248 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Nečasovy žebračenky

10. Září 2018 - 0:19

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Důchodce (anonym)
Sejdeme se na Sociálce ve frontě na Nečasenky - Nečasovy žebračenky. http://www.nasepenize.cz/duchodova-reforma-zdrazi-potraviny-necasova-vlada-proto-chysta-nove-davky-8296 Sjednocené DPH, nebo už jen jeho zvýšení u většiny potravin, které jsou v nízké sazbě, povede ke zdražení potravin o zhruba deset procent. Sociálně slabým by však měly zdražení dorovnat nové sociální dávky.
23. Leden 2011 - 0:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepe (anonym)
Lidi, vy ani nevíte jak já bych ho přes tu jeho držku nejraději vzal krumpáčem!To si ani nedovedete představit jak mě svrbějí dlaně.Ten dobytek nezná nic jiného než okrást důchodce,nemocné a postižené.
24. Leden 2011 - 10:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Alice (anonym)
Lidi, vy ani nevíte jak já...je tu snaha nedopadnout jako v Řecku, ale občanské nepokoje se dají časem očekávat a ne za vyšší platy, ale o holé přežití.
24. Leden 2011 - 10:15
Obrázek uživatele Návštěvník
No už je to zas (anonym)
je tu snaha nedopadnout jako...takže by to chtělo opět nějakou společenskou změnu. Nebo to se bude čekat opravdu až na vypuknutí hladových bouří?
24. Leden 2011 - 13:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Jmesser (anonym)
no jo... ale podívejte se na diskuzi VZPOMÍNKY NA TOTÁČ , co lidí tam jásá, jak je ted všechno krásné.
24. Leden 2011 - 14:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Alice* (anonym)
no jo... ale podívejte se na...dnes se ještě daří, také chci věřit, že bude lépe. K čemu mi budou školy, dobrá, prosperující živnost, když ubyde kupní síla. Strhne nás to lavinovitě všechny, schopné neschopné.
24. Leden 2011 - 14:07
Obrázek uživatele Návštěvník
petra (anonym)
takže by to chtělo opět...jenže by museli jít všichni a né jen hrstka lidí!každej má jen plnou hubu keců a když má jít pak třeba stávkovat tak se bojí...!
24. Leden 2011 - 14:11
Obrázek uživatele Návštěvník
P (anonym)
Jó, to je ta Slovanská nesoudržnost!Hurá máme svobodu tak se zase můžeme navzájem žrát!!
24. Leden 2011 - 15:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Vaše chyba, (anonym)
ti prozíraví a vychcaní už si nakradli a zmizeli. Kdo si nenakradl, ten teď nic nemá a spláče nad výdělkem. Tento estabishment fandí zlodějům a podvodníkům.
24. Leden 2011 - 15:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Patrně (anonym)
ti prozíraví a vychcaní...jsi chtěl napsat establishment, ne? Protože obyčejnému člověku je už tu z toho všeha na blití.
24. Leden 2011 - 18:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Niu (anonym)
docela by mě zajímalo, jak reformy chápete vy. Proboha, tou společenskou změnou myslíte komanče??? Máte krátkou paměť? Pro Pepe: zapomněl jsi na rodiny s dětmi a pracující lid. No, a už jsme tam všichni:-)) Ty jsi pochopil reformy tak, že důchodci se budou mít dobře a ostatní na ně budou doplácet?
24. Leden 2011 - 18:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Majka (anonym)
Vo co vám jde? Nečtete, že sociálně slabým by měly zdražení dorovnat nové sociální dávky??! Takže tu změnu pocítí jen ti, co mají dost - budou se muset uskromnit, ale hladovět určitě nebudou.
24. Leden 2011 - 19:51
Obrázek uživatele Návštěvník
24.01.2011 18:21 (anonym)
Jo, omlouvám se za překlep.
24. Leden 2011 - 20:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Tadek (anonym)
No, já si pamatuji,že za Havla, byla moje máma na sociálce a dostávala faktury na potraviny. To byl takový papír,s kterým šla do obchodu a tam ji na to vydali zboží, nesměla nám dětem koupit třeba čokoládu, tátovi cigarety a kafe,jinak klidně dostala i prošlé potraviny za plnou cenu- jo, žebračenky pomáhají chudým..........,dnes je máma v důchodu a,že by to měla lepší se říci nedá.
24. Leden 2011 - 20:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Můj (anonym)
názor je, že pokud bude na jedné straně malá část lidí držet většinu financí a majetku a na druhé straně velká část lidí-ovčanů (střední třída už skoro neexistuje) bude na hranici chudoby, tak to musí jedině vést k nějakému převratu.Není přece normální,aby někdo celý život pracoval,platil a odváděl peníze na kde co, skončil nakonec opravdu na nějakých poukázkách.Jde jen o spravedlivější rozdělování práce a zisku a ne o drzost a zlodějinu nějakých chytráků co pak neví co s penězi s vědomím ,že ostatním co na ně dělali zbyde jen stáří, nemoce a chudoba a to by jim jako mělo stačit za to všechno.To není o návratu "komunistů",ale o normálním selském rozumu člověka,protože tohle se začíná už dít všude a nejen v Evropě
24. Leden 2011 - 20:58
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
názor je, že pokud bude na...Naprosto souhlasim a dobře napsáno, jenže jaksi s tím současní mocipáni počítají a hlavně počítají s tím, že každý bude sedět doma nebo v hospodě a nadávat, půlka lidí k volbám ze znechucení nebo nezájmu nechodí a druhá půlka jsou naivní ovečky, kteří volí toho, kdo je zrovna IN, mě fascinuje, jak teďko spousta lidí nadává, přitom buď k volbám nešli vůbec, nebo volili buď ODS nebo TOP09 což je to samý, jenom v novém kabátě nebo nějaké VV, což je xtá varianta na na pravdoláskařský havlisty, kteří nakonec stejně podlehnou chuťi pěněz a moci za každou cenu. Kdo chce změnu, musí jít úplně jinou cestou, než je přidat se k davu, musí jít cestou vlastního svědomí a odpovědnosti, ale to je pro většinu lidí příliš náročné a tak raději zvolí tu nejpohodlnější variantu, však dobře jim tak, co si zvolili, to mají.
24. Leden 2011 - 21:58
Obrázek uživatele Návštěvník
m (anonym)
Naprosto souhlasim a dobře...Joudové zvolili opět bandity. 25.únor se pomalu a jistě blíží.
24. Leden 2011 - 22:11
Obrázek uživatele Návštěvník
No v únoru (anonym)
Joudové zvolili opět...je na nějakou revoluci ještě zima. Já bych to viděl tak někdy na červen, to už bude lepší počasí, ale ještě než se lidé rozjedou na dovolené. :D Ale beze srandy. Opravdu by to mělo být něco tak uprostřed mezi Únorem a Listopadem - napravo od Února, ale nalevo od Listopadu.
25. Leden 2011 - 2:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Takhle to dopad (anonym)
názor je, že pokud bude na...když mamon a kapitál zvítězí nad slušností a poctivostí.
25. Leden 2011 - 2:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Blanka (anonym)
přidávám se k souhlasu.
25. Leden 2011 - 9:21
Obrázek uživatele Návštěvník
m (anonym)
je na nějakou revoluci...Ať tam nebo tam,ale faktem zůstává,že současný bující banditismus není pro většinu obyvatel této krásné země stravitelný.
25. Leden 2011 - 10:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Jaseka (anonym)
Panebože lidi kde to žijete a jaký je áš mozek?to jste už zapomněli na komunismus?Ano to jsme měli všichni stejné prachy,ale kde je máte vy když nás několik v té době postavilo baráky a máme vystudované děcka?A co jste dělali s těmi penězi vy?Asi jste to prokouřili a propili tak teď nadáváte.Jí ne,já jsem se na stáří zbezpečila.
25. Leden 2011 - 12:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Alice* (anonym)
Panebože lidi kde to žijete...Nezapomněli, jen nemyslíme tady všichni na vlastní břicha, ale polemizujeme, kam naše republika směřuje.
25. Leden 2011 - 13:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Jmesser (anonym)
Panebože lidi kde to žijete...Pochlebuješ zlodějům, a asociálním individuím. Kdybychom tu všichni měli 25000kč výplaty, a ceny byly současné, pak ať bohatí jsou bohatšími, jenže mraky slušných a pracovitých lidí má 9000 a holou prdel. Slavný stát nás pouze zotročuje hypotékami , důchodem v 70. letech a omezováním potřebných. Pokud s tím souhlasíš, jsi stejná jako Ti, co za komančů jásali nad úspěchy při prvním máji - krátkozraká a hloupá, byť jak se chlubíš bohatá. Z toho plyne, že skutečně dnes jsou bohatí přesně Ti, co by v případě pokračujícího komunismu do dnešní doby, mávali knížkami , rudými prapory... jen ať já se mám líp! Můj syn vystuduje, já mám fáro.... Že? Není to stále stejné...
25. Leden 2011 - 16:06
Obrázek uživatele Návštěvník
mv (anonym)
Souhlasím s Alicí. Chce to nemyslet na vlastní břicha, ale spíš na budoucí generaci. Abychom jim tu zem zachovali, musíme se uskrovnit. Je krize, jestli jste si nevšimli. A doufám, že nechcete dopadnout jako řekové... Jmeser píše hlouposti. Co si chlapče myslíš? Že budeš mít půjčku od státu bezúročnou? Ony byly důchody v 70.letech v průměru 11 tisíc???
25. Leden 2011 - 16:51
Obrázek uživatele Návštěvník
mv (anonym)
Omluva, špatně přečteno... "důchodem v 70. letech " ...to napsal jen Blesk, nečti ho.
25. Leden 2011 - 16:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Pro mv (anonym)
Reálná hodnota důchodů (tj. to co si za něj důchodce může opravdu koupit, nikoliv počet korun) dosud nedosáhla úrovně z roku 1989. A asi to hned tak nebude.
25. Leden 2011 - 17:49
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
Souhlasím s Alicí. Chce to...Hmmm, jak úsměvné nebo spíš k pláči, takoví naivkové jako ty si myslej, že s pány Nečasem, Kalouskem a všemi těmi zaručenými a pravými demokraty, kteří mají s demokracií jako takovou společný akorát název své zlodějské domovské strany, že s nimi v tý zadlužený prdeli jako neskončíme jo? Dovol abych se zasmál nad tvojí bezednou a krátkozrakou hloupostí, pokud to fakt myslíš vážně, tak to už bych víc uvěřil zprávám o konci světa v roce 2012.
25. Leden 2011 - 18:36
Obrázek uživatele Návštěvník
m (anonym)
Tak už jsem si myslel,že neexistují lidi,kteří věří,že pokud se uskromní,bude líp a oni jsou.Bohužel mají ten mozek poctivě vymytej.Teprve nyní se dostali ke kormidlu,ti praví,nefalšovaní lupiči,kteří každou hodinou svůj lup navyšují.Hodně lidí doufalo,že našim vstupem do EU se zlepší platy,jak bylo slibováno.Ono totiž dle Unijních regulí má minimální mzda být ve výši 60% průměrné mzdy.Takže 24000x0,6=14400,-Kč,by měla být minimální mzda.Pochopitelně vše je jinak.A další a další dobré věci pro občana jsou fuč.Nejhorší jsou ty blekotové co prohlašují,že zdravotní péče v Unii je oproti nám dražší.Ano,ať dají lidem Unijní platy a bude to.To už ne.Ono když se to vezme procentuálně,podle přijmů a cen,tak právě na tom západě platí málo.Tam by měli přitlačit, oproti nám.Věřim v jedno:Všeho do času,jak je napsáno na plzeňské bráně v Berouně.
25. Leden 2011 - 21:04
Obrázek uživatele Návštěvník
mv (anonym)
Otázka zní: jaké byly důchody v 70tých létech a kolik co stálo? A jestli Jmesser namyslel spíš odchod do důchodu v 70ti letech:-)). K pláči je, že socani kradli a tunelovali, a vy z nich děláte svatoušky. Komanči...škoda mluvit.
25. Leden 2011 - 21:10

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama