143 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

naturhouse

10. Září 2018 - 0:22

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Julipek (anonym)
ahoj, nemáte prosím někdo zkušenosti se společností Naturhouse? Já k ním do Kroměříže chodím cca tři týdny, výsledky se dostavili. Jen by mě zajímalo jestli když přestanu brát ty jejich prášky nezačnu opět přibírat. Pište jakákoliv zkušenosti a zážitky Díky moc :)
8. Únor 2013 - 8:11
Obrázek uživatele Návštěvník
host (anonym)
ahoj, nemáte prosím někdo...Ahoj, nevím, jaké konkrétní přípravky sis od této společnosti zakoupila a v jaké jsi nyní kondici. Živím se jako trenérka, tak tomu snad rozumím, tak pokud máš zájem, pošli mi info o sobě a nastavené "hubnoucí kúře" na email fitsports@email.cz a já ti poradím, co a jak. Přeji hodně úspěchů v získávání štíhlé linie. K.
8. Únor 2013 - 15:56
Obrázek uživatele Návštěvník
host (anonym)
ahoj, nemáte prosím někdo...ahoj, já Naturhouse taky navštěvovala. S váhou jsem spokojená, zhubla jsem 13 kg a váhu si držím. Jsem po udržovačce a sem tam je navštívím na převážení. Pomohli mi a zlepšil se i můj zdravotní stav. Ahoj
24. Únor 2013 - 11:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
ahoj, nemáte prosím někdo...Tak v Kroměříži poté co jsem nechtěla koupit jejich produkty za cca 1900,- mě málem vyhodily se zašklíbením a vzali mi i ten papír s doporučením, který měl být "zadarmo". Takže nikdy více. Usmívají se jen když cálujete. Pozor - [b]nic není ZADARMO !!! [/b]
28. Únor 2013 - 14:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Jo a ti lidi co tam jsou poradci nemají žádné vzdělání které se týká přímo tohoto problému. Vždyt pořád i do Kroměříže hledají lidi. Jsou to obyč středoškoláci s jakýmkoliv vzděláním. Žádný KnowHow nehledejte, mají jen jeden kurz a konec. Nejsou to odborníci jen si na ně hrají. V podstatě Naturhause si může provozovat kdokoliv kdo dá 500tis a uzavře smlouvu o značce a to je vše. Byznis , nic jiného :-)
28. Únor 2013 - 14:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana_32 (anonym)
Tak v Kroměříži poté co...Má jmenovkyně, je pravda, že se v Naturhouse platí za doplňky stravy, ale díky nim jsem v Kroměříži už zhubla 18 kg a hlavně vím, že hubnu zdravě. A to mi za ty peníze stojí! Dřív jsem bojovala s nadváhou, ale vůbec jsem nevěděla, že vlastně zadržuju hrozně moc vody. Takže jsem hubla tuky, což mi bylo na nic. Až paní dietoložka mi vysvětlila, co a jak dělat a jaké produkty užívat a ejhle, prostě hubnu bez toho, aniž bych trpěla hlady. Neříkám, že je to levné, ale ta investice mi za to stojí, protože mé zdraví je pro mě nejdůležitější. Ale samozřejmě každý má jiné priority.
6. Březen 2013 - 10:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Eliška (anonym)
Jo a ti lidi co tam jsou...Jestli si myslíš, že je to takovej vejvar, tak si to otevři taky...:-D
6. Březen 2013 - 10:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Tak v Kroměříži poté co...Dobrý den, všimla jsem si Vašeho komentáře a jako dietoložka NATURHOUSE Vám musím oponovat. Co se týče produktů, tyto skutečně nejsou zdarma, to máte pravdu. Je možné, že Vám dietoložka nabídla více produktů, ale v konečném důsledku záleželo jen na Vás, co z doporučených produktů zařadíte. U nás mají klienti rady, měření, recepty, jídelníčky a především motivaci a podporu zdarma. Proto naši klienti dosahují skutečných výsledků. Chodí k nám jak studenti, tak i senioři a po finanční stránce nákup produktů bez problémů zvládají. Kroměříž je nově otevřená pobočka, proto se hledá člověk, který má co nejvíce zkušeností a co nejlepší vzdělání. Pokud budete chtít se mnou cokoliv probrat, můžete si se mnou domluvit schůzku na pobočce v Kroměříži. Stačí zavolat asistentce na telefonní číslo: 513 034 007. Přeji pěkný den, ne jen středoškolsky vzdělaná Ing. Petra Dubanovská
6. Březen 2013 - 22:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára Havlíková (anonym)
ahoj, nemáte prosím někdo...Dobrý den, jsem maminka na md, s dětmi jsem přibrala 30kg. Rozhodla jsem se, že vyzkouším hubnout s Naturhouse.Z 79,1kg jsem na váze 69kg.Já jsem velmi spokojená, jak s přístupem personálu, tak s jídelíčkem a doplňky. První měsíc jsme využívala doplňků nejvíce, pak si najdete přesně , co vám vyhovuje. Můj cíl je ještě 9kg. Určitě skvělá je vláknina, čokoládové sušenky, tyčinky místo svačiny. Já tedy hodně nestíhám, tak mě vždycky nějaká ta tyčinka nebo třena i rychlá polévka zachrání. Teď jsem ochutnala z NH jahodový džem a je skvělý. Mám zkušenosti i ze svého okolí a žádný jo-jo efekt jsem nezaznamela, ani po skončení pojídání doplňků:)) Všem fandím a drží palce, při snižování kil.
10. Březen 2013 - 20:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
já jsem také chodila do NH, tuk jsem měla jen něco kolem 2 kg navíc, ale vodu kolem 10 kg a bohužel se nevedlo vodu dát dolů a dodržovala jsem poctivě několik měsíců.
11. Březen 2013 - 23:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára Havlíková (anonym)
Jo a ti lidi co tam jsou...Dobrý den, moje paní dietoložka není bez vzdělání, ale ing. Myslím si, že na tom tak nesejde. Vy jste ten "kurz" absolvovala, že vše tak kritizujete? Mě NH pomohl velmi, nikdo přeci nikoho nenutí, aby tam chodil. Za sebe jsem spokojená se servisem, doplňky i přístupem. Asi určitě existují levnější doplňky, ale mě vyhovuje, že je vše na jednom místě, nemusím lítat po celém městě a ztrácet čas. Strava , která je doporučená je velmi pestrá. A časem odbouráte veškeré doplňky a naučíte se správně jíst. Já v tom vidím zatím samá pozitiva. Váhy mi šla dolů o 11kg i obvody. A že by mě to stálo nějaké velké peníze, nemůžu říct. Byznis dělá dneska každý, takže to absolutně neodsuzuji. Chtěla by jste to snad zadarmo?
13. Březen 2013 - 23:30
Obrázek uživatele Návštěvník
maruska (anonym)
Dobrý den , navštěvuju naturhause již 5 měsíců a za tu dobu jsem zhubla 16 kg. jsem velmi spokojená s celkovým přístupem. samozřejmě používám také doplnky stravy , ale nic tragického to finančně není .záleží na vás. Za měsíc mě to stojí cca 1000-2000 tis. kč .To máte jako jít 2 x ke kadeřnici a nebo , když chodíte např. někam cvičit , tak si spočtěte kolik zaplatíte za pernamentku atd...Mluvím jen za sebe. Celý život mám problémy se štítnou žlázou a mám velmi zpomalený metabolismus, tak už jsem byl neštastná . klidně bych zaplatila i 3 x tolik , za cenu toho , že zhubnu a budu se cítit dobře. Ale to záleží jen na vás .
25. Březen 2013 - 15:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Dobrý den, navštívila jsem Naturhouse a podepsala jsem zde prohlášení, máte s tím někdo zkušenost, nezavazuje to člověka k něčemu. Mockrát děkuji za odpovědi.
8. Duben 2013 - 13:55
Obrázek uživatele Návštěvník
zkušenost (anonym)
Výrobky jsou opravdu předražené. Já při první konzultaci ještě nezhubla ani o deko a už jsem byla chudší o 2.150 kč! I sama dietoložka, při mém přání, aby mi tentokrát nic nepředepisovala, se smutkem v očích mi sdělila, že její nadřízená to kontroluje a každému klientovi MUSÍ napsat něco aspoň za 500 kč. Vysvětlila jsem jí, že jsem ve finanční tísni, tak se nade mnou slitovala a předepsala mi tabletky za necelých 300 kč. Je to opravdu byznis. Platí nepsaná rovnice – Méně přijímat + více vydávat = zhubnout!!!
8. Duben 2013 - 14:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucinka (anonym)
Zdravím všechny, kteří mají problém s váhou.Nezkoušela jsem doposud žádné diety.Měřím 173 kg a vážím 57 kg.Můj problém jsou boky,břicho,pas :-( nemám zpevněné tělo a potřebuju splasknout na břiše!zkusila jsem Svět zdraví ale po konzultaci kde chtěli 400 za výslech co jím a víc nic,mi stejně neporadili a ukázali mi ceník členství (cca 3 500 kč na měsíc + 4 000 kč jídelníček) takže mě to přešlo :-) je to pro mě hodně peněz.teď zase všude propagují Natur House.všichni to řeší jako by to byl zázrak a přitom jim jen cpete prachy za jejich drahý produkty!konzultace sice zadarmo ale ty produkty?pche,to vás zrujnuje!nemají zázračné věci,jen předražené aby poplatili zaměstnance a měli na výplaty.jejich super drahou vlákninu můžete nahardit Lepicolem plus,jejich super chleba nahraďte mnohozrným chlebem nebo knekebrotem atd.A HLAVNĚ:nejezte bílý cukr ale spíš to kde je med,fruktoza,třtinový cukr.hejbejte se,běžte do schodů,kupte si domu obruč a když dávají ulici,točte si tím 40 minut,pijte vodu,odkyselte tělo Homeou Harmony jako já,jezte zeleninu,rýži,kuř.maso,okurky s zakys.smetanou,hodně rajčat,když už občas čokoládu tak tu ze zdravý výživy ty je maj kvalitní,jezte bílý jogurty a k nim si kupte třeba borůvky a zamíchejte to,je to lepší než si koupit ovocný jogurt plný éček,barviv a jako ovoce.občas si dávám i přesnídávku pro děti bio nebo bez cukru,nejezte čipsy.nejezde v mekáči a KFC.A UVIDÍTE ŽE TAKY ZHUBNETE!!!!!!!!!!!
14. Květen 2013 - 16:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Tlusoprdka (anonym)
NATUR HOUSE JE PODVOD A NAFOUKLÁ BUBLINA STEJNĚ JAKO KRABIČKOVÁ DIETA! LEPŠÍ JÍST DOMA A ZDRAVĚ CO SI UVAŘÍM A K TOMU VŽDY ZELENINA NEŽ DRAHÝ CHEMICKÝ PREPARÁTY ZA KTERÝ BY MI NĚKDY MOJE TĚLO MOHLO PODĚKOVAT :( ZÁKLAD JE SE PROČISTIT,ODKYSELIT,NEŽRAT SMAŽENÝ JÍDLA A SLADKOSTI A VÍC SI KUPOVAT ZELENINU A OVOCE.I TY LEKCE CVIČENÍ NAPŘ.AEROBIC,BOSSU NESTOJEJ TOLIK CCA KILO NA HODINU A VYPOTÍTE SE A JEŠTĚ TO VAŠE TĚLO OCENÍ. ČEST :-)
14. Květen 2013 - 16:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Já se hlásm mezi lapené. Prý mám obezitu druhého stupně. To je mi jaksi divný. Měřím 170 cm a vážím 94 kg - to obezita je, ale myslím si, že ne druhého stupně. V čem je tak vyjímečný ten jejich čaj? Za 370 Kč? To je děs. Je tam pomerančový květ mimo jiné. Je to proto? A ještě předražené suchary a vše musíte poprvé mít, abyste prostě zhubly!!! Já jsem tedy dnes utratila 1300,-- - ono mne toto přinutí zhubnout, jsem lakomá, takže by mi bylo líto těch peněz.
22. Květen 2013 - 19:13
Obrázek uživatele Návštěvník
dazha (anonym)
Já tam taky chodím... Zhubla jsem to, co jsem chtěla a jsem v udržovací části. Je fakt, že to stojí dost peněz, ale pro ty, kteří nad sebou musí mít kontrolu (v podobě pravidelného měření a vážení), je to myslím ideální. Jí se 5x denně, zdravě, hlad není. Já jsem spokojená.
5. Červen 2013 - 11:53
Obrázek uživatele Návštěvník
jo (anonym)
Já tam taky chodím......a vše co píšeš jde i bez těchto lhavých firem. Váha, počítání kalorií, cvičení, odlehčit stravu a deníček, kam si budeš váho denně po ránu zapisovat
5. Červen 2013 - 13:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
NATUR HOUSE JE PODVOD A...Se musím smát :-D Měřím 162 a vážím 90 kg, byť by mi tuhle váhu nikdo nehádal, typují mě tak na 70-75 kg. Jsem vegetarián, takže ovoce a převážně zelenina tvoří můj jídelníček, nejím skoro ani mléčné produkty a vejce si dám také minimálně. Nejím smažená jídla, nejím vlastně ani tučná jídla. Jím pravidelně, zdravě, 5x denně, denně mám procházky se psy, cvičím, ne moc pravidelně, ale snažím se. No, tak co bych měla dělat já? Co víc bych měla dělat pro to, abych zhubla? Jako ne u všech platí to, co tady každý píše. Zrovna dneska jsem se stavila v NH, kde mě změřili, zvážili, vypočítali mi nějaké hodnoty. Vlastně všechno vyšlo tak, jak jsem předpokládala. Obezita konec 1. stupně, ale množství tuku v těle je téměř v normálu. Samozřejmě zadržuju spousty vody, což mi potvrzuje opravdu příšerná celulitida. Vlastně jsem se nic nového nedozvěděla a popravdě jsem tak zoufalá, že přemýšlím, že NH časem zkusím, byť si také myslím svý...
28. Červen 2013 - 15:53
Obrázek uživatele Návštěvník
jo (anonym)
Se musím smát :-D Měřím...Neblázni, ti slavní poradci to vědí míň než ty, jsou to rychlokvašky bez zkušeností a jde jim jen o to, aby prodali. Taky mě tam lanařili a tak trochu do jejich byznysu zasvětili
28. Červen 2013 - 16:56
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Je to speciální firma, která produkuje přírodní housata.
28. Červen 2013 - 17:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Kacenka (anonym)
Se musím smát :-D Měřím...Zdravím, tak přesně tuhle zkušenost mám poměrně čerstvou. Taky jsem se nedozvěděla nic nového. Vyzpovídali mě, pořád mi slibovali, že mi řeknou, v čem můj problém vězí, nakonec jsem se nic nedozvěděla a prvotním cílem bylo prodat mi výživový doplněk...bez toho mi nedali žádné materiály. Za uplynulý rok jsem úpravou jídelníčku zhubla 25 kg, takže vím, že to jde i bez doplňků. Jen jsem byla zvědavá, co mí "odbornice" řeknou! Nic nového! Hledejte výživové poradce, kteří nepodmiňují své rady tím, že si od nich musíte koupit produkty. Nic nemusíte! Kdyby byl zájem, mám na jednu skvělou poradkyni tip, u ní můžete, ale nic nemusíte. V případě zájmu pište na Kavicka00@seznam.cz. Moc mi pomohla.
26. Červenec 2013 - 9:05
Obrázek uživatele Návštěvník
sue 73@centrum. (anonym)
taky jen můžete a nemusíte u mně se začíná počúránim ph papírku zdarma a pak zdarma poradim .. většinou se začíná pitím Aloe vera nebo čistícím čajem Figu ..dieta .. pak probiotika ..atd.. kdo chce- kdo na to má - nemá teď -nebo později ale ne rychlokvaška ne podvod ne podmínka něco koupit .. mně stačí vás informovat a pak přídete samy když to pochopíte a porovnáte jinde já nepodnikám já informuji a to se dnes již nenosí ...všichni chtějí svuj čas ihned zaplatit ... je mi 40 a čas mám a taky mi někdo pomohl.... Praha ....ale kvalita ne sračky... ne za 100vku Aloe ..ha ha ha
26. Červenec 2013 - 11:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Gábina (anonym)
Výrobky jsou opravdu...dobrýden , vidím, že se názory velice liší. Jedni kritizují a druzí chválí. Ja do NH chodím 14 dnů a ma 4 kg dole do ničeho mě nenutí a je jen na mě zda si výrobek koupím. Pokud každá to vidíte tak jednoduše menší příjem větší výdej tak proč nejsme všechny hubené a neživíme se radami jak na to:-). Trochu mi to připadá patetické, každý je odborník. Když vidím ím se lidé živí a jak a čím plní své nákupní koše, tak se ani nedivím, že jsme národ tlustých lidí. A to nikomu nevadí dát za s***račky na jídlo xx tisíc ročně a ještě si poškodit zdraví. Všem držím palečky a sobě zvlášť protože mám přes sebou ještě dlouhou cestu 16 kg, ale s pomoci NH to dám .
10. Srpen 2013 - 9:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
nesouhlasím s Gábinou zcela...tak proč ona nezhubne bez chemie-tím,že nebude žřát a bude se hýbat!!!!!!!chemie škodí stejně jako přejídání,stres.....tělo je třeba posílit ,vyčistit,ale jen přírodními produkty-Aloe,minerály,vitamíny/ale ne ty chemické z lékárny/.A pak je vše na vás-cvičte jezte častěji a méně ,hodně ovoce a zeleniny a pijte čistou vodu a výsledek-trvalý se dostaví i bez NH...A hlavně čtěte,co jíte-složení je důležité u všeho! Ráda poradím ...
12. Srpen 2013 - 15:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucy (anonym)
Přírodní produkty, to je legrační
12. Srpen 2013 - 20:12
Obrázek uživatele Návštěvník
hana (anonym)
Se musím smát :-D Měřím...ahoj , mám strjný problém ale k tomu mi nefunguje štítná žláza a nedávno po novu cukrovka ale tu mám asi hodně dlouho tak bych doporučovala dojít kdoktorovi aby se na to podíval ...držím palce
23. Srpen 2013 - 14:31
Obrázek uživatele Návštěvník
hana (anonym)
Se musím smát :-D Měřím...ahoj , mám stejný problém ale k tomu mi nefunguje štítná žláza a nedávno po novu cukrovka ale tu mám asi hodně dlouho tak bych doporučovala dojít kdoktorovi aby se na to podíval ...držím palce ps. to je pro Lucku
23. Srpen 2013 - 14:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucy (anonym)
dobrýden , vidím, že se...Rozdíl mezi tebou a těma "odbornicemi" z toho obchůdku je ten, že ony mají nastudovaný svůj sortiment...jinak je směšné u všech těchto prodejců mluvit o odbornosti
23. Srpen 2013 - 15:21

Stránky

Přidat komentář