35 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Nakupujete...

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
lkdsjfld (anonym)
Zajímalo by mě, jestli nakupujete u rákosníků, číňanů, pingpongů, vietmaců nebo jak všelijak se jim říká.Každý tvrdí, že ne, ale taky každý od nich něco má :o)Já si si tam většinou nakupuju džíny.
29. Září 2004 - 12:13
Obrázek uživatele Návštěvník
J. (anonym)
Klidně tam nakupuju. Kalhoty a trika. Vše, kromě bot a prádla. Řekla bych, že kvalita se docela zvýšila, sice i ceny, ale pořád jsou nižší než ve značkových buticích.
29. Září 2004 - 12:19
Obrázek uživatele Návštěvník
ni-ka (anonym)
Jasně, na nic jiného si nevydělám. Nakupuju tam džíny a jsem s nimi spokojená, nakupuju trička a jsem spokojená taky. Ale poznám to na ostatních, že mají oblečení od nich, dokonce vím , i kolik to stálo a kde to mají. Čekám na podzim na výprodeje, kdy mají kalhoty třeba za tři stovky, pokud jsou spíš klasické, tak se dají nosit a když je vyprodají , tak už je na ulici moc nevidíte. Jo a kupuju tam prádlo, je celkem hezké, já mám malou velikost, takže si celkem vyberu. Co nekupuju jsou plavky,mají vyztužený košíčky a mně to nesedí, ale známá měla u moře černobílý plavky od Vietnamců a vypadaly docela luxusně a moc jí slušely.Až budou mít v obchodech levnější hadry, tak si je tam koupím, nejsem cvok, abych za podobné věci dávala teď třikrát tolik ,moje kapsa na to nestačí. Jo a s kvalitou problém není, než se ty vietnamský věci zničí, už se dávno nosí něco jiného..
29. Září 2004 - 12:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Iveta (anonym)
Kupuju, včetně obuvi. Raději si koupím boty za dvě stovky s tím, že budu mít každé dva tři měsíce nový, než boty za dva tisíce, které ani tak víc jak dvě sezóny nevydrží (ani "technicky", tím méně "morálně"). Samozřejmě jedná se o běžné oblečení, nikoliv o reprezentativní.
29. Září 2004 - 12:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
I já tam nakupuji,mají stejné věci jak v buticích,akorát někteří si myslí že když to koupí v butiku tak je to něco jiného.Jsou na omylu,mám kamarádku,která má butik a chodí nakupovat do velkoskladu větnamců.Tak proč neušetřit.
29. Září 2004 - 12:54
Obrázek uživatele Návštěvník
lkdsjfld (anonym)
Taky to na lidech poznám, a když se jich člověk zeptá, tak tvrdí že tam nikdy nebyly a nikdy by tam nenakupovali.Trička jsou pro mě moc barevný a některý jsou dost cáklý. Občas se tam dá najít normální jednobarevné.Ale džíny stojí za to...raději koupím dvoje než abych za jedny značkové dala 2 tis.
29. Září 2004 - 13:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Přesně jak říká Petra. Proč neušetřit.Na léto k moři jsem sháněla pantofle - ťapky. Nakonec jsem hezké koupila u číňanů asi za 100 a když jsem pak jela okolo normální obuvy měli je tam asi za 350.
29. Září 2004 - 13:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Přesně tak,stejné výrobky za jinou cenu.Větnamci mi nevadí ačkoliv mě dovede naštvat když z potravin je najednou obchod větnamců.Co vám pro můžu říct a je to pro ty co nechtějí nakupovat u větnamců,že nemají kvalitní zboží a že to má kde kdo ,říct.Tak mimo jiné má kamarádka chodí nakupovat do sekáčů,ale velkoskladů.Tam si může vybrat cokoliv,některé věci jsou opravdu nové a vypadají skvěle,ale přece jen,vědět že to je ze sekáče,za několikanásobnou cenu prodávané.Prostě jde,nakoupí,doma vypere,dá cedulky s cenou a svetříky jdou na dračku.A tak tu žijeme.
29. Září 2004 - 13:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárí (anonym)
Opravdu vám nevadí takové věci jako falešné cedulky 100% bavlna na umělohmotném vietnamském šmejdu? Nebo třeba to, jak ty věci divně páchnou? Taky jsem si tam jednou koupila tričko-prý bavlna, chacha. Stálo dvě stovky, po prvním vyprání zpuckovatělo a nedalo se použít ani jako hadr na podlahu, jak bylo umělé. To jsem teda fakt ušetřila
29. Září 2004 - 14:07
Obrázek uživatele Návštěvník
lkdsjfld (anonym)
Pokud je na tričku "falešká cedulka s označením Bavlna" jak píšeš, tak proč jsi si ho koupila??? To nepoznáš bavlnu od umělého vlákna???
29. Září 2004 - 14:12
Obrázek uživatele Návštěvník
iliška (anonym)
Nekupuju..ne že bych byla nějaká bohatá, ale věci od Vietkongů nemusím a ani nechci. Radši si koupím hadřík z obchodu jednou za tři měsíce než každý měsíc u nich.
29. Září 2004 - 15:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárí (anonym)
Teď už poznám, před pár lety jsem byla důvěřivý trouba.
30. Září 2004 - 6:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Pro Šárí- Když už si myslíš,že větnamci prodávají jen kšunty tak jak mi vysvětlíš to,že když jsem si objednala konkrétně z Quelle svetr pro manžela a že nebyl zrovna nejlevnější,že na lístku bylo napsáno MADE IN CHINA.Já myslím,že patříš k těm ,co jen ten pocit že to je odjinud tě uspokojuje.Já občas nakupuji i větnamců a spoustu věcí vydrželo více než z butiků a obchodů.
30. Září 2004 - 8:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárí (anonym)
Jistě že mnohé zboží, které je z Quelle, je také šité v Asii, ale z Asie neznamená vždycky nekvalitní, i tam umí lidé šít kvalitně. Přišlo mi od nich už samozřejmě i pár hadrů, poslala jsem je zpátky, vrátili mi peníze a je to. Ale většina věcí kvalitních je, s tržnicí se to nedá srovnat. Kdepak, já si nepotrpím na "pocit", z toho už jsem vyrostla. Dobře vím, že mnohé oblečení v buticích nestojí za nic a je předražené, ale už mám dost cvik a málokdy se spletu.Tím nechci říct, že kupuju jenom "drahé" oblečení třeba od Quelle. Pro noční košili si zajdu za stovku, ale ne na trh, vím už, kde mají za ty peníze dost kvalitní.
30. Září 2004 - 9:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Marketa (anonym)
Ja bych si u rakosniku nekoupila vubec nic. Zbozi pachne a jsou to smejdy. Nakupuju overene znacky a jsem spokojena. Hodne obleceni si vozim z Nemecka, kde je znackove za pakatel a je to supr kvalitka. I ceske znacky jsou supr napr. Vandenberg. Dziny mam znackove - ty od rakosniku jsou hnusne barvy, beztvare bleee-e. Neni nad Wranglery nebo WD.
21. Říjen 2004 - 9:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Úplně souhlasím se Šárí a Markétou. Kupuji u Quelle, Neckermanna a když to bylo možné tak i u Badera. Ceny jsou odpovídající kvalitě. Vyzkouším si to v klidu domova a mám to už tak v oku, že málokdy něco vracím. Raději mám jednu kvalitní věc než plnou skříň šmejdu. Nosím to, a když se mi to už nelíbí ještě to dám do Červeného kříže. Pak si koupím něco nového. Nemám přecpanou skříň a věci, které vlastním mohu různě kombinovat, takže určitě nechodím stále v jednom a tom samém. Jinak jako Markéta si kupuji i v Německu a je to super. Taky vím, že to v čem jdu nemá každý druhý.A nedám dopustit na měkkoučkou 100% bavlnu, pevnou, stálobarevnou, která drží tvar.Takto se naučil nakupovat i můj manžel, který zpočátku měl pochybnosti a dnes mi dává úplně zapravdu a do obchodu ani na tržnici bych ho nedostala. I moje maminka, která je o více než 30 let starší si libuje, jak si v klidu domova vybere a nebo jedeme do Německa, uděláme si pěkný výlet a Vietnamce podporovat nehodláme.
21. Říjen 2004 - 13:53
Obrázek uživatele Návštěvník
.... (anonym)
No, já zrovna s Quelle moc spokojená nejsem, je to hrozně drahé a kvalita nic moc. Zkusila jsem Otto, ty věci jsou hezčí, levnější a kvalita ujde. I když nestalo se mi, že bych zničila věc ze stánku, většinou ji vyhazuji , až když už není moderní. Jsou to stejně jen hadry a nebudu za ně dávat tisíce, ani je nevydělám. Dobrý jsou taky sekáče, ale ty , kde jsou pěkný věci , jsou taky moc drahý. Tři stovky za svetr ze sekáče je zkrátka moc.
22. Říjen 2004 - 10:21
Obrázek uživatele Návštěvník
a (anonym)
U větnamců kupuji spodní prádlo (ty push-up podprsenky), protože vyjde velice levně a jsem s nimi nejvíce spokojená. No a ještě kalhoty do zvonu. S těma jsem taky spokojená. Trička tam nekupuji, protože na nich je opravdu vidět, že jsou od větnamců a jsou taková kýčovitá (ty nápisy např.). V Quelle jsem si triko koupila jednou a naposledy. Drahé, kvalita hrůza!!! Dřív se větnamci hodně vyplatili, ale teď bych tak řekla, že už docela srovnali ceny s obchodama normálníma...
23. Říjen 2004 - 10:10
Obrázek uživatele Návštěvník
alexis (anonym)
U ťamanů zásadně nenakupuju! nakupuju jen ve značkovém! jinak mi vietnamci nevadí a když ty hadry a jejich kvalita někomu vyhovuje tak ať chodí oblečený od hlavy až k patě tímto zbožím. Je to každého věc a navíc si v dnešní době nemůže každý dovolit nakupovat ve značkových obchodech.
24. Listopad 2004 - 21:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
U vietnamců nenakupuju. Oblečení není kvalitní a chodí v něm 80% lidí. Mám pár kousků od ťamanů a leží mi ve skříni, protože se v něm necítím. Pouze doma chodim v elasťákách a tričkách od nich, ale do školy či do práce vůbec. Ne že bych proti lidem co zde nakupují něco měla, ale já prostě radši přihodím pár stovek a koupím si něco kvalitnějšího a vůbec nemám pocit, že vyhazuju peníze. Mám ráda kvalitní věci. A jak tady někdo zmiňoval - Quelle mezi kvalitní hadry nepatří, stejně jako Otto a jiné zásilkové obchody. Nejčastěji nakupuju v Orsay či CaA(tam je ta kvalita tak průměrná), ale když chci něco pořádného, jdu do Benetonnu a nebo do KCera.
25. Listopad 2004 - 13:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Annie (anonym)
No tak zrovna Benetton podle me moc kvalitni neni...na tu radoby kvalitu je predrazeny
25. Listopad 2004 - 13:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Kvalitní je určitě, nesnesu například kdejakou vlnu a ve svetrech od vietnamce bych se uhryzala, ale když si koupím svetr od Benettonu tak je to super. A navíc má hezké věci, ve kterých nechodí i moje 70-ti letá sousedka.
25. Listopad 2004 - 14:04
Obrázek uživatele Návštěvník
ni-ka (anonym)
No , já mám taky dost komplex z toho, že tam nakupuju, ne kvůli kvalitě, neumím to posoudit, oblečení je i po delším nošení v pořádku, ale vadí mi, že v tom chodí každej- a to se týká i značek, originalita se vidí málokdy. Co jsem si všimla, těch pár ženských , co znám a chodí opravdu osobitě oblékané , nemají na sobě nic moc luxusního a o značku už vůbec nejde. Někdo to má prostě v sobě . Spousta lidí , co má peníze a může si dovolit nakupovat bez kompromisů co se týká kvality a ceny, má úplně tuctový vkus. Sama se snažím být aspoň trochu odlišná, ale podle mých představ to není. Sestra se umí dobře obléct, ale ona se umí v těch hadrech nosit a o tom to asi je.
25. Listopad 2004 - 16:21
Obrázek uživatele Návštěvník
eva (anonym)
Všude plný obchody a když něco chci na sebe,tak to musím shánět.Módní trendový oblečení,co má na sobě každý,originalita málokde.Je problém sehnat i normální tmavomodré džíny bez ozdob,nebo svetr a tričko,které by bylo delší než k pupíku.Nebo kabelku v barvě co potřebuju.
23. Květen 2005 - 22:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Nela (anonym)
Kdysi jsem u nich nakupovala.Ale po zlepšení finanční situace už bych k nim nešla a to z důvodu,že mi jde o materiál,z jakého je oblečení šité.Pokud se dělají zkoušky u zabaveného zboží,zjistí se,že je zdraví škodlivé.Jednou mi chytil u ohně rukáv svetru,vůbec nezačal hořet,jenom se škvařil a děsně páchl.A v tom kdysi chodila celá rodina.Dneska si nekupuji drahé značkové oblečení kvůli tomu,že tam mám našitou značku a moc lidí v tom nepotkám,ale kvůli tomu,že vím,že je to oblečení zdravotně nezávadné.A i v Quelle si občas něco objednám,ale musí to obsahovat elastan.Čistá bavlna po pár vypráních nedrží tvar a je jedno,kde jí koupíte.
23. Květen 2005 - 22:51
Obrázek uživatele Návštěvník
eva (anonym)
Já myslím,že třeba oblečení z hypermarketů pochází ze stejných látek jako to,co je na tržištích,akorát je dražší.Koupím si tam někdy ponožky,spoďáry,šálu...boty například nikdy ne,protože jsou hnusné.Poznat,jestli je to zdravotně nezávadné,jako zákazník nemůžu,tak to neřeším.Mám oblíbené některé second handy,kde se dá občas něco zajímavého ulovit.Značkové obchody v nákupních centrech mi začínají vadit,vše na jedno brdo.
24. Květen 2005 - 23:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Tak kdyz je tady rec o tom Benetonnu:-) tak nedavno jsem prisla do prace v zelenym novym tricku a kolegyne hned "jeee ty mas stejny jako jaa!" z Benetonnu vid! tak ji rikam ze ho mam od vietnamcu za 90 kc a hned mela po nalade:-) Jinak ja nakupuju podle toho jak se mi veci libi a ne podle toho kdo je prodava. Ale mam hranici takze za tricko bych nedala vic jak 4kila i kdyby bylo ze zlata, dziny max za 1 500kc a to uz musi byt fakt pekny.
30. Květen 2005 - 15:08
Obrázek uživatele Návštěvník
koník (anonym)
Já si maslím,že dnska je to fuk,hlavně že si zaplatíš tu značku.Když kouknu v časáku na modu,a vidím tam ty hnusárny,za desetitisíce,tak bych si to na sebe nevzala,ani kdyby to stálo stovku.Věc se musí líbit,a bejt na omak příjemná slušet,a nemusí to zrovna Debehams.
5. Květen 2007 - 22:07
Obrázek uživatele Návštěvník
ela (anonym)
oblečení od vietnamců--- je už dot drahé ,vyplatí se nakupovat?
15. Březen 2009 - 18:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Oblečení od Vietnamců je už dražší,ale pořád levnější jak v buticích.Hlavně pro děti se tam vyplatí nakupovat.
20. Březen 2009 - 18:22
Obrázek uživatele Návštěvník
abcdkočkapřede (anonym)
Taky nakupuju u Karatistů, ale jen oblečení (kromě ponožek). Určitě ne boty,hračky,parfemy,prostě nic jinýho!
20. Březen 2009 - 18:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
A nenakupujte u vietnamcu kosmetiku,je skodliva!
20. Březen 2009 - 21:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Monča.. (anonym)
Klidně tam nakupuju. Kalhoty...scháním levné plavky a nevím jestly je dobré koupit je u větnamců..nebo značkové???
22. Březen 2010 - 13:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamila (anonym)
Ahoj. Já u Vietnamců nakupuji ráda a rozhodně se za to nestydím. Jak píšete, asi bych si tam nekoupila třeba spodní prádlo, nebo boty, ale trička, kalhoty atd se u nich dají sehnat hezké a překvapivě i kvalitní. A když zrovna nenakupuji u Vietnamců, tak ráda nakupuji třeba v sekáčích. Třeba tenhle je moc super: https://www.onlinesekac.cz/
27. Únor 2018 - 15:15

Přidat komentář

Reklama

Reklama