9 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Nákusná dlaha

10. Září 2018 - 0:15

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Ahoj, mám vychýlený disk v čelisti a pokud mi to nepřejde budu muset mít nákusnou dlahu.Máte s tím někdo zkušenost nebo víte o co jde, kam přesně se umísťuje a jestli je nějaké omezení ve sportu např.? Díky za odpovědi :)
25. Září 2009 - 16:56
Obrázek uživatele Návštěvník
kk (anonym)
Ahoj, většinou se nosí na noc, já mám na horní zuby, je to něco jako takový kryt na zuby.
10. Listopad 2009 - 11:11
Obrázek uživatele Návštěvník
žana (anonym)
já mám artrozu obou čelistních kloubů a ke všemu skřípám zuby. Je to fakt kryt na zuby, aby je člověk ochránil, zejména v noci, když nevědomky třeba skřípeš nebo ke srovnání některých problémů v ústech. ale musím říct, spát s tím nedokážu.
10. Listopad 2009 - 12:25
Obrázek uživatele Návštěvník
problemovka (anonym)
ano, jako vždy jsem zase něco zlomila.... nákusní dlahu. Je to docela v pr... jelokž ji mam nosit ještě týden a poté jdu k zubařce, která by mne za to zabila. Takže musím říct, že jsem ji mylem nechala doma.... Sakrea"!!
25. Listopad 2011 - 21:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Janka (anonym)
Ahoj, chtela jsem se zeptat, ta pruhledla dlaha, co se dava po sundani rovnatak...jsou na ni potreba otisky - a ty jsou stejne, jako kdyz se delaji takove ty prvotni, ktere pak vyplni a vytvori celou celist?
14. Červen 2012 - 12:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Sabrina (anonym)
já mám artrozu obou...Kolik jste platili za tu dlahu?...
7. Prosinec 2012 - 15:19
Obrázek uživatele Návštěvník
anonym (anonym)
Kolik jste platili za tu...Za dlahu se neplatí, hradí ji plně pojišťovna, máš na tu dlahu nárok jednou za rok zadarmo. Platí se akorát 200 Kč za otisky zubů.
23. Leden 2013 - 20:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Před rokem se mi doslova sekl pant a nemohla jsem chvíli s čelistmi ani pohnout...Dost mě to vyděsilo, ovšem potom mi v pravé straně louplo a vše bylo v pořádku. Občas mi ale dost nahlas loupne v pravé straně, například při zívání..A až teď mě asi tak 3 dny bolí, nemůžu moc kousat a otevřít pusu naplno už vůbec ne, bojím se, že už ji nezavřu. Mám s tím jít k zubaři, nebo si shánět rovnou nějakou stomatochirugii? Jsou nějaká ta vyšetření příčin drastická, nebo jde jen o kontrolu loupání a rentgen? Dost se bojím, protože už takto samo o sobě to není nic příjemného. A nemá neví někdo o nějaké stomatochirurgii v Praze a okolí, se kterou má nejlépe výborné zkušenosti?
9. Únor 2013 - 1:09

Přidat komentář

Reklama

Reklama