870 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

na holou nebo ne ?

10. Září 2018 - 0:18

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Marek(33) (anonym)
dobrý den, máme kluka(8) a dcerku(6) . Syn začal poslední dobou trošku blbnout,snad to ještě není puberta :)) Začíná být dost drzý a manželku přestává poslouchat. Já když byl v jeho věku a tohle zkusil, máma mi naplácala naholou tak, že jsem nemohl sedět a byl klid. Nikdy jsme syna nijak extra netrestali, s manželkou jsme se ale domluvili, že je na výprask už asi čas. Včera nastala ta situace, kdy to kluk opět přehnal a výprask byl doslova nutný, tak jsem ho vzal po domluvě se ženou do obýváku, přehnul jej přes koleno a rukou ho začal vyplácet na zadek. Během vyprasku přišla manželka a řekla že takto to nemá význam a jak jsem měl syna přes kolena,ona mu obnažila zadek a řekla mi at ho potrestám naholou. tak dostal náš výrostek nasekáno naholou. podle všeho to vyznam mělo.ale...bylo mi to velmi nepříjemné ho trestat na holý zadek.. Váš názor prosím. Podotýkám,že ho trestáme rukou,max. pár vařečkou. manželka tvrdí,že ho budeme trestat na holý zadek,když se chová jako pán domu. Menší dcerka když zlobí, pár rukou na holou schytá, je ale malá a mě to tak blbý jako u syna nepřijde. Děkuji za názor. na holou nebo přes oblečení ?
23. Říjen 2010 - 22:12
Obrázek uživatele Návštěvník
V. (anonym)
Sám bys potřeboval pořádně zbičovat holou prdel.
26. Říjen 2010 - 7:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Babička (anonym)
dobrý den, máme kluka(8)...Vážně to myslíš vážně??? Myslím, že děti se dnes už bitím netrestají, ale někde jsou znát pozůstatky dřívější -autoritativní- výchovy, děti vychodáváme podobně jak jsme byli vychováváni my. Uvědom si, že bít dítě je pro něj ponižující, že v něm probudíš spíše vzdor. Kdybych mohla svoje děti znovu vychovávat, nikdy bych se jich už takto nedotkla a vždycky bych se dala cestou vysvětlování, přesvědčování.
26. Říjen 2010 - 8:05
Obrázek uživatele Návštěvník
teta (anonym)
jen poznámka - kde jou ty příspěvky, které jsou vidět v úvodu? 65 tisíc příspěvků? kde jsou?
26. Říjen 2010 - 8:08
Obrázek uživatele Návštěvník
V. (anonym)
Koukám, že se tady admin začal žinýrovat a smazal příspěvky, které byly reakcí na zakladatele diskuse, který se vyžívá v mlácení dětí, ale admine v prvé řadě bys měl smazat taky úvodní příspěvek, protože trestat děti mlácením je přehnaný. Takže admine, buď tak laskav a měj na každýho stejný metr, ano?
26. Říjen 2010 - 8:10
Obrázek uživatele Návštěvník
V. (anonym)
65535 příspěvků tady nebylo, admin neumí počítat, takže si to přepočítej admine, máš to špatně.
26. Říjen 2010 - 8:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Fido (anonym)
Nekritizujte admina - to se spíš něco v počítači zaseklo Yossarian.
26. Říjen 2010 - 14:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Nubling (anonym)
dobrý den, máme kluka(8)...Řezat řezat řezat.Dokud to má nudlu u nosu a jointa v hubě. Když se podíváme co nám od 90 let roste za svobodné láskou vychovávané dětičky chce se mi břŕečet. Doba kdy děti budou střílet rodiče jako v americe přijde.
27. Září 2011 - 9:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Přesně (anonym)
Škoda každé rány která padne vedle!! Jak to říkal Makarenko: řezat, řezat a řezat!!!
27. Září 2011 - 10:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Venuše Chtivá (anonym)
trapas, já myslela, že to je diskuse o plácání na holou při šoustáníčku. Tak to já ná holou ráda. Jinak děti ne. Nevylévejme si své vzteky na dětech a ještě k tomu na vlastních. Raději více plácejme své ženy na holou. Juch.!
27. Září 2011 - 10:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Rus (anonym)
Škoda každé rány která...to ovšem Makarenko neříkal
27. Září 2011 - 14:25
Obrázek uživatele Návštěvník
P (anonym)
Je zajímavé kolik ženských to má rádo na holou? Já jsem jich za svůj život dost kolegyň ve službě naplácal na holou a nikdy proti tomu žádné protesty nebyly. A co jsem jich ještě orazítkoval? to by byl dlouhej seznam.Ani to není možné spočítat.A jak jim to dělalo dobře!
28. Září 2011 - 9:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
dobrý den, máme kluka(8)...Ahoj Marku, není na tom nic zvláštního...Mám určité zkušenosti a jsem schopen na celou věc nazírat ze dvou úhlů. Nechci to, ale rozebírat tady. Pokud to chceš probrat napiš mi na herites@seznam.cz.
20. Listopad 2011 - 14:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Ja dostavam na holou odmalicka a to uz je mne 17, nejdriv rukou a pak kdyz jsem byl starsi paskem. Kdyz mne bylo asi tak 12, tak jsem se zacal stydet a ted mne vadi vic to ze dostavam na nahej zadek nez ta bolest (a ta je poradna). Rodicovsky vyprasky jsou ok, ale nemelo by to byt na holou, to je ponizujici.
20. Listopad 2011 - 15:16
Obrázek uživatele Návštěvník
P (anonym)
Až jednou se mě povedlo, že jsem chtěl jedné mladé dámě dát vážně na holou a potom se ukázalo, že to byla moje nadřízená p. Ing. která přišla na kontrolu. Na čele to napsaný neměla a její chyba měla se představit! Měla předpokládat, že pokud mě nezná, tak ji možná nemusím znát taky! A málem dostala na holou!!
21. Listopad 2011 - 14:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Prosba (anonym)
Ahoj, udělej Damiánkovi radost, potřebuje tvůj hlas. na adrese: http://www.hvezdyeuronics.cz/user/106846 a klikni na tlačítko Hlasuj. A pokud ho chceš podpořit, sdílej všude ! MocMocDěkujeme
1. Prosinec 2011 - 20:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
dobrý den, máme kluka(8)...Souhlasim. Na holou je to účinější.
13. Leden 2012 - 17:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Souhlasim. Na holou je to...Souhlasím s Martinou je to účinější a navíc jsem toho názoru, že k výprasku patří i trocha toho studu. Vím to z vlastní zkušenosti a můžu vám říct, že to fungovalo. Já byla bita na holou zadnici co jsem bydlela u našich a ani by mně nenapadlo si stěžovat byl to prostě trest za porušení předem stanovených pravidel a dohod s rodiči. Při výchově mých dcer jsem metodu nasekání na holý zadek taky občas použila (a to i v pubertálním věku) a neuškodilo jim to, jak mi nedávno řekly. V životě jsou úspěšné a mám s nimy výborný vztah.
4. Únor 2012 - 8:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Hm (anonym)
Až jednou se mě povedlo,...Ten příběh má jen jednu vadu, a to tu, že pak se situace obrátila a na holou před celým oddělením jsi dostal ty.
4. Únor 2012 - 13:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Dan (anonym)
Ono je asi tez dulezite se aspon pokusit odhadnout, do jakych budoucich spolecenskych pomeru sve deti vychovavame a jakou roli maji realnou sanci v techto pomerech hrat. Zijeme-li treba v okupovane zemi, ovladane cizimi utlacovateli a jejich domacimi nohsledy, a verime-li, ze je pravdepodobne, ze to tak zustane i po dobu zivota nasich deti, je asi zpravidla vhodne je vychovavat ponizujicim zpusobem, a nedovolit jim, aby se rozvinuly v sebevedome osobnosti. Naproti tomu, zijeme-li ve spolecnosti, kde maji sebevedomi, iniciativni lide sanci, a patrime-li sami k vladnouci tride dane spolecnosti, je potreba pri trestani potomstva krecovite zohlednovat jeho osobni dustojnost, a eventuelne si pro dosazeni maximalniho efektu platit i nejake soukrome rodinne otloukanky.
4. Únor 2012 - 14:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Gábina 20 let (anonym)
Já byla bita na holou i několikrát deně jiš od batolete až do doby,než jsem v 17 otěhotněla a odstěhovala se k mému příteli,co se živí výrobou a prodejem pervitinu. Živí mě a vaří ho zcela zdarma i pro mě. A díky jeho podnikatelským schopnostem si můžem koupit co nás napadne a smažit od rána do večera. Vydíte,že mě to nijak nepoznamenalo. Na svého sina tuto výchovnou metodu praktikuji od narození a taky ho to nijak nepoznamenalo. Když nechtěl sedět na nočníku,tak dostal na holou stejně jako já a od 2 let se nepočůral ani nepokakal. A již teť ve 3 letech narozdíl od vás zná celej postup výroby peří.
4. Únor 2012 - 21:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Franta (anonym)
Já byl taky bit na holou od batolete i nělikrát deně a nijak mě to nepoznamenalo. A tuto výchovnou metodu niní praktikuji i na přítelkyni. Když třeba přídu z práce a nemám uklizeno tak jí dám na holou a dohodiny se vše blejská.
4. Únor 2012 - 22:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Je mi 10. Nikdy sem nebyl bit. Jen občas pár rukou na zadek,když jsem byl menší. Ale má 13ti letá cesta je bitá docela často. Páskem,plácačkou na mouchy,nebo proutkem. Chodí za školu,doma bere peníze,kouří a je drzá. Velice rád to pozoruji. Nejlepší bylo,když si bezdovolení pučila můj mobil a vybila mi 300 kredit,protože ona už neměla. To sem jí moh sám zlískat proutkem dle libosti. Rodiče jí jen drželi.
8. Únor 2012 - 13:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Luboš (anonym)
Je mi 10. Nikdy sem nebyl...Taky bych chtěl mít starší sestru a vidět,jak dostává na holou.
8. Únor 2012 - 13:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
dobrý den, máme kluka(8)...Asi jsou už jsem dost stará a občas stejně dostanu nářez od mamky. Jemi trapně když musí kalhotky dolů a dostanu vejprask vařečkou pak se fakt snažím aby neměla důvod mi zase nasekat holou prcku.
13. Únor 2012 - 21:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucko, (anonym)
Asi jsou už jsem dost stará...tvoje matka je psychicky nemocný člověk se sadistickými sklony.
13. Únor 2012 - 23:00
Obrázek uživatele Návštěvník
:( (anonym)
Bohužel úchyláků je hodně jak je vidět.
13. Únor 2012 - 23:13
Obrázek uživatele Návštěvník
vic (anonym)
Já byla bita na holou i...Gábina 20 let konečně je tu někdo normální co se povznese nad debatou úchylákú co tu chodí, takhle přiznat že biju své díťě to je opravdu upřímnost.Mám dceru 13 a syna 5 a nikdy jsem je neuhodil, to je slabost a ukázka nezvládnutí situace. Ale pokud je tu někdo kdo by chtěl dát mé dceři na holou tak není problém, rád vám ji půjčím a za 3000 korun si můžete plnit vaše úchylky..
18. Únor 2012 - 23:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Ano (anonym)
Na holou ano, protoze takovy vyprask ma dvojnasobny ucinek, vic boli a ponizuje a timpadem odstrasuje. Je ale treba dodrzovat jista pravidla: na holou by meli byt trestani jen kluci. Mladsi kluci jen rukou a ne vic nez 5-6 ran a starsi, kteri uz potrebuji vetsi bolest a ponizeni, aby je trest odstrasil, nastroji, jako treba remen a az 25 ran.
19. Únor 2012 - 15:19
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Škoda každé rány která padne vedle!
20. Únor 2012 - 10:30

Stránky

Přidat komentář