22 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Návod k pračce Tatramat 353

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Daniel (anonym)
Prosím, nemohl by mi někdo zaslat na mail daniel10"email.cz návod k obsluze pračky Tatramat 305? Přece i čistoto patří ke zdraví. Děkuji.'
5. Říjen 2008 - 11:58
Daniel (anonym)
Oprava: návod k obsluze pračky Tatramat 353. Sorry.'
7. Říjen 2008 - 0:10
Návštěvník (anonym)
To se háže do šrotu,vole:-)'
12. Říjen 2008 - 5:58
Mark (anonym)
dotaz nenapouští mi vodu do bubnu...jede na prázdno'
19. Červen 2009 - 3:00
Mark (anonym)
pokud by mi mohl někdo poradit tak mi prosim písněte na mark.sim"seznam.cz předem díky'
19. Červen 2009 - 3:02
Bětka (anonym)
jak je hadice do pračky, tak hned za ní je napouštěcí ventil (někaj jako solenoid), buď je blbý, nebo je to v programátorutak to jsem dostala z mého rozespalého muže, přece jen jsme tuto pračku měli před 30-ti lety'
19. Červen 2009 - 23:04
ml (anonym)
Tak,to opravdu do šrotu......'
19. Červen 2009 - 23:13
zdeňka (anonym)
prosím moc,nemohla by mi někdo poslat návod na programování Tatramatky AP495??na googlu to za boha nemůžem najít :-((( můj email: ovecco@seznam.cz
25. Říjen 2010 - 10:29
potrefený impot (anonym)
Zdeni,bych s tebou programoval večer co večer.
25. Říjen 2010 - 10:30
ha ha ha (anonym)
hhhhhhhhhhaaaaaaaaaaa hhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaa hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaa tatramat353 triiiiiiiiiii
13. Únor 2011 - 13:39
Marie (anonym)
Nahodou... Tatramatka je lepsí nez mnoho nynejsich novych pracek. programovani je za A predpirka (stupne dle potreby 30-60. jinak bez predpirky myslim, ze je to za B.jinak to nepouzivam. ale je to stejne u automatek.
24. Duben 2012 - 16:27
Bearnsdorf (anonym)
Nahodou... Tatramatka je...Vy ji jeste pouzivate? My ji meli 23 let, drzela silou vule, ale prala. Dala se doma dobre opravovat, vymenit hadicku, profouknout ventil, vycistit filtr, vymenit programator atd. Jen loziska a buben jsem nevymenoval.
25. Duben 2012 - 9:49
JAKUB (anonym)
Prosím, nemohl by mi někdo...DOBRY DEN! JA UVEDENOU PRACKU TATRAMAT353 NEBO 495 SHANIM DOST DLOUHO POKUD BY JI NEKDO MEL JESTE DOMA VYPADALA BY DOBRE A BYLA I JINAK V PORADKU ZAPLATIM ZA NI PUVODNI PRODEJNI CENU NA PENEZICH NEZALEZIkaren.mullder@gmail.com
23. Září 2013 - 20:52
mato (anonym)
To se háže do...nie nie, to su zberatelske kusy a niekto ich este ma napr. naa chate... a inac boli furt lepie ako tie dnesne pracky
1. Prosinec 2014 - 15:21
No nevím, která (anonym)
z dnešních praček vydrží sloužit skoro 40 let. Maminka ji zakoupila v roce 1977 a po její smrti v loňském roce jsme ji věnovali ještě do útulku a stále slouží. I se ždímačkou Romo. Možná jsou to žroutky proudu, ale při dobré péči ještě poslouží. Dnešní piksly jsou tak max na dva roky a pak do šrotu.
5. Březen 2016 - 8:28
Pepek (anonym)
z dnešních praček vydrží...Proč pixly do šrotu? Mám Gorenje 20 let, slouží a ani jednou nebyla třeba opravovat. Kupovali jsme ještě další na chatu, tu máme 5 let a zatím ťuk ťuk, také v pohodě. Tatramatku jsme měli 8 let a každý rok potřebovala opraváře. Takže nezatracovat vše, co je novější, moc si dřívější produkty idealizuješ.
5. Březen 2016 - 13:14
Ferda (anonym)
Pračka je dělaná na max 7 let provozu!!I když jede bez poruchy je už k ničemu po těch letech.Pokud koupíte novou tak za 3 roky máte ji zpět na úsporách,dnes jde elektroniky tempem tak rychlým , že si to ani neuvědomujeme!Opravář praček!
5. Březen 2016 - 20:20
Obrázek uživatele Steve
Steve
Na starý Tatramatce se dobře souloží ... když odstřed'uje a lomcuje barákem, tak se to na ní přiráží úplně samo :-D dělá to za Vás.
7. Březen 2016 - 0:51
hm (anonym)
Na starý Tatramatce se...Ale tlačí prdel.
7. Březen 2016 - 8:33
hm (anonym)
Pračka je dělaná na max 7...Co jsme měli tatramatku,ta se nám tehdy posrala už po roce.
7. Březen 2016 - 8:34
jurekS@tychy,Po (anonym)
A jam mama tatramat 353i działa mi do dzisiaj,a to jest 06-01-2018 rok.Naprawiam ją sam, ale nie często.I moja żona jest z niej zadowolonaWszystkiego miłego wszystkim Czechom i Słowakom,Na shledanou, papa, jS@ty
6. Leden 2018 - 12:13

Přidat komentář

Reklama

Reklama