10 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Nákupy v asijských shopech

10. Září 2018 - 0:22

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka P. (anonym)
Chtěla bych vědět váš názor a zkušenosti na nakupování na Aliexpressu . Na facebooku je zpousta skupinek, kteří jen zprostředkují nákup a připočtou si i několi set korun a v podstatě za nic neručí. Proto bych si chtěla objednat věci sama.
15. Březen 2013 - 14:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Objednávali jsme v rodině už několikrát,zboží přišlo v pořádku. Je to podobné jako u Aukra.
16. Březen 2013 - 18:48
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Já mám dobrou zkušenost s Dealextreme, poštovné zdarma. Akorát teď je problém s celním limitem, který je neskutečně nízký.
16. Březen 2013 - 19:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
By mě zajímalo, jak to je když si objednám přes skupinku třeba tepláky adidas , jasně, že to není originál, ale oni ti to nechají poslat na tvou adresu, a co když to jako padělek zadrží celníci,mám problém asi já, co? No tak si to rovnou mohu sám objednat http://www.aliexpress.com/item/FRSHIPPING-1set-Mix-Men-s-Women-s-tracksuits-jackets-track-sport-suits-High-Quality-Clothing/704772466.html
17. Březen 2013 - 6:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdena (anonym)
Od jisté doby si objednávám sama z Aliexpresu, protože ty zprostředkovatelky začínají být pěkně nenasytné, přirazí si klidně skoro jednou tolik.
18. Březen 2013 - 8:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Novák (anonym)
Dobrý den, nejlepší je si objednat sama. Taky jsme něco objednali, ale mohu potvrdit - Puma,Adidas,Nike hlavně oblečení pro děti - vše jsou padělky, teď se to docela rozběhlo v objednávaní na facebooku ale jsme zvědavý, jestli toto zboží nebude zdrav. závadné.
5. Květen 2013 - 14:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
taky si nakupuju na Aliexpressu sama, protože i některých e-shopech neručí vůbec za nic a mají to i v obchodních podmínkách a zaplatit třeba jednou tolik se mi tedy nechce. Pokud je to balíkovka, existují na FB i skupinky, ve kterých se objednává společně a bez navýšení.
10. Červenec 2013 - 19:06
Obrázek uživatele Návštěvník
aliexpress (anonym)
Ja nakupuju na http://ali.pub/8hgre Po registraci si vyberes zbozi a zaplatis kartou. Musis mit kartu pro platbu na internetu. Nasledne prijde mejlik, ze se platba overuje. Trva to tak 24 hodin. Potom uz se objednavka zpracovava a dodavatel ma na to okolo peti dnu zasilku poslat. Potom uz Jen cekas na balik. Pokud nedorazi v urcenem case, obvykle 15 az 60 dnu(me chodi do mesice) otevre se spor a penize vrati. Tam je dobre, ze penize nejdou prodavajicimu, ale na Aliexpres a po potvrzeni dosleho zbozi, mu to az posilaji.
31. Březen 2017 - 13:33
Obrázek uživatele Návštěvník
:-( (anonym)
Mně se bohužel už mnohokrát stalo, že zboží nedorazilo, nebo darazila jen část (když jsem třeba objednávala více kusů, místo 5 dali třeba jen 2 atd.). Dovolání žádné, peníze v pr-eli a nějaké negativní hodnocení je prodávajícím úplně jedno, založí nový účet a jede dál. Ani dobrá hodnocení nic neznamenají, dokonce se mi stalo, že obchod měl dobrá hodnocení, 2x jsem objednala a vše v pořádku, po 3. ale nic nedorazilo a obchodník nekomunikuje. Takže zkušenosti jsou dobré i špatné, navíc ten nízký celní limit...na poplatcích jsem začala platit víc, jak za celé zboží, takže už neobjednávám.
31. Březen 2017 - 16:13

Přidat komentář

Reklama

Reklama