428 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

nahy chlapec

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
franziska (anonym)
Ja jsem bila na tyden u sousedu na chate.Oni maji 3deti ,holky jsou 8 a 12 let a kluk ma 10 roku.Kazdy vecer kdyz se holky koupali tak za zavesem a syn musel venku cekat.Potom musel se jejich syn pred sestrama a pred navstevou uplne donaha svleknout a predevsema se koupat a jeho mama mu umivala predevsema i jeho pindourka.Kluk jeste neni v Puberte ale nevim jestli je to normalni ze on se musi nahatej predevsema se koupat.Bilo videt ze kluk se stydi pred navstevou a pred sestrama kdyz je nahej a ja si myslim ze je na to uz kapku starej.Mne zajima vas nazor a nebo jak vy to doma praktikujete?
25. Duben 2009 - 11:20
Obrázek uživatele Návštěvník
NORMÁLKA (anonym)
je to,protože sestry nemají pinďoura,tak jsou za závěsem..........ty kdybys nebyla blbá,tak bychom taky nic neviděly...... :-((((
28. Duben 2009 - 11:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
CESI - vy jste odporny narod! nedoslo vam, ze franziska neni asi ceska? Podle toho co pise, mi to doslo dost rychle. Vy jste ale banda odporna, ktera jen kritizuje a hned nadava! co sem lezete, kdyz vas to tak pohorsuje? Ona se vas nepta na to, abyste ji opravovali pravopis, ale pta se na to, co sem pise!!! Muj nazor: Nevim, odkud tito lide pochazeji, ale je to tedy dost, ale dost divne.
28. Duben 2009 - 18:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
A jeste dodatek: Verite tomu, vy bando zabednencu, ze v Cechach ziji jenom cesi? Ja ziji v Londyne, anglicky mluvim velmi dobre, ale urcite ne tak jako anglican ( i kdyz, vetsina z nich svou gramatiku opravdu ovlada dost zle, to mi cizinci jsme lepsi...), a rozhodne mam pravo take napsat svuj nazor kam se mi zachce! Vsichni vi, ze jsem cizinka, ale NIKDO, tak jako vy, by mne zde nenapadl, tak odpornym a hnusnym zpusobem. Rasisti zkurveni.
28. Duben 2009 - 18:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Kdyby u nas nezili jenom cikani, ale pakistanci, cerni, turci, arabove, a zkratka lide odevsad, - tak by se vam ta palice otevrela a vy byste dostali rozum. Malomestaci.
28. Duben 2009 - 18:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Joudoslav (anonym)
I ty jeden snášenlivej mazlíku!
28. Duben 2009 - 20:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Joudoslav (anonym)
Ještě Turci a Arabové... Nám tu bohatě stačej tmavší spoluobčané.
28. Duben 2009 - 20:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Joudoslave, kdyby jsi zil v zahranici, on by ti ten usmev brzo spadl. Tam by jsi se aspon naucil, ze ti cikani u nas, jeste nejsou tak spatni, jako obcane, ktere zde v Londyne vidam kazdy den. Jeste rad by jsi jezdil do Cech, a vzpominal na cikany. Ja vim, ze to jsou hajzlici, a bohuzel u nas ziji ( s tim se neda nic delat), ale nadavat zde nekomu za lamanou cestinu, kterou se ucil buh vi jak dlouho, je dost omezeny a hnusny. Nemyslis, "sboluobcane"?
28. Duben 2009 - 20:36
Obrázek uživatele Návštěvník
franziska (anonym)
Ja bych se chtela vsem omluvit za moji spatnou Cestinu ale ziju uz pres 20let v Nemecku.Mne neslo o Gramatiku ale zajima mne Vas nazor k tomu jestli je to normalni ze ten kluk musi bit pred navstevou nahej.
29. Duben 2009 - 11:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Když jsem byl malý, jezdil jsem na prázdniny k babičce, která měla chatu v malé chatové osadě. Bylo tam asi pět nebo šest chat asi půl kilometru přes pole od menší vesnice v podhůři Brd. O víkendech tam bylo celkem živo, ale přes týden jsme tam byli jen my a naše sousedka, která byla už v důchodu. K té jezdila na prázdniny taky její vnučka, která byla asi o dva roky mladší než já. Vzpomínám si, že asi do devíti nebo deseti let mě babička nechávala, pokud na to bylo počasí, chodit po venku nahého pořád, nebo třeba jenom v tričku. A to třeba i když jsme šli do vesnice nakoupit nebo když jsme jeli autem do města na zmrzlinu. S holčičkou od sousedů jsme si tam celé dny hráli. Já jsem byl věšinou celý nahý, ona na sobě měla vždycky aspoň kraťasy. I když jsme se šli koupat do rybníka, měla na sobě plavky. Dneska už si na to moc nepamatuju, ale nevím o tom, že by jsem se před ní někdy styděl, nebo že by se mi ona smála kvůli tomu, že jsem nahý. Lidem to divné nepřišlo, protože jsem byl na svůj věk vždycky celkem malý - v deseti letech jsem vypadal tak na prvňáka. Zato holčička od sousedů byla skoro o hlavu vyšší, i když byla mladší než já. Kdy jsem přestal běhat po venku s nahým zadkem si už přesně nepamatuju, všechno si to stejně musím připomínat z fotek, ale v bazénku u babičky na zahradě jsem se koupal nahý až tak do dvanácti let.
11. Červen 2009 - 21:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Eduard Nud (anonym)
Ale soudruzi, myslím, že diskuze byla o něčem jiném. Myslím, že to není v pořádku, ale z hlediska naší morálky. Jsou národy, kde chlapci smí po pláži běhat nazí, i doma se jim to toleruje a dívka od nejútlejšího věku nesmí odhalit ani celý obličej. Svoje zákony si ve své komunitě dodržují i v cizině.
8. Říjen 2009 - 12:57
Obrázek uživatele Návštěvník
martin (anonym)
mému bratrovi je 15 let a mě je 17. Před sebou se vůbec nestydím. Žijeme jen s otcem, a když není doma, chodíme doma nazí. Sprchujeme se spolu chodime spolu nahy v lete do bazenu na zahrade.
30. Listopad 2010 - 15:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří V. (anonym)
Ja jsem bila na tyden u... Máte pravdu. Je to ponižování. Jeho následky si zřejmě chlapec ponese do života. Matka si tím, jak to popisujete, zřejmě léčí mindráky z mužů. Svědkové by se měli chlapce rázně zastat. Díky za Váš smysl pro stud, spravedlnost a úctu k druhému.
20. Duben 2011 - 9:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Ben (anonym)
Mam dcerky 11 a 9 let a synka...Úctu k holkám pěstovat ano, ale kde je úcta holek ke klukovi, k respektování jeho pohlaví a mužnosti? Pokud by to bylo oboustranné, tak dejme tomu, i když ani to není v pořádku.
18. Září 2011 - 10:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikdo sem žádné (anonym)
CESI - vy jste odporny narod!...Kromě toho ona asi Češka je, pouze mírně dementní. WStylisticky to totiž celkem jde, jen jsou tam těžké pravopisné chyby. Takoví lidé by měli končit ve zvláštních školách.
18. Září 2011 - 10:42
Obrázek uživatele Návštěvník
péťa. (anonym)
mám ségru dvojče, je nám 16 let a co se tady psalo me trocha udivuje. Oba spíme v jednom pokojíku, takže se vzájemne vidíme, chodím nahatej klidne i před tátou, taky jse ho nejednou videli, jezdívame na nuda pláže od mala a ja v tom nevidím žádny problém. Lidé, otevřte konečne svoji mysl a začnete se normálne dívat... !
19. Září 2011 - 4:08
Obrázek uživatele Návštěvník
MaMaM (anonym)
Přirozený stud je třeba - proto se děti počátkem 4-5 roku věku nemají společně koupat v jedné vaně, nemají chodit s obnaženým přirozením... Jestliže to nějaké rodiny vidí jinak, tak je to jejich věc, já si však myslím, že nahota větších dětí je skutečním poníženým dítěte a nedělá to dobrotu! Já si sama pamatuju jak mi mamka zasadila komplex, když jsem chtěla plavky i s vrškem (bylo mi 6) a ona řekla, že není co zakrývat... dodnes to ve mně je a nikdo to nesmaže! Každé dítě je jiné a než riskovat, je lepší stud i v dítěti, které ho nemá vypěstovat - myslím ten přirozený
24. Září 2011 - 9:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Mája (anonym)
Tak přirozený stud se dá ale podporovat i tou nahotou. My to máme se synem (11 let, prostřední dítě, jedna starší a jedna mladší sestra)tak, že holky se před ním přirozeně stydí, umývají se samostatně a převlékají v soukromí, on naopak před nimi nahý bývá při převlékání nebo při koupeli a jde vidět, že se trochu stydí.
24. Září 2011 - 16:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta H (anonym)
Májo, byla bych trochu opatrnější, pokud vidíte, že se stydí, nevystavovala bych ho zbytečně takové situaci. Když se děvčata převlékají odděleně, udělejte sejné podmínky i chlapi.
24. Září 2011 - 20:03
Obrázek uživatele Návštěvník
divne (anonym)
Nahota je normální, ale možná je ta mamina trochu ujetá, ono kdo není, a lidi to skrývají a různě maskují. Mně lezla mamina vždycky do převlékací kabiny, když jsem si zkoušel kalhoty někde v obchodě, vždycky to měla načasované, že jsem měl kalhoty dole a jen slipy - a ne že by tam lezla - prostě roztáhla ten závěs úplně jak to nejvíc šlo, aby mě mohli vidět cizí lidi okolo a ještě u toho zavolala "No tak už si? Tak se ukaž!" Stačilo říct, aby to zatáhla a že jsem vidět a začala hystericky křičet "No, prosim Tě Ty toho naděláš, na Tebe je tak někdo zvědavej, trvá Ti věčnost". Maskovala a samozřejmě se hned všichni dívali, jak řvala. Byla ujetá a vzrušovalo jí to. Jednou mi to udělala i s doktorkou, když jsem měl vysoké horečky a byl jsem nahý a dělala mi zábaly na celé tělo. Přijela doktorka z pohotovosti a mamina mě hned najednou celého rozbalila a když viděla, že mám kus deky přes klín, tak mě hned odkryla a vystavila mě úplně nahého té doktorce a ještě říkala "No tak se přece ukaž paní doktorce". Někdo by se to mohl snažit nějak vysvětlit, ale těch příhod je více. Někdy prostě někoho vzrušuje, když může jinou osobu ztrapnit nebo vystavit nahého před jinými osobami. Tu doktorku to samozřejmě vůbec nezajímalo. Ta mamka z toho příběhu asi také ráda ukazuje toho kluka a jeho pindíka návštěvám a sestrám, líbí se jí, že se kluk stydí a že se sestry ze zvědavosti dívají. Jinak by měřila klukovi i holkám stejným metrem.
15. Červen 2012 - 0:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš (anonym)
Pro mě by to nic nebylo se ukazovat nahý před sourozencema a návštěvou.. A to je mi 18. U nás to bylo vždy normální abych byl před mamkou nahej. Chodi mě mýt i v tomhle veku a přijde mi to normální..
4. Srpen 2012 - 9:27
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Nahota je normální, ale...Faktem je, ze lide jsou bytosti sexualni, a nejsou imunni proti pokuseni zneuzivat svou moc. To, ze je neco kulturne tabuizovane (jako napriklad sexualni city matek vuci jejich nedospelym i dospelym synum) jeste neznamena, ze priroda za zadnych okolnosti nebude pracovat v tomto nezadoucim smeru. Bud jak bud, vsichni jsme nejaci a nikdo neni prost rozmanitych protivnych vlastnosti...
4. Srpen 2012 - 14:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Mam dcerky 11 a 9 let a synka...Milá Dary máte poněkud zvláštní měřítko pro stud dětí. To že holkám dopustíte aby se na něj dívali když je nahý je velmi podivné a nedůstojné vůči chlapci.Pokud se Váš syn před sestrami stydí, tak ho nechte aby se umýval a převlékal sám. Pokud se stydí je logické že je to pro něj jeho nahota před ostatními velmi ponižující. Chlapec si důsledek Vašeho zvláštního pohledu na stydlivost může přínest komplex do dospělosti.
18. Březen 2013 - 10:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Jakub Editě (anonym)
Jsem jedinej kluk v rodině, žiju s mamkou a segrou, často jsme i s tetou, má taky holku. Segře je teď 19, sestřence bude 15. Vůbec mi nevadí, že jsem před nima nahej, znám to odmala. Ani erekci nezakrývám, je to přece u kluků normálka. Holky jsou taky nahý, nejvíc u tety na chalupě.
4. Duben 2014 - 9:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Doporučuji knih (anonym)
Přiznání bývalého ředitele velké farmaceutické společnosti John Virapen - Nežádoucí účinek: SMRT "Podplatil jsem jednoho švédského profesora, abych urychlil registraci léku Prozac ve Švédsku," říká John Virapen. Tato kniha vypráví pravdivý příběh o korupci, podplácení a podvodech. Napsal ji bývalý ředitel farmaceutického koncernu Eli Lilly & Company Dr. John Virapen, který zná interní praktiky a postupy používané ve farmaceutických gigantech. Za 35 let svého mezinárodního působení odpovídal za marketing několika léčiv. Všechna měla nežádoucí účinky. John Virapen šel s pravdou ven a předkládá vám knihu plnou malých tajemství, o kterých jste se vlastně nikdy neměli dozvědět. http://gnosis9.net/obchod/?john-virapen,257
28. Prosinec 2014 - 19:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Helča (anonym)
Ahoj, náš bratranec chodil nejdéle z nás všech nahatý se koupat. Jsme čtyři sestřenice a on. Jeho máma říkala, že jako nahý rychleji uschne. Takže zatímco my holky jsme nosili malé plavečky už od šesti, on téměř v jedenácti byl s námi nahatý. To už jsme my holky nosily i horní dílek. Přiznám se, že jsme si ho samozřejmě prohlížely. Určitě se trochu styděl, byl rozpačitý.
28. Prosinec 2014 - 19:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Ano, je pravda, že i u nás jsem nosil plavky později než moje mladší ségra. Často bývá u vody vidět nahatý větší kluk než holky. Často je to tak jako u nás. Desetiletý nahatý kluk a jeho pětiletá ségra v plavkách. Pročpak asi...
28. Prosinec 2014 - 19:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Máš pravdu, často to tak bývá...
28. Prosinec 2014 - 20:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Libor (anonym)
Ahoj, náš bratranec chodil...Ahoj, u nás to bylo taky tak. Mám o dva roky mladší sestry-dvojčata. Zatímco já se koupal ještě v jedenácti nahý, holky nosily kalhotky již od šestých narozenin. Podobně sestřenky. Ty se hodně divily, co se mi děje s pindíkem, když vylezu ze studené vody. Myslím, že ženy rády koukají na nahaté dětské pinďourky.
28. Prosinec 2014 - 20:49
Obrázek uživatele Návštěvník
pamětník (anonym)
Zažil jsem víckrát, ale jedenáctileté holky, pokud nejsou uměle učené studu, tak se bez problémů třeba koupou nahé venku v řece, nebo se na koupališti převlíkne před lidma. Spíš rodiče holku doma učí, že tohle nemůže dělat. Stud by přišel až v průběhu puberty, obvykle ne na jejím samém začátku. U kluků to rodiče tak neberou, takže spíš se vidí nahý kluk než stejně stará holka. Nakonec v pánských sprchách a šatnách prochází baby šatnářky zcela volně, nevěřím, že by muž šatnář mohl vstoupit mezi obnažené ženy. Tak proč to má překvapovat u dětí? Dle mého názoru to není dobře, z principu tu má být rovnoprávnost.
28. Prosinec 2014 - 20:50

Stránky

Přidat komentář