125 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

DO NAŠEHO VZTAHU VSTOUPILA O N A !!!

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
mariana (anonym)
Je mi třicet, leckdo by řekl, že bych si měla umět v životě poradit, ale bohužel. Jsem rozvedená a mám sedmiletého syna. Je to dva roky, co jsem se seznámila s mužem, který se do mne velmi zamiloval. Měla jsem ho (a mám pořád) ráda, bylo mi s ním moc fajn, začali jsme spolu žít, (ale ne bydlet, chodili jsme k sobě, jak bych to řekla, na návštěvu. Každý si zachovával svoje soukromí, a navíc nejsme ze stejného města). Přijal mého syna témeř za vlastního. Jezdil s ním na hokej, byli perfektní kamarádi, byla jsem šťastná. Píšu BYLA jsem šťastná, protože jsem se nedávno dozvěděla, že se k němu do bytu nastěhovala jiná žena, kterou znal dávno přede mnou. Mně řekl, že byli vždy jen kamarádi, ale že teď je to jinak. Vůbec nevím, co s tím, neumím si představit, že bych ho měla najednou ztratit. Tak se trápím, brečím, volám mu, píšu, ať mi řekne, co se stalo, proč mne opustil, když jsem mu nic neudělala. Přestal se mnou komunikovat. Pořád věřím, že se ke mně vrátí, že je to jen úlet, nebo jak bych to nazvala,vždyť nám bylo spolu tak dobře. Syn se po něm pořád ptá, vidí mně brečet, vůbec si nevím sama se sebou rady. V životě jsem na nikoho nežárlila, ale na NI teď hrozně. Jak ráda bych byla na jejím místě..... Myslíte si, že mám naději dostat ho zpět? JAK?
11. Leden 2008 - 18:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamélie (anonym)
Zda-li máš naději Ano.A Jak? Rozhodnout se musí již ON sám!!! Ty se snaž nabrat sílu pro sebe,aby jsi v těchto dnech byla silná nejen pro sebe,ale především pro syna.A rada na závěr-Pro jedno slunce kvítí nesvítí. Zlom vaz a sílu..:-)
11. Leden 2008 - 21:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamélie (anonym)
:-)))))Samozřejmě že:"Pro jedno kvítí slunce nesvítí..." To jsem ale blbka zelená
11. Leden 2008 - 21:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ihihih Kamelie,to jsi me celkem pobavila :))) JInak rada pro Marianu.... sanci mas, ovsem, je ted na tobe jestli ho vubec chces zpatky... ja vim ze ted chces na 100 procent, ale uvedom si, jak se k tobe zachoval.... i kdyz k tobe byl mily, nakonec se k nemu do ytu nastehovala jina - a tebe si od tela oddrzoval tim, ze s tebou spolecne bydlet nechtel.... a ta zena ktera u neho ted bydli, urcite neni jen tak nastehovana znicehonic. On s ni nejspis udrzoval vztah zaroven s tebou, a nakonec se rozhodl pro ni. Vim jak to boli, byla jsem v podobne situaci, ale nastesti to prekonala a ted uz na "neho" ani nevzpominam.... a rozhodne bych ho zpatky nechtela.... A jinak, ta tva sance je asi v tom, ze by se ona od nej odstehovala, ze by to mezi nimi skoncilo... ale prece ty mas svou hrdost, a nebudes na neho cekat s otevrenou naruci!! Drzim pesti, a havne mej oci otevrene... nikdy nevis, koho muzes potkat treba zrovna za rohem ... :))
11. Leden 2008 - 21:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Olda (anonym)
Ahoj Mariano...zaujala mě jedna věc. Píšeš, že on se do tebe zamiloval a tys ho měla ráda. Teď píšeš, že si nedovedeš představit, že bys o něj přišla a jsi nešťastná. Není tvé neštěstí spíš o tom, že cítíš prohru, křivdu...? Opravdu jsi ho milovala nebo tvoje ztráta pramení spíš z toho, žes přišla o jednoho z mála chlapů, kterej s tebou občas byl a bral tvýho syna. Opravdu jsi ho milovala nebo je to spíš strach, že teď zase dlouho budeš hledat někoho do "trojky"? Pokud ho opravdu miluješ a chybí ti a chceš ho zpět i potom, jak se zachoval - přestal komunikovat potom, co se k němu nastěhovala jiná (a kdoví, jestli už v jeho životě nebyla dřív) - tak bych radil toto: hlavně neškemrat, neloudit, nedolézat, neponižovat se! Pokud se k sobě máte někdy vrátit, musí si tě vážit a ty si musíš vážit sama sebe. Jinak to nebude klapat. Takže buď silná, zabav se, jdi sportovat, věnuj se synovi a dej tomu čas. Buď se ozve sám, nebo se na to vykašli. Tys už udělala víc, než je zdrávo a možná by ses mu mohla zprotivit. Ukaž mu, že máš hrdost.
11. Leden 2008 - 22:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Li. (anonym)
Ve vztazích bohužel platí, že ten, kdo začne být závislý, přestává být pro druhého atraktivní. Udělal jsi chybu, že jsi tu svoji závislost "ventilovala", proto přestal komunikovat. Chlapi nikdy nechtějí vysvětlovat "proč", raději z nepříjemné situace vycouvají. Možná odešel, protože u tebe by to byl větší závazek než je s partnerkou bez dítěte. Ale jestli to takhle cítil, tak vůbec nelituj, že je pryč, nestál za to. Nehledě na to, že teď vidíš, že tě dokáže klidně podrazit, přitom určitě musel vědět, že tě hodně zasáhne. Najdeš si někoho lepšího! Hlavně se neponižuj.
11. Leden 2008 - 23:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Mariana (anonym)
Moc všem děkuju za odpovědi. Na otázku jestli ho mám ráda odpovídám miluju ho.Miluju ho víc než svůj život.Záleží mi na něm a potřebuju ho. Vidět, slyšet,objímat, žít s ním. Nikdy jsem ho netlačila k tomu,abysme spolu bydleli,myslela jsem,že mu to takhle vyhovuje. Šokovala mně teď ale jedna věc, byla jsem stoprocentně přesvědčená,že ona bydlí u něho,ale je to naopak.On se nastěhoval k ní!!Tomu prostě nerozumím. Znají se asi čtyři roky, prý jako kamarádi. Až doteď. Ona je rozvedená dva měsíce a má taky malého syna. Naši společní známí a přátelé kroutí hlavou a říkají, že se zbláznil, s kým teď je, nedokáží to pochopit a všichni říkají, zachovej chladnou hlavu, on se vrátí.Tak moc se trápím, že nejsem schopna "normálně" fungovat a jít mezi lidi.Neumím si představit,že ho ztratím. Není mi náct a několik pěkných vztahů jsem prožila. Téměř se všemi jsme zůstali kamarádi, ale nikdy jsem nikoho nemilovala tak, jako teď jeho.Trápím se, brečím a čekám, a proto nemám ani chuť podívat se za "ten roh"...
13. Leden 2008 - 8:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Soňa (anonym)
Asi tak : zachovej chladnou hlavu, ano to je správně, hlavně nevolej, nepiš, nepros apod..tím se mu třeba zprotivíš, vem syna a běž ven, věnuj se mu!!! Možná se vrátí, ale když ne, nemáš čeho litovat, co když se vrátí, a za rok to udělá zas???
13. Leden 2008 - 12:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Olda (anonym)
Mariano, tak to mě moc mrzí, že se tak trápíš. Zkus si třeba psát deníček. Každý den se vypiš ze svých nálad, smutků, pocitů. Pak si to můžeš zkusit po sobě číst a uvidíš časem nějaký posun. Zatím bych opravdu neradil se mu jakkoli vnucovat a podbízet. Ty trpíš, on ne, nepochopil by tě, jen bys ho otrávila, že ho obtěžuješ svými náladami. Pokud si sám nechtěl o ničem promluvit a vysvětlit, proč to udělal, tím spíš to neudělá teď, když se na něj tlačí. V tomhle jsme my chlapi hovada. Před problémem nebo nepříjemností radši utečeme a děláme mrtvý brouky. Určitě ví, že ti ublížil, ale nemá odvahu se ti podívat do očí a bejt upřímnej. I to o něčem svědčí.
13. Leden 2008 - 13:44
Obrázek uživatele Návštěvník
kajka (anonym)
OLDO TY JAKO CHLAP MI SNAD MŮŽEŠ PORADIT.JAK POZNÁM ŽE NÁŠ VZTAH OCHLADL.JAK POZNÁM ŽE UŽ KE MĚ NECÍTÍ TO CO KDYSI?
13. Leden 2008 - 13:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Lilka (anonym)
Jak je možný, že chlapi jdou tak snadno ze vztahu do vztahu? přišla jsem o chlapa po 20 letech, zamiloval se do mladý holky, nechá si od ní říkat " beránku" a to mu byly tyhle infaltilnosti vždy směšné! totálně zblbnul! a 20 let celkem spokojenýho života odhodil, jako když nic.
13. Leden 2008 - 14:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Olda (anonym)
kajko, to je strašně individuální. Záleží na tom, jak se k tobě choval před tím a teď. Ale možná pomůže toto: sleduj, jestli se k tobě ještě tulí, líbá tě, dotýká se tě a dívá se na tebe...prostě jestli tě vnímá smyslově. Samozřejmě že po nějaký době trochu ochladne nebo se uklidní každá vášeň, ale myslím si, že jistý intimnosti z dobrého vztahu nezmizí nikdy. A nemluvím o sexu. Prostě o potřebě vzájemný blízkosti - o objetí, přitulení se, přičuchnutí, políbení...to je o důvěře víc než sex.
13. Leden 2008 - 14:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Lilka (anonym)
to je pravda, tohle už ke konci opravdu nedělal, ale ode mě si to nechával líbit a do poslední chvíle si to užíval. A pak mi před odchodem žekl, když jsem brečela, že je překvapený, že to tak prožívám,, že si myslel, že už o něj nestojím, tak hledal jinde!!!!!!!!!!
13. Leden 2008 - 14:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
to je blbec ten tvůj bejvalej.Počkej ta ovečka kopne brzo beránka do prdele.Všechno se mu vrátí pitomcovi.
13. Leden 2008 - 14:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Lilka (anonym)
to doufám, prošla jsem si peklem, nikomu bych to nepřála, ale už jsem z nejhoršího venku, dostala jsem na něj konečně pořádný vztek, a to je úleva!
13. Leden 2008 - 14:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Lilka (anonym)
Mariano, není to snadné, sama jsem tím prošla, ale najdi v sobě zlost na to co ti udělal, pořádně se naštvi a uleví se ti. nejde to hned, ale přestaň se trápit vzpomínkami na to hezké, přestať ho omlouvat a zaměř se na to špatné - to pomůže. Ono je to totiž opravdu jen a jen na něm, zda se vrátí, nebo ne, a ty se budeš jen trápit a utrápenou ženskou nikdo nechce.
13. Leden 2008 - 14:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Lilka (anonym)
Ještě něco, najdi si někoho, kdo ti s tím pomůže, kdo o tom s tebou bude mluvit. a psaní taky moc pomůže, když se vše snažíš popsat, musíš si to v hlavě srovnat a pak, když to po sobě čteš, tak ti to z toho pěkně leze, jak se lituješ, nebo jaký je to vlastně HAJZL.Popisuj situace jednu za druhou.
13. Leden 2008 - 14:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Olda (anonym)
Lilko, naštěstí nejsou všichni chlapi stejní, ale hodně jich je bohužel takových, že mají v sobě nějakej mindrák, jsou sami sebou nejistí a tak stále potřebují od druhých dokazovat, že jsou to přeborníci a mistři světa. A pak jim prostě stačí zabrnkat na tuhle strunku a jsou ztracený. Není to jen o sebevědomí a inteligenci, ale hlavně o sebeúctě. Je to hodně daný i výchovou - chlap nepláče, chlap je tvrďák, chlap musí bejt skála. Spousta z nich se tak bojí zklamat, bojí se, že by v očích těch svých nebyli za dokonalý, bojí se, že by byli za slabochy, kdyby se otevřeli, občas se odhalili až na dřeň...a tak si před ženskýma pořád hrajou na něco víc, než jsou a to samozřejmě dřív nebo později unaví. A protože ženská po dvaceti letech už nedokáže toho svýho tak polechtat pod peříčkama jako nějaká neokoukaná, tak jde o dům dál. Kdyby ale s tou, co má doma, chlap měl naprosto otevřený vztah, znali jste se i z těch špatných stránek a měli mezi sebou naprostou důvěru, o to hůř by se tato klamala a zrazovala...to asi tak na okraj.
13. Leden 2008 - 14:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Lilka (anonym)
jo, jo , to všecho je pravda. Omyl byl v to, že já jsem si myslela, že máme otevřený vztah a znali jsme se dobře, jak z těch dobrých tak i z těch špatných stránek, ale láska je slepá a nakonec jsem koukala!!!! Měla jsem pocit, že ho vůbec neznám.
13. Leden 2008 - 14:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Olda (anonym)
Já si něco podobnýho zažil, ale obráceně...se svou bývalou manželkou. Taky se mnou nakonec vymetla. Moje chyba byla ta, že jsem zpočátku přehlížel jistý varovný signály. A doplatil na to. Vždycky je chyba na obou stranách, někdy ale člověk jistý věci neovlivní. Pak už musí člověk jedině hledat i v tom špatným to dobrý. Máš už nějakej novej vztah? Já ano a jsem rád, že jsem se rozvedl. Jsem teď opravdu spokojenej.
13. Leden 2008 - 15:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Olda (anonym)
Já si něco podobnýho zažil, ale obráceně...se svou bývalou manželkou. Taky se mnou nakonec vymetla. Moje chyba byla ta, že jsem zpočátku přehlížel jistý varovný signály. A doplatil na to. Vždycky je chyba na obou stranách, někdy ale člověk jistý věci neovlivní. Pak už musí člověk jedině hledat i v tom špatným to dobrý. Máš už nějakej novej vztah? Já ano a jsem rád, že jsem se rozvedl. Jsem teď opravdu spokojenej.
13. Leden 2008 - 15:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Olda (anonym)
Já si něco podobnýho zažil, ale obráceně...se svou bývalou manželkou. Taky se mnou nakonec vymetla. Moje chyba byla ta, že jsem zpočátku přehlížel jistý varovný signály. A doplatil na to. Vždycky je chyba na obou stranách, někdy ale člověk jistý věci neovlivní. Pak už musí člověk jedině hledat i v tom špatným to dobrý. Máš už nějakej novej vztah? Já ano a jsem rád, že jsem se rozvedl. Jsem teď opravdu spokojenej.
13. Leden 2008 - 15:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Lilka (anonym)
Bohužel, nemám, je to ještě pořád čerstvý. nedokážu k sobě nikoho pustit, aniž bych neviděla jeho oči a necítila jeho ruce......Ale neztrácím naději, vím, že to chce čas.
13. Leden 2008 - 15:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Lilka (anonym)
Jo a dnes vidím spoutu signálů, které mě měli trknout, ale já byla bezmezně důvěřivá a milovala ho i po 20 letech a tak jsem je neviděla:-))nebo si je jinak vykládala. Moje chyba byla v tom, že jsem si byla příliš jistá, že je to vztah "dokud nás smrt nerozdělí"!
13. Leden 2008 - 15:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Lilka (anonym)
a taky vůně jsou mrchy, já jak ucítím Fahrenhait, tak se mi podlamují kolena ......
13. Leden 2008 - 15:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Olda (anonym)
Lilko, jaký signály to byly? A to, že sis byla moc jistá, to asi chyba byla z toho pohledu, že tvůj chlapík potřeboval víc dávat najevo, že je pro tebe výjimečnej, že není samozřejmost. Ale to ho samozřejmě neomlouvá. Jen je to asi v jeho případě jedna z příčin, proč se nechal zblbnout. A taky důvod, abys nelitovala, že je pryč, i když nevidím do vašeho vztahu a znám to jen z tvého skromného vyprávění. On by možná mluvil jinak a z jeho pohledu bys zase ty vypadala bůhví jak. Vždycky to každá strana vnímá po svém a sebe sama vnímá a podává jako oběť. Proto je nutná komunikace a každej, i sebemenší problém hned probrat a vyřešit, aby neklíčil, nebobtnal a za chvíli z něj nebyl obr problém, u kterýho vlastně už ani nevíš, kde začal. Ale je dobře, že neztrácíš naději. Čas opravdu zahojí skoro úplně všechno...a za nějakou dobu si možná řekneš - ještě že to tak dopadlo. Nebýt jeho zblbnutí, neměla bych se teď tak dobře. :)
13. Leden 2008 - 15:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Lilka (anonym)
no, přesně ty, který jsi popisoval výše, ty drobné něžnosti, a pak byl až příliš milý a na vše se usmíval, vše mi toleroval, že jdu občas sama do společnosti, když on má práci a nechce se mu, to dřív nebývalo, ale já blbka si myslela, že už pochopil, že nemůžu jen sedět doma, když on se mnou nemůže a že mi dopřává. A on zatím myslel na někoho jinýho a vlastně mu bylo jedno co dělám.
13. Leden 2008 - 15:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Lilka (anonym)
mimochodem, ta společnost byla vesměs pracovní kolektiv( dělali jsme spolu v jedné firmě) nebo rodina.....žádné vyhazování z kopýtka, nebo tlachání s kámoškama
13. Leden 2008 - 15:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Olda (anonym)
Lilko, to nemusíš omlouvat, že sis občas někam chtěla vyrazit, to je přece naprosto správný a přirozený. Můžu toho druhýho milovat sebevíc, ale občas prostě potřebuju bejt sám nebo s jinýma lidma. A on ti předtím něco zakazoval nebo dělal dusno, když jsi někam šla?
13. Leden 2008 - 15:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Lilka (anonym)
nezakazoval, ale já to nedělala, neměla jsem potřebu, vystačili jsme si spolu, a chodoli spolu, ale postupně ho začalo pohlcovat podnikání a tak měl stále méně času a chuti. A taky mi to potom vmetl, že máme každý jiný potřeby, a jiný hodnoty.
13. Leden 2008 - 15:49

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama