26 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Nakupování na internetu

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
iva (anonym)
Ráda bych někdy něco nakoupila přes internet, ale je mi 17 a nechci tím naše zatěžovat a v žádném případě nechci aby to za mě platili. Můžu nakupovat, aniž by to naši museli vědět? A poradíte mi, jak se nakupuje? Moc dííky
21. Září 2006 - 9:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Já nakupuji na internetu poměrně často. Většinou platím na dobírku, kdy něco objednám a při převzetí provedu platbu z ruky do ruky.
21. Září 2006 - 13:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Nona (anonym)
Ahoj, ja tedy taky nevim jaka jsou presna pravidla, ale muzu ti doporucit obchody kde nakupuje nase rodina: www.podpultovka.cz, www.sbaleno.cz a www.natriko.cz
21. Září 2006 - 14:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Míla (anonym)
Já nakupuji na internetu hodně často a i dost drahé věci (šperky, parfémy, elektronika). Ještě se mi nestalo, že bych byla nespokojená, nebo že bych naletěla podvodníkovi. Dosud vždy k mé plné spokojenosti. Zásadně platím na dobírku, při převzetí hezky z ruky do ruky. Nikdy ne bankovním převodem, NIKDY neuvádět číslo konta!! Mám výhodu, že si mohu nechat věci posílat i do zaměstnání, takže o některých věcech rodina nemusí vědět. :-))
21. Září 2006 - 14:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Na Internetu nakupuju, podle situace buď na dobírku nebo platební kartou (třeba ze zahraničí to zpravidla jinak než kartou nejde). Naprostá spokojenost, žádný problém.
21. Září 2006 - 14:33
Obrázek uživatele Návštěvník
koník (anonym)
Já sem to taky zkusila,myslím že je to pohodlné,ale nechtěla byh mít problémy,pokavad bych musela reklamovat.Jaké máte zkušenosti?Kdo reklamoval třeba elekroniku po netu a jak to probíhá?
5. Květen 2007 - 22:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Lorenc (anonym)
Ahoj, ja tedy taky nevim jaka...Já osobně varuji před www.natriko.cz, při reklamaci 2 triček se mi již z reklamace nevrátila. Takže jsem 2 trička zaplatil, ale nemám je. Prý se s nimi mohu soudit, když se mi to nelíbí. Spoléhají na to, že kvůli tisícovce se na to vykašlu.
16. Březen 2010 - 14:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Alice (anonym)
Super stránky jsou www.zapakatel.cz - nabízí poukazy na všechno možné za super ceny. A teď za registraci i možnost vyhrát zájezd do Itálie, takže doporučuju!
23. Listopad 2010 - 20:54
Obrázek uživatele Návštěvník
vaclav (anonym)
Já osobně varuji před...Pan Lorenc si tricka spletl s kreslici tabuli,jinak si nedovedeme vysvetlit proc reklamuje tricka pocmarana propiskou
3. Leden 2011 - 20:05
Obrázek uživatele matonka91
matonka91
internet je skvělý, sama jsem pro firmu pro kterou dělám objednala potisk triček způsobem tampo print a dodali mi to promptně a bez chyb.
21. Leden 2013 - 16:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Vašku, (anonym)
Pan Lorenc si tricka spletl s...někteří zákazníci jsou pěkní darebáci, to je holt už tak. A když se firma ozve, ještě jsou drzí, lžou a pak dělají, že neexistují. Naštěstí seriózních zákazníků je drtivá většina. Také nakupuji přes net a nemám žádnou špatnou zkušenost, jednou se mi sice stalo, že mi jeden eshop poslal poničené zboží, ale v pohodě se to vyreklamovalo a poslali mi zboží jiné.
21. Leden 2013 - 17:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Ter (anonym)
Jestli chcete ušetřit, doporučuji tento web - přehledně slevy v kamenných obchodech ve vašem městě. Navíc za body ryhle získáte nákupní poukázky jako odměnu. Více zde: http://www.kupi.cz/?u=c5smx
28. Leden 2013 - 17:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Poukazy na náku (anonym)
Ahoj, jsem maminka na MD a používám http://www.kupi.cz/?u=4slx7 Šetřím, sbírám body a za odměnu dostanu poukázky do obchodů. V pátek jsem se registrovala a hned druhý den jsem si objednala poukázku za 500,- do Tesca zdarma (dneska ráno došla). A dnes jsem znovu objednala 2x200,-. 900,- za týden se mi hodí. Vyzkoušej to taky! Tady je odkaz: http://www.kupi.cz/?u=4slx7
31. Leden 2013 - 16:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka Moravcová (anonym)
Já nakupuji na internetu...Nakupování na internetu je skvělé. Nedávno jsem však objevila kouzlo slevových kupónů a mohu jen doporučit. Potřebovala jsem nutně něco koupit na kasa.cz a zde jsem našla selvy. Tak kdybyste někdo také potřeboval... http://kuponer.cz/category/nejnovejsi-kupony/kasa/
29. Září 2013 - 16:07
Obrázek uživatele Návštěvník
dealerko (anonym)
Své kouzlo i se selvami si nechej.
29. Září 2013 - 16:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Majka2 (anonym)
Já při nákupu chci ušetřit, proto se dívám před nákupem vždy na http://slevovykupon.net/
3. Listopad 2013 - 22:30
Obrázek uživatele Návštěvník
dominika (anonym)
Taky už nejčastěji nakupuju na internetu.Akorát pro jídlo chodím pořád do klasického obchodu :) Dost eshopů má i vlastní kamenné prodejny,tak ty využívám, pokud mají prodejnu v Brně a mají dražší poštovné. v tom případě mě osobní vyzvednutí nic nestojí,ušetřím na poštovném,ale i na samotném zboží, které je přes eshop levnější. Nakupuju tak třeba parfémy. A některé věci se třeba jinak než přes eshop ani koupit nedají. Neteři jsem teď sháněla na mikuláše voňavé tkaničky a to je třeba jenom jediný eshop v České republice.
16. Prosinec 2013 - 16:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
Dobrá je možnost vyzvednutí v kam. obchodě,třeba jen za poplatek,který je stále nižší než poštovné.
16. Prosinec 2013 - 16:36
Obrázek uživatele Návštěvník
dominika (anonym)
Jo, to je taky fajn,ale ten poplatek za osobní odběr moc nechápu. Když tam dojdu osobně, tak proč za to mám něco platit. Za výdej zboží je přece zaměstnanec placený ze mzdy...No ale chápu, že teď se vydělává na všem. Ale je fakt, že s poplatkem za osobní odběr jsem se dlouho nesetkala.to až včera v jednom knihkupectví
19. Prosinec 2013 - 9:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
Jo, to je taky fajn,ale ten...No,počkej. Pravda,většinou os. odběr v kam. obchodě byl a je zdarma. Nýbrž,pokud to zboží doveze někdo navíc.No ? Před cca rokem,Lekarna měla výdej ve zvolené lékárně 10-15 Kč.Nyní mají na hlavní stránce reklamu. "Rozšiřujeme výdejní místa". A výdej už stojí 29 Kč. Legrace. Dále výdejní místa Uloženka. Včera jsem zkusila,tak uvidím.Cena asi 45 Kč. Tedy,pokud je cena nižší než poštovné,rovná se jasná volba. Je možné,že to zruší pokud se k tomu ČP šikovně postavý. V jakém knihkupectví a jaké zboží ?
20. Prosinec 2013 - 5:09
Obrázek uživatele Návštěvník
ad osobní odběr (anonym)
Záleží, jestli je osobní odběr v nějaké prodejně, kde se i prodává. Pokud ano, tak je to prasárna a zvyšování ceny zboží. Jiná věc je, že některé eshopy zřizují výdejny, kde se nic neprodává. Potom chápu, že se to musí zaplatit - nájem, zaměstnanci.
20. Prosinec 2013 - 11:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Alina (anonym)
Nejdřív jsem měla z nakupování přez internet taky strach. Člověk neví s kým má tu čest a co mu vlastně přijde - jestli mu to vůbec přijde :D Teď už pár let nakupuji většinou přez internet a mojí oblíbenou stránkou je answear. cz do druhého dne mi věci hned přijdou a zatím nebyl žádný problém :) Platím normálně na dobírku :)
28. Srpen 2014 - 14:36
Obrázek uživatele Návštěvník
ehm (anonym)
Nejdřív jsem měla z...jasně obchodnice
28. Srpen 2014 - 16:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Anita (anonym)
muj oblíbený slevový portál je tosevyplati.cz
25. Listopad 2014 - 23:29
Obrázek uživatele Návštěvník
kopeček (anonym)
muj oblíbený slevový...tele krám a to se vyplatí
26. Listopad 2014 - 8:36

Přidat komentář

Reklama

Reklama