0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Co si myslite o pannach?

10. Září 2018 - 0:08

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
sisley (anonym)
Uz delsi dobu mi vrta hlavou, co si kluci myslite o pannach. Byli byste radi, kdyby vase holka byla panna nebo ne? A co si myslite o tom kdyz chce holka zustat panna az do svatby? Treba z nabozenskych duvodu, ale ne zase nejaka fanaticka. Berete to jako prednost nebo by vas to odradilo? dik za nazory.
6. Březen 2007 - 11:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirkak (anonym)
Za sebe ti povím že mě panna nebere.Zažil jsem to třikrát a už poprvé jsem si říkal že pannu neéé!Nyní už jsem delší dobu za láskovanej s holkou,která je šikovná a to nejen v posteli, tak snad už mě takové ,,štěstí,, jako panna nepotká.
6. Březen 2007 - 14:24
Obrázek uživatele Návštěvník
scorpio (anonym)
K te prvni otazce...Vzdy jsem si pral,aby moje zena "znala" jenom me.Jen jsem si zpocatku myslel,ze je to nemozne a i zbytecne.Pak jsem potkal divku,ktera mi rekla,ze se se mnou bude milovat az po svatbe.Mebudu lhat,byl to pro me sok.Malem jsem to nezvladl.Dnes jsem s ni temer 3 roky, 2.cervna budeme mit svatbu a sex jsme jeste nemeli.Pokud bych mel mluvit z vlastni zkusenosti,rozhodne to stoji za to.A nabozenske duvody?Je to dobra rada.Je tezke se ji drzet,ale vyplati se to...
7. Březen 2007 - 11:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Uška (anonym)
Myslím, že se na tohle téma můžem podívat všeobecně - nejen co si chlapi myslí o pannách, ale i co si myslí ženy o panicích :o) Já jsem zatím toho názoru, že takový panic by mi nevadil, možná by mě i lákalo mít nezkušenýho kluka v posteli...no ale to může být čistě jenom tím, že jsem se zatím v průběhu svého sexuálního života s panicem nesetkala, třeba bych pak názor změnila :o) a podle toho, co psal Jirkak to vypadá, že ideální stav by byl, kdyby panny začínali s panici a opačně, aby "neobtěžovali" nás zkušené...no jo, ale naneštěstí tady máme cosi jako lásku...člověk se zamiluje a pak to už tak moc neřeší.
9. Březen 2007 - 8:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Victoria (anonym)
Já myslím, že když se mají lidi opravdu rádi, tak je úplně jedno, jestli je holka panna nebo kluk panic nebo ne.
9. Březen 2007 - 12:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Nyknejm (anonym)
Pokud v dnešní době není muž pedofil nebo podobně postižený úchyl, nemusí se myslím bát, že narazí na pannu. :-))
9. Březen 2007 - 18:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Uška (anonym)
Myslíš Nyknejme? Tak to bych teda netvrdila! Pořád je hodně holek, co jsou panny kolem 20ti. I v době komunistických pohlavárů souložily slečny v 15ti, stejně jako slečny, který si počkaly trochu dýl. Až takový rozdíl v době minulé a současné nevidím.
10. Březen 2007 - 8:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
A kdo teda Nyku na ty panny naráží !? Nebo ony samy ... ? O pannách si myslím jen to, že asi ještě neměly pohlavní styk :-)) Co víc si o tom myslet !?
10. Březen 2007 - 9:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Já za sebe mohu říct že bych to nevydržel chodit s holkou dva roky ajen si dávat pusinky.Většina děvčat stejně při líbání strčí jazyk do pusy azačne rajcovat vůní a decháním, to pak následuje erkce a ony to dobře vědí.i kdybych byl věřící, tak bych ji ošukal.Konečně poprvé jsem to dělal, bylo to v neděli po mši,já byl u přijímání a tak po zpovědi, spolužačka od vedle mě pozvala k nim domů a řekla že rodiče odjeli, sundala si kelhotky a tak co jsem měl dělat, bůh nebůh,zákon nezákon. To nám bylo čtrnáct. Na střední škole jsme měli také ještě panny nebo panice.Já za to nemůžu že jsem začal brzo a spannama jsem něměl taky žadné problémy. Najedné svatbě mě požádala dívka o to abych ji zbavil panenst. mějtese a filosofujte,já už musím jet!
10. Březen 2007 - 12:00
Obrázek uživatele Návštěvník
kanec (anonym)
a vojels tu marenu nebo nam tady spis jen trochu krmis usi?
10. Březen 2007 - 12:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
----------
22. Březen 2007 - 23:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Myslím, že to je podivný křesťanský termín. Dívčata přece od malička se pohrabují ve svých pičulkách, strkají si tam různé předměty, vzájemně se prohlížejí, hrají si v dětství na doktora atd..... Tzv. první pohlavní styk jde většinou už do protažený díry, kde z doby dětstkých hrátek byly prstíky, banány, čuráčky spolužáků a pod.....
7. Prosinec 2010 - 9:11
Obrázek uživatele Návštěvník
heh (anonym)
Myslím, že to je podivný ...Jardo, co ti spadlo na hlavu? Píšeš pěkný kraviny- nebo to jsou tvoje představy? Děti si hrají na doktory ze zvědavosti, ale to neznamená, že si tam každá holka musí něco strkat.
7. Prosinec 2010 - 10:27
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
A hlavně pokud tam už byl čuráček spolužáka, tak už došlo k pohlanímu styku.
7. Prosinec 2010 - 10:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Hele, "heh", vidím to, jak jde život. Ano, jde o tvořivou zvědavost, to s tebou souhlasím.A záleží na tom, kam až jsou ty děti zvědavý...
7. Prosinec 2010 - 12:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Hravej Jack (anonym)
Panenky mám rád, mám doma celou sbírku bárbínek po mé sestře a hraju si s nima doteď, nedovedu si představit, že bych některé z nich vyčítal, že je panna.
15. Duben 2012 - 19:02
Obrázek uživatele Návštěvník
trapas (anonym)
O panictvi jsem prisel v 16ti se stejne starou holkou po roce chozeni, laska jako tram. Byl jsem stastnej, ze je panna a obecne jsem to vzdy povazoval za vzacnost, za kuaz divciny nepromiskuity, ze si vazi sama sebe a ze neni blba, aby roztahla prvnimu, co ji oblbne...takze tak. Nikdy jsem se ani mezi kamarady nesetkal s nazorem, ze panna je fuj, nebrat. Podle me jsou to jen keci pubertaku, kteri delaji pred kamosema ramena. Kdo na panenstvi vidi neco spatneho se honi jen za zarezy a vubec mu nejde o nic vic, proste zasunout, jit dal, pochlubit se kamosum...
13. Březen 2014 - 0:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Gama 2 (anonym)
Kdysi mohly určitá povolání vykonávat jen panny, myslím že se to týkalo třeba učitelek ve školce. Má někdo obšírnější informace? Bylo by to docela zajímavé. V některých oblastech se zase dodnes považuje za správné, že je holka panna až do svatby... Z našeho pohledu je to divný, ale prý je to tak
19. Leden 2017 - 14:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Omčar (anonym)
Kdysi mohly určitá...Je fakt, že dřív byly jen slečny učitelky. Je to blbost protože i třeba kněží nemohou pochopit starosti a trable ale i štěstí těch co žijí v páru. Ale tvrdfit že kur.. a prostitutky se nenajdou ani ve školách neb školkách je taky blbost. Doma v soukromí ať si každý dělá co chce a žije jak chce. Jinak panna je každá do té doby než ji poprvé někdo přefikne.
19. Leden 2017 - 16:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Vilík (anonym)
Chtěl bych nějakou poznat
21. Leden 2017 - 1:27

Přidat komentář

Reklama

Reklama