5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Nadměrná dávka prášků

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
i want advice (anonym)
ahoj,chtěla bych se zeptat...myslíte,že když člověk sní během tří hodin tak 15 prášků-panadoly,vanadoly a aspiriny nebo acylpyriny,zvrací,je vyčerpaný atd...chvilkově dezorientovaný atd. a není proveden výplach žaludku..je možné,že se během času může vytvořit nádor jater nebo jiné zdravotní potíže s játry?díky za odpověd
6. Září 2006 - 20:23
Obrázek uživatele Návštěvník
????????? (anonym)
................
8. Září 2006 - 13:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
No a proč žereš tolik prášků, odrovnáš si ledviny, játra.... To jsi feťák?
8. Září 2006 - 13:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Ta šance že si zničíš játra a ledviny tu je, ale nejlépe by ti to řekli u doktora po vyšetření
8. Září 2006 - 13:37

Přidat komentář

Reklama

Reklama