0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Nahý zadek dospělé ženy z pohledu malého chlapce

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Ludva (anonym)
Když jsem měl v době zhruba před třiceti lety asi 10 let, poprve v životě jsem uviděl v koupelně nahou dospělou ženu, která stála ke mně otočena zadkem. Její nahé půlky mně tehdy připadaly jakoby byly hrozně veliké, celý její nahý zadek mi připadal doslova obrovský, překvapilo mě, že je mnohem větší než byl tehdy můj vlastní zadek. Přitom ta žena měla docela normální proporce, byla celkem štíhlá a když byla oblečená, tak mi její zadek nijak mimořádně veliký nepřipadal. Má někdo také ze svého dětství podobnou zkušenost? Je obvyklé, že nahý zadek dospělé ženy je z pohledu malého chlapce obrovský, když ho ten chlapec vidí poprve v životě?
16. Květen 2002 - 22:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří M. (anonym)
Dodnes se mí líbí ženy s velkými půlkami a dokonce lituji, že těžko existuje žena, která by měla půlky tak veliké, jaké se mi jevily z pohledu školáka, když jsem jednou dospělou ženu viděl na odpočívadle u dálnice vykonávat potřebu. Šel jsem se vyčurat a v tom jsem uviděl asi 30letou ženu čapět ve křoví a vykonávat potřebu. Viděl jsem její nahá stehna a veliké nahaté půlky. Předtím jsem tak velkou nahou prdel nikdy neviděl a tak jsem si ten pohled dlouho pamatoval. Nebyla to žádná boubelka, poměrně byla štíhlá, mohla vážit max. 70 kg, ale prdel měla samozřejmě o hodně větší než jakou jsem měl tehdy v 11 letech já a tak se mi ta její prdel zdála být hodně velikánská.
4. Červen 2002 - 0:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Alexandr (anonym)
Chlapci, vaše problémy bych chtěl mít.
4. Červen 2002 - 7:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Někde jsem četla, že malý chlapec může utrpět psychický šok, když například ve svých 8 letech poprve v životě uvidí nahé hýždě dospělé ženy. Důvodem jsou nesrovnatelně větší rozměry hýždí dospělé ženy a protože si takový chlapec nedovede představit, jak vypadají nahé hýždě dospělé ženy ve skutečnoti, je tím pohledem šokován. Obvykle ho překvapí skutečnost, že dospělá žena má hýždě mnohem větší než jaké má on sám nebo jeho vrstevníci. Chlapec, který dosud viděl jen malé zadečky svých spolužáků, je obvykle z velkých hýždí dospělé ženy v šoku a na první pohled mu připadají, jao by byly vyloženě obrovité.
4. Červenec 2002 - 0:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Blbost, to by musel žít do osmi let v izolaci. Mám syna 7 let starého a v žádném případě takové problémy vůbec nemá a neměl.
4. Červenec 2002 - 6:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Majka (anonym)
Ale co když opravdu třeba do svých 8 let nahou ženu nikdy na vlastní oči neviděl? Pak věřím, že ho velikost nahého zadku ženy může opravdu šokovat, když tak velké hýždě nikdy předtím neviděl.
5. Červenec 2002 - 11:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukas (anonym)
To je fakt prdel ! :-)
15. Červenec 2002 - 16:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Simona (anonym)
Je to blbost, jaký šok?? Myslíte si, že 8 letý kluk nebyl nikdy na koupálku, u vody atd.. Tam nosej i pěkně tlustý ženský tanga a to jsou pak prdele a stehna, tak to by musely být pak šoky.
16. Červenec 2002 - 6:53
Obrázek uživatele Návštěvník
jan (anonym)
Zhruba od svých 12 let jsem mohl nejednou vidět svou značně silnou maminku s nahým zadkem když si dávala klystýr nejprve ona, abych viděl, že to nic není, a pak jsem jej dostal já-a neměl jsem z toho žádný šok!Klidně si vyhrnula přede mnou noční košili, posadila se na posteli na mísu a po naplnění se vyprázdnila-mohl jsem ji přitom vidět, pomáhat ji, a přesně to samé jsem pak zažil já, kdy mi zase pomáhala maminka.Žádný šok, žádná hrůza-nic takového.
16. Červenec 2002 - 11:25
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzana (anonym)
Nevim, ale myslim, ze rodice by museli byt hrozni puritani, aby sve dite uchranili pred pohledem na nahe dospele telo.U nas doma nikdy problem s prevlekanim ani koupanim problem nebyl. Proto to mne ani memu braskovi nebylo divne. Kdyz jsem byla mensi, normalne jsem se s rodici koupala ve vane (dokud jsme se vesli :o) a braska jakbysmet.Mozna mam liberalni rodice a nebo jsme meli maly byt :o)Proste dneska uz se to tak nebere, alespon v normalnich rodinach.
21. Červenec 2002 - 20:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Je fakt, že v některých rodinách jsou děti opravdu chráněny před pohledem na nahé dospělé tělo. Tak se potom klidně může stát, že takový malý chlapec uvidí poprve nahou ženu až třeba v osmi letech. Ta žena nemusí být vůbec nijak silné postavy, i průměrná žena má o hodně větší hýždě než takový školák a mohou v jeho očích vypadat jako vyloženě obrovské, když je uvidí poprve v životě.
24. Červenec 2002 - 2:58
Obrázek uživatele Návštěvník
radka (anonym)
Pokud by byla pravda to, o čem se tu diskutuje, musela by být většina mužů celoživotně postižena šokem, protože každý kluk někdy poprve v životě viděl nahý ženský zadek! To je přece nesmysl!!!
24. Červenec 2002 - 12:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Miloš (anonym)
Šárko, tak si porovnej, jak velký je Tvůj zadek dospělé ženy proti malinkému zadečku osmiletého školáka a představ si, jak obrovský musí být Tvůj nahý zadek v jeho očích, když ho uvidí poprve v životě.
7. Srpen 2002 - 1:20
Obrázek uživatele Návštěvník
radka (anonym)
Myslím, že každý malý chlapec byl někdy v životě na koupališti a i když tam neuvidí úplně nahou ženu, dnes nosí většina žen tanga a proto nemyslím, že by pohled na ženský zadek byl pro něho tak šokující.
7. Srpen 2002 - 11:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Miloš (anonym)
Před deseti lety se ale tanga nenosily a tak stačilo, aby si žena před malým chlapcem neuváženě ve stoje sundala plavky anebo se zapomněla zamknout v koupelně, když tam stála před zrcadlem otočena svým nahým zadkem ke dveřím a šok byl na světě.
14. Srpen 2002 - 21:55
Obrázek uživatele Návštěvník
modrasek (anonym)
no jak se tak tady koukam na tu diskusi, myslim si, ze nejlepsi je liberalni vychova, ja si pamatuji, ze jsem spehovala rodice pri koupani se klicovou dirkou, bylo to proto, ze proste byli puritani a prede mnou se schovavali, abych zabranila necemu takovemu u sveho ditete, postupovala jsem uz od malicka jinak, proste jsme se od malicka koupali s ditetem ve vane a tomu to ted ani neprijde, dceri je jiz 11 let a vubec ji nepripada divne kdyz se s nama obema ( mame velkou vanu ) koupe a kdyz chodime nazí. odpadlo spehovani a soky z nahych zadku i :o) - předků
15. Srpen 2002 - 8:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Domnívám se, že malého osmiletého chlapce je opravdu potřeba před některými věcmi chránit. Například před totální lidskou blbostí, protože takové setkání může být pro něho šokem. Pohled na ženský zadek mu nijak neuškodí, ten ovšem zase může být velice nebezpečný zapšklým puritánům, kteří si nejsou ochotni přiznat, že ho mají a používají stejně jako všichni ostatní.
21. Srpen 2002 - 23:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Magda (anonym)
Jednou mě můj tehdy desetiletý synovec poprosil, abych mu ukázala nahý zadek. K jeho údivu jsem si klidně stáhla tepláky a můj dospělý zadek jsem mu ukázala.
27. Srpen 2002 - 19:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Miloš (anonym)
Radko, chápeš, jak veliké jsou Tvé nahé půlky dospělé ženy ve srovnání s mrňavoučkým zadečkem osmiletého kloučka a uvědomuješ si, jak obrovské jsou v jeho očích, když je uvidí nahé poprve v životě a předtím viděl jen maličké zadečky svých spolužáků při společném sprchování?
27. Srpen 2002 - 23:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Možná by jste se Miloši divil, co už osmiletý hoch viděl. A když jsme u toho, proč by jen chlapec měl mít šok ze ženského zadku ? Co třeba šok osmileté dívenky z dospělého mužského zadku. Ten totiž může být navíc chlupatý a to je pak, že ? Člověče, stůjte na zemi .....
27. Srpen 2002 - 23:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Miloš (anonym)
Simono, raději mi odpověz na otázku: Je Tvůj nahý zadek dospělé ženy o hodně větší než mrňavoučká prdelečka osmiletého kloučka? Předpokládám, že Tvoje dospělé hýždě jsou určitě nesrovnatelně větší.
27. Srpen 2002 - 23:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Já jsem měl deset let asi před dvaceti lety a tehdy se žádná tanga nenosily a skutečně poprve v životě jsem viděl nahý zadek dospělé ženy ve svých deseti letech, když jsem byl na návštěvě u spolužáka a jeho matka se převlékala v ložnici a byly trochu pootevřené dveře. Nebyl to sice šok, ale mohu říci, že jsem byl trochu překvapen, protože jsem předtím dospělý nahý zadek neviděl a neměl jsem představu, že je ve skutečnosti tak veliký. Myslím, že podobný pocit muselo mít v té době hodně chlapců, když nahou dospělou ženu spatřili například v deseti letech jako já.
28. Srpen 2002 - 5:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Bohdan (anonym)
Já jsem také něco podobného viděl ve svých osmi letech, byla to asi pětadvacetiletá zdravotní sestřička v lázních, který nás pod sprchami umývala a jednou se v rohu sprch převlékala před námi malými caparty do plavek. Nemohu říci, že byl šok, ale cítil jsem před těmi jejími nahými půlkami respekt, protože je měla o hodně větší než kdokoliv z nás, kteří jsme se tam sprchovali. Tehdy jsem opravdu poprve v životě uviděl, jak velké jsou nahé půlky dospělé ženy a celkem mě ta velikost docela překvapila.
28. Srpen 2002 - 18:22
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzka (anonym)
pro Miloše:ano zadek dospele zeny je vyrazne vetsi nez zadek ditete.Nicmene deti nejsou hloupe a je jen logicke ze dospeli maji VSECHNO vetsi. Deti od malicka srovnavaji ruce, nohy, boty, hlavy... dospelych se svymi, tak proc zrovna zadek by je mel desit?A jeste: je takovy rozdil videt zenu v plavkach nebo kalhotkach a bez nich? Ten zadek je prece porad stejny.
29. Srpen 2002 - 18:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Miloš (anonym)
Já si myslím, že zadek dospělé ženy malého chlapce svou velikostí překvapí proto, že všechno ostatní vidí kdykoliv a je zvyklý na to, že ruce, nohy atd. má žena větší. Ale nahý zadek vždy vypadá jinak než oblečený a proto je malý chlapec při jeho spatření tak trochu překvapen. Já sám to mohu potvrdit z vlastní zkušenosti z doby, kdy jsem byl malým chlapcem a poprve jsem nahý zadek dospělé ženy uviděl.
30. Srpen 2002 - 22:09
Obrázek uživatele Návštěvník
hnědák (anonym)
Dnes je mi 40 let, je to dávno, ale dobře si pamatuji, když jsem ve svých 11 letech poprve v životě uviděl nahý zadek kamarádky mé starší sestry v převlékárně na koupališti. Dá se říci, že jsem byl tou velikostí dospělých hýždí mladé ženy také dost překvapen i přes svých 11 let. Připadaly mi tehdy z mého pohledu dost veliké a opravdu jsem před tím netušil že jsou ve skutečnosti tak velikánské, když jsou nahé. Takže chápu, že pro osmiletého kluka mohou být nahé hýždě dospělé ženy opravdu šokující a obrovské.
25. Září 2002 - 19:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Je fajn, že zde kromě nemocí existují i témata, u kterých se člověk může pobavit. Díky za každé takové téma!!!PS: Já byl poprvé šokován, když jsem uviděl zadek mé babičky. Byla to silná žena narozdíl od mé křehké matky, takže si to dovedete představit.
26. Září 2002 - 17:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Zero (anonym)
Já jsem byl šokován ve svých pěti letech, když moje matka vstávala z postele a myslela, že ještě spím. Díval jsem se pod peřinou a viděl jsem její, tehdy pro mě šíleně obrovskou, nahou prdel. A to musím říci, že moje maminka tehdy vážila asi 60 kilo a měla normální postavu.
28. Září 2002 - 16:05
Obrázek uživatele Návštěvník
barbora (anonym)
Tady se člověk opravdu pobaví nad tím, kolik času někteří věnují takové blbosti. Zdá se mi, že kdo už se na nic nezmůže, vynahrazuje si to grafomanií. Řada příspěvků vypadá na to, že je píše stále stejná osoba.
28. Září 2002 - 17:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Dovolil bych si toto tema ukoncit:ANO, nahy zadek dospele zeny je mnohem vetsi nez dupka maleho kluka.SOK? A proc? Je-li maly kluk vychovavan puritansky, bude mit sok i z polibku. A kdyz neni, pohled na zensky zadek mu rozhodne neuskodi... naopak.Tak ahoj a prestante resit blbosti.
30. Září 2002 - 23:19

Stránky

Přidat komentář