7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Myjete nádobí v rukavicích?

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Glove (anonym)
Kdysi mi jedna manikérka poradila, abych myla nádobí v rukavicích, že to tak některé její zákaznice dělají. Už skoro čtyři roky to tak dělám a musím říct, že problémy s nehty, které jsem předtím měla, se mi neskutečně zlepšily - sice se mi stále štěpí, ale s tím, jak jsem to měla tenkrát, se to vůbec nedá srovnat. Když se občas na ty rukavice podívám, říkám si, jak jsem mohla tolik let mýt nádobí holýma rukama, když vidím to svinstvo, co se mi kdysi dostávalo do nehtů. Jaké máte zkušenosti vy? Používáte při mytí nádobí rukavice nebo ne?
15. Březen 2010 - 14:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Sylva (anonym)
Ne nemyji,s nehty problémy nemám. K manikérce bych nikdy nešla, i kdyby se mi třepily nehty jak paví ocasy, připadá mi to jako nejpitomější ze všech povolání vůbec. Glove pokud se ti třepí máš navíc nedostatek nějakého minerálu.Nech si udělat krevní testy
16. Březen 2010 - 22:07
Obrázek uživatele Návštěvník
.... (anonym)
Jako že bych stál u myčky v zimních palčácích???:-)
16. Březen 2010 - 22:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Glove (anonym)
Sylva: Myslím, že nedostatkem nějaké látky to nebude, beru denně tablety vápník, hořčík, zinek. anonym: Myslela jsem samozřejmě gumové rukavice při ručním mytí nádobí.
17. Březen 2010 - 22:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Poraďte (anonym)
mi prosím. Mám v poslední době problémy s nehty, začaly se mi hrozně štěpit, okamžitě jsem to začala řešit,už 1,5 měsíce beru komplex na vlasy a nehty - vit.B+zinek, používám odlakovač bez acetonu,po každém odlakování je masíruju glycerínovým krémem,pak vitamínový lak na nehty a na to ještě zpevňovač,nádobí myju v rukavicích a přesto sotva malinko povyrostou hned se začnou štěpit a musím je ustřihnout nebo se stejně ulomí :( Stejně tak mi celkem dosta padají vlasy, ale to tak nějak už dlouhodobě...trpím úzkostnou poruchou, která se mi v poslední době zhoršila, tak jestli to nemůže být ze stresu, nevíte? Díky
28. Červen 2011 - 12:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Cecilka (anonym)
Áno, od jaktebuh používam rukavice, nielen pri umývaní riadu ale aj pri upratovaní na mokro. Mám veľmi citlivú pokožku, má sklony k vysušovaniu a praskaniu , som alergická na chem. prípravky a v poslednom čase sa pridružil ešte jeden dôvod - gélové nechty :) Páčia sa mi ruky upravené a tak chcem, aby mi jemná francúzska manikúra vydržala pozerateľne čo najdlhšie.
28. Červen 2011 - 13:21

Přidat komentář