4115 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
N (anonym)
Kdo dává dětem ještě plenky látkové či jednorázové na cestu krátkou či dlouhou. A zajímalo by mne když dáváte dětem zimní kombinézu či dáváte i punčocháče a pod i pleny mezi nohy a jestli se nevstekaji či nestydí když nikde musíte i prebalit......
15. Září 2022 - 13:56
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Kdo dává dětem ještě plenky
většinou jsou v plenách po celou dobu co jsme venku, nejdřív se jdou vyčůrat a pak až je zabalím, vydrží tak déle plena suchá,když už musím přebalit tak je to v soukromí a je to pro ně spíš úleva , takže jsou spíš rádi že je přebalím.
15. Září 2022 - 20:53
Lucie (anonym)
Já dávám malému výhradně látkové plenky už od narození , myslím že jsou pohodlnější než nasazovací a taky proto že ho nemusím celého svlékat . Malému bude za dva měsíce 11 ale na delší cesty autem a na spaní mu ještě plenky dávám spolu s kalhotkami . Na spaní dávám tři a na cesty jen dvě , takhle mu to vyhovuje .Sice do nich nic neudělá ale já mám aspoň jistotu že kdyby měl problém tak má kam se vyčurat. Na záchod chodí normálně a plenky má jen jako jistotu.Zatím se nestalo že by je nechtěl .
15. Září 2022 - 21:13
Návštěvník (anonym)
jen tak se zeptám, jak jste naučili děti aby si nechali přes noc nasazené pleny a nesundávali si je ? Já musím dceru navlést v pleně do oweralu, a zajistit aby si ho nesundala, a nevyslékla se z pleny, a důsledek toho je ,ráno mokrá postel a pyžamo/tělo. Děkuji.
15. Září 2022 - 21:55
Vojta (anonym)
Ja také musel mít v autě plenku když jsme jeli daleko. Pokaždé jsem usnul a pak jsem neudržel moč.
16. Září 2022 - 16:14
Návštěvník (anonym)
Odpověď na jen tak se zeptám, jak jste
Dávejte body, moje malá si pleku taky měla tendenci stahovat bodyčka jsou na tohle dobré , u kluka jsem to taky vyřešila stejně.
16. Září 2022 - 20:32
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Dávejte body, moje malá si
A kde jste je prosím koupila ? potřebuji vel.158
16. Září 2022 - 21:40
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Dávejte body, moje malá si
A nerozepínali si to body aby si sundali plenu ?
16. Září 2022 - 21:41
Karla (anonym)
Větší bodyčko si objednejte Jana rubcova na in-texu když zaměřite dítě tak vám udělá bodyčko i ze zipem vzadu a takto si už bodyčko a plenky nesunda samo a musí čekat na přebalování od vás mami či táty a nebo přítele já takto dávám synovi 12 let pravidelně každou noc ale když je vykend tak má pleny se svrchnimi kalhotky a punčocháč a pak bodyčkem celý den a noc a normálně se nechá i prebalit úplně v pohodě a klidu teď jsem akorát prebalila do 4 látkových plen se svrchnimi kalhotky i s overalem ale už si pleny nesundava jako dřív v noci na mu dělají dobře hlavně když ráno není mokrý on a nebo postel ale pouze plenky. Samozřejmě že kontroluji ve 22 hodin jestli nechce ještě jednou prebalit do čistých plenek ale většinou prebaluji a do rána je bohužel obojí jak pocurany tak i pokadeny jelikož on večer hodně pije tak pleny se krásně hodí a plenky mu zatím nevadí jelikož je už zvyklí už je takto nosí půl roku jen ve škole má seni Kids nasazovaci plenky místo trenek či slipu a zatím žádny posměch od spolužáků stejně má vždy punčocháče pod kalhoty takže pleny nejsou moc vydet on sice chodí do speciální školy pro postižené děti ale tam si je vždy dají do vlastních plenek.
17. Září 2022 - 17:39
Návštěvník (anonym)
Odpověď na A kde jste je prosím koupila
Ahoj, ne nekupovala jsem je ale sama jsem jim je šila protože kupované body jsou alespoň podle mě no jak bych to řekla - prostě dětské a zbytečně u většího dítěte zakrývají to co vůbec není potřeba zakrývat . V domácím prostředí jsem klukům dopřála víc volnosti a pohodlí a ušila jsem je tak že zakrývají jen to co je jen opravdu nezbytné k udržení plenky. Snad by se mohlo říci že jsem je ušila hodně vykrojené . Další dotaz je zda si je nestahovaly , ne nestahovaly protože spolu máme dobrý vztah a oba kluci mají ke mě respekt a vědí že to co pro ně dělám je pro ně dobré.
17. Září 2022 - 19:15
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Větší bodyčko si objednejte
děkuji, podívám se body se zipem na zádech by bylo super . snad najdu emile,
17. Září 2022 - 23:50
Karla (anonym)
Ráno měl jit kluk do školy ale bohužel ho přepadl epilepticky záchvat tak jsem ho musela prebalit do čistých plenek ale dostal jich 6 složené na šířku teď jsem ho nakrmila ale bohužel z kojenecké láhve měl Sunar a teď dumla i dudlík pro jistotu proti aby se nekousl takto to je doporučeno od dětské lékařky dát jenom látkové pleny se svrchnimi kalhotky a leží v posteli a klidu má pleny a je pod kontrolou já si ho ohlídam sama jen co se pokadi tak prebalim v posteli u něj v pokoji a říkal mi jestli by nemohl dostat 4 látkové pleny a svrchnimi kalhotky a dětské dupačky a nebo overal tak mu vyhovim a dám radši overal než dupačky.
18. Září 2022 - 11:05
Mirka (anonym)
Odpověď na Ráno měl jit kluk do školy
Karlo kolik je synovi?
18. Září 2022 - 13:45
Karla (anonym)
Synovi je 10 let dnes už šel do školy jelikož škola jela na výlet ale na krátký tak jsem synovi dala jednorázové pleny a punčocháče se zimní kombinézou a byl spokojen že je takto oblikli ale dnes jsem dala i 2 látkové pleny s jednorázovkou a šla jsem s ním do školy jezdí si jinak bus pro děti je vypraveny se školy škola si ho platí sama....
19. Září 2022 - 9:27
Jitka (anonym)
Tak jsem staršímu synovi musela bohužel dát také pleny jelikož se celý týden pomocoval do postele začala jsem mu je dávat od včerejška když šel spát tak jsem mu řekla ať si pod pyžamo vezme i pleny které má ve skříni že ho pak skontroluji jak je má nasazené ale že mu musím nasadit ještě svrchní kalhotky má pleny molicare xs a s má dva balíky a svrchni kalhotky jsem si objednala od sousedky ona mi je usila s jeho trenek dala do nich látkové pleny a silnější igelit a jsou predelany na suchý zipy aby se s nimi lépe manipulovalo. A dnes ráno jsem mu řekla že až si vezme punčocháče pod kalhoty předtím je nenosil tak si to je vzal bez problémů a když už přišel ze školy tak si vzal už pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče frote a synovi je už 14 let ale bohužel hold v plenkách a punčocháčich.
23. Září 2022 - 17:20
Máma (anonym)
To jsou ty naše děti já jsem v dětském věku s bráchou nosili taky pleny s gum kalhotky dnes děti mají výhody dají se jednorázové pleny a punčocháče a je hotovo. Teď jsem se synem 8 let doma jelikož dostal antibiotika a často chodil na wc či nočník jelikož má průjem tak jsem mu nabídla jestli nechce nosit plenky a on souhlasil tak jsem mu je dala už včera večer ale také látkové na noc 4 látkové pleny a do nich jsem zabalila igelit aby pleny neprotekli zatím má látkové pleny ale teď jsem dorazila z nákupu ale předtím jsem ho dala k sousedce na hlídání a syn to vzal v pohodě už má na sobě dětské jednorázové pleny a punčocháče frote sousedka ho musela prebalit jelikož byl pomoceny a pokadeny ona má také dítě co bohužel musí nosit plenky ve vyšším věku v 10 letech..
24. Září 2022 - 9:15
Mama (anonym)
Tak synovi dávám pleny jednorázové ale nejdřív dám dvě látkové pleny a pak jednorázové jelikož jsem koupila Huggies pleny a ty mu jsou velké tak mu do nich vždy dám ještě ty 2 látkové pleny a je spokojený že pleny má stejně je nomocny a je v posteli v plenkách a dupackach ty jsem zvolila to jsem si usila sama z jeho pyžamka a když má bodyčko tak to jsou klasické plavky.
25. Září 2022 - 10:44
Máma (anonym)
Ráno jsem syna vzbudila a sundala špinavé pleny byl celý durch mokrý a posrany ale pak jsem ho celého umyla mohl by se umýt sám ale poprosil mne o to sám jestli bych ho mohla umýt tak jsem ho tady umyla do cista a potom si lehl na podložku přebalovací a nejdříve jsem ho musela oholit mezi nohama jelikož už trochu zarusta chloupky vzala jsem pěnu a ziletku a oholila jsem ho a už je hladký jako mimino a pak jsem ho otrela vlhcenimi ubrousky a namazala mastí a zapudrovala a pak dostal 2 jednorázové pleny na sebe a jenom punčocháče s leginy a mohli jsme vyrazit na kontrolu a zatím jsme ještě u lékaře ale tu první plenku co měl tak už jí pokadil a pomocil tak v místnosti pro malé děti jsem mu plinku sundala a otrela ho s vlhcenimi ubrousky a dosadila tu druhou plinku co měl na sobě a co jsme vyšli z kabiny tak jsem s ním šla na řadu tak paní doktorka se mi ptala jak mu je a já řekla že ještě průjem má tak si lehl na vyšetření na lehátko a musel si sundat leginy a punčocháče a zůstali mu pouze jenom plenky no řeknu vám paní doktorka se divila jak jsem takto větší dítě mohla dostat do plenek a punčocháču hlavne i do legin a řekla mi že moc tak větším dětem plenky nedoporučuje ale když má ten průjem tak pleny jsou přo něj lepší než aby se pokadil léky má dobrat a že mu v lékárně mám koupit černé uhlí a pro jistotu mne ještě predepsala jednorázové pleny pro větší děti že mu nemám dávat ty Huggies plenky že si musí připadat jako batole že tam jsou obrázky tak mi napsala S molicare pleny na noční použití jsou trochu silnější než ty Huggies ale klukovi to nevadí že to tak má.
26. Září 2022 - 10:59
Bouše (anonym)
Odpověď na Ráno jsem syna vzbudila a
tak jste si udělala u pohádky dobře a teď vzhůru něco dělat
26. Září 2022 - 11:40
K (anonym)
Já bohužel synovi a dceři dávám na každé spaní také pleny klasické látkové kdybych je nedala tak jsou ráno vždy durch mokrý i s posteli synovi je 6 let a dceři 8 let nejdříve nosil pleny jenom syn ale dcera je chtěla jen zkusit včera večer jí dostala plenky ještě zůstali po nich když byli mrnata tak je dostávají i s gumovimi kalhotky jsou drobné postavy takže je v klidu obleku na ně nejdříve je jak říkám nosil mladší bratr a od včerejška se přidala starší sestra teď oba marodi mají angínu ale když oba vždy do školy nosili i punčocháče frote ještě pod kalhoty tak jsou v plenkách non-stop ale dnes půjdu do krámu a koupím i jednorázové pleny a budou je dostávat i na cesty krátké či dlouhé když chtějí nosit plenky tak všude tak hold budou zase děti na přebalování no jsou to ještě malý děcka a na pleny by ještě měli nárok. Ale sousedovic syn tomu je skoro už 12 let a pleny a punčocháče nosí také.? Včera jsem ho hlídala když jeho máma chodí do práce tak mne poprosila jestli bych ho nemohla mít u sebe doma a já souhlasila že může a dávala mi i jednorázové pleny pro něj ale já ji řekla že mám látkové pleny ale ona mi řekla že látkové pleny na něj nedostanu že je zvyklý na jednorázové ona šla na odpolední a její syn místo domu šel rovnou ke mne a jak přišel tak mi řek ahoj teto tak mi říká a já jsem se ho optala proč dostává stále ještě plenky a on říkal že se v noci pomocuje stále ale řekl mi že pod kalhoty má punčocháče a jenom seni Kids plinu a že jak šel se školy tak se zřejmě pocural a pokadil možná ale že si není jistý tak jsem si přinesla podložku na přebalování do obýváku a on řekl teto ty svoje děti také prebalujes a já musím jelikož marodi mají angínu takže budete odděleně tak si lehni a já ti dám pleny ale látkové ok souhlasím..
27. Září 2022 - 15:23
K (anonym)
A pak jsem volala kamarádce že její syn má látkové pleny na sobě a ona mi nevěřila že jsem ho donutila dát látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče punčocháče co měl to byl den tak jsem zvolila radši 6 látkových plen a kluk byl spokojen jelikož mi kamarádka říkala že po něm má ve sklepě celý pytel látkových plen tak je využije chtěla je už prodat tak se použijí ale řekla jsem ji ze kluk je hodně zapruzeny že by ho mezi nohama chtělo trochu oholit jelikož mu začínají růst chloupky a ona to nevěděla že ho vždy prebaluje starší sestra a ta se sním nepara vždy mu pleny vymění a vždy ho jen trochu otre vlhkou plenkou a vůbec ho nepudruje ani nemaze prostě mu vymění jenom pleny. Tak říkala že si sní promluvit musí ona má malé mimino a staršího kluka jen otře a vymění plinku říkala že tak velkému dítěti nebude se o něj starat a punčocháče já ji řekla aby ho přes víkend nechala jenom bez plenek přes den až mu dá jen punčocháče pro doma a nebáli ho do plenek ale ona řekla když mu pleny nedá tak se pocura tak to vyřeší klidně mít u postele nočník ale ty chloupky musí pryč tak mi řekla ať ho klidně oholim já tak dneska v noci bude u nás jelikož přijde z práce až v půlnoci teď před chvílí byla večeře a teď kluky a holku budu prebalovat do čistých látkových plen a gum kalhotek a zkusím jim dát i bodyčko každému... A půjdou spát zítra ráno její kluk stává do školy ale jestli bude moc opruzeny tak ho nechám doma a kamarádce řeknu že s ním půjdu k lékaři na kožní....
27. Září 2022 - 18:41
Bouše (anonym)
Odpověď na A pak jsem volala kamarádce
"A půjdou spát zítra ráno její kluk stává do školy " Vy jste z těch pohádek tak zblbá, že jste si ani nevšimla, že následující den je státní svátek a pak mají děti podzimní prázdniny. Když už píšete ty pohádky, tak u toho trochu přemýšlejte.
29. Září 2022 - 15:14
Kriminalista (anonym)
Odpověď na "A půjdou spát zítra ráno
Pane Bouše, já měl za to, že píšete jen ráno. Ráno, že odpovídáte na všechny ty nadržené úchyly a uchýlačky, co nemohou dospat se svými zvrácenými představami. A Vy najednou, takto, odpoledne, se vkládáte do diskuze. Probůh, ale to je dobře, držím s Vámi, pane Bouše, byť jsem zatím jen čekatel na vyšší četnickou hodnost.
29. Září 2022 - 15:51
Bouše (anonym)
Odpověď na Pane Bouše, já měl za to, že
Ale to víte, teď jsem nějak ta rána neměl čas. Tedy budete panem Brůžkem.
29. Září 2022 - 16:04
Kriminalista (anonym)
Odpověď na Ale to víte, teď jsem nějak
Děkuji za povýšení. Z nuzného pavlačového bytu na Žižkově se snad již brzy budu moci přestěhovat o kousek dál, na moje milované Vinohrady. Tam, kolem toho kostela, toho pěkného, moderního. Tam se mi to líbí.
29. Září 2022 - 17:26
Pražák (anonym)
Odpověď na Děkuji za povýšení. Z nuzného
Jó, kostel Nejsvětějšího srdce Páně na náměstí Jiřího z Poděbrad. Kousíček, naštěstí pořád v klidné ulici, tam s ženou bydlíme. Už Vinohrady nejsou co bývaly, ale když člověk chce, tak najde místa, kde se cítí dobře. Sem tam zabrousím i na Doktorku a tak jsem odpověděl.
29. Září 2022 - 18:19
Lenka (anonym)
Každý si se svými dětmi může dělat co chce když děti jsou nemocné tak plenky potřebují nosit a nezáleží kolik jim je let. Jako nás syn Tomík ten má také každý den večer pleny před spaním jelikož se stále pomocuje do postele když jde spát v 19 hodin tak mu vždy dávám 4 látkové pleny a nepropustne kalhotky a normální dětské pyžamo je trochu elastické že pleny to stáhne a on má klid a dnes ráno jsem ho prebalila normálně když měli ty prázdniny a když je víkend tak pleny má také normálně non-stop chce je nosit hlavně v noci ale když si řekne o přebalování i přes den tak mu prostě vyhovim a kamarádi se mu neposmivaji že větší kluk v 10 letech nosí ještě plenky jak látkové tak i jednorázové pleny a punčocháče pod kalhoty ale i na venek jednorázové pleny má také a zatím ještě pampersky větší číslo a když se nikam jede tak plenky má vždy pod punčocháči já to dělám tak že mu dám nejdříve jednorázové pleny a punčocháče a potom dětské leginy a dětské boty vasky 37. Leginy a punčocháče se dávají kvůli tomu že je lepší přebalování venku a kluk se vůbec nestydí že prebalim venku když jen čůra do plenek tak pleny vydrží celý den ale když se pokadi tak se musí prebalit hned.... A kamarád si většinou řekne o plenky také mám na hlídání až do neděle ale ten punčocháče nosit nechce tak má jen jednorázové pleny a teplakovou kombinézu...
29. Září 2022 - 22:15
Bouše (anonym)
Odpověď na Každý si se svými dětmi může
pěkná pohádka před spaním. Prej kamarád si řekne taky o pleny - to je zaklínadlo které tu vidím často. Kdy vy plenkaři začnete psát aby to mělo hlavu a patu.
30. Září 2022 - 0:11
Plenkař (anonym)
Pane Bouše to je Vaše jméno a nebo příjmení a nebo přezdívka... Pane Bouše do kolika let jste používal pleny a jaké už jednorázové pleny a nebo klasické látkové pleny a pvc kalhotky jste také nosil a hlavně i punčocháče a jaké? Nosil jste v zimě oteplovacky a nebo zimní kombinézu tím myslím jako když jste děcko a nebo jste chodil úplně nahaty a nebo na Adama.
1. Říjen 2022 - 0:33
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Pane Bouše to je Vaše jméno a
Pan Bouše byl normální novorozenec a kojenec narozdíl od 40letých plenkařů uchylařů tady na diskusi
1. Říjen 2022 - 1:48

Stránky

Přidat komentář