6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

nádor na plících

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Po všech vyšetřeních mi byl diagnostikován nezhoubný nádor ve spodní části pravého plícním laloku velikosti 2,6x3,2 cm (hamartom).Ze začátku převládal v nemocnici názor o pravidelném sledování,později se prosadil názor o resekci.Operaci jsem prozatím odmítla,po půl roce se velikost nemění.Poradíte mi.Nelíbil se mi přístup lékařů,kteří se se mnou nebavili o rizicích operaci a bezoperace a rozhodují o mě beze mě.
15. Listopad 2003 - 16:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirina Spurna (anonym)
Pavlo, jestli chces a jestli problem s nezhoubnym plicnim nadorem dosud nemas vyresenoy, (zapomnela jsem se podivat, jake je tam datum) napis mi o tom vic, jsem dlouhodobe tezce nemocna a jestli neco ovladam, tak je to "chodit" v spitalni problematice a domlouvat se s lekari.
26. Červen 2004 - 22:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
Dobry den, je to rok co me mamce zjistili zhoubny nador na plicich o velikosti 5 cm, absolvovala hned chemoterapie (uz nevim kolik jich bylo), po roce se ale nador malinko zvetsil a dnes (po roce) byla na dalsi silnejsi chemoterapii, tech ma mit tri, po trech tydnech. Operace ji byla da se rict zakazano, protoze je na inzulinu a take je dost silna. Muzu vedet jaka je sance ze se nador po techto silnych chemoterapiich nebude dale zvetsovat a jak jasou chemoterapie ucinne?? Dekuji za odpoved
11. Srpen 2010 - 20:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Dobry den, je to rok co me...Tak tady spíš záleží na tom jak dlouho se to bude dařit oddalovat.Ten nádor bude postupovat a postupně začne metastázovat.
11. Srpen 2010 - 22:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Prosím o pomoc, radu. Tatíkek je po infarktu a našli mu zhoubný nádor velikosti 3 cm. Operace nemuže být, co dál.....prosíme. Děkuji
17. Říjen 2011 - 21:22

Přidat komentář

Reklama

Reklama