsem byla velká.
18. Duben 2019 - 10:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Míša (anonym)
Při čekání na autobus v Kladně. Nechala jsem si ho ujet a se staženým zadečkem vsedě na lavičce počítala vteřiny, kdy lidi nastoupí a autobus odjede a pak jsem raketovou rychlostí zmizela za autobusovou čekárnou a šlo to ven souběžně se zvednutou sukní a staženýma kalhotkama a ty zůstaly jen tak tak nedotčené. Jezdila auta a šla nějaká důchodkyně s mladší paní, ale to v tu chvíli nebylo důležitý. Stihla jsem to na poslední okamžik.
18. Duben 2019 - 12:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Karolína (anonym)
Byli jsme tehdy s rodiči na zámku Červená Lhota a mně už nebylo moc dobře od rána a tam to přišlo. V polovině prohlídky jsem měla co dělat, abych to vydržela, měla jsem až křeče a bolesti v břiše a tak jsem jen zoufale zašeptala tátovi, že už to nevydržím a že musím na záchod a on mne rychle odovedl ven a za opuštěný roh a já tam okamžitě měla silný průjem a i malou potřebu k tomu. To mi bylo 16 roků a nebýt otce sama bych si nedokázala říct průvodkyni a byl by velký malér. Maminka tehdy s námi nebyla, ta zůstala někde u vody.
18. Duben 2019 - 17:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Holka z vesnice (anonym)
Tohle je trochu přiblblý téma, ale velmi důležitý, protože se vám taková věc může stát když to nejméně čekáte. byla jsem na návštěvě rodičů svého kluka a on mně představil doma poprvé. Vše se odehrávalo ve velké souhře a uvolněné atmosféře, pojedli jsme večeři a připili si a po večeři jsem začala potřebovat na velkou, ale rychle. Styděla jsem se dovolit si jít na WC,ale zakamuflovala jsem to tak, že jsem jako měla na mobilu důležitý hovor a s omluvou odešla ven na jejich zahradu jako, že telefonuji a zoufale hledala nějaké skryté místo. Nakonec jsem ho našla stylově za zahradním domkem a kompostem a tak jsem si tam skoro na poslední chvíli velmi vydatně ze zadečku ulevila. Celé jsem to pak přikryla kompostem a tak nikdo nic snad neviděl. Ironií osudu se stalo to, že když mně kluk vyprovázel domů, chtělo se mi ještě jednou a to už jsem mu řekla, že si musím odskočit a zaběhla za polorozpadlou zeď a tam dokonala,co chtělo pryč. On na mně počkal a jen se zeptal, tobě se asi muselo chtít hodně čurat,protože jsem si všiml, že ses chvílema trochu krčila a kroutila. No kdyby věděl, že to hlavní za zdí bylo to druhý... Možná pokud to bude dnes číst tak si vzpomene. Nebyli jsme manželé ale nakonec si on našel jinou asi po roce. Honza a Jana Jistebnice 2014
18. Duben 2019 - 18:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Radim (anonym)
Já jsem byl taky randit s holkou ve Stromovce a bylo to romantický, ale pak na mne přišlo velký nucení na velkou potřebu a já se to snažil držet jak to šlo. Bohužel po chvíli to už nešlo a byl jsem nucen říci své milé, že si musím nutně odskočit a ona pookřála, protože prý ona potřebuje taky a nutně. Jenže mně se chtělo nutně dělat to nehezký a jí asi jen to hezčí. Tak jsem jí vysvětlil, ať ještě chvilku vydrží, protože já musím bohužel na velkou někam a nechal jsem ji chvíli na lavičce a zaběhl do nedalekého houští a hned to šlo jako blázen. Byl už večer a ještě občas chodili lidi, ale nebylo sem moc vidět. Když jsem se vrátil, poslal jsem jí taky na záchod, ale ona že se bojí do tmy sama a tak jsem šel s ní a hlídal. Udělala potřebu hned za širokým stromem, ale nešpehoval jsem jí. Byl jsem k ní otočen zády a hlídal.Přesto jsem slyšel , jak hodně a vydatně čůrá a vzrušilo mne to a pak jsme měli spolu bujný večer.
18. Duben 2019 - 18:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Je tomu už hodně let asi 10 minimálně a jela jsem tehdy vlakem do Boru u Tachova a čekali jsme v Planý na nádraží na odjezd a já potřebovala tak nutně na toaletu, že jsem jí musela neprodleně použít ještě ve stanici a to se oficiálně nesmělo. Ve vlaku bylo se mnou ještě několik jiných cestujících, ale ti dělali, že je jim to jedno a já se v zoufalství zavřela na WC a co nejrychleji nasměrovala zadeček do mísy a ihned vše šlo ven. Tyhle záchody měly jen rouru která ústila na koleje a tak ta celá pohroma tekla přímo na nádraží. Šílený pocit. Naštěstí se to dalo spláchnout a tak trochu ta spoušť se snad vsákla. Vylezla jsem z WC celá rudá studem, ale lepší pokakat koleje než svoje kalhotky a kalhoty. Vím, že takové trapasy se mohou stát každému a většina lidí je chápajících, ale přesto je to pro dotyčnou postiženou osobu velmi trapné. Tehdy mi bylo rovných 20 let a já jela domů od kamarádky.
18. Duben 2019 - 21:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (jiná) (anonym)
Když jsme lezli po skalách například v Českém ráji a jinde, tak pro případ, že by se nám chtělo kriticky na velkou jsme s sebou nosili tzv , "kakátko", což byla nádoba s rozšířeným hrdlem a uzávěrem a člověk si ho podržel pod patřičným otvorem a do ní se v případě nouze velkou potřebu vykonal nebo se člověk vyvěsil na lano a vykakal se dolů někam, kde se předpokládalo, že nebude žádný člověk. Většinou se ale použilo kakátko. Bohužel i moje maličkost tuto pomůcku musela několikrát použít. Malá potřeba se neřešila, ta se pustila vždy dolů na laně. Jen člověk musel dávat opět pozor,aby nebyl nikdo pod ním.
18. Duben 2019 - 21:58

Stránky

Přidat komentář