6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

fn NATURAL

10. Září 2018 - 0:14

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Máte někdo zkušenost s potravinovým doplňkem fn NATURAL proti padán vlasů ?
28. Červenec 2009 - 17:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Já mám zkušenost velice dobrou. fn natural je česká kosmetika , v sadě jsou 4 věci . Cena příznivá a pomohla mi :-)
4. Srpen 2009 - 16:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
To Honza: nepřipadá Ti, že "Lenka" je někdo přímo z firmy?? Taková reklamní odpověď.. Navíc když tato "kosmetika" je na trhu pár týdnů, tak nemůže nikdo říct, že mu pomohla... A taky se zkus podívat do ARESU a dozvíš se o této "firmě" že podniká: směnárenská činnost,koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej,provozování cestovní agentury. Myslíš si , že je to záruka nějaké kvality?? Tato kosmetika neprošla žádnými testy.. A pochybuju, že by nějací 2 Brnaci co mají cestovku po večerech doma uklohnili nejakej zázrak proti padání vlasů...
17. Srpen 2009 - 18:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
A taky koukám, že "Lenka" ve všech obměnách ( Lenci, Lenis, Leniska" proběhla všechny fora o vypadavani vlasu a zanechala tam reklamní stopu... www.ordinace.cz Lenci: Padání vlasů (reagovat) 4.8.2009 16:10:09 Mně na padání pomohla česká kosmetika fn NATURAL. V balení jsou vitamíny, šampon, balzám a regenerační oleje , vše čistě přírodní . Já jsem moc spokojená, můžu doporučit . Koupila jsem si ji přes net na www.fn-n atural.eu . Lenka Takže tímto si každý asi udělá názor o "kvalite"
17. Srpen 2009 - 18:13
Obrázek uživatele Návštěvník
slony (anonym)
Zkušenost s tím sice nemám, ale proč to nezkusit, jen proto, že to někdo propaguje? To budete radši všřit reklamě v televizi? A navíc je to český výrobek...takže já bych ji určitě podpořila už proto, aby se sem na trh necpaly čínské šity(pardon za výraz) a jestli je cena přijatelná....neváhala bych to byť jen zkusit....a pak nám třeba můžeš dát vědět, jestli lenka měla pravdu nebo ne...hm?
16. Říjen 2009 - 0:04

Přidat komentář

Reklama

Reklama