7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Naše zdraví mají v rukou farmaceutické firmy

10. Září 2018 - 0:25

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Dalibor (anonym)
Jenže ty naše zdraví vůbec nezajímá,co si o tom myslíte?
22. Červen 2015 - 20:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Výroba léků (anonym)
je velice výnosný kšeft. Proto výrobci usilují o to, vyrábět léky které neléčí, ale pouze uleví. Takže pacient si lék musí kupovat opakovaně. Vyléčený nebo mrtvý pacient je pro ně bezcenný, protože žádné léky nepotřebuje. Samostatnou kapitolou jsou některé léky, které pomáhají vyrábět nové pacienty z relativně zdravých lidí. Například léky "proti cholesterolu" statiny prokazatelně zhoršují u diabetiků glykémii (to není můj názor, ale oficiální prohlášení SÚKL - Státního ústavu pro kontrolu léčiv), takže tam, kde stačila dieta, je nutno nasadit další a další léky a tím vznikají další a další zisky farmaceutům.
24. Červen 2015 - 8:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Akita (anonym)
Jenže ty naše zdraví...myslím si že to je pravda. 100% podívej te se na youtobee MUDr. Hnízdil a jiní
24. Červen 2015 - 11:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepímo (anonym)
Nesvádějte vše jen na farmaceutické firmy, ruku v ruce s nimi jdou i ti naši údržbáři,kteří ty jejich patlaniny předepisují.Ty firmy je mají zavázány ke spolupráci aby ty jejich zázraky předepisovali, přestože vědí, že vás to nemůže vyléčit.Oni nepotřebují aby jste se vyléčili využíváním jednoho balení,oni potřebují stálý odběr! Na vyléčeném pacientovy nic nevydělají! Dnes už je všeobecně známo, že 80 % léků je naprosto neůčiná! Přesto ten jejich pochybný obchod je legální a vydělávají na nemocných lidech miliardy! Že se ani trochu nestydí ti nenažraní mastičkáři!
24. Červen 2015 - 11:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepímo, (anonym)
ta máš částečně pravdu, některé léky předepisují lékaři za provize, ale spousta je jich volně prodejných. Zejména tzv. potravinové doplňky, které nejen že neléčí, ale často mohou i uškodit a vyrobit tak nového pacoše.
24. Červen 2015 - 14:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivan (anonym)
Naše zdraví máme v rukou hlavně my sami. Jde o to,byť sami sobě dobrými udrzbari, a ty ostatní pokud možno na to nepotrebovat. Vždy to nejde, ale...
24. Červen 2015 - 16:30

Přidat komentář

Reklama

Reklama