4343 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Pulec
Pulec
Odpověď na dcera nosí pleny a ž do teď ,
Zdravím lepší plenky cévkování bolí hodně a může se to pokazit a pak bude potřebovat plenku pořád
28. Listopad 2022 - 13:31
Obrázek uživatele Návštěvník
M (anonym)
Tak jsem synovi tedy dala nejdříve 2 látkové pleny s jednorázovkou a punčocháče s leginy na venek zkusil si to od patku do neděle celý den a noc doma pouze v plenkách látkových doma nosil vždy 4 na šířku a punčocháče dětské bavlněné měl s laclem ale dnes jsem šla z práce tak jsem koukla na punčocháče v dětském oddělení a měli frote dětské punčocháče tak jsem mu koupila sestery a paní prodavačka říkala že má poslední dvoje s laclemi tak jsem mu je také vzala a aby nemusel stále všude nosit látkové pleny tak jsem mu koupila i jednorázové pleny ve zdravotnich potřebách seni Kids jedny jsou s lepitky a druhé nasazovaci a do školy aby nemusel nosit drynites tak jsem od stejne značky koupila i vložné pleny co kluk přišel se školy tak se celý vysvlekl do naha a založila jsem mu už 4 látkové pleny a svrchní kalhotky které mají suchou plenku a frote dětské punčocháče s laclem a syn Petřík byl spokojen že má pleny ale nepřišel sám ale i se spiluzakem tak tomu jsem musela dát také pleny bohužel jelikož je chtěl t8i oba dva kluci jsou v látkových plenkách a frote dětské punčocháče mají.
28. Listopad 2022 - 14:43
Lenka (anonym)
S našeho 10 leteho syna se od včerejška stalo miminko či jak to nazvat řekl mi jestli by nemohl dostat 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky chvíli jsem koukala jak pero z gauče a ptala jsem se ho proč když si s plenek dávno vyrostl no mamko chci to zkusit víš kamarád od své mami každý večer dostává 4 látkové pleny a svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a nebo místo punčocháču dětské leginy. No já to už dávno vím jelikož je nemocný má dětskou jakoby prostatu tak mu dávají přednost plenkam radši víš ale ty si zdraví kluk a plenky jednorázové či látkové nepotřebuješ a že pod kalhoty každé ráno punčocháče nosis to máš kvůli teplu aby ti bylo víš ano mamko vím. Ale mamko prosím tak tedy jo ale udělám s tebou dohodu když budeš do rána mokrý a posrany tak pleny budeš každý večer dostávat už v 17 hodin a večeře v 18 hodin a pak rovnou spát bez omlouváni jasně mami souhlasím a přes víkend či prázdniny a kdybys marodil tak non-stop a na venek jednorázové pleny pleny budeš nosit také a on souhlasil a začneš nosit i zimní kombinézu či oteplovacky jelikož se s tebe stane batole víš ok mamko takto mi to řek že se vším souhlasí a punčocháče já teď na něj čekám až přijde ze školy domu a celý se vysvlekne do naha a čekají ho už 6 látkových plen se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče s laclem a teplakovou soupravou a bude u sousedů to je právě ten kluk co nosí plenky a veškeré dětské oblečení stále jelikož já jdu do práce od 15 h do 21 hodin...
30. Listopad 2022 - 13:07
Návštěvník (anonym)
Krásné jestli hcete popsat tak budu rád na meil kometon8727@gmail.com a má jen na noc nebo i na cesty někdy
1. Prosinec 2022 - 13:32
M (anonym)
Syn nosí plenky jednorázové či látkové zatím při epileptickem záchvatu jako teď jsem mu dala 2 jednorázové pleny s látkovými pleny a trenky ve kterých je vyšitý silnější igelit tak je dostal ale potom dětské leginy a punčocháče frote a i radši dětský dudlík který má doporučen od neurolozky že vždy při záchvatu si ho musí vzít. Plenky jednorázové s látkovými má už od půlnoci jelikož začínal mít epilepticke záchvaty tak jsem mu je radši dala ale za tu dobu byl prebaleny zhruba 4x za noc a od rána zhruba 3x ale teď už dostal leginy a punčocháče ono všechny typy plenek stáhne...
4. Prosinec 2022 - 10:44
Host (anonym)
Odpověď na Syn nosí plenky jednorázové
běž s těma pohádkama už do hajzlu
4. Prosinec 2022 - 11:11
Plenkar (anonym)
Píšete krásně o plenkách,taky jsem s plenky zažil krasne dny za mlada, už jsem starší muž 64l.a nosím je do dnes.proste krása kdo si chce popsat příběhy co zažil v plenkách může napsat.babyholka@gmail.com
5. Prosinec 2022 - 7:57
simona (anonym)
Ahoj, u dcerky delám plenkovou abdukci tak asi na 25 cm, máte také zkušenosti. piste na osetrovatelka150@seznam.cz
5. Prosinec 2022 - 21:35
Jar (anonym)
Kdo dává dětem ještě plenky látkové či jednorázové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a pak bodyčko a na noc dupačky do kolika let od 10 let a více.
5. Prosinec 2022 - 22:17
Lena (anonym)
Já teď akorát přebalila syna 11 let vždy kolem 22 hodin ho prebaluji když přijdu s práce jelikož se syn stále pocurava do postele bohužel a dávám stále ještě plenky látkové vždy 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky ve kterých je vsita suchá plena a nikdy syn neprotestoval že má pleny když přijde ze školy domu tak jde vždy k sousedce a tam se vždy musi vysvlect až do naha a sousedka mu už dá radši pleny pro větší jistotu a pak si udělá své vlastní potřeby jako úkol jí to přebalování většího dítěte nevadí jelikož se stará o stejně staršího syna který nosí plenky také non-stop ale on je postižený a já naopak jejího syna také hlídám když si potřebuje odpočinout a syn také nosí plenky do školy buď vložné pleny a nebo seni Kids nasazovaci teď už je výhoda že nosí pod kalhoty i punčocháče frote dětské a plenky to aspoň stáhne. Zítra syn do školy nejde jdu s ním k lékařům proč se stále častěji pocurava do postele já kdybych mu nedala pleny tak ráno je jak v bazénu ale nikdy jsou i pleny ráno durch mokrý a posrany kdyby byl nějaký nastydli tak nic neřeknu to přitom už nosí jak pleny látkové a punčocháče a oteplovacky či kombinézu zimní....
5. Prosinec 2022 - 22:43
Diapers (anonym)
In the Czech Republic, everyone has a problem with the fact that a child at 12 years of age and over wears diapers and tights or winter overalls. But babies in England normally have nappies day and night and have no problem. That's what everyone does with children perverts or something else.
5. Prosinec 2022 - 22:49
host (anonym)
Odpověď na Já teď akorát přebalila syna
zalez uchyle, originalnejsi pohadku nemas
6. Prosinec 2022 - 1:40
simona (anonym)
Ahoj, u dcerky delám plenkovou abdukci tak asi na 25 cm, máte také zkušenosti. piste na osetrovatelka150@seznam.cz
6. Prosinec 2022 - 7:17
Obrázek uživatele Pulec
Pulec
Odpověď na Já teď akorát přebalila syna
Napište na kometon8727@gmail.com rád si popovidam
6. Prosinec 2022 - 17:40
Host (anonym)
Simonka dcerku nemá. Je to tzv. Adult Baby, tak pozor na ni
6. Prosinec 2022 - 19:54
Návštěva (anonym)
Co tady stále urážite nikoho za uchyla či něco jiného. Když větší dítě musí nosit plenky ze zdravotních problémů tak se mu pleny dávají a že mámy větší děti stále plenu jí tak co asi kdyby plenky nedali tak se dítě jestli mu je 2 roky či 10 let a více. Tak děcko za to přeci nemůže.? Tak má hold pleny a jiné věci co plenky stahuje vy až jednou budete ve stáří používat pleny či jinou pomůcku tak se vám také bude nikdo posmivat že jste batole.!
6. Prosinec 2022 - 21:07
Paní X (anonym)
Co mám dělat s dítětem které chce vermo moci na noc nosit plenky ale už mu dnes bylo 10 let. A stále si cumla palec já jsem mu řekla že mu dám brzy dudlík který nenarušuje zuby kamarád mi říkal že jejich syn dělá to samé tak mu objednaly ortodonicky dudlík a vždy ho má v puse a je po problému. A jen taková malá otázka do kolika let dumlalo vaše děcko dudlík a vím že to jsem nepatří že toto téma je o plenkách či punčocháčích pro větší a malé děti...
6. Prosinec 2022 - 21:15
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Co mám dělat s dítětem které
U nás dudlík do 2,5. palec tak do 4. Mám dotaz , proč mu ty pleny nechcete dát? Ať si to zkusí , třeba si to příště rozmyslí.
6. Prosinec 2022 - 21:31
Paní X (anonym)
Tak jsem mu řekla že mu tedy pleny dávat budu ale pouze látkové na noc a den tak teď hosik marodi a dávám látkové pleny a ještě pvc kalhotky a kluk je spokojený že pleny má. Že kdykoliv se pocura či pokadi tak se hold každý den perou plenky a punčocháče které také nosí i doma přes den a noc.
9. Prosinec 2022 - 12:44
Paní x (anonym)
Dnes dostal syn na venek 4 látkové pleny a pvc kalhotky pak frote punčocháče a zimní kombinézu na konec.
10. Prosinec 2022 - 16:54
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Dnes dostal syn na venek 4
v pořádku, je chladno, zima a není dobrý aby nachladl.
10. Prosinec 2022 - 23:50
Šimon (anonym)
Já vždy když chci jít ven tak mne nejdříve mamka dává pleny od značky bobanek ale do nich nejdříve dá i tu plinu se separační plínky a dvě látkové pleny a vše mne dá mezi nohy pak dvoje punčocháče a buď zimní kombinézu a nebo leginy a takto jsem celý den pouze jen v plenkách když je už nechci co mám dělat m
11. Prosinec 2022 - 15:57
Mama (anonym)
U syna 9 let se plenky využili dobře hlavně teď když nikam cestujeme tak má pleny jednorázové se 2 látkovimi plenky zatím jednorázové dávám pampersky číslo 6 on je už na ně zvyklí od narození a nebo místo látkových plen mu dám radši dvě jednorázové pleny jelikož má nejdříve frote dětské punčocháče a zimní kombinézu včera to bylo měl celý den venku a neztezoval si vůbec dětskou kombinézu má do výšky 130. A když došel kamarád tak jsem mu řekla že mu mohu dát jestli chce plenky jednorázové mezi nohy a s údivem řekl budu rád teto že mi plenky jednorázové dáš tak si sundal kombinézu a já mu řekla ty máš pouze tu zimní kombinézu jo teto mám a není ti chladno no je trochu ale dá se to vydržet tak víš co dám ti frote dětské punčocháče no víš teto já je nesnáším je nosit ale vezmi si je je to lepší je mít a večer mi pak řekneš jak to bylo příjemné být v plenkách a punčocháčich ze zimní kombinézou jo tak tedy jsem ho musela obléct a bral to normálně a v klidu teď ho mám na hlídání do zítra večera tak i do školy ho vypravím já teď kluci došli z venku a doma jsou už čistě jenom v plenkách vysvlekli se tak a nastane koupání a na noc každý dostane 3 látkové pleny s jednorázovkou můj syn to takto nosí každou noc a ráno je i nikdy úplně durch mokrý a jemu je už bohužel 12 let ale stejně se cítí na 7 let takže takové prerostle batole jako i můj syn....
11. Prosinec 2022 - 17:07
host (anonym)
Odpověď na U syna 9 let se plenky
zalez s těma pohádkama nebo zvol jiný děj ať je to méně nápadné
11. Prosinec 2022 - 19:39
Tonda (anonym)
Odpověď na U syna 9 let se plenky
Dobrý den to je krásný chtěl bych se zeptat jaké kombinézky mají moc děkuji Jestli je možné je vidět moc děkuji
12. Prosinec 2022 - 19:54
Návštěvník (anonym)
My jedeme o víkendu na první lyžovačku, zítra by měla pro dceru dorazit nová přilba a i pleny do kombinézy , já se už moc těším, jedeme do Harachova , na víkend.
12. Prosinec 2022 - 23:00
Tonda (anonym)
Odpověď na My jedeme o víkendu na první
Dobrý den jakou kombinézku má já je rád nosím od malička a líbí se mi jak jsou příjemné na těle moc děkuji
13. Prosinec 2022 - 19:46
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Dobrý den jakou kombinézku má
je to nějaká čína , bowaybrand . kožíšk na zádech a v rozkroku , takže super že to není jen silon a i hřeje .
14. Prosinec 2022 - 0:27
Paní (anonym)
Syn Honzík 8 let už je pouze doma mají prázdniny už teď jelikož jim ve škole praskl kotel tak netopi včera byl na posled ale byl celý den ve škole ve froté punčocháčích a zimní kombinéze a prý mu bylo příjemně krásný teplo ale dala jsem mu i pod punčocháče radši noční plenky a když došel domů tak byl pouze pocurany on normálně nosí drynites plenky ale já jsem mu do ní ještě dala další plinu seni vloženou plenku ono to nebylo vůbec vidět že pod punčocháči má dvě plenky kombinéza dost zakryla takže byl v pohodě. A včera večer dostal 4 látkové pleny a gumové kalhotky a místo pyžama dětské leginy a teplejší silné ponožky prý mu to takto vyhovuje a leginy pleny i stahují a teď ráno jsem ho musela prebalit do čistých plenek ale dostal jich 6 látkových plen a gum kalhotky s leginy zpět... A hlídat ho bude kamarádka jelikož její syn také nosí plenky ale jemu jsou 3 roky a ještě také stále plenuje je to lepší prý jak pro ní tak i kluka hold to jsou ty naše děti ještě stále v plenkách a punčocháčich ale ono se to jednou změní a punčocháče a plenky jednorázové či látkové nebudou potřebovat.... Vůbec
14. Prosinec 2022 - 7:10
Návštěva (anonym)
Já to mám se synem bohužel už 12 let úplně podobné také stále dávám pleny a punčocháče ale i zimní kombinézu nejdříve jsem mu začala dávat pleny pouze na noc jelikož se stále pomocuje do postele a když jsem mu pleny ráno sundavala tak mi řek jestli by nemohl dostat čisté pleny nejdříve jsem mu řekla že ne že pouze na noc a přes den bude bez plenek ale dlouho tak prosil až je dostal ale dávám pouze látkové pleny 80x80 mám jich zhruba 100 kusů těchto plen zůstaly ještě po něm když byl malé děcko tak jsem si plenky nechala pro větší jistotu a řekla jsem si oni se budou ještě jednou hodit a taky se hodí pleny už dávám už 2 měsíce ale natož že synovi je 12 let tak vypadá tak na 9 let...
14. Prosinec 2022 - 7:21

Stránky

Přidat komentář